Para Büyüsü Yaptıranlar Çok Kısa Sürede Zengin Oluyor

Para büyüsünün yapılışı, etkileri ve bozdurulması

Para büyüsü eski kaynaklarda “sihri deni” olarak bilinmektedir ve en yaygın başvurulan büyülerden biridir. Çünkü bu büyü kısa sürede olağanüstü etkiler göstererek kişinin büyük servet elde etmesini sağlamaktadır.

Sihri deni ifadesinde geçen “deni” kelimesi tarihin ilk çağlarında kullanılan bir para biriminin ismidir. Günümüzde Arapların para birimi olan “dinar” da adını bu kelimeden almaktadır. Bu yüzden sonradan yazılan bazı büyü kitaplarında para büyüsü “sihri dinar” olarak da geçmektedir.

Para büyüsü hakkında şahit olunan olağanüstü olaylar

Para büyüsü hakkında bilgi veren ilk kişiler İtalyan gezginlerdir.

Orta Çağ’da Orta Doğu’ya yaptıkları gezileri yazılı halde anlatan bu gezginler “Ortadoğulu tüccarların çok kısa sürede zenginleştiğini, giriştikleri her ticaretten kârlı çıktıklarını ve müthiş bir pazarlama yeteneğine sahip oldukları…” şeklinde beyanlarda bulunmuşlardır.

Avrupalı gezginler aynı zamanda sözü etilen tüccarların “üzerlerinde demir para büyüklüğünde çakıl taşı bulundurduklarını” da ifade etmişlerdir. Zaten para büyüsü yapıldığına dair en büyük delil de bu çakıl taşlarından söz edilmiş olmasıdır.

Günümüzde de para büyüsü yaptırarak kısa sürede büyük servet sahibi olan dolar milyonerlerine dair pek çok olay anlatılmaktadır.

Madem ki para büyüsü ile zengin olmak mümkündür, o halde niye medyumların kendisi zenginleşmiyor?

Bu soru para büyüsünün varlığı tartışıldığı zaman en sık dile getirilen sorulardan birisi olarak öne çıkmaktadır. Ancak bu soruyu soran kişilere şu soruları sorarak karşılık vermek daha doğru olacaktır:

  • Neden medyumların büyük bir kısmı 40-45 yaşında yani nispeten erken bir dönemde büyük bir hastalık geçirip yatağa mahkum olmaktadır?
  • Neden medyumlar çocuk sahibi olamamaktadır?
  • Medyumlar neden belli bir yerde yerleşmemekte ve devamlı gezmek zorunda kalmaktadır?
  • Medyumlar neden her zaman korkmuş, stresli ve mutsuz görünmektedir?

Bu sorulara verilecek cevap aslında para büyüsü konusundaki soruya da cevap olacaktır. Yanıt ise son derece basittir:

Büyü yaptırmak dinen caiz değildir. Büyünün yasaklandığına dair Kuran’da ve hadislerde kesin hükümler bulunmaktadır. Büyü yapan insanlar ise lanetlenmişlerdir.

Ayrıca büyü yapan kişiler amaçlarını gerçekleştirmek için sık sık şer güçlerden faydalanmaktadır. Bu güçler kontrol edilmesi zor ve tehlikeli varlıklardır.

İşte bu sebeplerden ötürü büyü yapan medyumlar hiçbir zaman büyülerin avantajlarından faydalanamazlar. Sadece büyü yaparak belli bir süre hayatlarını idame ettirebilirler.

Mutlaka Oku: Borçtan Kurtulma Duası Yapacaksanız Mutlaka Okuyun

Para büyüsü nasıl yapılır?

Para büyüsü 4 aşamada yapılan bir uygulamadır:

Basiret açma aşaması

Para büyüsünün bu aşamasında büyü yaptıran kişinin adı ile kimi tılsımlı ifadeler defalarca tekrarlanarak kişinin basiretinin açılması sağlanır.

Basireti açılan kişi önündeki fırsatları görüp değerlendirme yeteneği kazanır. İleri görüşlü olur ve ne zaman ne yapacağını bilir.

Para büyüsünün basiret açma aşaması kişinin düşünce ve davranışları üzerinde büyük etki yapar. Büyü yaptıran kişi bambaşka bir şahıs haline gelir ve en sıkıntılı dönemlerde bile çok farklı yollarla da olsa para kazanabilir.

Telkin aşaması

Para büyüsünün bu aşamasında ise başka insanların etkilenmesi için ilahilere benzeyen uzun tılsımlı sözcükler okunur.

İlk aşamada kişinin yeteneklerini öne çıkaran para büyüsü telkin aşamasında kişinin muhatap olduğu öteki şahısları derinden etkiler.

Büyü yaptıran kişi ile karşılaşan insanlar tamamen teslimiyetçi bir tarzda davranır, kolay ikna olur ve pazarlıkta fazla direnmez. Bu büyünün etkisine kapılan kişiler zararına bir alışveriş yapsalar dahi şikayetçi olmazlar, içinde bulundukları durumu kabullenirler.

Para büyüsü bu özelliği ile şirinlik büyüsüne çok benzemektedir. Zira bu büyüyle de insanların kişi hakkındaki algıları değiştirilebilmektedir.

İkon belirleme aşaması

İkon kelimesi aslında “dini simge” anlamında kullanılan bir sözcüktür. Ancak para büyüsünde bereketi ve zenginliği temsil eden çakıl taşlarına da ikon adı verilmektedir.

İkon olarak belirlenecek çakıl taşı avuç içine tam yerleşecek madeni para büyüklüğünde olmalıdır.

Seçilen bu çakıl taşının üzerine 1 taht, 1 asa ve 4 adet sandık resmi çizilmektedir. Bu semboller Hazreti Süleyman’ın zenginliğine ve gücüne atıf yapmaktadır. Bilindiği gibi yeryüzünde yaşamış en zengin kişi Hazreti Süleyman’dır.

Büyünün mühürlenmesi aşaması

Para büyüsünün son aşamasına “büyünün mühürlenmesi” adı verilir. Bu aşamada büyü yaptıran kişi, üzerine desenler çizilmiş çakıl taşını avcunda sıkı biçimde tutarak kendisine daha önceden ezberletilen sözleri tekrar eder.

Sözlerin okunması bittikten sonra büyünün tutması için yarım ay döngüsü kadar (14-15 gün) beklemek gerekir. Bu süre dolduktan sonra para büyüsü güçlü biçimde tutmaya başlayacaktır.

Para büyüsünün etkileri kalıcı mıdır?

Para büyüsünün üzerine tılsım yüklenmiş malzemesi (para şeklindeki çakıl taşı) kişide olduğu müddetçe büyü etkilerini devam ettirir.

Hatta kişi bu çakıl taşının üzerine 412 defa başka bir kişinin adını okuyup bu taşı ona verirse büyü el değiştirmiş olur ve yeni kişinin hayatını etkilemeye başlar.

Ancak herhangi bir sebeple çakıl taşı kırılır veya ateşe atılırsa büyü kendiliğinden bozulur. Bu iki ihtimal dışında kişi çakıl taşını yanında bulundurduğu müddetçe maddi yönden çok rahat bir yaşam sürdürecek ve ihtiyacı olandan çok daha büyük bir servete sahip olacaktır.

Para büyüsü nasıl bozdurulur?

Para büyüsü kişinin ve ailesinin çok rahat bir yaşam sürdürmesini sağlar. Bu nedenle de bu büyüye başvurmuş insanlar genellikle büyüyü bozmayı düşünmez.

Ancak her türlü büyü uygulamasının dinen yasak olduğunun bilincine varan ve bu yolla kazanılmış paranın haram olduğunu anlayan kişiler para büyüsünü bozmaya çalışmaktadır.

Yukarıda da ifade ettiğimiz gibi boyanmış çakıl taşının kırılması ya da ateşe atılması ile büyü bozulabilmektedir. Ayrıca büyü bozma duaları okuyarak da para büyüsünü hükümsüz hale getirmek mümkündür.

Rızık ve bereket konusunda büyüden çok daha etkili bir yol tavsiyesi

Her Kapıyı Açan Anahtar Dualar kitabı

Yazımızı noktalamadan önce her türlü büyü uygulamasının dinen caiz olmadığını bir kez daha vurguluyor ve zengin olmayı dileyen kişilerin dua ederek Yüce Rablerine el açmalarının daha isabetli olacağını ifade etmek istiyoruz.

İşte tam bu noktada 640 sayfadan oluşan ve yüzlerce farklı sahih duaya yer veren Her Kapıyı Açan Murad Duaları kitabını okumanızı tavsiye ediyoruz:

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı ile ilgili okuyucu yorumları herkesi şaşırtıyor, bizi de gerçekten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.
Buraya tıklayıp bu değerli eseri (En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı) indirin.

Muazzam etkili dualara yer veren bu başarılı eser okurlardan çok olumlu yorumlar almaktadır ve inşallah sizin yaşamınızda da hayırlara vesile olacaktır.

Şu yazı da ilginizi çekebilir: Güzellik Büyüsü Kadınların Güzelliğini 7 Kat Arttıran Müthiş Uygulama

Para Büyüsü Yaptıranlar Çok Kısa Sürede Zengin Oluyor” üzerine bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir