Yaptığım İş Duası ile Harika Bir İş Buldum

Hayırlı Bereketli İş Duası ile Allah’ın İzniyle Harikalar Yaşayın

Hayırlı ve bereketli bir iş bulmak elbette ki herkesin hayalidir ya da işini daha güzel bir şekilde yaparak gelirini ve rızkını artırmak insanoğlunun en büyük özlemlerinden biridir.

  • Çünkü Cenabı Hak, kişiye namerde muhtaç olmayacağı kadar bir rızık vererek ona aslında en büyük iyiliği ve en büyük mutluluğu bahşetmiş olacaktır. Bu anlamda hayırlı ve bereketli bir iş duası aktararak sizin de işlerinizin açılmasını sağlamak ya da yeni ve güzel bir iş bularak maddi anlamdaki külfetten ve darboğazdan kurtulmanıza vesile olmak istiyoruz.

Yazıyı dikkatli bir şekilde okuyup aktaracağımız hususları ve özellikle de Ya Vekil ve Ya Malik esmalarının olduğu kısımları güzel bir şekilde uygulayabilirseniz, iş duası anlamında çok güzel yerlere gelebilir, maddi anlamdaki sıkıntılarınızı geride bırakabilir ve zenginlik çerisinde bir hayata adım atabilirsiniz inşallah.

Bunun için yanınıza bir parça kağıt ve siyah bir kurşun kalem alarak sessiz bir yere geçip şunları yapmalısınız.

İş Duası Şöyle Yapılır

Bir parça kağıdı önünüze koyup üzerine de siyah kurşun kalemi yerleştirin ve bu iki dua malzemesinin üzerine iş duasının şu önemli ifadelerini okuyun:

  • “Allah’ım Fatiha Suresi’nde bize senden başka hiçbir varlığa yönelmememiz, senden başka hiçbir varlıktan yardım talep etmememiz ve senden başka hiçbir varlığa ibadet etmememiz hususunda bizi uyaran yüce varlığının hatırı için yapacağım iş duasını en güzel şekilde kabul eyle, bana, göndermiş olduğun Kur’an-ı Kerim’de bize müjdelediğin 114 surenin hatırı için güzel ve hayırlı, bereketli ve faziletli bir iş nasip eyle, amin.”

Bu ifadeleri kağıdın ve siyah kurşun kalemin üzerine okuduktan sonra şimdi 7 defa İhlas Suresi’ni ve 3 defa Fatiha Suresi’ni okuyun, ardından da siyah kurşun kalemi elinize alıp önünüzdeki kağıdı tam ortasından ikiye ayırın ve birinci kağıdın üzerine Ya Vekil esmasını yazdıktan sonra hemen altına da şunları kaydedin:

İlgili Yazı: Gerçek Şahmeran Duası

İş Duası ve Ya Vekil Esmasının Yazımı

  • “Senin vekaletin ile hayata tutunmaktayız, senin basiretin ile görüp senin armağanların ile hayattan zevk almaktayız, iş duasını yaparken bütün bunların farkına varıp yüce varlığını idrak etmenin ve bize bağışlamış olduğun nimetlerin idrakine varmanın mutluluğunu yaşamak istiyorum Allah’ım. Mübarek esmaül hüsnadan Ya Vekil esmasını kendime şefaatçi kabul ediyorum ve bu esmanın tecellilerine mazhar olarak güzel bir ömür yaşamak, bereket ve rızık bolluğu içerisinde harika bir hayata mazhar olmak talebindeyim, bana nimetlerini göster ve varlığının azameti ile beni ve çevremdeki insanları saadete yönelt, amin.”

Bu ifadeleri bir kağıt parçasının üzerine yazdıktan sonra şimdi bu kağıt parçasını bir köşeye bırakıp 2. kağıt parçasını elinize alın ve bunun üzerine Ya Malik esmasını yazıp hemen altına da şunları kaydedin:

  • “Mülkün asıl sahibi olan varlığın elbette ki kâinat içerisindeki bütün malı ve mülkü yoktan var ederek bize belli bir süre boyunca oyalanmamız ve belli bir süre boyunca geçinmemiz maksadıyla armağan eden yüceliğinin eseridir. Sen bize bu dünya konuk evinde bulunan malı ve mülkü ve geçimliği nasip etmeseydin, bizler de hiçbir şekilde bunlara malik ve sahip olamayacak, tamamen yoksulluk ve yoksunluk içerisinde yaşamanın eziyetini çekmiş olacaktık. Varlığının hürmetine ve Ya Malik esmasının hatırına bana iş duasının kabulünü gösterip hayırlı ve bereketli bir iş ile zenginlik ve bolluk içerisinde yaşamama fırsat ver Allah’ım, amin.”

İş Duasının Sonraki Basamağı ve Kağıtların Taşınması

Bu ifadeler sonrasında iş duasının 1. aşamasını tamamlamış olacaksınız ve açıkçası iş duasının en önemli aşaması da zaten yukarıdaki kısımlardı.

  • İkinci ve son aşama olarak iki kağıt parçasını da üst üste koyup yazı kısımları iç tarafta kalacak biçimde bu kağıt parçalarını 4 defa katlayarak adeta bir muska haline getirmeniz gerekir ve bu işlem sonrasında siyah kurşun kalem ile üst tarafta kalan kağıdın üzerine Ya Vekil ve hemen altına da Ya Malik isimlerini yazıp bu muska haline getirmiş olduğunuz kağıtları sürekli bir şekilde yanınızda bulundurmanız gerekir.

İslam alimleri ve din büyükleri iş duası için yapılan, Ya Malik ve Ya Vekil esmalarının gücüne ve enerjisine dayanan bu kağıtların, kişinin yanında olması halinde bu kişinin hayırlı ve bereketli kazançlara mazhar olacağını ve bu insanın daima hayır ve saadet içerisinde bir hayat süreceğini ifade etmişlerdir.

  • Bu uygulamayı bilhassa perşembeyi cumaya bağlayan gece teheccüd namazı esnasında yapabilirseniz, faziletin en güzeline nail olarak Cenabı Hakk’ın rızık ve bereket hazinesini kendinize celb etmenin ve cezbetmenin mutluluğunu da tadabileceksiniz inşallah.

Şu çok önemli tavsiyemizi de mutlaka incelemelisiniz:

Her Kapıyı Açan Murat Duaları Kitabı ile ilgili okuyucu yorumları herkesi şaşırtıyor, bizi de gerçekten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.
Buraya tıklayıp bu değerli eseri (Her Kapıyı Açan Murat Duaları Kitabı'nı) indirin.

Yaptığım İş Duası ile Harika Bir İş Buldum” üzerine 2 yorum

  1. Merhabalar yorumları okudum hemen yazmak istedim. Eşim sürekli ıssız hangi hocaya gitsem büyü yapıldığını söylüyorlar .Eşimin ise girmesi icin siz Allah’ımin izniyle vesile olursanız sevinirim çünkü çok zor durumdayiz .şimdiden teşekkürler Allah’a emanet olun.

  2. İş için nasıl bir dua okumaliyim ve hayırlı hir kısmet için lütfen yardımcı olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir