Sabun Büyüsü Yapmadan Önce Mutlaka Oku Pişman Olma

Sabun Büyüsü Yapmadan Önce Mutlaka Ama Mutlaka Çok Dikkatli Bir Şekilde Okuyun, Aksi Takdirde Pişman Olursunuz!

Eğer sabun büyüsünün en doğru ve güvenilir halini öğrenmek ve bu büyü hakkındaki bütün gerçekleri anlamak isterseniz, bununla birlikte evde tek başınıza ve hiç kimseden yardım almadan bu tılsım uygulamasını tatbik etmek isterseniz, doğru yerde olduğunuzu rahatlıkla söyleyebiliriz.

 • Çünkü birazdan edineceğiniz bilgiler ve alacağınız uygulama bilgisi sayesinde yapmak istediğiniz sabun büyüsünü hiç kimseden yardım almadan tek başınıza uygulayabileceksiniz ve sonuçlarını da en kısa zamanda görmeye başlayacaksınız.

Şimdi sabun büyüsü yapacakların mutlaka ama mutlaka bilmesi ve uygulaması gereken 8 önemli maddeyi aktararak size konuyla ilgili en önemli detayları sunalım:

Sabun Büyüsü Yapacaksanız Şu 8 Bilgiyi Öğrenmelisiniz

Sabun Büyüsü Hangi Amaçla Yapılır?

Birçok kişi sabun büyüsünün sadece ayırma ve soğutma amacıyla kullanılabileceğini iddia eder, oysaki bu büyünün etki gücü o kadar büyüktür ki siz bu etkili büyüyü bütün amaçlarınızın gerçekleşmesi için kullanabilirsiniz.

 • Bir büyünün ne kadar etkili olduğunu ve ne kadar çok amaç için kullanılabileceğini o büyünün hüddamı belirler. İşte sabun büyüsünün hüddamı da en etkin ve en etkili hüddamlardan biri olduğu için bu büyünün etki gücü ve etki alanı çok geniş ve oldukça büyüktür.

Kısaca sabun büyüsünü her türlü dileğinizin ve muradınızın gerçekleşebilmesi amacıyla tatbik edebilir, her türlü amacınız için bu büyüye başvurabilirsiniz.

 • Örneğin birini kendinizden soğutmak için veya birini kendinize aşık etmek için ya da bir insana psikolojik rahatsızlıklar yaşatmak için yahut bir insanı kendinize delicesine bağlamak için ve buna benzer yüzlerce çeşit amaç ve dilek için sabun büyüsüne müracaat etmeniz mümkündür.

Aşağıda niyetinizi nasıl getireceğinizi ve bu büyüyü nasıl yapacağınızı detaylı bir şekilde aktaracağız, eğer en etkili sabun büyüsünü öğrenip bu tılsımın bütün detaylarını kavramak isterseniz aşağıda aktaracağımız bütün maddeleri sonuna kadar okumalısınız:

Sabun Büyüsü Gerçekten Etkili midir?

Evet, eğer sabun büyüsünün uygulanması gereken bütün adımlarını uygulayıp tam anlamıyla doğru tatbik etmeniz halinde bu büyünün ne kadar etkili ve ne kadar güçlü olduğunu bizzat gözlemleme şansına kavuşacaksınız.

 • Gerçekten de şimdiye kadar yüzlerce insan, bu etkili tılsımın gücünden istifade ederek birçok değişik amacına ve muradına kavuşabilmiştir. Örneğin fakirlikten kurtulup zenginliğe kavuşan olduğu gibi hayatındaki huzursuzluğu ve iç sıkıntıları atlatıp huzura ve sükûnete kavuşan insanlar da olmuştur. Veya hayatının aşkına kavuşan insanlar olduğu gibi kendisini rahatsız eden insanları kendisinden uzaklaştıran birçok insan da olmuştur.

Kısaca sabun büyüsü vesilesi ile türlü türlü amaçlarına kavuşan yüzlerce insan olmuştur ve bu tılsım gerçekten de son derece etkili bir tılsımdır.

Bu noktanın altını çizdiğimize göre şimdi de bu muhteşem büyünün malzemelerine ve yapılış aşamasına geçelim:

Sabun Büyüsünün Malzemeleri Nelerdir?

Sabun büyüsünün etkili olabilmesi için ihtiyacımız olan sadece 3 malzeme vardır, bunlar bir adet kağıt, bir adet kaşık ve bir adet sabundan ibarettir.

Bir adet kağıdı, bir adet kaşığı ve herhangi bir marketten alacağınız bir adet sabunu da hazır ettikten sonra büyünün diğer kısımlarına ve yapılış şekline geçebiliriz:

Sabun Büyüsünün Hüddamı Kimdir?

Bu büyünün hüddamı her amacınızı gerçekleştirebileceğiniz en etkili hüddamlardan biri olan ve birçok büyü kitabında kendisinden serdar-ı hüddam şeklinde bahsedilen Hüddam Melamiyanan’dır.

 • Bu konuda şu ifadeleri açık bir şekilde kullanabiliriz ki Hüddam Melamiyanan, birçok büyü kitabının ifade ettiği üzere büyülerin etkili olabilmesi için kendisine müracaat edilen en güçlü  hüddamlardan biridir.

Zaten sabun büyüsünün bu kadar etkili olmasının temelinde de hüddam Melamiyanan’ın bu sonsuz gücü ve sınırsız yetkisi yatar.

Dolayısı ile yapacağınız büyünün ne kadar etkili olduğunu Hüddam Melamiyanan’ın gücünden ve yetkisinden çıkarmanız mümkündür.

Mutlaka Oku: İstek Duası

Şimdi sabun büyüsünün nasıl yapıldığı konusunu incelemeye başlayalım:

Sabun Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sevgili okurlar, yukarıda da beyan ettiğimiz gibi 1 adet temiz kağıt, 1 adet kaşık ve 1 adet sabun hazırlayıp yanınıza koymalısınız. Bu malzemeleri hazırladıktan sonra sizi hiç kimsenin rahatsız edemeyeceği sessiz ve sakin bir ortama geçerek, içinde bulunduğunuz ortamı yarı karanlık bir hale getirmelisiniz.

 • İçinde bulunduğunuz ortamı yarı karanlık (loş) bir hale getirip mümkün mertebe az ışık girmesini sağladıktan sonra, dizüstü çökmeli ve gözlerinizi kapatarak 77 defa Ya Melamiyanan demelisiniz.

Gözlerinizi kapatıp 77 defa Ya Melamiyanan derken aklınızda sabun büyüsünü hangi amaçla uyguluyorsanız o amacın niyetini aklınızdan geçirmelisiniz.

Yani 77 defa (gözleriniz kapalı bir şekilde ve diz üstü çökmüş olarak) Ya Melamiyanan derken aynı zamanda sabun büyüsünü hangi amaçla yaptığınızı sürekli bir şekilde düşünmelisiniz.

77 defa Ya Melamiyanan dedikten sonra gözlerinizi açıp şu cümleleri okumalısınız:

 • “Ey hüddamların serdarı ve ey sabun büyüsünün en güçlü hüddamı, sen kalbimde bulunan niyete vakıfsın ve kalbimi tamamen sana açmış bulunmaktayım. Niyetimi gerçekleştir ve bana büyünün kabulünü göster.”

Bu cümleleri gözlerimiz açık bir şekilde bir kez söyledikten sonra, şimdi elinizdeki sabunu kağıdın üzerine koymalı ve sabunu dört parçaya ayırmalısınız.

Sabunu 4 parçaya ayırırken elinizdeki kaşığı kullanmalısınız, dört parçaya ayırdıktan sonra her bir parçanın üzerine 21 defa şu sözleri okumalısınız:

 • “Niyetimin gerçekleşmesi için dört parçaya ayırdığım sabun parçaları, Hüddam Melamiyanan hatırı için beni amacıma ulaştırın ve bana zorluk çıkarmayın.”

Bu sözleri toplamda 84 defa okuduktan sonra, kağıdın üzerindeki sabunları kağıt ile kapatarak şu sözleri söylemelisiniz:

 • “Ey sabun parçaları, sizi ilk olarak dört parçaya ayırdım ve sonra da yeniden birbirinize kavuşturdum, şimdi kâğıdın içerisinde 4 parça olarak durmaktasınız ve yine birliktesiniz. Şüphesiz ki Hüddam Melamiyanan bana sizin vesilenizle amacıma ulaşma fırsatı ve imkanı verecek, sakın buna engel olmayın ve sakın beni yarı yolda bırakmayın.”

Bu cümleleri kağıt ile kapattığımız sabun parçalarının üzerine okuduktan sonra şimdi de hiç kimsenin göremeyeceği bir yere bu kağıdı ve içindeki sabun parçalarını ve sabun parçalarını bölmek amacıyla kullandığınız kaşığı gömmelisiniz. (Yani bütün malzemeleri)

Kısaca sabun büyüsünü yaparken kullandığımız bütün malzemeleri bir toprağın altına gömerek büyüyü bitirmiş olacaksınız.

 • Bu işlemi bitirdikten sonra, bir hafta beklemeli ve tam bir hafta sonra kalbinize odaklanmalısınız. Eğer bir hafta sonra kalbinizde hafif bir karıncalanma ve yanma hissi duyarsanız sabun büyüsünün kabul olduğunu ve amacınıza ulaşabileceğinizi düşünebilirsiniz.

Şayet kalbinizde hafif bir karıncalanma ve yanma hissi meydana gelmediyse, yaptığınız büyünün etkisiz ve hükümsüz olduğunu düşünebilirsiniz.

Değerli okurlarımız, şimdiye kadarki kısmı okuduysanız bundan sonraki bölümleri çok daha dikkatli bir şekilde okumalısınız, çünkü şimdi aktaracağımız kısımlar, hayati öneme sahip ve sabun büyüsü hakkındaki bu hususları bilmeden büyüyü tatbik ederseniz ciddi anlamda sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

Öyleyse okumaya devam edin lütfen:

Sabun Büyüsü Nasıl Bozulur?

Sevgili okurlarımız, Hüddam Melamiyanan bazı durumlarda ciddi sıkıntılar çıkarıp sizi ve çevrenizdeki insanları gerçekten zarar ve ziyana uğratabilir, bu nedenle sabun büyüsünü nasıl bozabileceğinizi de öğrenmek zorundasınız.

 • Evet, sabun büyüsünü bozabilmek ve etkisiz hale getirebilmek için, yukarıda tarif ettiğimiz aşamaları aynı şekilde uygulamalı, fakat niyet kısmında büyünün bozulması amacıyla niyet etmelisiniz.

Yani Ya Melamiyanan derken bu büyünün bozulmasını kast etmeli ve aklınızda sürekli olarak büyünün bozulması ile ilgili düşünceler taşımalısınız.

Bu uygulamayı doğru bir şekilde yapmanız halinde bu çok etkili tılsımın bir hafta içerisinde bozulduğunu gözlemleyebilirsiniz.

Sabun Büyüsü Tehlikeli midir?

Evet yukarıda da değindiğimiz gibi sabun büyüsünün hüddamı olan Hüddam Melamiyanan, bazı durumlarda öyle tehlikeli ve öyle riskli musibetler meydana getirir ki, büyüyü yapan kişi “keşke bunu yapmasaydım” diyerek pişmanlık duymaya başlar.

 • Örneğin Hüddam Melamiyanan’ın bazı durumlarda büyü yapan kişiyi intihara yönlendirdiği görülmüştür, veya büyü yapan kişinin çevresindeki insanları ciddi musibetlere düşürüp onların ölmesine bile sebebiyet vermiştir.

Ve daha aklınıza gelmeyecek türlü türlü tuzaklar ve tehlikeler ile büyü sahibini veya onun çevresinde bulunan yakın kişileri inanılmaz tehlikelerle yüzleştirmiştir.

Bu nedenle, biz her ne kadar sabun büyüsünün yapılma şeklini bütün detaylarıyla aktarmış olsak da yine de bu büyüye hiç bulaşmamanızı tavsiye ederiz.

Peki, sabun büyüsü ile amacınıza ulaşmak yerine hangi yolla amacınıza ve muradınıza kavuşabilirsiniz?

Sabun Büyüsü Yerine Ne Yapmalısınız?

Size bu konuda büyü ve sihir gibi Allahü Teâlâ’nın yasak kıldığı uygulamalar yerine tamamen masum ve sıkıntısız, hiçbir tehlike ve risk taşımayan, kaldı ki doğru uygulanması halinde bütün büyülerden yüzlerce kat etkili olan çok güzel bir yöntem göstermek istiyoruz:

Bu yöntemin adı, Peygamber Efendimizin ifadesiyle dağları bile yerinden oynatacak güce sahip olan “dua gücü” dür.

Bu bağlamda size Her Kapıyı Açan Murad Duaları Kitabı isimli muazzam dua çalışmasını tavsiye etmek istiyoruz, bu kitabı indirmek ve içindeki birbirinden güzel duaları uygulamak için:

Size linkini verdiğimiz bu kitabın içerisindeki muazzam duaların ne kadar etkili olduğunu görmek isterseniz, gittiğiniz sayfada bulunan okuyucu yorumlarını dikkatli bir şekilde okumanızı ve analiz etmenizi tavsiye ederiz:

Her Kapıyı Açan Murat Duaları Kitabı ile ilgili okuyucu yorumları herkesi şaşırtıyor, bizi de gerçekten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.
Buraya tıklayıp bu değerli eseri (Her Kapıyı Açan Murat Duaları Kitabı'nı) indirin.

Şu yazımızı da okumanızı tavsiye etmeliyiz: Kaşık Büyüsü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir