Voodoo Büyüsü Yapmadan Önce Mutlaka Okumalısınız!

Voodoo Büyüsü Yapmadan Önce Mutlaka Okumalısınız, Okumayanlar Pişman Olacaklar!

Yazımızın başlığında da ifade ettiğimiz gibi şayet bu çok garip voodoo büyüsünü yapacaksanız bu yazıyı baştan sona kadar en az 3 defa okumalı ve voodoo büyüsü ile ilgili bütün teferruatı öğrenerek bu büyüyü öylece uygulamalısınız.

 • Öyleyse yazımızın detaylarını dikkatli bir şekilde okumanızı ve aşağıda aktaracağımız hayati öneme sahip detayları (örneğin voodoo büyüsü ile ilgili 3 yanlış bilgiyi veya voodoo büyüsünün nasıl yapıldığını anlatan yanlış aktarımları) öğrenmelisiniz. Eğer bu yazıyı baştan sona kadar okumadan vudu büyüsünü yapmaya kalkarsanız, gerçek anlamda pişmanlık yaşar ve kendinizi ciddi anlamda kötü hissedersiniz.

Öyle ise aşağıdaki bilgileri maddeler halinde okumalı ve voodoo büyüsü (diğer adıyla vudu büyüsü) ile ilgili bütün detayları öğrendikten sonra büyünün yapılış aşamalarını tatbik etmeye başlamalısınız.

İşte başlıyoruz:

Voodoo Büyüsü Hakkında 3 Önemli Gerçek

Voodoo Büyüsü Hangi Amaçla Yapılır?

Birçok büyü kaynağı ve internet sitesi, voodoo büyüsünün özellikle başka insanlara zarar vermek ve onların canını yakmak amacıyla başvurulan kara büyülerden biri olduğunu öne sürer. Oysaki voodoo büyüsü kara büyü olmakla birlikte sadece ve sadece insanların canını yakmak ve onlara zarar vermek amacıyla istimal edilen bir büyü değildir.

Biz, şu gerçeğin altını önemle ve ısrarla çizmek zorundayız: Bir büyü ne kadar güçlü ise ve yapılan büyünün hüddamı ne kadar yetenekli ise, o büyünün etki alanı ve kullanıldığı alanlar o kadar artar.

 • Yani bir büyünün etki gücü ve etki alanı, büyünün hüddamı ile ve büyünün gücü ile doğrudan ilintilidir. İşte bu bağlamda voodoo büyüsü en güçlü büyülerden biridir ve dolayısıyla etki alanı da neredeyse sınırsızdır.

Bu bağlamda voodoo büyüsünün neredeyse her amaç için kullanılabileceğini ve yapılan niyetin gücüne ve içtenliğine bağlı olarak vudu büyüsü ile her amacın gerçekleştirilebileceğini bilmelisiniz.

Evet, sadece niyetinizi açık ve net bir şekilde dile getirerek voodoo büyüsünü hemen hemen bütün arzularınızın gerçekleşmesi amacıyla kullanabilirsiniz, zaten aşağıda büyünün detaylarını ve yapılış aşamalarını aktarırken bunun nasıl yapılması gerektiğini, yani niyetinizi nasıl geçirmeniz gerektiğini açık ve net bir şekilde açıklayacağız.

Şimdi de voodoo büyüsü ile ilgili doğru bilinen ikinci yanlışın altını çizmeliyiz:

Voodoo Büyüsü İçin Sadece 2 Malzeme Gerekir!

Voodoo (vudu) büyüsünü aktaran birçok internet sitesi bu büyünün gerçekleştirilebilmesi için birçok malzemeye ihtiyaç olduğunu iddia eder, oysaki bu kadim büyü için sadece ve sadece iki malzeme gereklidir. Bu iki malzeme, bir iğne ve bir bez bebektir.

Evet yanlış okumadınız, gerçekten de vudu büyüsünü tatbik edebilmek için, elinizde sadece ve sadece bir iğne ile bir bez bebek olması yeterlidir.

 • Sözün tam da burasında ayrıca şu gerçeği de dile getirmeliyiz ki voodoo büyüsünü isteyen herkes evinde ve başka hiç kimseden yardım almadan tatbik edebilir. Yani vudu büyüsünü yaptırmak için herhangi bir medyuma veya işin ehli diye takdim edilen büyücüye gitmenize gerek yoktur. Zira bu yazıyı sonuna kadar okuduğunuzda evde hiç kimseden yardım almadan, yani tek başınıza voodoo büyüsünü nasıl yapacağınızı öğrenmiş olacaksınız.

Şimdi de bu kadim büyünün hüddamı olan görevli kişiden bahsetmemiz gerekiyor, çünkü voodoo büyüsünün hüddamını tanımadan bu büyüyü tatbik etmeniz, telafisi imkansız sıkıntılara sebebiyet verebilir.

Mutlaka Oku: Ya Vedûd Esması Hakkında 5 Şok Edici Detay Kaçırmayın!

Voodoo Büyüsünün Hüddamı Kimdir?

Birçok kaynağın ve büyü sitesinin yanıldığı veya yanlış bir şekilde takdim ettiği bilgilerden biri de, voodoo büyüsünün hüddamının farklı farklı tanıtılması ve adlandırılması konusudur.

 • Oysaki kadim büyü kitaplarını incelediğimizde ve voodoo büyüsünün hüddamı konusunda bu kitaplara başvurduğumuzda şunu açık ve net bir şekilde görebiliriz:

Voodoo büyüsünün hüddamı, hüddamların piri ve serdarı şeklinde adlandırılan, yani bütün hüddamlar içerisinde en güçlü ve en etkili hüddam olarak bilinen Hüddam Melamiyanan’dır.

Evet kadim büyü kitaplarının naklettiklerine bakacak ve onları dinleyecek olursak Hüddam Melamiyanan hakkında şunlar söylenir:

 • “Hüddam Melamiyanan, hem voodoo büyüsünün hem de birçok etkili büyünün hüddamı olarak karşımıza çıkar, onun izni ve yetkisi olmadan hemen hemen hiçbir büyü, amacına ulaşamaz. Bu hüddam o kadar güçlü ve etkilidir ki onun iradesine ve yetkisine karşı koymak neredeyse imkânsızdır ve hiçbir hüddam, onun yetkisi ve izni olmadan gerçek anlamda hareket serbestisine sahip değildir.”

Voodoo Büyüsünün Niyeti Nasıl Olmalıdır?

Yukarıda size voodoo büyüsünün hemen hemen bütün amaçlar ve bütün arzular için yapılabileceğini ifade etmiştik ve bunun da yapacağınız niyete bağlı olduğunu belirtmiştik. İşte şimdi size voodoo büyüsünü tatbik ederken ne şekilde ve hangi şartlar altında niyet edeceğinizi izah edeceğiz:

 • Değerli okurlarımız, vudu büyüsünü tatbik ederken öncelikle sabahın erken saatlerinde uyanmanızı tavsiye ediyoruz, çünkü bu etkili büyünün hüddamı olan Hüddam Melamiyanan, sadece sabah vakitlerinde iş başında olan bir görevlidir.

Ayrıca yapacağınız büyüyü dört gün üst üste yapmanız gerektiğini de hatırlatmak istiyoruz, evet bu büyünün gerçek anlamda etkili olabilmesi için 4 gün üst üste aynı uygulamaların yapılması şarttır.

Birinci gün ve diğer bütün günlerde aynı uygulamaları yapmalısınız. Haftanın herhangi bir günü, sabahın seher vakitlerinde uyanarak, sizi hiç kimsenin rahatsız edemeyeceği sessiz ve huzurlu bir ortama geçmeli ve içinde bulunduğunuz ortamı olabildiğince karartmalısınız. Bunun için ortamdaki bütün pencereleri ve kapıları kapatarak mümkün mertebe loş, yani yarı karanlık bir ortam meydana getirmelisiniz.

Bunu temin ettikten sonra, yani ortamı mümkün mertebe yarı karanlık hale getirdikten sonra, dizüstü çökmeli ve güneşin doğduğu yöne doğru yönelmeli, yani doğu istikametine yönelmeli ve içinizden şu niyeti getirmelisiniz:

 • “Ey Hüddam Melamiyanan, senin hüddamların piri ve serdarı olduğunu biliyorum, kalbimdeki niyeti ve içimdeki arzuyu sadece sen biliyorsun, senin zaten bildiğin bu niyeti dışa vurmayacağım. Çünkü niyetimi dışa vurmam halinde, kötü amaçlı varlıkların niyetime engel olabileceğini biliyorum. Bu nedenle niyetimi sadece içimden geçiriyor ve senin kalbimdeki arzulara vakıf olmanı bekliyorum.”

Evet, yukarıdaki ifadeleri kısık bir ses tonuyla söylemeli ve bu ifadeleri söylerken mümkün mertebe voodoo büyüsünün hüddamı olan Hüddam Melamiyanan‘a odaklanmaya çalışmalısınız.

Niyet içerisinde de gördüğünüz gibi yapacağınız niyeti kısık sesle ve hiç kimsenin duymayacağı bir şekilde yapmalısınız, çünkü niyetinizi sesli bir şekilde dile getirmek başka varlıkların ve görevlilerin size engel olmasına sebebiyet verebilir.

Evet, seher vaktinde yarı karanlık bir ortamda diz üstü çökerek ve doğu istikametine dönerek bu niyet ifadelerini kısık bir sesle söyledikten sonra, voodoo büyüsünün diğer aşamalarına geçeceksiniz. Bu aşamaların tamamını aşağıda detaylı bir şekilde izah ediyoruz, lütfen okumaya devam edin:

Voodoo Büyüsü Nasıl Yapılır?

Yukarıdaki niyet cümlelerini bir kez kısık bir ses tonuyla söyledikten sonra şimdi 77 defa Ya Melamiyanan diyerek bu hüddamın kalbinize vakıf olmasını sağlamalısınız.

Evet niyet cümlelerini söyledikten hemen sonra 77 defa Ya Melamiyanan demelisiniz.

77 defa Ya Melamiyanan dedikten sonra kalbinizde hafif bir sıcaklık ve ilginç bir karıncalanma hissi hissedeceksiniz.

 • Bu duygu meydana geldiğinde ve bu sıcaklığı hissettiğinizde, yaptığınız vudu büyüsüne devam edebilirsiniz. Şayet bu sıcaklığı hissetmezseniz yeniden 77 defa Ya Melamiyanan ifadesini kısık bir ses tonuyla tekrar etmelisiniz.

Kalbinizdeki sıcaklığı hissettiğinizi ve yüreğinizde meydana gelen karıncalanma hissinin hasıl olduğunu varsayarak voodoo büyüsünün detaylarını aktarmaya devam ediyoruz:

Kalbinizde oluşan sıcaklığın ardından, elinize daha önceden hazırlamış olduğumuz bez bebeği almalı ve onun kulağına söyle seslenmelisiniz:

 • “Hüddam Melamiyanan senin bana boyun eğmene vesile olacak.”

Bu ifadeyi bez bebeğin kulağına söyledikten sonra elinizdeki iğneyi bez bebeğin kalbine saplamalı ve şöyle demelisiniz:

 • “Sakın arzularıma muhalefet etme ve senin için yaptığın voodoo büyüsüne teslim ol.”

Bez bebeğin kalbine tam 77 defa hafif bir şekilde iğneyi saplamalısınız ve her saplama esnasında da yukarıdaki ifadeyi bir defa kulağına fısıldamalısınız:

 • “Sakın arzularıma muhalefet etme ve senin için yaptığın voodoo büyüsüne teslim ol.” (Toplamda 77 defa söylenecek)

Evet bez bebeğin kalbine 77 defa iğneyi saplayıp yukarıdaki ifadeleri aynı anda kulağına fısıldadıktan sonra, artık voodoo büyüsünün sonuna gelmiş sayılırsınız.

Bu noktadan sonra iğneyi bebeğin başına saplayıp ertesi güne kadar orada kalmasını sağlamalısınız. Tam dört gün bu şekilde voodoo büyüsünü tatbik ettikten sonra dördüncü günün sonunda yine bebeğin başına iğneyi saplayıp bir hafta boyunca iğnenin orada kalmasını sağlamalısınız. Tabi bu arada da bebeği saklamalı ve hiç kimsenin bu bez bebeği görmemesi için onu uygun bir yere koymalısınız.

 • Tam bir haftanın sonunda, bebeğin başındaki iğne hala orada duruyorsa amacınıza ulaşmış olduğunuzu düşünebilirsiniz, eğer bebeğin başındaki iğne düşmüş veya kaybolmuşsa voodoo büyüsünün etkisiz olduğuna hükmedebilirsiniz.

Evet voodoo büyüsünü açıklamaya çalıştığımız bu yazımıza, sizin için çok önemli olduğunu bildiğimiz aşağıdaki açıklamalarla devam ediyoruz, lütfen bundan sonraki kısmı daha dikkatli bir şekilde okuyun; çünkü bundan sonraki kısımda vudu büyüsü ile ilgili çok az bilinen bir gerçekten bahsedeceğiz:

Voodoo Büyüsü Tehlikeli midir?

Evet, voodoo büyüsünün hüddamı olan ve serdar-ı hüddam olarak tanınan Melamiyanan, şimdiye dek birçok kişinin hayatını zindan edecek, hatta birçok kişinin hayatına mal olacak yanlış şeyler yapmıştır.

 • Örneğin bazı kişilerin sevdiği insanları teker teker intihara sevk ederek öcünü almıştır veya bazı niyetleri tam tersine çevirerek büyü yapan kişinin arzusuna muhalif hareket etmiştir.

Büyü yaparken şunu asla unutmayın: Her hüddam, bir görevlidir ve her görevli, görevi esnasında bir tutsak sayılır. İşte Melamiyanan da özgürlüğüne son derece düşkün olan bir hüddam olarak, aslında kendisinin görevlendirilmesini asla istemez.

Bu nedenle çoğu kez, kendisine voodoo büyüsünde görevlendiren kişilere bir şekilde zarar verir. İşte bu noktada, Hüddam Melamiyanan’ın size ve çevrenizdeki diğer insanlara da zarar verebileceğini (hatta bazılarını ölüme sevk edebileceğini) bilerek ve aklınızda tutarak hareket etmelisiniz.

Son tahlilde şu sonuca rahatlıkla varmak mümkündür: Voodoo büyüsü, görevli varlığın (Melamiyanan’ın) haşin şahsiyeti dolayısıyla oldukça zararlı ve riskli, tehlikeli ve dehşet verici bir büyüdür ve hiç kimse gerçek anlamda mecbur kalmadığı sürece bu tehlikeli büyüye tevessül etmemelidir.

Voodoo Büyüsü Yerine Ne Yapılabilir?

Size hem tamamen masum ve tehlikesiz, hem de voodoo büyüsü gibi bütün büyülerden çok daha tesirli harika bir dua kitabı tavsiyesinde bulunmak istiyoruz:

Her Kapıyı Açan Murad Duaları Kitabı‘nı daha önce görmediyseniz, şimdi bu kitabı kesinlikle incelemenizi salık veririz, zira bu kitaptaki muazzam duaların bereketi ile birçok kişi muradına kavuştu.

Tıklayıp indirin dediğimiz sayfada yer alan okuyucu yorumlarını inceleyerek Her Kapıyı Açan Murad Duaları Kitabı‘nın etki gücüne bizzat şahit olabilirsiniz.

Her Kapıyı Açan Murat Duaları Kitabı ile ilgili okuyucu yorumları herkesi şaşırtıyor, bizi de gerçekten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.

Buraya tıklayıp bu değerli eseri (Her Kapıyı Açan Murat Duaları Kitabı'nı) indirin.

İsteyenler aşağıdaki son yazımızı da okuyabilir: Para Büyüsü Yaptıranlar Çok Kısa Sürede Zengin Oluyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir