Papaz Büyüsünü Evde Tek Başına Yapmak İster misin?

Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır, Evde Tek Başınıza Yapabilir misiniz?

Değerli okurlarımız, papaz büyüsünün mutlaka ve mutlaka cumartesi ve pazar günleri yapılması gerektiğini bilmelisiniz, eğer şimdiye kadar bu büyünün herhangi bir gün yapılabileceğini duyduysanız, bu bilgiye hiçbir şekilde itibar etmeyin. Çünkü papaz büyüsünün etkisi, sadece ve sadece cumartesi ve pazar günleri yapılmasıyla ortaya çıkar.

 • Ayrıca bu büyünün sadece cumartesi değil aynı zamanda pazar günü de yapılması şarttır, kısaca bu çok etkili tılsımı hem cumartesi hem de pazar günü üst üste yapmak zorundasınız.

Bir cumartesi sabahı, erkenden uyanmalı ve sessiz bir yere geçerek, ortamı mümkün mertebe karanlık hale getirmelisiniz. Sadece kağıdın üzerine yazı yazacağınız zaman o yazıyı görmeniz yeterli olacaktır.

 • Kısaca cumartesi sabahı erkenden uyanıp, saman kağıdını ve kırmızı kurşun kalemi yanınıza alarak, sessiz ve sakin bir ortama geçmeli ve o ortamdaki bütün ışıkları kapatarak ortamın yarı karanlık bir hale gelmesini sağlamalısınız.

Bu yarı karanlık (yani loş) ortamda, doğu istikametine yönelmeli, yani güneşin doğduğu yöne dönmelisiniz.

Güneşin doğduğu yöne yöneldikten sonra, dizüstü çökmeli ve gözlerinizi kapatarak 77 defa Ya Melamiyanan demelisiniz.

 • Gözler kapalı bir şekilde 77 defa Ya Melamiyanan derken, aklınızdan papaz büyüsünü hangi amaçla yapıyorsanız o amacı ve niyeti geçirmelisiniz. Yani büyünün bu ilk aşaması olan Ya Melamiyanan ifadesinin 77 defa tekrarlanması aşamasında, içinizden papaz büyüsünün amacını ve niyetini geçirmelisiniz.

Bu niyet aşamasını bitirdikten sonra papaz büyüsünün ikinci aşaması olan, “gerçekleştirme kısmı”na geçeceksiniz, Şöyle ki:

Şimdi gözlerinizi açıp kırmızı kurşun kalemi elinize almalı ve saman kağıdının üzerine, kağıdın en üst kısmına, şunu yazmalısınız:

 • “Ya Melamiyanan, işte niyetimi sana arz ettim.”

Bu ifadeleri kağıdın en üst kısmına yazdıktan sonra, kağıdın orta kısmına ise şunu yazmalısınız:

 • “Ya Melamiyanan, niyetimi sana arz ettiğime göre, senden başka hiç kimsenin bilmediği bir sır ile bana esrarını göstereceğini temenni edebilirim. Sen esrarengiz olayların gerçekleştiricisi ve mucizevi gelişmelerin başlatıcısı olan en güçlü görevlisin.”

Bu ifadeleri kağıdın orta kısmına yazdıktan sonra kağıdın en altına ise şunları yazmalısınız:

 • “Ey hüddamların padişahı ve hükümdarı, artık iş tamamlanmıştır ve görev tamamen sana kalmıştır.”

Bu ifadeyi de kağıdın en altına yazdıktan sonra, papaz büyüsünün son aşaması olan “katlama ve gömme” kısmına geçiyoruz:

Bu bölümde, kırmızı kurşun kalemi saman kağıdının içerisine koyun ve saman kağıdını rulo yapın, yani kalemle birlikte iyice sarın.

 • Kalemi saman kağıdının içine koyup rulo yaptıktan sonra, bu iki malzemeyi hiç kimsenin görmediği bir yerde toprağın altına gömün.

Sizi hiç kimsenin görmediğinden emin olduğunuz bir yerde, kağıt ve kalemi toprağın altına gömerken, aklınızdan yine gerçekleştirmek istediğiniz amacı geçirmelisiniz. Yani papaz büyüsünü hangi amaçla yaptıysanız o amacı ve niyeti sürekli aklınızda tutmalısınız.

 • Toprağı kazıp rulo halindeki kağıt ve kalemi toprağın altına gömdükten sonra, üzerini toprakla kapatın ve gözlerinizi kapatarak yine 77 defa Ya Melamiyanan deyin.

Sonra gözlerinizi açın ve toprağa bakarak şunu söyleyin:

 • “Hüküm sendedir ve mucize başlasın.”

Bu ifadeyi söyledikten sonra papaz büyüsü tamamlanmış olacak, fakat aşağıdaki son üç maddeyi de mutlaka ama mutlaka okumalısınız, zira aşağıdaki 3 maddede papaz büyüsü ile ilgili çok önemli ayrıntılar yer almaktadır:

6- Papaz Büyüsü Nasıl Bozulur?

Değerli okurlarımız, bazen papaz büyüsü son derece tehlikeli hale gelebilir ve bu tılsımı bir şekilde bozmak zorunda kalabilirsiniz. İşte bu nedenle size papaz büyüsünün nasıl bozulması gerektiğini de aktarmalıyız ve siz de bu kısmı ve bundan sonraki kısımları daha dikkatli bir şekilde takip etmelisiniz:

 • Hüddam Melamiyanan, bazen size ciddi anlamda zarar verebilir veya çevrenizdeki insanları ciddi şekilde ziyana uğratabilir, işte böyle tehlikeli bir durumda papaz büyüsünü bozmak gerekir ve şimdi size bunu nasıl yapabileceğinizi aktaracağız:

Aslında papaz büyüsünün bozulması, yapılması ile aynıdır; tek fark tılsımı bozarken niyetinizin “tılsımın bozulması” amacını taşımasıdır.

 • Yani papaz büyüsünü yaparken hangi uygulamaları yaptıysanız, yine aynı uygulamaları yapmalısınız; fakat niyetinizde ve aklınızda büyünün bozulması amacı olmalı. Bu şekilde büyüyü hükümsüz kılabilir ve iptal edebilirsiniz.

Peki papaz büyüsü tehlikeli olabilir mi?

7- Papaz Büyüsü Tehlikeli midir?

Maalesef evet! Hatta bazen bu tehlike, tılsımı uygulayan kişinin veya çevresindeki yakın insanların ölmesine bile sebebiyet verebilir. Çünkü Hüddam Melamiyanan son derece güçlü olmakla birlikte aynı zamanda tehlikeli ve gözü kara bir görevlidir. Bu nedenle kendisini görevlendiren kişiye veya onun çevresindeki insanlara inanılmaz sıkıntılar ve musibetler getirebilir.

 • Bu bağlamda papaz büyüsünü yaparken en az iki kez düşünmenizi tavsiye eder ve bu tılsımın son derece tehlikeli ve riskli olduğunu ifade etmek isteriz.

Peki size papaz büyüsü yerine ne tavsiye edebiliriz? Tavsiyemiz aşağıda:

8- Papaz Büyüsü Yerine Ne Yapmalısınız?

Değerli okurlar, papaz büyüsü gibi son derece tehlikeli ve riskli bir uygulama yerine, tamamen masum ve tamamen güvenilir bir tavsiyede bulunmak istiyoruz.

Kaldı ki tavsiye edeceğiniz uygulama, papaz büyüsünden de diğer en etkili büyülerden de daha etkili ve daha güvenilir bir uygulama.

 • Bu uygulamanın adı Her Kapıyı Açan Murad Duaları kitabı. Evet, Her Kapıyı Açan Murad Duaları kitabı, içerisinde yüzlerce mucizevi ve sırlı dua taşıyan ve birçok kişinin hayatında muazzam değişimler yaşanmasına vesile olan son derece güçlü dualardan oluşuyor.

Bu kitabı indirmek ve okumak isteyenler:

Her Kapıyı Açan Murat Duaları Kitabı ile ilgili okuyucu yorumları herkesi şaşırtıyor, bizi de gerçekten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.
Buraya tıklayıp bu değerli eseri (Her Kapıyı Açan Murat Duaları Kitabı'nı) indirin.

Gideceğiniz sayfada yer alan okuyucu yorumları, bu dua kitabının etkinliğini zaten ortaya koymaktadır, size önerimiz bu yorumları baştan sona kadar dikkatli bir şekilde okumanız yönünde olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir