Saç Büyüsü ile Benim de Hayatım Değişti

Saç büyüsünün yapılış şekli ve çok ama çok güçlü etkileri

Saç büyüsü hızlı etki etmesi ve kalıcı aşklarının ortaya çıkmasını sağlaması gibi özellikleri nedeniyle en fazla başvurulan aşık etme büyüsü unvanını almıştır.

Saç büyüsü için aşık ettirilecek kişiden tek bir tel saç alınması yeterlidir

Saç büyüsünün ana malzemesi kadın ya da erkekten alınan saç telidir. Ancak eski dönemlerde başka bir insanın saç teline ulaşmak oldukça zordu.

  • Özellikle kadının saçı namahrem kabul edildiği için bu büyüyü yapmak oldukça güçtü. Hatta medyumlar aşık ettirilecek kişinin saç teline ulaşmayı büyünün en zor aşaması olarak kabul etmekteydi.

Büyü için kadın ya da erkekten alınan saç telinin makasla iki parçaya bölünebilecek uzunlukta olması yeterlidir.

Saç büyüsünün mayalanma aşaması

Aşık ettirilecek kişiden alınmış saç teli önce ikiye bölünür. Ardından saç parçaları beyaz bir kumaşın içine konarak iyice sarılır.

  • İçinde saç teli bulunan bağlanmış kumaşın üzerinde aşık ettirilecek kişilerin isimleri 14’er defa okunmaktadır.

Ardından temiz bir kabın içine bir miktar saf su bırakılır ve saç telinin olduğu kumaş parçası bu suya batırılarak bir gece beklenir.

Saç büyüsünün vasıl aşaması

Büyünün ikinci icra gününde suya batırılmış bezin içindeki iki saç parçası çıkarılarak kuru ve temiz başka bir bezin içine konur. Kullanılacak bu yeni bez de beyaz renkli olmalıdır.

Kuru ve temiz bezin içindeki saç teli üzerinde tılsımlı sözler okunmaktadır. Okunan bu tılsımlı sözcükler daha çok dini metinlerin tersten okunması şeklindedir.

Saç büyüsünün son aşamasında “karma” hazırlanır

Karma ifadesi birden çok varlığın bir araya getirilerek oluşturduğu karışım anlamındadır.

Saç büyüsünün bu aşamasında büyünün tüm uygulamalarında kullanılan malzemeler bir çukurun içine bırakılarak gömülmektedir.

  • Önceki aşamalarda kullanılan malzemeler su kabı, artakalan su, birinci aşamada ıslanmış beyaz bez, ikinci aşamada kullanılan kuru beyaz bez, bezlerin bağlanmasında kullanılan iplik ve ikiye bölünmüş saç telidir.

Burada dikkat edilmesi gereken husus saf su dahil olmak üzere hiçbir büyü malzemesinin çöpe atılmamış olmasıdır. Zaten büyü malzemesi olarak kullanılan hiçbir eşya gelişigüzel atılmaz, mutlaka usulüne uygun ortadan kaldırılır.

  • Kazılan çukura saç teli ile birlikte büyü malzemeleri atıldıktan sonra çukurun üzeri toprakla örtülür.

Saç büyüsünün bu son aşamasında eşyaların gömüldüğü yerin etrafında medyum tam olarak 14 tur atar ve her turda aşık ettirilecek kişilerin isimlerini anar. Böylece saç büyüsü tamamlanmış olur.

Okuyun: Muhabbet Duası

Saç büyüsü kaç günde tutar?

Saç büyüsü üç günde icra edilen bir büyüdür. Üçüncü günde yapılan gömülme işlemi de bittikten sonra 11 günlük bir bekleme süresi daha vardır. 14. gün dolunca büyü en güçlü biçimde tesirini gösterir.

Her büyünün içinde gizli olan şifreler ve tılsımlar vardır. Suç büyüsünün gizli tılsımı da 14 rakamıdır. Hem büyüdeki sözlerin tekrar sayısı 14’tür hem de büyünün tutma süresi 14 gündür.

Saç büyüsü ile ilgili çok önemli iki uyarı

Saç büyüsü yapılırken şu 2 hataya kesinlikle düşülmemelidir:

  • Eğer bir kadının saçında kına veya boya gibi doğal olmayan bir madde varsa saç büyüsü yön değiştirir ve aşık ettirilmek istenen kadın yerine yakın bir akrabası aşık olur.

Erkeklerin saçı yerine sakalından bir kıl alınarak bu büyü yapılırsa saç büyüsü aşık etme büyüsü olmaktan çıkar ve intihara sürükleyen büyü işlevi görür.

Saç büyüsünün tesirleri ne kadar sürer?

Saç büyüsünün tesirleri kadınlarda kısa, erkeklerde ise uzun süreli olmaktadır.

  • Bu büyü kadınlarda 14 ay etkisini devam ettirirken erkeklerde 14 yıl boyunca tesir göstermeye devam eder.

Yani büyünün tılsımı olan 14 sayısı burada da belirleyici olmaktadır.

Saç büyüsü yaptırmak günah mıdır?

Saç büyüsü aşık etmek maksadıyla yapılan bir büyü olduğu için “akça büyü” kategorisinde değerlendirilmektedir. Bilindiği gibi insanlara zarar veren büyülere kara büyü, zarar vermeyen büyülere ise akça büyü adı verilir.

  • Saç büyüsü akça büyü olmasına rağmen dinen caiz değildir ve yapılması kesinlikle haramdır. Zira her tür büyü uygulaması Kuran ayetlerinde ve Hazreti Peygamberin hadislerinde kesin bir dille yasaklanmıştır.

Saç büyüsü gibi aşık etme ve kendine bağlama büyüleri insan iradelerini yönlendirdiği için aynı zamanda kul hakkına girmek anlamına da gelir.

İşte ifade edilen bu sebeplerden ötürü “yedi büyük günahtan biri” sayılan büyü yapmaktan uzak durmak en doğru tercih olacaktır.

Saç büyüsü nasıl bozdurulur?

Saç büyüsü iki farklı yolla bozdurulmaktadır.

  • Bu yollardan birincisi aşık ettirilen kişinin saçından bir tel daha alıp saç büyüsünü yeni baştan yapmaktır. Ancak büyü bozma uygulaması için yapılan saç büyüsünde okunan tılsımlı sözcükler farklıdır.

Saç büyüsünün ikinci bozdurulma yolu ise büyü bozma duaları okumaktır. Kuran-ı Kerim’in son sureleri dua hükmünde okunduğunda en tesirli büyüler dahi bir anda hükümsüz bırakılabilmektedir.

Aşk konusunda büyüden çok daha hayırlı bir yol

  • Aşk konusundaki sorunlarına çözüm arayan okurlarımıza günaha bulaşmadan sevdiklerine kavuşmalarına yardımcı olacak etkili bir eser tavsiye etmek istiyoruz.

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları adlı bu eserde bulunan birbirinden etkili onlarca aşk duasının feyziyle gönlünüzden geçen mutluluğa kavuşabilirsiniz.

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı ile ilgili okuyucu yorumları herkesi şaşırtıyor, bizi de gerçekten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.
Buraya tıklayıp bu değerli eseri (En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı) indirin.

Şu yazı da ilginizi çekebilir: Barışma Duası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir