Uzaklaştırma Büyüsü Tahmin Ettiğinizden de Etkilidir

Uzaklaştırma büyüsü herkese karşı uygulanabilir mi?

Uzaklaştırma büyüsü hem aile fertlerine hem de yabancılara karşı yapılabilir. Uzaklaştırma büyüsü daha çok aşk konusunda kişiye musallat olan insanları uzaklaştırmak için uygulanmaktadır. Ancak diğer konularla ilgili de bu büyü yapılabilir. Yaşı, cinsiyeti ve eğitim durumu ne olursa olsun bu büyü tüm şahıslara yapılabilir.

Uzaklaştırma büyüsü tahmin edilenden daha kısa sürede tesirlerini gösterir

Büyülerin tutması için beklenmesi gereken süreler vardır. Bu süreye “mayalama dönemi” denir. 7 gün, 12 gün, 141 gün gibi bekleme süreleri vardır.

Uzaklaştırma büyüsünün mayalanma dönemi 7 gündür. Bu büyünün yapılışının üzerinden 7 gün geçince artık insanlar arasındaki tüm muhabbet ortadan kalkmıştır. Bundan sonraki aşamada ise kişinin ne kadar sürede tamamen uzaklaşacağı şartlara bağlı olarak değişir. Fakat en özel durumlarda dahi büyünün üzerinden 3 ay geçmeden kesin uzaklaşma gerçekleşmiş olur.

Tabi bu süre ifade edilen maksimum süredir. Büyüye maruz kalan insanların büyük bir kısmı sadece birkaç günde istenilen yerden veya kişiden uzaklaşmaktadır.

Uzaklaştırılmak istenen kişinin özel eşyalarının temin edilmesi

Büyü yapmak için uzaklaştırılacak kişinin özel eşyalarına ihtiyaç duyulmaktadır. Kişinin sıklıkla kullandığı ne kadar çok eşyaya sahip olunursa büyü o kadar güçlü biçimde tutar. Büyü için kullanılacak malzemelerin kolay taşınabilen küçük eşyalardan seçilmesi büyük önem taşımaktadır.

Büyünün yön değiştirmesi riskine dikkat!

Uzaklaştırma büyüsünün yapılış aşamalarına geçmeden önce önemli bir riske dikkat çekmek istiyoruz. Bu risk “büyünün yön değiştirmesi”dir.

Bir büyünün yön değiştirmesi demek amaçlanan isteğin gerçekleşmemesi ve büyünün çok farklı bir amaca hizmet etmesidir.

Eğer uzaklaştırma büyüsü yapıldığında herhangi bir hata yapılırsa büyü yön değiştirir ve kişiye çok farklı zararlar verebilir. Böylesi durumlarda en yaygın görülen durumlar kişinin “intihara meylettirilmesi, sağlığının bozulması, delirtilmesi veya başkalarına zarar vermesi”dir.

İfade edilen bu ağır sonuçların ortaya çıkmaması ve sadece kişinin uzaklaştırılması ile yetinilmesi için büyü aşamalarını titizlikle takip etmek ve herhangi bir hataya meydan vermemek büyük önem taşır.

Uzaklaştırma büyüsü nasıl yapılır?

Uzaklaştırma büyüsü 3 aşamada icra edilir:

Özel eşyaların yabancılaştırılması (Birinci aşama)

Uzaklaştırılması istenen kişinin birkaç eşyası alınarak her eşyanın üzerine vefat eden bir insanın ismi okunur. Ancak eşyalardan biri özel olarak seçilir ve bu eşyanın üzerine uzaklaşması istenen kişinin adı okunur.

Mesela uzaklaştırılması istenen kişinin 5 adet eşyası alınmışsa 4 tanesinin üzerine vefat eden 4 farklı kişinin adı okunacaktır. Yani bu eşyaların her biri ölen bir kişiye zimmetlenmiş olacaktır. 5. eşya ise uzaklaşması istenen kişinin kabul edilecek ve bu eşyanın üzerine onun ismi okunacaktır.

Özel eşyaların defnedilmesi (İkinci aşama)

Büyünün bu aşamasında üzerine ölülerin adı okunmuş olan eşyalar yerleşim yerlerinden uzakta bir yere götürülerek toprağa gömülür. Her eşya için ayrı bir çukur kazılır. Eşyalar çukura gömülürken büyünün niçin yapıldığı alçak sesle tekrar edilir. Mesela “Falan kişinin falan yerden hemen uzaklaşması için…” veya “Falan kişinin falan şahıstan kopması için…” ifadeleri kullanılır.

Büyü sırasında bu türden cümlelerin söylenmesine “büyünün anahtarı” denir. Böylece büyünün tesirli olmasını sağlayacak şer güçlere görevleri bildirilmiş olur.

Uzaklaştırma büyüsünde ölülerin adı okunmuş eşyalar gömülürken uzaklaştırılacak kişinin adının okunduğu eşya ise gömülmez ve özel olarak muhafaza edilir. Bu eşyaya “rehin bırakılan eşya” denir.

Rehin bırakılan eşya ile büyünün mühürlenmesi yani büyünün tutması (Üçüncü aşama)

Büyünün son aşamasında gömülmeden bırakılan eşya yani rehin bırakılan eşya mühürlenir. Buradaki mühürlemek ifadesi semboliktir ve büyünün tutması manasında kullanılır.

Öncelikle eşya alınarak üzerine uzaklaştırma büyüsünden sorumlu hüddamların ismi okunur. Hüddamlar cin taifesinden kişiler olup büyünün etkili olmasını sağlayan varlıklardır. Levzecal, Garaminar ve Hoteleni gibi hüddamlar bu iş için en sık görevlendirilen varlıklardır. Tabi bu isimler bizim bilebildiklerimiz daha doğrusu halk arasında konuşulanlardır. Yoksa medyumların görevlendirdiği hüddamlar çok daha farklı kişilerdir.

Eşyanın üzerine görevli hüddamların ismi okunduktan sonra büyü mühürlenmiş olur yani tesirlerini göstermeye başlar. Yukarıda da ifade ettiğimiz gibi birkaç gün içinde büyü insanları amacına ulaştırmış olur.

Uzaklaştırma büyüsü nasıl bozdurulabilir?

Uzaklaştırma büyüsü ne yazık ki bazen güzel giden birlikteliklerin sonlandırılması için de yapılmaktadır. Hatta kimi zaman eşlerin ayrılması yani yuvaların dağılması için de bu büyüye başvurulmaktadır. Böylesi durumlarda büyünün bozdurulması zorunluluk arz etmektedir.

Uzaklaştırma büyüsü farklı yöntemler denenerek bozdurulabilir. Her şeyden önce büyü malzemesi olarak kullanılan eşyalar bulundukları yerden çıkarılıp yakılırsa büyü kendiliğinden bozulur. Ancak çoğu zaman buna imkan ve fırsat bulunamaz.

Uzaklaştırma büyüsünü bozmanın en etkili ve en güvenilir yolu ise büyü bozma duası okumaktır. Muavvizeteyn duası adı verilen surelerin okunması ile inşallah en güçlü kara büyüler dahi hükümsüz bırakılabilmektedir.

Özel hayatta mutluluğu yakalamak isteyenler büyülere değil dualara müracaat etmeli!

 Uzaklaştırma büyüsü gibi şer uygulamalara başvurulmasının en önemli sebebi özel hayatta mutluluğu yakalama gayesidir. Ancak unutulmamalıdır ki büyü yapmak dinen caiz değildir ve kişinin büyük günaha bulaşmasına neden olur.

İşte tam da bu noktada sevgili okurlarımızın aşağıdaki eserden istifade etmeleri inşallah hayırlara vesile olacaktır.

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı ile ilgili okuyucu yorumları herkesi şaşırtıyor, bizi de gerçekten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.
Buraya tıklayıp bu değerli eseri (En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı) indirin.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir