Unutkanlık için Dua 3 Mucizevi Unutkanlık Duası

Unutkanlık için Dua Arayanlar, Bu Muhteşem Niyazları Mutlaka Okumalı!

Çok Önemli Not: Unutkanlık illetine yakalanan ve bu illetten bir şekilde kurtulmak isteyen her insan bu duaları mutlaka bilmeli ve uygulamalıdır.

Bu yazımızda, unutkanlık için dua arayan insanlara 3 muazzam ve muhteşem etkili niyazdan bahsederek bu duaların hakikati üzerinde durmaya çalışacağız. Dolayısı ile unutkanlık için dua arayan insanların bu yazıda geçen gerçekleri ve uygulamaları dikkatli bir şekilde tatbik etmesini tavsiye ederiz.

  • Yazı boyunca aktaracağımız bütün bilgileri inceden inceye analiz etmenizi ve unutkanlık için duanın muhteşem gücünü kendi üzerinizde de görerek bu duanın muhteşem etkisini fark etmenizi tavsiye ederiz.

Şimdi teker teker dualar üzerinde duralım, lütfen yazının tamamını okuduktan sonra duaları uygulamaya başlayın. Aksi takdirde yanlış yapabilir ve hatalı bir uygulamada bulunabilirsiniz.

Unutkanlık için Dua 1: Muazzam Ayetin Gücü

Bu mübarek niyazı, özellikle gece uyumadan önce yapmanızı tavsiye ederiz, çünkü bu muhteşem dua özellikle gece uyumadan önce yapıldığında gerçek anlamda etkisini gösterir ve duayı uygulayan kişinin unutkanlıktan kurtulmasına vesile olur.

Uygulamayı şu şekilde gerçekleştirmelisiniz:

Gece yatağa girmeden önce sessiz bir yere geçmeli, içinizde unutkanlık için yapacağınız duanın niyeti olmalı, bu niyet içerisinde kıbleye doğru dönmeli ve ayakta iken şu duayı 21 defa okumalısınız:

“Rabbenâ etmim lenâ nûranâ vagfir lenâ, inneke alâ kulli şey’in kadîr.”

Tahrim Sûresi: 8. Âyet

Bu mübarek ayet-i kerimeyi 21 defa okurken, yukarıda da değindiğimiz gibi aklınızda niyetiniz olmalı ve Allah’a içtenlikle yönelmeye gayret göstermelisiniz.

Bu şekilde duayı 21 defa okuduktan sonra, yine ayakta iken ve kıble istikametine dönük bir vaziyette iken şu duayı bir defa okumalısınız:

  • “İlahi, senin merhametinin sonsuzluğu ve şifa kaynağının sınırsızlığı sayesinde bütün mahlukat en güzel şekilde yaşar ve hayatını sürdürür. Ben de merhametinin sonsuzluğu ve şifa kaynağının sınırsızlığı umudu ile dergahına geldim ve kendime, içinde bulunduğum illet için şifa aramaktayım. En doğru yerde olduğumu bilmenin huzuru ve mutluluğu içerisindeyim, çünkü senin kapına gelen hiçbir insan eli boş dönmemiştir, beni de eli boş döndürme Allah’ım. Amin.”

Bu şekilde unutkanlık için duanın birinci uygulaması bitmiş olacak, fakat size tavsiyemiz 2. ve 3. duayı da yapmanız yönünde olacaktır. Her ne kadar 1. dua da yeterince güçlü ve etkili olsa da, unutkanlık illetinden kurtulmak isteyen insanların 2. ve 3. duaları da uygulaması gerektiğini düşünmekteyiz. Bu nedenle aşağıdaki duaları da inceden inceye okumanızı ve uygulamanızı tavsiye ederiz:

Mutlaka Oku: Çok Tesirli Bir Şifa Duası Okumayan Pişman Olur

Unutkanlık için Dua 2: Muhteşem Bir Niyaz

Bu duayı da özellikle seher vaktinde uygulamanızı tavsiye ederiz, duanın uygulama şekli şöyle olmalı:

Allah’ın rahmet hazinelerinin sonsuz bir şekilde açıldığı ve biz kullarına dağıtıldığı seher vaktinde uyanmalı ve bu vaktin faziletine inanarak sessiz bir yere geçmelisiniz.

Böyle bir yere geçtikten sonra ellerinizi gökyüzüne açmalı ve kıbleye dönük bir vaziyette gözlerinizi kapatıp 3 defa besmele-i şerif okumalısınız, ardından da aynı pozisyonda 7 defa şu ayet-i kerimeyi okumalısınız:

“Ve yeşfi sudûre kavmin mu’minîn.”

Tevbe Suresi: 14. Ayet

3 defa besmele-i şerif, 7 defa da bu mübarek ayet-i kerimeyi okuduktan sonra, dizüstü çökmeli ve bu vaziyette iken şu mübarek niyazı bir defa okumalısınız:

  • “İlahi, senin hastalara en güzel şekilde şifa bahşettiğini bilen kullar, senin dergahına yönelmekten ve sana müracaat etmekten asla vazgeçmez. Ben de hastalıklara şifa veren ve unutkanlık illetine deva dağıtan şifa hazinenin ve merhamet deryanın sonsuzluğuna güvenerek senin dergahına yönelmekteyim. Bana da bu illetten kurtulmak için güzellik bahşeyle ve beni de şifanın kaynağına indir Allah’ım. Amin.”

Evet, bu güzel ve etkili dua sözleriyle unutkanlık için duanın 2. uygulaması da bitmiş olacak, şimdi de 3. uygulama üzerinde durmaya devam edelim:

Unutkanlık için Dua 3: Müthiş Etkili Bir Niyaz

Bu uygulamayı ise, kendinizi hazır hissettiğiniz (yani Cenab-ı Hakk’ın yüce dergâhına yönelmek için içinizde istek ve arzu duyduğunuz) herhangi bir vakitte uygulayabilirsiniz.

Kendinizi Allah’ın sonsuz merhametinden şifa talep etmeye hazır hissettiğiniz herhangi bir vakitte, Allah’a içtenlikle yönelmeli ve içinizdeki niyete odaklanarak sessiz bir yere geçmelisiniz. Böyle sessiz bir yere geçtikten sonra da, yine kıble istikametine dönerek ellerinizi Allah’ın sonsuz merhamet ve rahmetine açmalı ve şu mübarek ayet-i kerimeyi 21 defa okumalısınız:

“Ve izâ maridtu fe huve yeşfîn.”

Şuara Suresi: 80. Ayet

Bu mübarek ayet-i kerimeyi 21 defa içtenlikle ve güzel duygular içerisinde okuduktan, bu güzel ayetin fazileti içerisinde Allah’a yöneldikten sonra ise, dizüstü çökerek şu duayı bir defa okumalısınız:

  • “İlahi bütün hastalıkların dermanı sende olduğu gibi bütün güzelliklerin kaynağı da sendedir şüphesiz, bütün kullar senin merhametine iltica ettiği gibi bütün mahlukat da daima sana yönelmekte ve sana dönmektedir şüphesiz. Bütün varlıkları en güzel şekilde yaratıp donattığın gibi, bütün insanlara da türlü türlü musibetler ve sıkıntılar ile imtihan kapısını açan sensin şüphesiz. Beni de bu imtihandan başarılı bir şekilde sonuç alan bahtiyar kullarından eyle Allah’ım, bana da duamın en güzel şekilde neticelenmesi için yardım eyle Allah’ım. Amin.”

Evet, bu güzel cümlelerle birlikte unutkanlık için duanın 3. kısmını da bitirmiş olacaksınız, fakat yazının bundan sonraki kısmında anlatacağımız önemli noktalara da mutlaka dikkat etmelisiniz:

Unutkanlık Duası, 3 Adet Duadan Oluşur

Yukarıda da dile getirdiğimiz gibi unutkanlık duası, ayrı ayrı yapılabilecek 3 adet muhteşem etkili niyazdan oluşur, fakat bu üç duayı ayrı ayrı yapmak yerine üçünü de art arda yapmanızı tavsiye ederiz. Her ne kadar bu duaları ayrı ayrı yapan insanlar bu konuda başarıya ulaşmış olsa da, duaların üçünü birden yapıp başarılı olan insanların sayısı çok daha fazladır.

 

İşte bu nedenle, size unutkanlık için duaları teker teker ve peş peşe yapmanızı tavsiye ederiz, inşallah bu sayede çok daha güzel sonuçlar alacaksınız.

Unutkanlık Duası Yaparken Şuna Dikkat Etmelisiniz!

Unutkanlık için duayı yaparken mutlaka dikkat etmeniz gereken çok önemli bir husus daha var, şöyle ki:

Duayı hangi vakitte yaparsanız yapın mutlaka ama mutlaka duanın niyetini aklınızda tutmalı ve dua boyunca bu niyete odaklanmaya çalışmalısınız.

Bu hususa dikkat eden ve sürekli bir şekilde duanın niyetini aklında tutan insanların bu konuda çok daha başarılı olduklarını dile getirmeliyiz ve bu hususa sizin de dikkat etmeniz gerektiğini ifade etmeliyiz.

Bu noktalara dikkat etmeniz halinde Allah’ın izniyle unutkanlık için duanın faziletinden ve bereketinden en güzel şekilde istifade edecek ve muradınıza kavuşarak güzellikler içerisinde yaşamaya devam edeceksiniz.

Size unutkanlık için 3 adet muhteşem duayı sunduğumuz bu yazımıza, bir kitap tavsiyesi ile son vermek istiyoruz:

Unutkanlık Duası ve Kenzül Dua Kitabı

Kenzül Dua yahut Her Kapıyı Açan Murad Duaları ismiyle bilinen bu değerli eseri bütün okurlarımıza gönül rahatlığıyla tavsiye ediyoruz, çünkü bu değerli eserden istifade eden binlerce insan olduğunu bilmekteyiz.

Evet, binlerce insan Kenzül Dua isimli muhteşem dua çalışması sayesinde her türlü amacına ulaşmanın mutluluğunu yaşadı ve bunların bir kısmına biz de tanıklık ettik. Zaten bu nedenle bu güzel dua kitabını her fırsatta tavsiye ediyoruz.

Her Kapıyı Açan Murat Duaları Kitabı ile ilgili okuyucu yorumları herkesi şaşırtıyor, bizi de gerçekten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.
Buraya tıklayıp bu değerli eseri (Her Kapıyı Açan Murat Duaları Kitabı'nı) indirin.

Şu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Voodoo Büyüsü Yapmadan Önce Mutlaka Okumalısınız!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir