Rüyada Asker Görmek Ne Demektir?

rüyada asker görmek

Rüyada asker görmek; çok güzel ve anlamları şeylere işaret eder. Beklediğiniz bir sınav veya bir iş görüşmesi var ise, bunlardan iyi sonuç alacak istediğinize ulaşacaksınız.
Rüyada siz asker olmuş iseniz; size verilecek işleri alnınızın akıyla bitirecek ve teslim edeceksiniz. Bu çalışkanlığınız güven verecek ve size olan güven artacaktır.
Rüyada evin içinde askerlik yapıyor iseniz; uzun zamandır görmediğiniz sadık bir dostunuzdan haber gelecek ve yakın zamanda görüşeceksiniz.
Rüyada zor durumda olan asker görmek; gerçekte bir yakınınız askerlik yapıyor ise, bulunduğu yerde sorunlar yaşıyor ve kendini güvende hissetmiyor demektir.

Rüyada Asker Olmak

Rüyada asker olmak; bir süredir uğraştığınız işin sonuna geleceksiniz fakat bu iş bir türlü bitmeyecek ve sürekli aksilikler engeller çıkacak. Çok fazla zaman harcayacağınız bu iş size zarar ettirecek

Eğer bir tanıdığınız asker oluyor ise; çıkacağı bir yol ona hayırlı olmayacak, yolda kaza geçirip istediği yere ulaşamayacak.

Rüyada Askere Gitmek

Rüya sahibinin içine düşeceği sıkıntıya, derde ve darlığa işaret eder. Hesapta olmayan harcamalarınız ortaya çıkacak ve sizi zor duruma sokacaktır. Bu harcamalar bir arkadaşınızın sizden borç istemesi, veya bir davetiniz olabilir.

Rüyada Asker Uğurlamak

Beklediğiniz bir iş veya evlilik teklifi var ise, bu yakın zamanda gerçekleşecek. Çıkacağınız bir yolun sonunda sizi iyi şeyler bekliyor olacak. Güzel bir iş teklifi ile geri döneceksiniz. Hanenize bolluk ve şans girecek.
Rüyada asker uğurlamak; genel olarak çıkılacak yolda hayırlı şeyler yaşayacağınız anlamına gelir.

Rüyada Askere Çağrılmak

Rüya sahibi bir erkek ise; bu kişi eğer askerliğini yapmışsa ve askere çağrılıyor ise, yaptığınız bazı işlerde eksiklikler ve aksaklıların olduğudur.
Rüya sahibi bir kadın ise; eşini ve evini ihmal ettiği ve onları kaybetme riski yaşayacaktır.
Gizlediğiniz ve işinizde hainlik yapmış iseniz, bu bir gün gün yüzüne çıkacaktır ve hesap vermeniz gerekecektir.

Rüyada Asker Kıyafeti Görmek

Kişinin gireceği bir işte ciddi bir disiplin olan ortama girecektir.
Sizi biraz zorlayacak ve alışmanız için biraz zamana ihtiyacınız olacaktır. Pes etmezseniz, sonucu çok güzel ve başarılı olabilir. Bu sizin için iyi bir fırsat ve deneyim olacaktır.
Eğer bekâr iseniz; ciddi ve ileriyi düşünen birisiyle tanışacaksınız ve kaderiniz olacak bu kişiyi hayatınıza alacaksınız.

Rüyada Askerin Ağlaması

Rüyada askerin ağlaması; bu yaşanacak acı bir ayrılığın habercisidir. Ağlayan asker aile içinde birisinin evlilik vesilesiyle aileden ayrılması ve evini ayırması anlamındadır. Bu veda aile bireyleri için zor olacak ama alışılacak bir durumdur.
Askerin ağlamasının diğer bir manası ise; kişinin annesini üzecek bir konuşma yapıp ona karşı saygısızca davranışlar sergileyeceği anlamındadır. Annenizin kalbini kırmak size acı verecek ve vicdan azabı yaşayacaksınız.

Rüyada Askerle Konuşmak

Zor durumda olan bir arkadaşınızın yardımına koşacaksınız. Bu yardım için size minnet duyacak bu arkadaşınız.
Rüyada askerle konuşmak; dertleşmeye ihtiyacı olan kişilerin varlığına ve onlara desteğin çok önemli olduğuna işaret eder.

Rüyada Silahlı Asker Görmek

Rüyada silahlı asker görmek şerre yorumlanır. Bu rüya eli silahlı yani kavgacı insanlarla karşı karşıya kalacağınıza ve ciddi boyutlara ulaşan tartışmaların olacağı anlamına gelir.
Eğer husumetli olduğunuz birileri var ise, onlardan uzak durmalısınız. Size sürekli sataşıp tartışmaya çekmek isterlerse katiyen cevap vermeyin ve alttan alın.
Sonucu kötü biten olaylar yaşanacak ve iki tarafta üzülecektir.

 Rüyada Asker Topluluğu Görmek

Gideceğiniz bir düğün, nişan veya davete işaret eder. Burada keyifli zaman geçireceksiniz. Sizin için iyi bir moral olacaktır.
Sevdiklerinizle birlikte zaman geçirme fırsatınız olacak. Uzun süredir görmediğiniz akrabalarınızla buluşacaksınız.

Rüyada Evinde Asker Görmek

Evde görülen asker vatanı ve milleti için hayırlı evlatlara, fedakârlığa ve sadakate işaret eder. Evinize girecek uğurlu insanlar olacak ve kısmetiyle gelecekler.
Evinizde askerle konuşuyor iseniz; hasret çektiğiniz birisiyle kavuşacağınız anlamına gelir.
Evde askere yemek veriyor iseniz; muhtaç ve düşkün kişilere karşı kayıtsız kalamayacak, bir ekmeği paylaşacak konuma geleceksiniz. Bu yapacaklarınız insanlara örnek olacak. Sizde birçok kişinin hayır duasını alacaksınız.

Rüyada Asker Künyesi Görmek

Sizin için manevi değeri büyük olan bir hediye alacaksınız. Bu hediye bir büyüğünüzden gelecek ve sizi çok duygulandıracak. Özel bir yere sahipsiniz sevdikleriniz tarafından.
Bu rüya unutulamayan eski sevgiliye de işaret eder.

Rüyada Asker Olup Çatışmak

Bu rüya genelde yaşadığınız ülkeyi ve onun iç meselelerini işaret eder. Ülkenizde huzuru bozmak isteyen ve yaşam koşullarınızı kötü hale getirmek isteyenler vardır.
Bunlara karşı beraber hareket edip, görevlerimizi yerine getirmeliyiz. Rüya sahibi için de duyarlı ve anlayışlı hareket etmesi beklenir.
Rüyada asker olup çatışmak; zorlu bir dönemde geçileceği fakat alnının akıyla durumu iyiye götüreceği anlamı vardır.

Rüyada Asker Fotoğrafı Görmek

Size her daim dua eden anne ve babanızın olduğu, onların duaları ile bütün belalardan, kötülüklerden kurtulduğunuza işaret eder.
Geleceğiniz parlak ve iyi mertebelerde olacaktır.

Rüyada Askerden Dönmek

Gurbette yaşamak zorunda kalmış iseniz, bu ayrılığın son bulacağı veya iş dolayısıyla ailenizden farklı yerde yaşıyorsanız, ayrılığınız bitecek ya da ailenizi de yanınıza alma fırsatınız olacaktır.

30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir