Siğil Duası Yapacaksan Bu Yazıyı Mutlaka Oku

En Etkili ve En Doğru Siğil Duası Bu Yazıda, Sonuna Kadar Okumalısınız!

Bu yazımız, en etkili siğil duası hakkında olacak ve bu yazımızda en etkili siğil duası uygulamasını yaparak vücudunuzun herhangi bir yerinde bulunan siğillerden çok kısa sürede kurtulmanın yolunu öğreneceksiniz.

  • Bu yazımızda, çok etkili 2 adet siğil duası öğreneceksiniz ve bu duaların bereketiyle vücudunuzda çıkan siğillerden çok kısa sürede kurtulmanın mutluluğunu yaşayacaksınız.

Fakat yazıyı okurken son derece dikkatli olmalı ve hangi uygulamaları yapacağınız konusunda temkinli olmaya çalışmalısınız.

Şimdi siğil duasının kabulü için çok önemli 3 nokta üzerinde durmalıyız, ardından duanın detaylarını ve nasıl yapılması gerektiğini anlatmaya devam edeceğiz:

Siğil Duasının Kabulü için Çok Önemli 3 Şart

1- Siğil Duası ve İnanmak

Yapılan birçok araştırmaya göre siğil duası inanarak yapıldığında Allah’ın izniyle en güzel şekilde netice verir ve duayı uygulayan kişi de en hayırlı şekilde amacına ulaşır. Fakat duayı inanarak uygulamayan ya da dua ederken bir şekilde inancı zayıf olan insanlar, maalesef bu duanın etkinliğinden ve gücünden mahrum kalırlar.

Bu nedenle siğil duasını yaparken Allahu Teâlâ’ya canı gönülden inanmalı ve duanın mutlaka etki edeceğine inanarak duayı uygulamalısınız.

2- Siğil Duası ve Teslimiyet

Siğil duasının gerçek anlamda etkili olabilmesi için, dua eden kişinin aynı zamanda tam bir teslimiyet ve bağlılık içerisinde olması ve kendisini Cenab-ı Hakk’ın güzel takdirine teslim etmesi gerekir.

Sonuçta her olay Cenab-ı Hakk’ın takdiri sayesinde gerçekleşir ve bu nedenle de siğil duasını uygulayan kişi son derece içten bir şekilde Allah’a teslim olmalıdır.

Mutlaka Oku: Bu Kavuşma Duası ile 48 Saatte Muradına Kavuş

3- Siğil Duası ve Duanın Vakti

En önemli hususlardan birinin de duanın vakti olduğunu bilmelisiniz ve bu çerçevede siğil duasını uygularken özellikle de akşam vaktini tercih etmeniz gerektiğini bilmelisiniz.

Evet, birçok insanın uyguladığı siğil duasından yeterince istifade edememesi ve duasının kabulünü görememesi, bu duayı vaktinde ve zamanında uygulamaması nedeniyle gerçekleşir.

  • Oysaki siğil duası gece uyumadan önce yapılır ve kişinin bu vakitte yaptığı dua, son derece güzel ve hayırlı sonuçlara vesile olur. Öyleyse sizler de aşağıdaki 2 adet çok etkili duayı uygularken gece uyumadan önceki vakti tercih etmeye çalışmalısınız.

Bu üç önemli noktaya temas ettiğimize göre artık en etkili siğil dualarını detaylandırmaya ve anlatmaya devam edelim:

Kesin Etkili 1. Siğil Duası

Bu siğil duası, son derece güçlü ve etkili olduğu kanıtlanmış ve defalarca tecrübe edilmiş (denenmiş) muhteşem bir duadır ve bu uygulamayı gerçekleştirmek için gece uyumadan önce sessiz bir yere geçerek aşağıdaki adımları gerçekleştirmeniz gerekir:

  • Sessiz bir yere geçip kıbleye doğru dönmeli ve niyetinizde vücudunuzda bulunan siğillerden kurtulma niyeti olacak şekilde hareket etmelisiniz. Yani vücudunuzun herhangi bir yerinde bulunan siğillerden kurtulmak ve Allah’ın izniyle bu hastalıktan azad olmak maksadıyla niyet etmelisiniz ve bu niyetinizi sürekli bir şekilde aklınızda tutmaya gayret etmelisiniz.

Bu niyet ve içtenlik içerisinde kıbleye döndükten sonra, ayakta iken ve gözlerinizi kapatarak 7 defa besmele okumalısınız, 7 besmeleyi okuduktan sonra ise gözlerinizi açmalı ve aşağıdaki siğil duasını 3 defa okumalısınız.

”Em ebremu emren fe inna mubrimun”

Bu siğil duasını 3 defa okuduktan sonra, dizüstü çekmeli ve gözleriniz açık bir vaziyette iken şu güzel ve içli duayı bir defa okumalısınız:

  • “Allah’ım, vücudumda çıkan ve beni rahatsız ederek hayat kalitemi düşüren bu sıkıntılı rahatsızlıktan kurtulmak için dergah-ı merhametine yöneldim ve esenlik içerisinde senin kapına müracaat ettim. Sana içtenlik içerisinde yönelen herkesin duasını en güzel şekilde kabul eylediğin gibi benim bu içli yazımı da kabul buyur ve vücudumda çıkan bu siğillerin tamamen hükümsüz olmasını temin et. Amin.”

Bu duayı bir kez okuyup bitirdikten sonra 1. siğil duası tamamlanmış olacak, fakat şu noktanın altını çizmekte fayda görüyoruz ki, aşağıda aktaracağımız 2. siğil duası ile 1. duayı birleştiren insanlar çok daha kısa sürede sıkıntılarından kurtulmanın mutluluğunu yaşamışlardır.

Bu nedenle size tavsiyemiz, 1. siğil duasını uyguladıktan hemen sonra 2. duayı da uygulamanız yönünde olacaktır, Allah’ın izniyle bu sayede çok daha güzel sonuçlar alacak ve daha kısa sürede amacınıza ulaşmış olacaksınız.

Öyleyse şimdi de ikinci siğil duasının nasıl yapılması gerektiğini anlatalım:

Muazzam Etkili 2. Siğil Duası

Yukarıdaki duayı bitirdikten sonra, yeniden gözlerinizi kapatmalı ve 7 defa besmele çekmelisiniz, 7 defa Bismillahirrahmanirrahim dedikten sonra ise, yeniden gözlerinizi açıp şu mübarek ifadeleri 3 defa okumalısınız:

“Senesimuhu ale-hurtum. İnna belevnahum ke ma belevna ashabe’l-cenneh, iz aksemu le yasri munneha musbihin. Ve la yestesnun. Fe tafe aleyha taifun min rabbike ve hum naimun. Fe asbahat ke’s-sarim”

Bu mübarek ifadeleri gözleriniz açık bir şekilde 3 defa okuduktan sonra, tamamen Allah’a yönelerek ve Allahu Teala’nın sonsuz kudretinin muazzam tecellileri olduğunu bilerek, canı gönülden Allah’a teslim olmalı ve gözleriniz açık bir şekilde şu duayı okumalısınız:

  • “Allah’ım, şifanın kaynağı olan kudretinin tecellileri ile türlü türlü hastalıklardan kurtulup rahatlayan ve güzelliklere kavuşan binlerce kulun var şüphesiz. Sen bütün hastalıklara en güzel şifayı nasip eden ve bütün kullarını bu nasip ile bahtiyar kılan sonsuz kudretin ve derin hikmetin sahibisin. Şimdi ben de şifa talep etmek ve vücudumda bulunan bu siğillerden kurtulmak amacıyla senin dergahına iltica ettim. Ben de senin merhametinin tecellileri ile bahtiyar olmak ve bu rahatsızlıktan kurtularak amacıma ulaşmak istiyorum Allah’ım. Bana da merhametini yar ve yoldaş eyle Allah’ım. Amin.”

Evet, bu şekilde siğil duası bitmiş ve tamamlanmış olacak. Eğer bu uygulamaları tamamen doğru bir şekilde gerçekleştirebilirseniz, Allah’ın izniyle en kısa sürede amacınıza ulaşmanın mutluluğunu yaşayacak ve içinde bulunduğunuz rahatsızlıktan kurtulmuş olacaksınız.

Fakat duayı uygularken yukarıda da ifade ettiğimiz ve altını çizdiğimiz gibi, üç önemli kabul şartına riayet etmeye çalışmalı ve tam bir teslimiyet içerisinde Allah’a yönelmenin imanı içerisinde olmalısınız.

Size en etkili 2 adet siğil duasını aktardığımız bu yazımızı muazzam bir dua kitabı tavsiyesi ile noktalamak istiyoruz:

Siğil Duası ve Kenzül Dua Kitabı

İçerisinde yüzlerce şifa duası da bulunduran bu dua kitabı, Her Kapıyı Açan Murad Duaları adıyla da bilinir. Bu dua kitabının son derece güçlü ve etkili dualar barındırdığını dile getiren yüzlerce okuyucu bulunmaktadır, bunların yorumlarının bir kısmını kitabın tanıtım sayfasında da bulabilirsiniz.

Biz de şimdiye kadarki tecrübelerimizden hareketle şunu rahatlıkla söyleyebiliriz ki, Kenzül Dua ismiyle bilinen bu dua kitabı, gerçekten de birçok insanın hayatını değiştirecek muhteşem bir yeterliliğe sahip:

Her Kapıyı Açan Murat Duaları Kitabı ile ilgili okuyucu yorumları herkesi şaşırtıyor, bizi de gerçekten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.
Buraya tıklayıp bu değerli eseri (Her Kapıyı Açan Murat Duaları Kitabı'nı) indirin.

Bu sitede yer alan son yazımızı okumak isteyenler için aşağıya bu yazımızın da linkini aldık: En Etkili Mutluluk ve Huzur Duası ile Hayatım Değişti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir