Sevdiğini Geri Getirme Duası ile Yeniden Saadete Kavuşun

Sevdiğini Geri Getirme Duası

Sevdiğini Geri Getirme Duası Çok Kolay ve Anlaşılır Bir Uygulama Hem de Çok Etkili

İnsanların ilişki içerisinde sevdiği insanı kaybetmesi, onu bir başkasına kaptırması ve başka birine yar etmesi veya onun kendisinden tamamen uzaklaşması içler acısı bir ıstıraptır.

  • Bu durumda kişi sevdiği insanı yeniden kendisine bağlayabilmek için elinden gelen her şeyi yapar. Ne var ki sevdiğini geri getirmek uğuruna birçok yanlış eğilimler içerisine giren, yanlış tercihler yapan ve bu yanlış tercihler dolayısı ile de hayatını kötü bir gidişata doğru yönlendiren birçok insan olduğu da bilinmektedir.

Halbuki sevdiğini geri getirme duası gibi mucizevi bir dua varken bunlara hiç gerek yoktur ve özellikle de tılsım ve büyü gibi uygulamalar size zararın dibini yaşatacağı için mutlaka kaçınılması, uzak durulması ve günah olduğu bilinmesi gereken uygulamalardır.

Bu yazıda sevdiğini geri getirme duasının mucizevi etkisini ve nasıl yapılması gerektiğini zaten izah ettikten sonra, diğer uygulamalardan hiçbirine ihtiyacınız olmayacak inşallah.

Sevdiğini Geri Getirme Duası ile Eski Günlerim Geride Kaldı

Ben sevdiğini geri getirme duası yapmadan önce evlenmek üzere olduğum erkeğin beni terk edip gitmesi ve bir başkasıyla ilişki yaşamaya başlaması beni mahvetmişti. Hayatım boyunca böyle bir depresyon yaşamadığım gibi hiçbir zaman böyle bir acı da hissetmedim.

  • Bu dönemde intihar etmeye bile karar verdim ve açıkçası bunu ciddi ciddi düşünmeye başladım, çünkü sevdiğim insanı bir başkasının kollarında görmek inanılmaz bir acı ve tarifi imkansız bir kedere sebebiyet veriyordu.

Allah’tan bu dönemde sevdiğini getirme duası gibi müthiş bir dua ile karşılaştım ve bu karşılaşma, benim için yeni bir hayatın kapılarını açtı. Ortalama bir hafta içerisinde sevdiğim kişi yeniden bana dönüp benden ayrılmasının ciddi bir hata olduğunu ve bana delicesine bağlı olduğunu ifade etti.

Şimdi yaşamış olduğum bu deneyimin bende yaratmış olduğu mucizevi etkiyi, yani sevdiğini geri getirme duasını sizin de bilmeniz gerektiğini düşündüğüm için anlatmaya başlıyorum.

Sevdiğini Geri Getirme Duası Neden Zariyat Suresi 5. Ayet ile Yapılır?

“İnnemâ tûadûne le sâdikûn.”

Sevdiğini geri getirme duası kırmızı bir kurşun kalem ve Zariyat Suresinin 5. ayeti ile yapılır, bu nedenle sessiz bir yere geçip yanınıza kırmızı bir kurşun kalem alarak kıbleye doğru dönüp kırmızı kurşun kalemi iki dizinizin arasına koymalı, bu kurşun kalemin üzerine Zariyat Suresinin 5. ayetini yani yukarıya almış olduğum ayeti 5 defa okumalısınız. Bu 5 okuma sonrasında ise aşağıdaki uygulama ile devam etmelisiniz.

Sevdiğini Geri Getirme Duası Yaparken Kalemin Üzerine Neler Okunmalı

Zariyat Suresinin 5. ayetini önünüzdeki kırmızı kalemin üzerine içtenlik içerisinde okurken, sevdiğiniz insanın size geri döndüğünü hayal etmeli, ona ne kadar ihtiyacınız olduğunu ve bu aşka gerçekten gereksinim hissettiğinizi düşünerek aşağıdaki mübarek ifadeleri de yine kırmızı kurşun kalemin üzerine okumalısınız:

  • “Kur’an-ı Kerim biz müminlere şifa ve rahmet kaynağıdır, bu şifa ve rahmet kaynağından istifade etmek her müslümanın görevi ve hakkıdır. Ben de Zariyat Suresinin 5. ayetine bel bağlayarak sevdiğini geri getirme duasını en güzel şekilde yapıp muradıma beni de kavuşturması için Alemlerin Rabb’i olan Allah’a yöneliyorum. Merhametini daima her kuluna nasip eden Alemlerin Yaratıcısı, sevdiğini geri getirme duasının kabulü için bana da fırsat tanıyacak ve beni de bahtiyar kullarının içerisine katacaktır İnşallah. Bunu umuyor ve bunu temenni ediyorum.”

Kalem Nerede Saklanır ve Orada Ne Kadar Süre Kalır?

Bu güzel ifadeler sonrasında sevdiğini geri getirme duasının bitmesi ve amacına ulaşması için önünüzdeki kırmızı kurşun kalemi alıp başka insanların göremeyeceği güzel bir yerde saklamanız gerekmektedir; çünkü başka insanların bu kalemi görmesi ve özellikle de sevdiğini geri getirme duası yaptığınızı anlaması, duanın tamamen etkisiz ve hükümsüz kalmasına sebebiyet verip sizi kedere ve üzüntüye atacaktır.

  • Bu anlamda başka insanların göremeyeceği bir yerde bu kırmızı kurşun kalemi saklayarak Allah’ın izniyle güzellikler yaşamaya devam etmelisiniz.

Sevdiğini Geri Getirme Duası ve Dört Dörtlük Bir Tavsiye

Bu güzel dua paylaşımı sonrasında şimdi de özel bir eser tavsiyesinde bulunmak ve bu eserin de hayat değiştirici bir fonksiyona sahip olduğu gerçeğini ifade etmek istiyoruz, hakikaten bu eser hayat değiştirici bir role sahip olduğu için insanların muazzam gelişmeler yaşamalarına da vesile olmaktadır:

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı ile ilgili okuyucu yorumları herkesi şaşırtıyor, bizi de gerçekten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.
Buraya tıklayıp bu değerli eseri (En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı) indirin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir