Yumurta Büyüsü Muazzam Bir Etki Gücüne Sahipmiş

Yumurta Büyüsü Nasıl Yapılır, Nasıl Bozulur, Nasıl Yapılmalı?

Sevgili okurlarımız, şimdi yumurta büyüsünün nasıl yapılması gerektiğini izah etmeye başlayabilir ve bu konuda sizi açık ve net ifadelerle aydınlatmaya girişebiliriz:

  • 1 adet yumurtayı ve 1 adet çizgisiz beyaz kağıdı temin ettikten sonra, sizi hiç kimsenin rahatsız ve meşgul edemeyeceği bir ortama geçmelisiniz. Böyle sessiz ve sakin bir ortama geçip içinde bulunduğunuz mekanı yarı karanlık bir hale getirmeli, yani mümkün mertebe ışıkları kısmaya çalışmalısınız.

Ortamı bir şekilde yarı karanlık hale getirdikten sonra, dizüstü çökmeli ve gözlerinizi kapatarak kısık bir ses tonuyla 77 defa “Hüddam Garâminâr” demelisiniz.

Bu ifadeyi, yani yumurta büyüsünün görevlisinin adını 77 defa söylerken aynı zamanda kalbinize odaklanmalı ve kalbinizde oluşmaya başlayan sıcaklığı hissetmeye çalışmalısınız.

  • Çünkü eğer yumurta büyüsünün görevlisi olan Hüddam Garâminâr, size yanıt verecekse, kalbiniz bir şekilde ısınmaya başlayacaktır veya yüreğinizde bir karıncalanma hissedeceksinizdir.

Diz üstü çökerek gözlerinizi kapatıp kalbinize odaklı bir şekilde 77 defa “Hüddam Garâminâr” dedikten sonra, gözlerinizi açmalı ve işaret parmağınızla yumurtayı kırıp kağıdın üzerine dökmelisiniz.

İşaret parmağınızla yumurtayı kırmak için parmağınızın herhangi bir sert tarafını kullanabilirsiniz, fakat mutlaka işaret parmağınızla kırmak zorunda olduğunuzu belirtmeliyiz.

  • Yumurtayı kırıp kağıdın üzerine döktükten sonra, yumurtanın akını ve sarısını işaret parmağınızla iyice karıştırmalı ve birbirine karışmasını sağlamalısınız.

Bu işlem esnasında yumurtanın kağıttan hiçbir şekilde dışarı taşmaması gerekir, bu işlemi bitirdikten sonra yumurta büyüsünün ikinci aşaması olan okuma aşamasına geçmelisiniz:

Bu aşamada, kağıdın üzerindeki yumurtanın üstüne üç defa şu cümleyi okumalısınız:

  • “Hüddam Garâminâr izniyle yaptığım bu tılsımın kalıcı olmasını temenni ediyorum ve bu muazzam görevlinin buna kadir olduğuna canı gönülden inanıyorum.”

Bu cümleyi 3 defa tekrar ettikten sonra, yeniden gözlerinizi kapatıp niyetinize odaklanmalısınız. Yani yumurta büyüsünü hangi amaç ve hangi niyet için yapıyorsanız o amacı ve o niyeti aklınızda tutmaya çalışmalısınız. Bu şekilde ortalama 1 dakika boyunca niyetinize odaklandıktan sonra, yeniden gözlerinizi açıp son aşamayı tatbik etmeye başlamalısınız. Şöyle ki:

Yumurta büyüsünün bu son aşamasında, şu cümleyi kağıdın üzerine 7 defa okumalısınız:

  • “Bu uygulamayı hangi amaçla yaptığımı sadece ve sadece Hüddam Garâminâr biliyor ve ondan başka hiçbir varlık niyetime tam anlamıyla vakıf değil.”

Mutlaka Oku: Aşk Büyüsü

Bu cümleyi 7 defa okuduktan sonra yumurta büyüsünün son aşaması olan katlama ve saklama kısmına geçebiliriz, şöyle:

  • Şimdi kağıdın üzerindeki yumurtanın tamamen kurumasını beklemeli ve kuruduktan sonra kağıdı 4 defa katlamalısınız. Kağıdı 4 defa katlayıp bir nevi muska haline getirdikten sonra, bu kağıdı tam bir hafta boyunca gizli ve saklı yerde muhafaza etmelisiniz.

Yumurta büyüsünün son aşamasını da bu şekilde bitirdikten sonra, artık beklemeye başlamalı ve tılsımın etkisini göstermesi için içten içe temennide bulunmalısınız.

Eğer yazıyı buraya kadar okuduysanız ve yumurta büyüsünün detaylarını öğrendiyseniz, yazımızın bundan sonraki 3 maddesini de mutlaka okumanız gerektiğini bilmelisiniz. Nedenini öğrenince bize hak vereceksiniz:

Yumurta Büyüsü Nasıl Bozulur?

Sevgili okurlarımız, bu tılsımın görevlisi olan Hüddam Garâminâr, bazı durumlarda son derece tehlikeli ve son derece sıkıntılı bir görevli haline gelebilir.

  • Bu nedenle yumurta büyüsünü kendi başınıza nasıl bozmanız gerektiğini de mutlaka öğrenmelisiniz, çünkü Hüddam Garâminâr, size veya çevrenizden herhangi bir kişiye zarar verirse bu tılsımı tersine çevirip hükümsüz kılmak zorundasınız. Aksi takdirde musibetlerin ardı arkası kesilmez ve çevrenizdeki insanlarla birlikte adeta ölüme yürürsünüz.

İşte bu nedenle kendi yaptığınız veya size yapılan yumurta büyüsünü nasıl bozabileceğinizi öğrenmek zorundasınız, detaylar aşağıda:

  • Yine sessiz ve sakin bir yere geçip gözlerinizi kapatmalı ve dizüstü çökmelisiniz, içinizden yumurta büyüsünün hükümsüz kılınmasını ve iptal edilmesini temenni etmeli ve bu temenni ile 7 defa Felak Suresini, ardından da 7 defa Nas Suresini okumalısınız.

Bu şekilde içtenlikle ve samimiyet içerisinde 7 defa Felak 7 defa ise Nas Suresini okuduktan sonra, Allah’ın izniyle yumurta büyüsü etkisiz ve hükümsüz hale gelecektir.

Okumaya devam etmelisiniz:

Yumurta Büyüsü Tehlikeli midir?

Maalesef, yukarıda da beyan ettiğimiz gibi bu tılsımın görevlisi olan Hüddam Garâminâr, sizi veya çevrenizdeki insanları ölüme kadar sürükleyebilecek son derece tehlikeli bir hale gelebilir. Öyle ki bu tılsımı yapan ve yaptıran kişilerin çevresindeki birçok kişinin intihar ettiğini ve bazılarının ise son derece acayip musibetlere maruz kaldığını biliyoruz.

  • Bu nedenle size yumurta büyüsünü uygulamaya başlamadan önce en az iki kez düşünmenizi tavsiye ediyoruz, hatta bunun yerine aşağıdaki uygulamayı yapmanızın sizin hayrınıza ve huzurunuzu vesile olacağını dile getirmek istiyoruz:

Yumurta Büyüsü Yerine Ne Yapmalısınız?

Evet bu tılsımın son derece etkili olmakla birlikte aynı zamanda sıkıntılı ve tehlikeli, musibetli ve riskli olduğunu dile getirdik.

Bu nedenle biz size yumurta büyüsü yerine, tamamen masum ve tamamen tehlikesiz, bununla birlikte son derece tesirli ve son derece kapsamlı bir dua kitabı tavsiyesinde bulunmak istiyoruz:

  • Bu bağlamda size Her Kapıyı Açan Murad Duaları Kitabını şiddetle tavsiye ediyoruz, çünkü bu kitapta yer alan birbirinden harika ve muazzam dualar, binlerce insanın mutluluğuna ve dileklerinin gerçekleşmesine vesile olmuştur.

Bu harika kitabı indirmek ve içindeki birbirinden muhteşem duaları uygulamak için:

Gittiğiniz sayfada yer alan okuyucu yorumlarını inceledikten sonra bize sonuna kadar hak vereceğinizi tahmin ediyoruz:

Her Kapıyı Açan Murat Duaları Kitabı ile ilgili okuyucu yorumları herkesi şaşırtıyor, bizi de gerçekten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.
Buraya tıklayıp bu değerli eseri (Her Kapıyı Açan Murat Duaları Kitabı'nı) indirin.

Dileyenler şu yazımızı da incelesin: Uyku Büyüsü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir