Odkara Büyüsü ile Yalnızca 7 Günde Hayalim Gerçek Oldu

Odkara Büyüsünü Yaparak Amacımı Elde Ettim Sıra Sizde Olabilir

Odkara büyüsü ya da odkara aşk büyüsü olarak bilinen büyü, karşı tarafın gönlüne girip onun tam anlamıyla feth edilmesini sağlamaya yönelik oldukça güçlü ve kadim bir uygulamadır.

  • Fakat odkara büyüsünü yapabilecek insan sayısı çok azdır, daha doğrusu odkara büyüsünün nasıl yapılması gerektiğini bilen insan sayısı çok nadir bulunmaktadır.

Ne var ki bu noktadan sonra artık siz de hiç kimseden yardım almadan ve başka insanlara ihtiyaç duymadan odkara aşk büyüsünü yapabilecek ve bu büyünün nimetlerinden istifade edebileceksiniz. Bunun için yanınıza kara bir mum ve kara bir çakmak, yanı sıra kara bir mendil ve bu üç malzemeyi içine koyabilmek için kara bir kap ihtiyacınız bulunmaktadır.

  • Bu nedenle odkara büyüsünü yapmadan evvel kara bir mum ve kara bir çakmak bulup (mumu yakıp sonrasında söndürmek maksadıyla da) kare bir mendil ya da peçete temin etmelisiniz ve bu malzemeleri yerleştirebilmek için de siyah bir kaba ihtiyacınız bulunmaktadır.

Tarif ettiğimiz bu malzemeleri uygun bir şekilde temin ettikten sonra hafta içi herhangi bir gün, gece 12’den sonra sessiz bir yere geçip odkara aşk büyüsünü yapmaya başlayabilirsiniz.

Bunun için de sessiz bir yere geçip niyetinizi tam manası ile netleştirerek şu uygulamayı yapmalısınız:

  • Siyah kabı önünüze koyup siyah mumu odkara aşk büyüsü yapacağınız kabın içine yerleştirmelisiniz, mendili de kabın hemen yanına koyup çakmağı da yine siyah kabın içine koymalısınız.

Ardından gözlerinizi kapatıp odkara büyüsünün niyetini düşünerek ortalama 1 dakika boyunca içten içe “Ey Hüddam Çar” ifadesini mırıldanmalısınız. Kısık bir ses tonuyla Ey Hüddam Çar ifadesini ortalama 1 dakika boyunca ve gözleriniz kapalı bir biçimde mırıldandıktan sonra gözlerinizi açıp kabın içerisindeki siyah çakmağı alıp bu çakmakla siyah mumu yakmalı ve ardından da çakmağı yeniden kabın içerisine yerleştirip şunları okumalısınız:

Odkara Büyüsünde Okunacak İfadeler

  • “Odkara büyüsünü, kalbini fethetmek ve kendime aşık etmek istediğim kişinin hayalini kurarak gerçekleştiriyorum. Bu büyünün ve tılsımın etkili olması için gerekli olan bütün malzemeleri hazırladım ve gece 12’den sonra dergahında hazır bulundum. Sen, dergahında hazır bulunan insanlardan yardımını ve desteğini hiçbir şekilde esirgemez; onlara daima yardımcı olup maddi ve manevi anlamda onları her halükarda destekler ve onların arkasını kollarsın. İşte bu sevinç ve bilinç ile ben de sana geldim Ey Hüddam Çar, bundan böyle çarnaçar senin kapına gelenlere yardımcı olduğun gibi bana da yardımcı olmanı diliyorum ve beni yarı yolda bırakmayacağını temenni ediyorum. İşte siyah kabı, siyah mumu ve siyah çakmağı yanına getirdim ve işte siyah mendil de burada bulunmakta. Bu siyah mumun içinden çıkan kırmızı alevler gibi sevdiğim insanın kalbinde de kırmızı aşk kıvılcımları tutuşsun ve o da gönlünü tamamen bana kaptırsın. Artık görevini ifa edip bana yardım elini uzatmanın huzurunu sen de yaşa.”

Bu ifadeleri de yanan mumun üzerine doğru okuduktan sonra, şimdi odkara aşk büyüsünün ilk aşamasını ve tılsımlı ifadelerini bitirmiş olacaksınız, bundan sonraki aşamada odkara büyüsünün 2. aşaması olarak, siyah mendili yanan mumun üzerine örtüp bir seferde yanan mumu söndürmelisiniz.

İlgili Yazı: Makas Büyüsü Sevenleri Ayırır, Yuvaları Dağıtır!

Odkara Büyüsü, Sonraki Bölümde Ne Yapılacak?

Bu işlemi yaptıktan sonra yanan mumu, yani söndürmüş olduğunuz mumu, siyah kabın içerisindeki siyah çakmağı ve yine mumun üzerine atmış olduğunuz siyah mendili toplayarak bu üç malzemeyi götürüp başka insanların göremeyeceği bir yerde bir toprak parçasının içine gömerek odkara aşk büyüsünü bitirmelisiniz.

  • Büyü uygulamasını bitirdikten sonra yani odkara aşk büyüsünü bitirdikten sonra, üç önemli malzemeyi toprağın içerisine gömüp siyah kabın dışarıda kalmasını sağlamanız gerekir. Bu şekilde ortalama 7 gün içerisinde kalbini fethetmek istediğiniz kişinin size yöneldiğini ve size aşkını ilan ettiğine hayretler içerisinde ve şaşkınlık halinde şahit olacaksınız.

Bu uygulamayı yapanların genellikle odkara büyüsünün görevli varlığı olan Hüddam tarafından taltif edildiği yani ödüllendirildiği bilinmektedir; fakat bazı insanların odkara aşk büyüsü neticesinde zulme ve musibete uğradıkları da sıkça rastlanan bir durumdur.

Buna benzer durumları yaşamak istemeyenler bu büyüden kesinlikle uzak durmalıdır, şu tavsiyemiz büyü yerine daha etkili ve kalıcı ve daha sıkıntısız çözümler üretecektir diye düşünüyoruz:

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı ile ilgili okuyucu yorumları herkesi şaşırtıyor, bizi de gerçekten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.

Buraya tıklayıp bu değerli eseri (En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı) indirin.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir