Yatakta Erkekleri Anlamak İstiyorsanız Bu Detayları Bilmelisiniz

Erkeklerin en tutkulu olduğu saatleri biliyor musunuz?

Yüzyıllardır geleneksel olarak sevişmeyi gece yarılarına sıkıştıran kültür yapımız maalesef cinselliğin en büyük düşmanlarından biri.

Gece yarıları hormon seviyesinin düştüğü ve yorgunluk hissinin kendisini en güçlü hissettirdiği vakittir. İşte bu nedenle de cinsel bakımdan çok verimsiz bir dönemdir.

Erkeklerin cinsel yönden en azgın oldukları vakitler ise sabahın ilk saatleridir. Hatta sabah uyanıldığında yataktan çıkmadan yapılacak bir sevişme kişileri şaşırtacak düzeyde haz verecektir.

Erkeklerin en azgın oldukları ikinci zaman dilimi ise akşamın ilk saatleridir. Zaten günümüzde hâlâ bazı ülkelerde evli çiftler akşamın ilk saatlerinde bir iki saatliğine de olsa kendi odalarına çekilirler ve zevkli vakitler geçirdikten sonra tekrar normal günlük işlerine geri dönerler.

Tabii sevişme saatlerinin geceye kaymasının iş, aile, çocuklar gibi zorunlu nedenleri de vardır. Ancak her zaman yapılamasa da fırsat bulundukça seks için verimli saatleri değerlendirmekte fayda vardır.

Erkeklerin zevk noktalarından haberdar mısınız?

Yatakta erkeği mutlu etmek isteyen bir kadın onun zevk noktalarını bilmeli ve ne tür dokunuşlarla erkeği hazla buluşturacağını bilmelidir.

Erkeklerin zevk noktaları ve bu noktaların nasıl uyarılacağı ile ilgili uzmanların görüşleri ise şöyle:

Boynun ön tarafı

Yumuşak öpüşlerle uyarılmalıdır. Bazen kadının sıcak nefesini boynunda hisseden erkek müthiş derecede tahrik olmaktadır.

Göbek deliğinin çevresi

Dil ve dudak temasına karşı oldukça hassastır.

Penisin uç ve alt kısmı

Penis bölgesi erkeklerdeki en hassas noktadır. Kadının penisi iki eli ile kavrayıp ritmik hareketlerle masaj yapması erkeklerin çok fazla hoşuna gitmektedir.

Bacak araları

Penise yakın bacak araları avuç içi ile okşandığında erkekleri hemen tahrik eder.

Ense

Erkeklerin enseleri bir defa dahi öpülürse erkek zevkten titreyecektir. Tabii sarılma sırasında kadının avuç içiyle erkeğin ensesini okşaması da oldukça etkilidir.

Avuç içleri

Parmak uçları ile yapılacak hafif dokunuşlara karşı son derece duyarlıdır.

Burada ifade edilenler dışında diz kapaklarının arkası, omuzlar ve ayak parmaklarının da etkili zevk noktaları olduğunu belirtmek gerekir.

Erkekler yatakta sizden tahrik edici sözler bekler

Erkekler yatakta ciddi konuların konuşulmasından ve uzun sohbetlerin yapılmasından zevk almazlar. Hatta yatakta ciddi meselelerin konuşulması çoğu zaman erkeklerin canını sıkar.

Ancak yatakta seksi çağrışımlar yapan erotik ifadelerin kullanılması erkeklerin müthiş derecede hoşuna gider.

Dikkat edilmesi gereken nokta söylenecek sözlerin kısa ve etkili olmasıdır.

Kadın “Harika”, “İşte bu”, “Durma”, “Süpersin”, “Evet” gibi ifadeleri tahrik edici bir ses tonu ile tekrarlarsa erkeğin seks sırasındaki motivasyonunu oldukça arttıracaktır.

Seksten sonra kadınların erkeklere duygusal ağırlıklı sözler söylemeleri ise erkeklerin hoşuna gitmez. Duygusal sözler yerine “Güzeldi”, “Sen bu işte çok iyisin.” gibi memnuniyet dile getiren kısa cümleler kullanmak çok daha etkili olmaktadır.

Erkeklerin gördükleri onları sekse hazırlar, duydukları güzel kokular ise çıldırtır

Erkekler yatakta tanık oldukları görüntüden hemen etkilenir. Hatta erkeğin gördüğü manzara cinsel ilişkinin nasıl yaşanacağını da belirler.

Erkeklerin bu özelliğini bilen bazı kadınlar iç çamaşırı seçimine çok fazla dikkat eder. Erkeklerin hoşuna gidecek renkleri seçen ve estetik biçimde soyunmayı bilen bu kadınlar her zaman daha avantajlıdır. Çünkü erkeklerde sevişmeyi algılayan ilk organ gözlerdir.

Görsellik ile erkeği sekse hazırlayan kadın bununla yetinmemeli, güzel kokuların baştan çıkarıcı etkisinden de faydalanmalıdır.

Güzel bir koku güçlü afrodizyak özellikler gösterir. Yapılan birçok araştırmada güzel kokuları duyan erkeklerin daha yoğun cinsel arzular hissettikleri ve daha uzun süre sevişebildikleri ortaya çıkmıştır.

Erkekler yatakta öğrenmek ve öğretmek ister

Bir erkeğin en fazla zevk duyduğu şeylerden birisi de cinsel deneyimlerini kadına öğretmek ve kadından seksle ilgili yeni şeyler öğrenmektir.

Geleneksel toplumlarda erkekler birlikte oldukları kadının acemi olmasını ve kendi ellerinde ustalaşmasını ister. Modern toplumlarda ise erkeklerin tercihi geniş cinsel bilgiye sahip kadınlardır.

Erkekler yatakta fantezi üretme konusunda kadınlar kadar yetenekli değildir. Kadınlar bu konuda daha yaratıcıdır. Bu nedenle de kadının yatakta yaptığı her yeni ve farklı hareket erkekleri çok fazla etkilemektedir.

Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi Seti ile ilgili okuyucu yorumları herkesi şaşırtıyor, bizi de gerçekten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.
Buraya tıklayıp bu değerli eseri (Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi Seti'ni) indirin.

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce muhteşem ve hayret verici yorum var.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir