Tırnak Büyüsü Ayırma Büyülerinin En Korkuncudur, Tedbir Almak Şart!

Tırnak büyüsü bekarların da evlilerin de ayrılmasına neden olmaktadır

Kara büyüler içinde insanların özel hayatını tırnak büyüsü kadar derinden etkileyen başka bir büyü daha yoktur. Çünkü bu büyü sadece insanların ayrılmasına neden olmaz, onların yaşamlarında telafisi mümkün olmayan sıkıntılara da yol açar.

Evli olsun bekar olsun herkese yönelik tırnak büyüsü yapılabilir. Ayrıca ayrılacak kişilerin birbirlerini samimi duygularla sevmelerinin de bir kıymeti yoktur. Zira büyü o kadar etkili olur ki insanlar yaşadıkları tüm güzel anıları bir anda zihinlerinden silerler ve karşılarındaki kişi sanki yabancı biriymiş gibi duyarsız davranmaya başlarlar.

Tırnak büyüsüne maruz kalan kişiler kendi elleriyle kendilerine zarar verirler

Bu büyünün en önemli özelliği kişinin karakter yapısını bozarak onu zor duruma sokmasıdır. Yani kişinin ayrılığına neden olan “başka şahıslar” yoktur. Büyünün tesirine kapılan kadın ile erkek yepyeni duygular hissetmeye başlar ve ayrılık gerçekleşir. Alınan kararlar özgür irade ile alınmış gibidir. Görünürde ayrılık kararı “bilerek ve isteyerek” verilmiştir. Ancak tüm yaşananların temelinde aslında tırnak büyüsünün güçlü etkileri yatmaktadır.

Büyü kadınlarda ve erkeklerde farklı biçimde tesir göstermektedir

Bu büyü erkekleri çok kısa sürede etkilemektedir. Erkek bir anda aşık olmadığına inanır. Sanki bir rüyadan uyanmış gibidir. Sahte bir aşk için zaman kaybettiğini ifade eder ve birlikte olduğu kadının aslında ne kadar kusurlu bir kişi olduğunu zannetmeye başlar. Böylesine bir duygu değişimi pek çok erkek için “aldatma bahanesi” olur. Büyüye maruz kalan erkeklerin en sık düşündükleri şey başka bir kadınla birlikte olmaktır.

Tırnak büyüsü kadınlarda ise daha farklı bir seyir izler. Kadınlar büyünün tesirine yavaş yavaş girer. Ancak duygu değişimi kesin ve nettir. Büyünün yapılışı üzerinden 40 gün geçtiğinde artık kadın bambaşka hisler taşımaktadır. Büyünün etkisinde kalan kadınlar erkek gibi aldatma eğilimi göstermez. Ancak erkeğe yönelik saldırgan bir tavır gelişir ve kadın ilişkiyi yürütemeyecek kadar uyumsuz bir kişi haline gelir.

İlginizi Çekebilir: Güzellik Duası ile Tarifi İmkansız Güzellikler Yaşadım

Tırnak büyüsü için serçe parmaktan alınan tırnak parçaları kullanılır

Büyünün temel malzemesi insan tırnağıdır. Zira herhangi bir kişiden alınan sol elin serçe parmak tırnağı kadını temsil etmektedir. Sağ elin serçe parmak tırnağı ise erkeğin simgesidir.

  • Bazı kaynaklarda tırnak büyüsü yaptırmak için kedi ya da köpek tırnağı alındığı yönünde ifadeler bulunmaktadır. Bu doğru değildir. Özel yaşamla ilgili büyülerde kesinlikle hayvanlara ait parçalar veya ürünler kullanılmaz.

Eğer böyle bir hata yapılırsa büyü yön değiştirir. Yani büyü, asıl anlamından saparak başka bir amacı gerçekleştirir. Örneğin ayırmak amacıyla yapılan bir büyü yön değiştirerek hastalıklara neden olabilir. Bu nedenle özel yaşamla alakalı büyüler sadece insanlardan alınan parçalarla yapılmaktadır.

Tırnak büyüsü nasıl yapılır?

Büyü yaptıran kişiden veya başka bir şahıstan iki parça tırnak alınır. Yukarıda da ifade ettiğimiz gibi bu tırnakların serçe parmağa ait olması gerekir.

Sol elin serçe parmak tırnağı önce temiz bir bez parçasının içine konarak üzerine görevli hüddamın ismi okunur. Tırnak büyüsünde kadının duygularını değiştirecek hüddamın adı “Nefsepir” olarak geçer. Büyü yapan kişi bu ismi 14 defa söyledikten sonra bez paçasını bohça gibi kapatır.

Sağ elin serçe parmağından alından tırnak için de ayını işlem yapılır. Ancak bu sefer 14 okuma yapılmaz. Onun yerine “Çereçol” adı sadece 4 defa söylenir ve bez parçası bohça gibi kapatılır. Çereçol erkeğin duygularını değiştirmekle görevli hüddamdır.

Tırnak parçalarının yakılması ve büyünün tutması

Kadını temsil eden tırnak parçası, içine konulan bez ile birlikte gündüz vakti yakılmaktadır. Erkeği temsil eden tırnak parçası ise gece vakti yakılır.

Yakılma işlemleri tamamlandıktan sonra büyü 3 gün 3 gece “nazar aşamasına” geçer. Yani herhangi bir değişiklik görülmez ve büyü sadece şer güçleri harekete geçirmek için bekler.

Söz konusu bu süre dolduktan sonra büyü güçlü biçimde tutar ve insanların duygularına yön verir.

Tırnak büyüsünde görülen 2 korkunç risk

Tırnak büyüsü ne yazık ki çoğu zaman sadece birbirini seven insanları ayırmakla yetinmez. Bazen çok daha ağır sonuçlara da yol açar.

Büyünün en yaygın görülen iki olumsuz sonucu “intihar etmek” ve “delirmek” biçiminde ifade edilmiştir. Ancak bu iki sonuç ayrılık ile ilişkili görülmez. Çünkü tırnak büyüsünün tesirindeki insanlar sevdiği kişiyi sevmediğini düşünerek ondan ayrılmıştır. Bu nedenle de intihar etmesi veya delirmesi aşk yaşamı ile alakalı görülmez. Fakat başına bu iki talihsiz durumdan biri gelen kişi aslında büyü yüzünden böyle bir noktaya sürüklenmiştir. Çünkü tırnak büyüsü gibi kara büyülerin zahiri (görünen) etkileri olduğu gibi batini (görünmeyen) etkileri de vardır. Bu itibarla tırnak büyüsüne karşı tedbirli olmak ve dualar okuyarak büyüyü bozmaya çalışmak büyük önem taşımaktadır.

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı ile ilgili okuyucu yorumları herkesi şaşırtıyor, bizi de gerçekten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.
Buraya tıklayıp bu değerli eseri (En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı) indirin.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir