Tuvalet Büyüsü Müthiş Bir Ayırma Büyüsü

Tuvalet büyüsü nasıl yapılır, etkileri nelerdir, nasıl bozulur

Tuvalet büyüsü birbirini deli gibi seven aşıkları dahi çok kısa sürede ayırabilen necis bir uygulamadır. Bu büyü nedeniyle ayrılan sevgililer ile boşanan çiftlere ait çok sayıda olay anlatılmaktadır.

Tuvalet büyüsü eski Babil toplumundan beri başvurulan bir uygulamadır. Haçlı seferlerinden sonra bu büyü Avrupa’da da yaygınlaşmaya başlanmıştır.

  • Tuvalet büyüsü kişilerin birbirleri hakkında besledikleri duyguları tamamen ters çevirir. Yani aşk nefrete, saygı ise hoşgörüsüzlüğe dönüşür. Bu büyünün tesirine kapılan kişiler artık birbirlerine tahammül edemezler ve ayrılığı en doğru seçenek olarak düşünmeye başlarlar.

Bu yazımızda tuvalet büyüsünün yapılışı ve bozdurulması hakkında ayrıntılı bilgiler vereceğiz. Yazımızın sonunda ise aşk mevzusunda büyüden çok daha hayırlı ve etkili bir yol hakkında tavsiyede bulunacağız.

İşte tuvalet büyüsü hakkında her şey

Tuvalet büyüsü yaptıracakların dikkat etmeleri gereken önemli bir nokta

Tuvalet büyüsü en yaygın soğutma ve ayırma büyülerinden biridir. Ancak bu büyü icra edilirken çok dikkatli olmak gerekir. Çünkü tuvalet büyüsünün icrasında yapılacak bazı hatalar delirtme ve intihar ettirme gibi istenmeyen neticeler doğurabilir. Bu nedenle büyü yaptırıldığı zaman tüm detayları titizlikle uygulamak gerekir.

Tuvalet büyüsü nasıl yapılır?

Tuvalet büyüsü 4 aşamada uygulanan bir büyüdür:

Nimeti necis kılma aşaması

Necis ifadesi “pis, kirli” anlamına gelir. Nimeti necis kılma ise bazı yiyeceklerin tuvalet deliğine dökülmesi demektir.

İslam medeniyetinde nimetin tuvalet deliğine dökülmesi kesinlikle doğru bulunmaz. Ancak büyü uygulamalarında halkın geleneklerine ve inançlarına aykırı icraatların da olduğunu bilmek gerekir. Zaten ayırma büyüsüne başvurmaya karar vermiş kişiler de bu tarzdaki aykırı uygulamaları göze almışlardır.

Bazı kaynaklarda tuvalet büyüsü yaptırmak için ayrılmaları istenen kadın ile erkeğin tuvaletinde uygulama yapmak gerektiği ifade edilmektedir. Bu kesinlikle doğru değildir, herhangi bir tuvalette de bu büyüyü icra etmek mümkündür.

  • Tuvalet büyüsünde erkekleri temsilen sebze-meyve tarzındaki bir gıdadan çok küçük bir parça alınarak tuvalet deliğine atılır. Kadınlar için ise ateşte pişirilmiş yemeklerden az bir miktar dökülmektedir.

Dökülme işlemi yapılırken kadın ve erkeğin isimleri 11’er kez tekrar edilmektedir.

Vefk hazırlama aşaması

Vefk, büyü için hazırlanmış yazılı belgedir. Tuvalet büyüsü için hazırlanan vefklerde ise yazı bulunmaz. Vefk tamamen şekillerden ve basit resimlerden oluşur.

Hazırlanan vefkte kadın ve erkeği temsil eden iki adet figür dışında yılan, akrep ve böcek gibi hayvanları temsil eden sembolik çizimler de bulunmaktadır.

Mutlaka Oku: Etkisini Hemen Göreceğiniz Cesaret ve Özgüven Duası

Nimetlerin kadın ve erkeğe yedirilmesi aşaması

Tuvalet büyüsünün en zor aşamasıdır. Zira bu aşamada tuvalet deliğine dökülen gıda türlerinin aynıları (elbette kullanılmamış temiz olanları) kadın ve erkeğe yedirilmektedir.

  • Bazı medyumlar bu aşamayı sorunsuz atlatmak için kısa bir araştırma yaparak kadın ve erkeğin en sevdiği gıdaların neler olduğunu öğrenirler ve bu yiyecekleri tuvalet deliğine dökerler. Böylece büyülenecek kişilerin hiçbir müdahaleye gerek duyulmadan kendilerinin bu yiyecekleri yemeleri sağlanmış olur.

Eğer tuvalet deliğine dökülen gıdalar 7 gün içinde yenilmezse büyü tutmaz ve kendiliğinden bozulur. Bu nedenle söz konusu gıdaların yenilmiş olmasına özellikle dikkat edilir.

Tuvalet büyüsünün mühürlenmesi aşaması

Büyülerin son aşamasına “büyünün mühürlenmesi” adı verilmektedir. Tuvalet büyüsünde büyünün mühürlenmesi aşaması hazırlanan vefk kağıdının parçalanarak tuvalet deliğine dökülmesi ile yapılmaktadır.

Avuç içinden biraz büyük olan vefk kağıdı mümkün olduğu kadar küçük parçalara bölünür ve tuvalet deliğine dökülür. Bu işlem yapılırken de ayrılmaları istenen kadın ve erkeğin isimleri 11’er kez tekrar edilir.

Tuvalet büyüsü kaç günde tutar?

Tuvalet büyüsünün sayısal kıymeti 11’dir. Büyü uygulanırken devamlı kadın ile erkeğin isimleri 11’er kez tekrar eder. Büyünün tutması için gereken süre de 11 gündür. Bu büyü 11. gün bittikten sonra tüm tesiri ile tutmaya başlar ve insanların hayatını derinden etkiler.

11 gün geçtikten sonra tutmaya başlayan tuvalet büyüsü nedeniyle kadın erkek arasında aşk ilişkisi yara almaya başlar ve her geçen gün ilişki biraz daha bozulur. Bir ay döngüsü tamamlanınca (28 gün) tüm sevgi biter. İkinci ay döngüsü tamamlanmadan (2 ay geçmeden) ayrılık kesin bir şekilde gerçekleşmiş olur.

Tuvalet büyüsü halk arasında “yuva yıkan büyü” olarak adlandırılır

Seven insanları ayırmak veya evliliklerin sonlanmasına neden olmak halk arasında makbul karşılanan davranışlar değildir. Bu nedenle insanlar tuvalet büyüsüne “yuva yıkan büyü” adını vermişlerdir.

Bu büyünün yapılması uygun görülmediği için uygulamayı yapanlar ve yaptıranlar “büyük bir gizlilik içinde” hareket ederler ve büyü yaptıklarına dair kimseye bilgi vermezler.

Tuvalet büyüsü nasıl bozdurulur?

Tuvalet büyüsü mümkün olduğu kadar kısa sürede bozdurulması gereken bir büyüdür. Çünkü büyünün tesiri ile birbirlerini kıran kadın ile erkeğin tekrar barışmalarının tüm şartları ortadan kalkabilir. Zira tuvalet büyüsü ile temin edilen ayrılık çoğu zaman kavgalı gürültülü olmaktadır.

  • Kişi kendisine tuvalet büyüsü yapıldığından şüphelenmeye başladığı anda zaman kaybetmeden büyünün bozdurulmasına gayret etmelidir.

Tuvalet büyüsünün muhtelif bozdurulma yolları vardır. Ancak bu yollar içinde en etkili olanı büyü bozma duaları okumaktır. Muavvizeteyn adı verilen duanın okunması ile inşallah en güçlü kara büyüler dahi hükümsüz bırakılabilmektedir.

Muavvizeteyn duası Felak ve Nas surelerinin ara vermeden peş peşe 3 defa okunması ile niyaz edilmektedir. Bu tesirli dua kendilerine büyü yapılan kadın ve erkek tarafından bizzat okunabileceği gibi onların bir yakınları tarafından vekaleten de okunabilir.

Aşk mevzusunda büyüden çok daha hayırlı bir yol tavsiyesi

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları kitabı

Tuvalet büyüsü gibi ayırma ve soğutma büyülerine başvurulmasının en büyük nedeni aşk konusundaki sorunlara çözüm bulma arayışıdır.

Ancak unutulmamalıdır ki büyü yapmak dinen caiz değildir ve Kuran-ı Kerim’de her tür büyü uygulaması kesin bir dille yasaklanmıştır. İşte bu itibarla özel hayattaki muradlarına kavuşmak isteyen okurlarımıza büyü yapmak yerine dua etmelerini tavsiye ediyoruz.

  • En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları adlı eser bu hususta çok olumlu gelişmelere vesile olabilecek başarılı bir eserdir. Onlarca etkili aşk duasına yer veren bu eser okurlardan çok olumlu yorumlar almaktadır.

İnşallah En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları kitabındaki dualar sizin de gönlünüzden geçen dileklerinizin gerçekleşmesine vesile olacaktır.

Eseri indirip okumak için:

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı ile ilgili okuyucu yorumları herkesi şaşırtıyor, bizi de gerçekten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.
Buraya tıklayıp bu değerli eseri (En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı) indirin.

Mutlaka Oku: Siğil Duası Yapacaksan Bu Yazıyı Mutlaka Oku

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir