Ten Uyumu Olduğunu Nasıl Anlarsınız?

Ten uyumu

İki kişi arasında ten uyumu olup olmadığı nasıl tespit edilir?

İki kişi arasında ten uyumu olup olmadığını bakışmaların niteliğinden ya da konuşma sırasında tespit etmek mümkün değildir. Ten uyumu kesinlikle deneyimler sonucunda tespit edilen bir olgudur.

Bazen hiç beklenmeyen bir kişi ten uyumu yaşanabilecek güçlü bir aday olurken bazen de tüm ölçülerimizi yeterince karşılayan bir şahıs ten uyumu konusunda bizi hayal kırıklığına uğratabilir.

  • Bir kişi ile ten uyumlu olup olmadığımızı tespit etmek için klasik kitaplarda “sevişmek gerektiği” aksi takdirde bu tespitin yapılmasının mümkün olmadığı ifade edilse de bu doğru değildir.

Elbette ki ten uyumunu tespit etmenin en kestirme ve en kesin yolu sevişmektir. Ancak bazen sadece el sıkışarak bazen de sadece bir öpüşme ile ten uyumlu şahsı bulup bulmadığımızı hemen anlayabiliriz.

Ten uyumu beyinde başlayan ve hormonlarla desteklenen bir süreçtir

Ten uyumu beyinde başlayan ve hormonların aktif olarak rol aldığı biyolojik bir süreçtir. Günümüzde doktorlar ten uyumlu iki insanın bir araya gelmesi sırasında bedende ne tür değişiklikler olduğunu tespit edebiliyorlar.

Beynin hangi bölgesinin ten uyumunda heyecan yarattığı ve hangi hormonların hangi duyguları tetiklediği artık sır değil.

Ancak ten uyumunun bilimsel gerçekliği bu olağanüstü haz durumunu açıklamak için yeterli değil.

  • Yapılan birçok deneyde beynin ilgili bölümlerine elektrotlar yerleştirilmiş ve kişiye hormon takviyesi yapılmıştır. Buna rağmen derneklerde ten uyumuna benzer duygular yapay olarak elde edilememiştir.

Bu deneylerden çıkan sonuç ten uyumunun fizyolojik süreçlerden çok daha öte boyutlarının da olduğunu göstermektedir.

Ten uyumu

İnsan sadece güzel ya da yakışıklı biriyle mi ten uyumunu yakalar?

Ten uyumunun güzel ya da çirkin olmakla bir alakası yoktur. Bazen en uyumlu kişilerden biri diğerine göre çok daha yakışıklı ya da güzel olabilmektedir. Bu durumda dışarıdan bakan insanlar bu iki kişinin nasıl olup da bir araya geldiğini merak etmekte fakat mantıklı bir çıkarım yapamamaktadır.

Halbuki söz konusu bu kişileri birbirine bağlayan bağ güzellik ve yakışıklılıktan çok daha güçlüdür. Çünkü ten uyumu, kişileri her anlamda doyuma ulaştırmaktadır. Yani ten uyumlu bir partnerle birlikte olmak hayatın her alanında mutluluğu yakalamak demektir.

Ten uyumu en güçlü biçimde cinsellikte mi ortaya çıkar?

Evet, ten uyumunun kendisini en güçlü hissettirdiği yer yataktır. Ten uyumlu İki kişinin sevişmesi sırasında alınan haz her zaman maksimum seviyede olur. Kişilerin çok az emek sarf etmesi halinde bile cinsel tatmin gerçekleşir.

  • Ayrıca ten uyumlu kişilerin cinsel gücü arttıran yiyeceklere, görsel şov yaratan kıyafetlere ve cinselliğe hazır hale getiren tahrik edici konuşmalara ihtiyaçları yoktur. Çünkü bu kişiler birbirlerini devamlı yoğun bir şekilde arzularlar.

Aralarında ten uyumu olan çiftlerin sevişme tarzları da diğer çiftlere göre farklılık arz eder. Her şeyden önce sevişme normalden uzun sürer. Ayrıca sevişmenin belli bir zamanı ve yeri yoktur. Bu çiftler için her yer ve her zaman sevişmek için “uygun”dur.

Ten uyumu

Ten uyumu ve bağımlılık

Ten uyumu gerçek anlamda bağımlılık yaratır. Kişi ten uyumlu biriyle bir defa birlikte olduktan sonra ömrü boyunca bu birlikteliği unutamaz. Ayrıca ne kadar aykırı bir ilişki olursa olsun kişi bir sonraki adımı atmaktan çekinmez.

  • Ten uyumlu kişiler bazen başkalarıyla evlenseler dahi birbirlerini unutamazlar ve mutlaka tekrar bir araya gelirler. Toplumda sıkça yargılanan “yasak aşk”ların bir kısmı ten uyumunun kişileri harekete geçirmesinden başka bir şey değildir.

Ten uyumu bağımlılık yarattığı için çoğu zaman kişiler sosyal ortamdan koparlar ve zamanlarının büyük bir kısmını birlikte geçirirler. Üstelik bu birliktelik cicim ayları ile sınırlı olan geçici bir heves değildir, aksine bazı durumlarda bir ömür boyu sürebilir.

Ten uyumu

Ten uyumunda koku o kadar önemli ki

Ten uyumunda en bariz şekilde kendisini gösteren iki özellik vardır. Bunlardan biri ten uyumuna sahip insanların birbirlerine karşı deri hassasiyetinin artmasıdır. İkincisi ise ten uyumlu kişilerin birbirlerinin kokusunu tanıyıp bu kokuya ani karşılık vermeleridir.

Pek çok kitaba ve filme konu olan bu “sevgili kokusu” aynı zamanda çok güçlü bir cinsel uyarıcıdır. Bu kokuyu işlerine çeker çekmez kendilerini sanki kutular dolusu cinsel hap almışlar gibi enerjik hissedip sevişmeye başlarlar.

Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi Seti ile ilgili okuyucu yorumları herkesi şaşırtıyor, bizi de gerçekten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.

Buraya tıklayıp bu değerli eseri (Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi Seti'ni) indirin.

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce muhteşem ve hayret verici yorum var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir