Şans Duası Nasıl Bu Kadar Tesirli Oluyor?

Şans Duasının 1. Bölümü Olan Niyet Kısmı

Şans duasının bu aşamasında, yani birinci kısım olan bu niyet aşamasında, kendinizi huzurlu ve sükûnet dolu hissettiğiniz herhangi bir zaman diliminde duayı yapmaya başlayabilirsiniz; yani bu duayı haftanın herhangi bir gününde kendinizi rahat ve huzurlu hissettiğiniz herhangi bir zaman diliminde uygulamanız mümkün.

  • Böyle huzurlu ve sükûnet dolu bir zaman diliminde sizi rahatsız edecek hiçbir faktörün ve hiçbir insanın olmadığı bir mekana geçin, sonra da kıble istikametine dönün ve ardından da gözlerinizi kapatın, bu pozisyonda ve ayakta iken 9 defa besmele-i şerif çekmelisiniz.

Evet kıbleye doğru yönelerek ve ayakta iken gözlerinizi kapatarak 9 defa Bismillahirrahmanirrahim demelisiniz ve bu esnada ise özellikle şans duasını hangi amaç ve hangi niyet çerçevesinde uyguluyorsanız o amaç ve o niyetinize odaklanmaya çalışmalısınız. Kısaca şans duasının niyetini besmele-i şerif çekerken aklınızda tutmaya çalışmalısınız.

Bu aşama, duanın niyet aşaması kabul edilir ve bundan sonraki iki aşamada ise, duanın özel kısımları yapılır, detayları aşağıdan okuyabilirsiniz:

Şans Duası Nasıl Yapılır?

Duanın 2. kısmında Fatiha Suresi ile ilgili okumalar yapacağız, 3. kısmında ise Allahu Teala’nın mübarek ve mukaddes esmaül hüsnasından biri olan Ya Cemîl esması ile ilgili okumalar yapacağız, şöyle ki:

Şans Duasının 2. Bölümü Olan Fatiha Suresi

Yukarıdaki niyet kısmını bitirdikten sonra gözlerinizi kapalı tutun ve diz üstü çökün, bu pozisyonda iken, 3 defa Fatiha Suresini okuyun ve bu sureyi okurken özellikle Allah’ın sonsuz kudretine odaklanmaya çalışın.

Bu duygular ve bu yüce düşünceler içerisinde iken 3 defa Fatiha Suresini okuyup bitirince de, tekrar gözlerinizi açın ve şu güzel niyazı yapın:

  • “İlahi, emrine itaatkar olan bütün mahlukat senin kulların olmakla şeref duyar şüphesiz, ben de senin mahlukun ve senin kulun olmak hasebiyle bu şereften hissedar olmak istiyorum ve ben de dergahı merhametine iltica etmenin onuru ve güzel duyguları içerisinde sana elimi açmış bulunuyorum. Bana bahtımın yaver gitmesi ve şansımın düzgün işlemesi hususunda yardımcı olacağını ve talihimi yoluna koyacağını bilmenin huzuru içerisindeyim. Ne olur beni şansı yaver giden talihli ve bahtiyar kullarından eyle. Amin.”

Bu duayı tarif ettiğimiz şekli ile bir kez okuduktan sonra, artık şans duası olarak bilinen ve talihin yaver gitmesini temin etmeye hizmet eden bu güzel duanın 3. ve son aşamasını aşağıdaki şekli ile uygulamalısınız:

Şans Duası ve 3. Bölümü Olan Ya Cemîl Esması

Bu kısımda yeniden gözlerinizi kapatıp 71 defa Ya Cemîl esmasının okumalı ve bu esmayı okurken özellikle Allah’ın güzellik ile dolu bir varlık olduğunu ve kullarına da türlü türlü güzellikler nasip eyleyen cömert ve sonsuz kudrete sahip bir varlık olduğunu düşünmeye çalışmalısınız.

Gözler kapalı bir şekilde 71 defa bu güzel düşünceler ve duygular ile Ya Cemîl esmasını okuduktan sonra, yeniden gözlerinizi açın ve şu güzel cümleleri bir kez okuyun:

  • “İlahi bütün varlıklara ve bütün mahluklara her türlü güzelliğin ve her türlü nimetin kapısını açan sonsuz zenginliğinin varlığı bizi huzura ve mutluluğa gark etmektedir. Senin yüce kudretin ve sonsuz zenginliğin, kullarının her türlü ihtiyacı için sana yönelmesine ve sana iltica edip senden yardım talep etmesine vesile olmaktadır. Ben de şansımın ve talihimin düzelmesi ve bahtımın yaver gitmesi amacıyla merhametinden yardım istiyor ve sonsuz zenginliğine iltica ediyorum, bana da güzellikler nasip eyle ve beni de talihli kullarından eyle Allah’ım. Amin.”

Bu cümleler ile şans duasını bitirmiş olacaksınız, bu vesile ile size mucizevi ve sırlı dualar taşıyan bir kitap tavsiyesinde de bulunmak istiyoruz:

Şans Duası ve Her Kapıyı Açan Murad Duaları Kitabı

  • Birçok insan tarafından Kenzül Dua adıyla tanınan, yine birçok kişinin Her Kapıyı Açan Murad Duaları Kitabı olarak bildiği ve içerisinde türlü türlü mucizevi ve sırlı dualar taşıyan bu kitabı indirmenizi ve içindeki mucizevi duaları en güzel şekilde uygulamanızı salık veririz.

Bu güzel kitap ve içindeki sırlı dualar sayesinde birçok insanın hayatı yoluna girmiş ve en güzel şekilde mutluluğa kavuşmuşlardır, zaten kitabın tanıtım sayfasında yer alan ve kitaptaki duaların mucizevi dualar olduğunu ortaya koyan okuyucu yorumları da buna kanıt sayılır.

Her Kapıyı Açan Murat Duaları Kitabı ile ilgili okuyucu yorumları herkesi şaşırtıyor, bizi de gerçekten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.
Buraya tıklayıp bu değerli eseri (Her Kapıyı Açan Murat Duaları Kitabı'nı) indirin.

Konuyla ilgili şu yazımız da ilginizi çekebilir: Aşk Büyüsü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir