Seven Erkek Nasıl Davranır 6 Yol Gösterici Belirti

Seven erkekte ne tür beden dili hareketlerine rastlanır?

Seven erkek, hoşlandığı kadına vücudunun tüm ön cephesini çevirerek konuşur. Bu duruş şekli “Tüm benliğimle sana karşı açığım.” anlamına gelir.

Sık sık yakasını veya kemerini düzeltmek erkeklerin farkında olmadan yaptıkları kur yapma hareketleridir.

Seven erkekler hafifçe öne doğru eğilerek konuşur. Erkekler aslında bu tavırlarını ilgi duydukları her şey karşısında göstermektedir. Yani erkek merak ettiği her güzel şeye yaklaşır ve üzerine hafifçe eğilerek onu dikkatlice inceler.

Seven erkekler gerçek bir gülümseme ile mutluluklarını dile getirirler. Sahte gülücük ile gerçek gülümsemeyi ayırmakise son derece kolaydır: Sahte gülümsemede erkeğin sadece ağız bölgesi büzülür, göz çevresi ise hareketsizdir. Hakiki gülümsemede ise ağız büzülürken göz çevresinde kırışıklıklar olur ve göz çeperi kısılır.

Ritmik olarak ellerini ve bacaklarını sallama yoğun duygular hissedildiğini gösterir. Bu hareketler sevdiğine karşı duygularını dile getiremeyen erkeklerin iç sıkıntısını ifade etmektedir.

Seven erkek konuşurken nasıl davranır?

Ses tonu değişir, ya normalden gür bir ses tonu ile ya da daha alçak bir tonla konuşur. Ancak genel eğilim seven erkeklerin sevdikleri kadının karşısında daha alçak bir tonda konuşmaları yönündedir.

Hitaplarını netleştiremez. Sevdiği kadına hangi kelimelerle sesleneceğine çoğu zaman karar veremez. “Sevgilim”, “arkadaşım”, “tanıdığım” sıfatları arasında gelip giden erkek net bir isimlendirme yapmakta çok zorlanır.

Birçok erkek, sevdiği kadınla konuşurken önce söylenenleri reddeder fakat konuşmaların sonuna doğru kadına hak vermeye başlar.

Bazen anlaşılmayacak kadar kapalı konuşur. Kendisini net bir şekilde ifade eden erkeklere rastlamak neredeyse imkansızdır.

Sık sık anılarından bahseder. Aşık erkekler gelecekten ziyade geçmişe yönelirler. Kadınlarda ise tam tersi bir durum söz konusudur. Seven kadın geleceğe odaklanır.

Seven erkek, aile ve arkadaş ortamında nasıl davranır?

Kelimenin tam anlamıyla ile seven erkek “daha iyi bir adam” olur. Sorunlara duyarlı, iletişime açık ve daha hoşgörülüdür. Özellikle ailedeki kadınlara karşı (anne, kız kardeş, yenge gibi) daha anlayışlı bir tavır takınılır.

Eğer seven erkek ailesi ve arkadaşlarından destek almadığını düşünürse çok ciddi tepkiler verebilir. Evi terk etmek veya arkadaş grubundan ayrılmak sıkça görülen tepkilerdir.

Yani seven erkeklerin aileleri ve dostları ile ilişkileri asla “normal” değildir. Ya aşırı olumlu ya da aşırı olumsuz tepkiler gösterilir.

İlginizi Çekebilir: Erkekler Ne İster 15 Harika Cevap

Seven erkek yaşam tarzını değiştirir

Seven erkek giyim kuşamına daha çok özen gösterir. Yeni kıyafetler alınır. Birçok erkek, aşık olduktan sonra çok daha şık biri haline gelir.

Saç modeli değiştirilmez fakat kuaförlere daha sık gidilir. Kadınlar kadar yaygın olmasa da erkeklerde de aşık olunduktan sonra küçük estetik ameliyatlara başvurulur.

Yeni hobiler edinilir.  Belli bir spor, sanat ve eğlence alanı ile uğraşılır.  Aşık erkek ilgilendiği bu hobilerden kadının da haberdar olmasını ister.

Aşık erkekler iş hayatında daha fazla çalışmaya başlarlar. Ancak aşık erkeklerde daha çok çalışılmasına rağmen başarı düzeyi düşer. Bunun sebebi dikkatlerini toplayamamaları ve kendilerini tüm benlikleri ile işe vermemeleridir.

Seven erkeklerde görülen kimi davranış değişimleri

Seven erkekler hayatlarına düzen vermeye gayret ederler. Bu düzenleme ile hoşlandıkları kadına karşı her anlamda hazır olmak isterler.

Unutkanlık seven erkeklerin en sık muzdarip oldukları durumlardan biridir. Sık sık eşya kaybederler ve kendi arkadaş grupları ile yapılan ortak etkinlikleri unuturlar.

Aşık erkekler parasal konularda tutumlu olmaktan vazgeçerler. Harcamalarını bütçelerine göre düzenlemeler.  Birçok erkek aşk nedeniyle borç yükü altına girer. Çok az erkekte ise “aşk” ve “gelecek” kavramları özdeş tutulur. Bu kişiler aşık olduktan sonra ciddi biçimde para kazanmaya ve biriktirmeye başlar.

Seven erkekler muhalif bir kimliğe bürünür. Doğrudan kendisini ilgilendirmeyen haksız durumlara bile karşı çıkar.

Seven erkek hoşlandığı kadının ailesi ve dostları ile de samimi ilişkiler kurar. Çoğu zaman seven erkek, hoşlandığı kadından önce onun arkadaşlarını tavlar.

Aşk, seven erkeklerin çoğunda özgüven kazanmaya yardımcı olur. Aşk hayatında mutlu olan erkeklerin özsaygıları artar ve her alanda umutları güçlenir.

Seven erkeklerin aşk konusundaki yorumları

Kadınlar aşık olduklarında “aşkın çok güzel bir duygu” olduğunu çekinmeden dile getirmektedir.

Erkekler ise aşık olduklarında ya aşk hakkında yorum yapmamayı yeğlerler ya da konuştuklarında “aşkın anlamsız bir duygu” olduğunu dile getirirler. Erkeklerin bu ifadeleri ciddiye alınmamalı yukarıdaki diğer maddelere bakılarak bir sonuca varılmalıdır.

Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi Seti ile ilgili okuyucu yorumları herkesi şaşırtıyor, bizi de gerçekten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.
Buraya tıklayıp bu değerli eseri (Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi Seti'ni) indirin.

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce muhteşem ve hayret verici yorum var.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir