Rüyada Domates Görmek 14 Önemli Bilgi

rüyada domates görmek

Rüyada tarladan domates toplamak

Önemi bir haber almaktır. Toplanan domateslerin niteliğine göre alınacak haberin olumlu ya da olumsuz olacağı yorumu yapılır.

Eğer toplanan domatesler güzelse alınacak haber olumlu, aksi takdirde haber olumsuz olacaktır.

Rüyada domates satın almak

Kişinin yaşamına yeni bir şahsın dahil olmasıdır. Bu kişi evlilik yolu ile aileye girecek damatlar veya gelinler olabileceği gibi bir bebeğin dünyaya gelişi biçiminde de olabilir.

Rüyada domates satmak

Kişinin çok başarılı bir ticari faaliyet içine gireceği ve kısa zamanda büyük servet elde edeceği yorumu yapılır.

Rüyada domates yemek

Bekarlar için kısmetin açılması, evliler içinse evlat sahibi olmak manasına gelmektedir. Ancak bu durum tadı güzel domateslerin yenmesi durumunda geçerlidir. Eğer yenilen domates ekşi ise kişi hakkında hoş olamayan dedikoduların yapıldığı yorumu yapılmaktadır.

Rüyada ekşi domates yemeyi herhangi bir işte boşa emek harcamak biçiminde tabir eden alimler de vardır.

Rüyada taze domates görmek ile çürük domates görmenin farkı

Taze domates rüyaları maddi hayat ile özel yaşam konusunda hayırlı haberlerin alınması biçiminde yorumlanır. Ancak çürük domates görme rüyaları ciddi ilahi ikaz olarak değerlendirilmelidir.

Rüyasında çürük domates gören kişi kendi akrabaları konusunda uyarılmaktadır. Zira kişinin yakın akrabaları tarafından aldatılacağı ve büyük zarara uğratılacağı ifade edilmektedir. Bu itibarla rüyasında çürük domates gören kişilerin daha tedbirli davranmasında fayda vardır.

Rüyada kırmızı domates ile yeşil domates görmenin farkı

Kırmızı domates de yeşil domates de müjde mahiyeti taşır ve kişiye gelecekte daha güzel günlerin yaşanacağını müjdeler. Ancak müjdenin konusu her iki renkteki domates için farklıdır.

Kırmızı domates görmek daha çok özel yaşam ile alakalı güzel haberler anlamında yorumlanırken yeşil domates rüyaları maddi konularda müjde demektir.

Rüyada domates salçası görmek

Rızık kazanılan işin değiştirilmesi demektir. Başka bir alanda çalışmaya başlamak ve o alanda daha fazla para kazanmaktır.

Bu rüya para kazanılan işin değiştirilmesi anlamına geldiği gibi ilgi alanlarının değişmesi biçiminde de yorumlanmaktadır. Bu rüyayı gören kişilerin siyasete, sanata veya dine merak salacakları ve bu uğurda önemli çalışmalar yapacakları ifade edilmektedir.

rüyada domates görmek

Rüyada domates yetiştirmek

Tarlada domates yetiştirdiğini görmek akrabalardan ya da arkadaşlardan büyük bir menfaat temin etmektir. Kişinin bir tanıdığı vesilesi ile servet kazanması ve daha güzel bir yaşama kavuşmasıdır.

Bir kişinin saksıda domates yetiştirdiğini görmesi ise ailevi sorunlarını çözmesi anlamındadır. Bu rüyayı gören kişiler daha huzurlu ve daha mutlu bir aile yaşamı sürdüreceklerdir.

Rüyada kurutulmuş domates görmek

Ciddi maddi sıkıntı anlamına gelir. Rüyasında kurutulmuş domates gören kişi büyük borç yükü altına girecek ve uzun zaman ekonomik sıkıntı yaşayacaktır.

Rüyasında kurutulmuş domates gören kişilerin tasarruf tedbirlerine dikkat etmeleri ve gereksiz harcamalardan kaçınmaları faydalarına olacaktır.

Rüyada domates doğramak

Kadınlar için pahalı bir hediye almak manasındadır. Bu hediyenin daha çok altından yapılmış ziynet eşyası olacağı yönünde farklı alimlerden beyanlar bulunmaktadır.

Erkeklerin rüyada domates doğradıklarını görmeleri ise ilahi bir ikaz anlamında olup “günaha meyletmek” biçiminde tabir edilmektedir. Bu manada rüyalarında domates doğradıklarını gören erkeklerin davranışlarına çekidüzen vermeleri büyük önem arz etmektedir.

Rüyada domates yemeği görmek

Bir kişinin rüyada domatesi sebze ve salata olarak değil de ana yemek malzemesi olarak görmesi “haram mal yemek” biçiminde tabir edilmiştir. Kadim rüya tabiri eserlerinde domates yemeği gören kişilere faiz, tefecilik ve kul hakkı gibi caiz olmayan yollardan para kazanıp yememeleri tavsiyesinde bulunulmaktadır.

Rüyada domates turşusu görmek

Rüyada görülen domates turşusu “hadsiz zenginlik” biçiminde tabir edilmiştir. Rüya gören kişinin kısa bir sürede hayal dünyasının sınırlarını dahi zorlayacak kadar zenginleşeceği yorumu yapılır.

Rüyada domates suyu görmek

Herhangi bir konuda geç davranmak ve vaktinde harekete geçmemek demektir. Kişinin ağır davranarak önemli fırsatlar kaçırdığını beyan eden bu rüya kişiye daha aktif olması halinde önemli kazanımlar elde edeceğini ifade etmektedir.

Rüyada domates konservesi görmek

Kişinin herkesten sakladığı önemli bir sırrının ortaya çıkmasıdır. Bu sırrın ifşa olması neticesinde rüya sahibi ciddi sıkıntılar yaşayabilecektir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir