Soğutma Büyüsü Mucizevi Etkilere Vesile Oldu

Soğutma Büyüsü Yapacaksanız En Doğru Yerdesiniz!

Değerli okurlarımız bir şekilde internette soğutma büyüsü araması ile bu yazıyı bulduysanız ya da herhangi bir şekilde bu yazıyla karşılaştıysanız, kendinizi birçok kişiye nispeten şanslı hissedebilir ve en etkili soğutma büyüsünü öğreneceğinizden emin olabilirsiniz.

 • Gerçekten de yazı içerisinde en etkili, en kalıcı ve en doğru soğutma büyüsü uygulamasını öğrenecek ve bunu hiç kimsenin yardımına ihtiyaç hissetmeden tek başınıza yapabileceksiniz. Evet, öğreneceğiniz soğutma büyüsünü hiç kimseden yardım almadan evde tek başınıza ve basit birkaç malzeme ile yapmayı öğreneceksiniz.

Bunun için yazı içerisindeki bütün maddeleri, hiçbir ayrıntıyı kaçırmadan ve bütün detayları dikkatli bir şekilde inceleyerek okumanız gerektiğini söylemeliyiz.

 • Ayrıca soğutma büyüsünün tam anlamıyla etkili olabilmesi için bilmeniz gereken bütün ayrıntıları aktardığımız bu yazımızda, aynı zamanda en az soğutma büyüsü kadar etkili başka bir yöntemden de bahsettik.

Şimdi, öncelikle soğutma büyüsü ile ilgili mutlaka ama mutlaka bilmeniz gereken ayrıntıları aktarıp bu büyüyü hangi işlem basamaklarına uyarak yapmanız gerektiğini, yani büyünün yapılış şeklinin nasıl olduğunu izah etmeye başlayalım:

Soğutma Büyüsü Hangi Amaçla Yapılır?

Soğutma büyüsü, size sırılsıklam aşık olan bir kişiyi kendinizden soğutmak için başvurabileceğiniz bir büyü olduğu gibi, aynı zamanda bir insanın bir başka insandan soğumasını temin edebileceğiniz bir tılsım olarak da bilinir.

 • Kısaca soğutma büyüsünü hem kendinizden uzaklaştırmak ve soğutmak istediğiniz biri için kullanabilirsiniz, hem de iki insanın arasını açmak ve onları birbirinden soğutmak için kullanabilirsiniz. Özetle bu büyüyü her türlü soğutma ve ayırma işleminde kullanabilirsiniz, zaten bu büyünün kalp üzerinde ciddi bir etki meydana getirdiğini ve kalpteki sevgi ve muhabbet izlerini tamamen sildiğini bilmekteyiz.

Büyünün hangi amaçla yapıldığının altını çizdiğimize göre şimdi de diğer detayları aktarmaya devam edelim:

Soğutma Büyüsü Gerçekten Etkili midir?

Evet soğutma büyüsü  genelde birkaç gün içerisinde etkisini gösteren oldukça güçlü ve oldukça kalıcı bir büyüdür, çünkü bu etkili büyünün hüddamı, Hüddam Apraziyal olarak bilinen ve ve en etkili hüddamlardan biri olan çok mühim bir görevlidir.

 • Zaten soğutma büyüsünü tatbik ettikten sonra, birkaç gün içerisinde etki ettiğini görerek şok olacaksınız ve bu büyünün hüddamı olan Hüddam Apraziyal Efendi’nin ne kadar güçlü olduğuna bizzat şahit olacaksınız.

Soğutma Büyüsünün Malzemeleri Nelerdir?

Soğutma büyüsü için sadece ve sadece bir kalem ve bir kâğıt olması yeterlidir, evet bu büyünün uygulanabilmesi için sadece bir adet saman kağıdına ve bir adet de siyah kurşun kaleme ihtiyacınız var.

Derhal bir adet saman kağıdı ve 1 adet de siyah kurşun kalem temin ettikten sonra, soğutma büyüsü ile ilgili diğer ayrıntıları öğrenmeye devam etmelisiniz, okumaya devam edin lütfen:

Soğutma Büyüsü ve Hüddamı

Yukarıda da dile getirdiğiniz gibi bu büyünün ve kalıcı tılsımın hüddamı olan Hüddam Apraziyal Efendi, son derece güçlü ve oldukça etkili bir hüddamdır. Zaten bu nedenle kadim büyü kitapları Apraziyal Efendi’den bahsederken onun hüddamların en güçlülerinden biri olduğunu ifade eder ve ona serdar-ı hüddam lakabını takarlar.

 • Büyü kitaplarının serdar-ı hüddam lakabını taktığı çok az hüddam vardır ve bunlar içerisinde yer alan Apraziyal Efendi, son derece güçlü bir hüddam olması ile ön plana çıkar. Bu nedenle soğutma büyüsünün oldukça etkili ve kalıcı bir büyü olduğunu anlayabilir ve bu emniyet içerisinde tılsımın yapılış aşamalarına geçebilirsiniz:

Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi bir adet saman kağıdı ve bir adet de siyah kurşun kalem temin etmelisiniz, saman kağıdını herhangi bir kırtasiyeden temin etmeniz mümkündür, siyah kalemin ise hem içinin siyah olmasına hem de dışının siyah yazmasına dikkat etmeniz yeterlidir.

 • Evet hem dışı siyah renkte olan hem de içi siyah yazan bir kurşun kalem ve bir saman kağıdı temin ettikten sonra, haftanın herhangi bir gününde sabah erkenden uyanıp sessiz ve sakin bir ortama geçmelisiniz.

Sizi rahatsız edecek hiç kimsenin olmadığı böyle bir ortama geçtikten sonra, o ortamı yarı karanlık bir hale getirerek ortamın loş olmasını sağlamalısınız. İçinde bulunduğunuz ortamın yarı karanlık olduğuna kanaat getirdikten sonra (örneğin perdeleri çekip dışarıdan ışığın girmesine engel olduktan sonra) dizüstü çökmeli ve gözlerinizi kapatarak 77 defa Ya Hüddam Apraziyal demelisiniz.

 • 77 defa Ya Hüddam Apraziyal derken içinizden niyetinizi geçirmeli ve soğutma büyüsünü hangi amaçla yapıyorsanız o amacı düşünmeye odaklanmalısınız.

Yani niyetinizi ve amacınızı hiçbir şekilde kelimelerle ifade etmemeli, sadece ve sadece kalbinizden ve aklınızdan geçirmelisiniz. Kısaca bu aşamada 77 defa Ya Hüddam Apraziyal derken aynı zamanda soğutma büyüsünü hangi amaçla yaptığınızı düşünmeli ve bu amaca odaklanmalısınız.

77 defa Ya Hüddam Apraziyal dedikten sonra gözlerinizi açıp, elinize kalemi alıp saman kağıdının üzerine şunları yazmalısınız:

 • “Apraziyal Efendi, sana ne için geldiğimi biliyorsun ve şu anda beni dinlediğini ve beni izlediğini biliyorum. Kalbimdeki niyeti gerçekten kavradın ve sana hangi amaçla müracaat ettiğimi hakikaten bildin. Bana yardımcı olacağını bilmenin mutluluğu ile soğutma büyüsüne başladım ve bu büyünün senin gücün ve etkinliğin sayesinde amacına ulaşacağını biliyorum.”

Evet bu ifadeleri kağıdın üzerine yazdıktan sonra, kağıdın en alt kısmına üç defa Apraziyal Efendi yazmalı ve onun altına da şu ifadeyi düşmelisiniz:

 • “Bu mektup, Apraziyal Efendi tarafından yazılmış ve kayıt altına alınmıştır, hiçbir hüddam Apraziyal Efendinin bu mektubuna karşı çıkamaz ve bu işlem kesinlikle gerçekleştirilecektir.”

Bu ifadeleri kağıdın en alt kısmına yazdıktan sonra soğutma büyüsünü bitirmiş oluyorsunuz, bu aşamadan sonra büyünün gerçekleşebilmesi için şunları yapmalısınız:

Üzerine bazı tılsımlı ifadeler yazdığınız saman kağıdını hiç kimsenin görmemesi için, kalemi kağıdın içerisine koymalı ve kağıdı kalemle birlikte rulo yapmalısınız.

 • Kalemi kağıdın içerisine koyup rulo haline getirdikten sonra, kağıt ve kalemi bir hafta boyunca hiç kimsenin göremeyeceği bir yerde saklamalısınız.

Bir hafta sonra kağıdı açıp içerisindeki yazıları okumaya çalışmalısınız, eğer bu yazılarda herhangi bir siliklik olduğunu fark ederseniz, yani kağıt içerisindeki yazıların okunaklı olmadığını anlayıp bu yazıların bir şekilde silinmiş olabileceğine kanat getirirseniz, soğutma büyüsünün amacına ulaştığını düşünebilirsiniz.

 • Fakat kağıt eskisi gibi tamamen okunaklı ve yazılarda hiçbir şekilde silinmemişse, bu durumda soğutma büyüsünün etkisi olduğunu ve amacına ulaşmadığını düşünebilirsiniz.

Bu noktaya kadar size soğutma büyüsünün ne kadar etkili bir tılsım olduğunu ve bu büyünün nasıl yapıldığını izah ettik, fakat bu büyünün nasıl bozulduğunu da bilmek ve öğrenmek zorundasınız. Çünkü aşağıdaki detayları ve ince noktaları kavramadan büyüyü uygulamaya başlarsanız, ciddi anlamda sıkıntılar yaşayıp gerçek anlamda pişman olabilirsiniz.

Mutlaka Oku: Sabun Büyüsü

Yazının bundan sonraki kısımlarını daha dikkatli bir şekilde okumalı ve anlamaya çalışmalısınız:

Soğutma Büyüsü Nasıl Bozulur?

Sevgili okurlar, soğutma büyüsünün hüddamı olan Hüddam Apraziyal Efendi, bazı durumlarda öngörülemez davranışlarda bulunup hem size hem de karşı tarafa ciddi zararlar verebilir. Eğer böyle bir tehlike ile karşılaşırsanız veya böyle bir tehlike hissederseniz mutlaka ama mutlaka soğutma büyüsünü bozmaya çalışmalısınız.

İşte bu büyünün nasıl bozulacağının detayları:

 • Yukarıda soğutma büyüsünü yaparken uygulamış olduğunuz bütün noktaları aynı şekilde uygulamalı ve adeta büyüyü yeniden yapıyormuş gibi bütün işlem basamaklarını yapmalısınız.

Fakat büyüyü yaparken, gözlerinizi kapatıp 77 defa Ya Apraziyal Efendi dediğiniz noktada, içinizden soğutma büyüsünün bozulması niyetini geçirmelisiniz.

Kısaca bu büyüyü bozmak için sadece ve sadece niyet aşamasında içinizden büyüyü bozma niyetini geçirmeli ve diğer işlemleri aynı şekilde gerçekleştirmelisiniz.

Aşağıdaki detayları da mutlaka okumalısınız:

Soğutma Büyüsü Tehlikeli midir?

Evet, yukarıda da dile getirdiğimiz gibi soğutma büyüsü son derece tehlikeli ve ciddi riskler taşıyan bir tılsımdır, çünkü bu büyünün hüddamı olan Apraziyal Efendi, bazı durumlarda hem size hem de çevrenizdeki diğer insanlara musallat olarak hayati tehlikelere sebebiyet verebilir.

 • Bazı durumlarda Apraziyal Efendinin kendisini görevlendiren kişiyi intihara sevk ettiğini ve bazı durumlarda da bu kişinin yakın çevresindeki sevdiklerine ciddi zararlar verdiğini biliyoruz.

Bu nedenle eğer gerçekten soğutma büyüsünü yapmaya ihtiyacınız yoksa, size bu büyüyü hiçbir şekilde tavsiye etmiyoruz ve Apraziyal Efendinin şerrinden korunmanız gerektiğini dile getirmek istiyoruz.

Peki amacınıza ulaşabilmek için başka ne yapabilirsiniz?

Soğutma Büyüsü Yerine Ne Yapmalısınız?

İşte bu noktada size, bu büyüden ve diğer bütün büyılerden çok daha etkili olan, aynı zamanda hiçbir risk ve hiçbir tehlike faktörü taşımayan Her Kapıyı Açan Murad Duaları isimli muhteşem dua çalışmasını tavsiye ediyoruz.

Her Kapıyı Açan Murad Duaları Kitabının gerçekten çok etkili olduğunu ve bu dualar vesilesi ile birçok insanın türlü türlü amacına kavuştuğunu bizzat gözlemledik.

Bu nedenle size soğutma büyüsü yerine, amacınıza çok daha kısa sürede ve çok daha masum bir şekilde ulaşabileceğiniz bu dua kitabını tavsiye ediyoruz.

Kitabı indirmek ve incelemek isterseniz:

Her Kapıyı Açan Murat Duaları Kitabı ile ilgili okuyucu yorumları herkesi şaşırtıyor, bizi de gerçekten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.
Buraya tıklayıp bu değerli eseri (Her Kapıyı Açan Murat Duaları Kitabı'nı) indirin.

Gittiğiniz sayfada yer alan ve kitaptaki duaların ne kadar etkili olduğunu anlatan okuyucu yorumlarını dikkatli bir şekilde okumanız halinde, bu dua kitabının etkinliğini ve gücünü bizzat gözlemlemiş olacaksınız.

Dileyen okurlarımız, şu yazıyı da okuyabilir: Adet Kanı Büyüsü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir