Ya Vedûd Esması Hakkında 5 Şok Edici Detay 2 Denenmiş Dua

Ya Vedûd Esması Hakkında 5 Mucizevi Detayı Öğrenmek İster misiniz?

Eğer Ya Vedûd esması ile ilgili bütün gerçek bilgileri öğrenmek ve bu esmanın mucizevi yönlerini kavrayarak muradınıza kavuşmak istiyorsanız, aşağıda maddeler halinde aktaracağımız mucizevi detayları inceden inceye tetkik etmenizi ve yazıyı en az iki kez okumanızı tavsiye ediyoruz.

Bu yazıyı okuyup bitirdikten sonra Ya Vedûd esması ile ilgili en önemli gerçekleri ve bilgileri kavramış olacaksınız inşallah.

Şimdi maddeler halinde ilerleyelim:

Ya Vedûd Esması Hangi Amaçlar için Okunur?

Genelde Ya Vedûd esmasının sadece aşk ve sevda konularında başvurulan bir esma olduğu zannedilir. Oysaki Ya Vedûd esması hemen hemen bütün amaçlar ve bütün niyetler için başvurulabilecek mucizevi bir esmadır.

Yani Ya Vedûd esmasını, yapacağınız niyete ve kalbinizden geçen arzuya bağlı olarak her türlü amaç için okuyabilir ve bu mübarek esmaül hüsnanın bereketinden istifade edip faydalanabilirsiniz.

Zaten ilerleyen kısımlarda, yani yazımızın bundan sonraki maddelerinde Ya Vedûd esmasının hangi amaçla kaç defa ve nasıl okunması gerektiğini sizlere açıklayacağız.

Ya Vedûd Esması Ne Anlama Gelir?

Değerli okurlarımız ve sevgili mümin kardeşlerimiz, Ya Vedûd esması Cenabı Hakk’ın 99 esmaül hüsnasından biri olup içerisinde muazzam sırlar ve mucizevi hikmetler taşıyan derin anlamlar saklar.

Bu konuda İslam alimlerinin ve din büyüklerinin ifadelerine göre, Ya Vedûd esmaül hüsnası kainatın yaratılma sürecinde her bir varlığın kalbine basılan sevda ve muhabbet mührünün temelini teşkil eder.

İslam alimleri Ya Vedûd esmasının, kainatın kalbine basılan sevgi mührü olduğunu ifade eder ve her bir varlığın birbirini sevmesinin ve birbirine alışmasının temelinde bu mukaddes esmanın olduğunu beyan ederler.

Kısaca Ya Vedûd esmaül hüsnasını, kainatın kalbine vurulan sevgi ve muhabbet şeklinde tarif etmek mümkündür, çünkü hayvan, bitki veya insan olsun herhangi bir varlığın bir başkasına sevgi ve muhabbet beslemesinin temelinde Ya Vedûd esmasının yattığı söylenir.

Birazdan bu mukaddes esmadan nasıl feyiz ve bereket alabileceğinizi ve bu mübarek esmanın uygulama aşamalarını size aktaracağız, fakat daha öncesinde sizi çok önemli bir konuda uyarmamız gerekiyor, şöyle ki:

Ya Vedûd Esması, Büyülere de Alet Edilir, Dikkat!

Özellikle internet ortamında ve bilhassa medyum sitelerinde Ya Vedûd esmasının birçok kişi tarafından büyüye ve sihre alet edildiğine şahit olmaktayız. Oysaki Cenabı Hak büyüyü kesin ve net bir şekilde haram kılarak hem büyü yapanın hem de büyü yaptıranın günahkar ve cehennemlik olduğunu dile getirmiştir.

Bu nedenle böylesine muazzam hakikatler ve derin sırlar barındıran bu mübarek esmanın böylesine çirkin amaçlar için kullanılması ve haram kılınan büyüye alet edilmesi, oldukça yaman bir çelişkidir.

Eğer şimdiye kadar Ya Vedûd esmaül hüsnasını büyüye benzer herhangi bir uygulama içerisinde kullandıysanız, tövbe ve istiğfar etmeli ve Allah’tan af dilemelimisiniz. Bununla birlikte bilerek veya bilmeyerek büyüye bulaşmış olmaktan dolayı pişmanlık duduymalısınız.

Bu konuda şunun da altını çizmemiz gerekir, Allahu Teala’nın yüce esmaül hüsnasından herhangi birinin sihir ve büyüye alet edilmesi vahim sonuçlar ve sıkıntılı süreçlere sebebiyet verebilir.

Mutlaka Oku: Para Büyüsü Yaptıranlar Çok Kısa Sürede Zengin Oluyor

Bu önemli bilginin altını çizdiğimize göre artık bu mübarek esmanın kaç kez okunduğunda hangi amaca hizmet ettiği noktasını da açıklamaya başlayabiliriz:

Ya Vedûd Esması Kaç Kez Okunduğunda Neye Yarar?

Değerli mümin kardeşlerimiz bildiğiniz gibi Ya Vedûd esmasının değişik şekillerde okunması, değişik amaçlara hizmet eder ve Allahu Teala bu esmaya o kadar derin anlamlar yüklemiştir ki bu esmayı değişik sayılarda okuyan herkes, farklı bir amacına kavuşabilmektedir.

İşte bu madde madde Ya Vedûd esmasının kaç kez okunmasının hangi maddi veya manevi hastalığa şifa olduğunu ve hangi amaçlar için okunabileceğini sizinle paylaşacağız:

Ya Vedûd esmasının 77 kez okunması, maddi hastalıkların ortadan kalkmasına vesile olur, aynı zamanda herhangi bir hastalığa giriftar olan kişinin bir daha aynı hastalığa yakalanmamasına vesile olur.

Bir insan Ya Vedûd esmasını 33 defa içten ve anlamını kavrayarak okursa, hem borçlarından kurtulur hem de bolluk ve bereket dolu bir hayata mazhar olur.

Ya Vedud esması 27 defa okunduğunda, okuyan kişinin ilişkileri düzelir ve kalbindeki masum aşk gerçeğe dönüşür.

Bu mübarek esmayı 99 defa okuyan kişinin halk içerisindeki itibarı artar ve bu kişi insanlar tarafından sevilen ve takdir edilen bir şahsiyet haline gelir.

Ya Vedûd esması 21 defa okunduğunda, okuyan kişinin aile içerisindeki hayatı ve dış dünyadaki sosyal ilişkileri rayına oturur ve bu kişi bütün insanların gözdesi haline gelir.

Evet Ya Vedûd esmasının değişik sayılarda okunması değişik amaçların husulüne vesile olabilir, fakat biz size aşağıdaki maddede bu mübarek esmanın her türlü amaca hizmet edebilecek muazzam bir yapılış şeklini aktaracağız:

Ya Vedûd Esması Nasıl Yapılmalıdır?

Yukarıda da beyan ettiğimiz gibi Ya Vedûd esmasının şimdi aktaracağımız uygulaması, kalbinizdeki her türlü niyetin ve amacın gerçekleşmesi amacıyla kullanılabilecek bir uygulamadır. Tek yapmanız gereken niyetinizi içinizde tutmak ve bu niyete göre Ya Vedûd esmasını okumaktır. Şöyle:

Bir perşembe sabahı seher vaktinde uyanıp sessiz bir ortama geçin, sonra kıble istikametine dönün ve sonra da dizüstü çöküp gözlerinizi kapatın, ardından 77 defa Ya Vedûd esmasını okuyun ve bu mübarek esmaül hüsnayı okurken içinizden niyetinizi geçirin.

Örneğin zengin olmak amacıyla ve fakirlikten kurtulmak için bu esmaya başvuruyorsanız niyetinizi bu şekilde getirin. Veya birini kendinize aşık etmek ve bağlamak amacıyla bu esmayı okuyacaksınız bu şekilde niyet edin.

Kısaca hangi amaçla Ya Vedûd esmasına müracaat ediyorsanız o amacı kalbinizden ve aklınızdan geçirerek bu uygulamayı gerçekleştirin.

Ya Vedûd esmasını 77 kez okuyup niyetinizi ve amacınızı kalbinizden geçirirken, son derece samimiyet ve içtenlik içerisinde olmalı, Allahu Teala’nın sizin halis niyetinize cevap vereceğini bilerek hareket etmelisiniz.

Bu esmayı 77 defa okuyup bitirdikten sonra gözünüzü açıp şu duayı yapmalısınız:

“İlahi senin her mukaddes esmanın derin ve sonsuz hikmetleri olduğu gibi Ya Vedûd esmaül hüsnanın da muazzam ve sonsuz hikmetleri vardır. Bu derin hikmet, derin ve sonsuz merhametinin hatırı için, sana içtenlikle yönelen bu duamı kabul eyle ve beni kalbimdeki masum arzunun gerçekleşmesi ile mesut eyle. Amin.”

Bu duayı ve uygulamayı, sadece perşembe günü seher vaktinde değil, aynı zamanda cuma günü de aynı vakitte uygulamalısınız.

Evet, bu uygulama iki gün üst üste yapılmalı ve ikinci gün de aynı şekilde tatbik edilmelidir.

Tarçın ile Yapılan Ya Vedud Duası

Aşağıdaki ya Vedud duası sözleri, bir fincan suyun içine katılan bir tutam tarçının üzerine okunur. Bu bir tutam tarçın, bir fincan suyun içine atıldıktan sonra, ya Vedud esmasının şu sözleri okunur, ardından su afiyetle içilir, işlem de böylece bitirilir:

“Yeryüzünde yaşayan ve dünyamızı aydınlatarak içinde bulunduğumuz bunalımlı hayatı yaşanır kılan bütün nesillerin hatırı ile sana müracaat ediyor ve kutlu kullarının sevgili hediyeleri ile ruhumu sana arz ediyorum Allah’ım. Okyanusları, denizleri ve gezegenlerden her bir yıldıza varıncaya kadar yine yeryüzünde ışıltılı bir şekilde, parlak bir biçimde rahmetini yansıtan çiçeklerden tut bize tatlı nimetler bağışlayan hayvanlara kadar her türlü varlığı bizim emrinize amade kılan, bizim ziynetler içerisinde kalmamızı sağlayan şüphesiz ki sadece sensin. Bu nedenle aklı başında olan hiçbir kul, senden başka hiçbir varlığa müracaat etme ihtiyacı hissetmez ve yine bu nedenle senin varlığın ile tatmin olan ruhlar, başka varlıkların sığınağına ve yuvasına yönelme düşüncesini aklının ucundan bile geçirmez. Çünkü sen, kuluna kafisin ve senin varlığın dururken başka varlıklara yönelmek ve onlardan medet ummak tamamen manasız ve boş bir uğraştır. Varlığının kıymetinin farkında olan sevgili kullarının ruhunda yeşerttiğin ve uyandırdığın aydınlık iklimi benim ruhuma da yansıt ve bu vesile ile bana duasını kabul eyleme şerefini bağışla Allah’ım, amin.”

Yukarıdaki ya Vedud duası, evliyalar tarafından nakledimiş, insanların hayatına dokunmuş, onlara türlü türlü fazilet ve rahmet kapılarını açmıştır; yine birçok aklı başında insan, büyü ve sihir yerine bu ya Vedud duasından feyiz alıp sevdiği kişiye kalben etki etmeyi başarmıştır. Ya Vedud duasının bu versiyonunu uygun bir ortamda deneyimleyin, sonuçları bizimle paylaşın lütfen.

Ya Vedûd Esması ve En Etkili Aşk Duaları Kitabı

Değerli okurlarımız, size bu mübarek esmanın hangi amaçla kaç kez okunması gerektiğini ifade ettiğimiz bu yazımızda, aynı zamanda En Etkili Aşk Duaları Kitabını da tavsiye etmek istiyoruz.

Eğer Ya Vedûd esmasına kalbinizdeki aşk ve muhabbet için müracaat ediyorsanız, En Etkili Aşk ve Muhabbet Dualarını mutlaka ama mutlaka indirip okumanızı tavsiye ediyoruz:

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı ile ilgili okuyucu yorumları herkesi şaşırtıyor, bizi de gerçekten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.
Buraya tıklayıp bu değerli eseri (En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı) indirin.

 

Gittiğiniz sayfada yer alan okuyucu yorumlarını da mutlaka analiz etmenizi tavsiye ederiz.

Dilerseniz konuyla ilgili şu yazımızı da inceleyebilirsiniz: Borçtan Kurtulma Duası Yapacaksanız Mutlaka Okuyun

Ya Vedûd Esması Hakkında 5 Şok Edici Detay 2 Denenmiş Dua” üzerine 5 yorum

  1. Ben online değil normal kitap halinde almak istiyordum telefonum uygun değil bu bilgiyi okumam için dualardan yararlanmak çok istiyordum neden kitap halinde da uyguna satmiyorsunz kac senedir istiyorum bu kitabi fakirlik suçmu bu hayatta bu kitaba cok ihtiyacın var manevi derdim.var kimsem yok yardım edicek hocalarda para tuzağı ne yazikki

  2. Merhaba benim eşimin iş yönünden sıkıntısı var ne yapa bilirim Hocam?? Borcumuz çok birde her girdiği işden çıkıyor 3 ay sonra .

  3. Slm aleyküm 2 aydır karımla ayrı yaşıyoruz onu çöm seviyorum,Oda beni çok seviyor,Fakat benim bir hatamda dolayı aramız açıldı ve şimdi benden nefret ediyor ve benim onu sevdiğime inanmıyor.Ya vedud zikirettim duasını okudum ama şu anda daha hala birleşmedik.Allah rızası için bana yardım ettin çok seviyorum karımı.

    1. İnşallah muradınıza tez vakitte ulaşırsınız. Konu ile alakalı Kavuşma Dualarını ve Çevirgel Duasını da okuyabilirsiniz. Allah’a emanet olunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir