Nohut Büyüsü ile Deli Gibi Aşık Edeceksiniz

Nohut büyüsü hakkında her türlü gerçeği öğrenin, nasıl yapılır, etkileri nelerdir, nasıl bozulur ve daha fazlası

Nohut büyüsü en güçlü duygu değiştirme büyülerinden biridir ve sadece 11 gün gibi kısa bir sürede insanın hayatını tamamen değiştirir. Kişi büyünün etkisiyle ya fırtınalı bir aşka başlar ya da sevdiği kişiden kısa sürede ayrılıp ondan nefret eder.

Nohut büyüsü hangi amaçları gerçekleştirmek üzere uygulanır?

Nohut büyüsü duygu ve düşünce yönlendirme büyüsüdür. Bu büyüyle kişiye olumlu-olumsuz her türlü duygu kazandırılabilir. Ancak nohut büyüsü daha çok aşık ettirme ve soğutma büyüsü olarak uygulanmıştır.

Nohut büyüsünün uygulama amaçları kadim büyü kitaplarında şöyle izah edilmektedir:

 • İnsanları birbirine aşık ettirmek
 • Birbirini seven insanları birbirine düşman etmek
 • Kıskançlık duygularını arttırarak ilişkiye zarar vermek
 • Kişinin basiretini bağlayarak ticarette zarar etmesine neden olmak
 • Kişiyi intihara sürüklemek
 • İnsanların duygularını yönlendirerek onlardan maddi menfaat elde etmek
 • İnsanların iradesini etkileyerek onların çok kolay ikna olmalarını veya inatçı davranmalarını sağlamak

Nohut büyüsü burada sıralananlar dışında daha pek çok farklı amacı gerçekleştirmek üzere de uygulanabilir. Ancak belirttiğimiz gibi büyünün asıl uygulanma alanı “aşık etme” ve “soğutma”dır.

Nohut büyüsü iki grup insan dışında herkese yönelik yapılabilir?

Nohut büyüsü evli ya da bekar, genç ya da yaşlı, eğitimli veya cahil herkese yönelik yapılabilir.

Ancak bu tesirli büyü 2 grup insanı etkilemez. Bu insanlar “doğuştan kör olan kişiler” ile “Kuran’ın tümünü ezbere bilen hafızlar”dır.

Bu insanların nohut büyüsünden etkilenmemelerinin sebebi ise olaylara duygu ve düşünceleri ile değil “kalp gözü”yle bakmalarıdır.

Nohut büyüsü nasıl yapılır?

Nohut büyüsü derin cifir bilgisi gerektiren bir büyüdür. Cifir sistemi Arapça, İbranice ve Süryanice gibi dini metinlerin yazıldığı dillerde bulunan gizli bir harf sistemidir. Harflerin bu gizemini çözen kişiler yazdıkları yazılarla çok etkili büyüler yapabilmektedirler. Bu tarzda yazılmış büyü yazılarına ise “vefk” adı verilmektedir.

 • Nohut büyüsü tarihin ilk çağlarından beri bu gizli sistemi çözen üstatlar tarafından uygulanan etkili bir büyüdür.

Bu büyüde aşık ettirilecek veya birbirinden soğutulacak kişilerin adındaki harf sayısına karşılık gelen belli sayıda nohut alınır ve bu nohutların sayısına uygun vefk yazılır.

Nohut büyüsünde kaç adet nohut seçileceği neye göre belirlenir?

Sami dil ailesinden olan Arapça, İbranice ve Süryanice alfabelerinde sesli harf yoktur. Dolayısıyla nohut sayısı kişinin isminde bulunan sessiz harflere göre tespit edilecektir.

Dikkat edilmesi gereken temel husus her harf için sadece bir nohut seçilmemesidir. Ebced hesabındaki değerlendirmeye göre bazı sessiz harfler küçük bir sayıya denk gelirken bazıları çok büyük sayılara denk gelebilmektedir.

 • Örneğin ebced hesabında “c” harfinin karşılığı 3 nohut iken “t” sesinin karşılığı 400 nohuttur.

Okuyun: Saç Büyüsü

Nohut büyüsünde “1 faal 10 nazar” kuralı ne demektir?

Nohut büyüsü ile ilgili bilgi veren eserlerde sıkça “1 faal 10 nazar” ifadesinden bahsedilir.

 • Bu sözler nohut büyüsünün 1 günde yapıldığını ve 10 gün boyunca beklendiğini ifade etmektedir.

Gerçekten de nohut büyüsünün bütün uygulamaları sadece 1 günde yapılıp bitirilmektedir. Geriye kalan 10 günde ise sadece beklenir. 11. günün sonunda nohut büyüsü güçlü biçimde tutmaya başlar.

Nohut büyüsü için hazırlanan vefk

Belli sayıda nohut seçildikten sonra birbirine aşık ettirilecek veya birbirinden soğutulacak kişilerin vefki hazırlanır.

Vefk büyü yapmak maksadıyla hazırlanmış yazılı kağıt demektir. Vefk kağıtları genellikle avuç içi büyüklüğündedir.

 • Nohut büyüsünün aşık etme büyüsü mü yoksa ayırma büyüsü mi olduğu bu aşamada belirlenir.

Eğer hazırlanan vefk aşık etme maksadı ile yapılmışa yazılar mavi mürekkep ile yazılır. Şayet soğutma büyüsü tarzında bir vefk hazırlanmışsa kırmızı mürekkeple yazılar yazılır.

Aşık etme vefki ile soğutma vefki arasındaki bir diğer fark ise kağıdın etrafına çizilen desenlerdir. Aşık etme büyülerinde iç içe geçmiş yıldızlar çizilirken ayırma büyülerinde sayfanın kenarına yılan figürleri çizilir.

Tabii bunların ötesinde vefke yazılan Arapça sözcüklerin de farklı olduğunu ifade etmek gerekir.

Nohut büyüsü “mühür aşaması” ile tamamlanır

Nohut büyüsünün son aşamasında hazırlanan vefk kağıdı mümkün olduğu kadar küçük parçalara ayrılır ve nohut tanelerinin içine karıştırılır.

Eğer aşık etme büyüsü yapılmışsa kadın ve erkeği temsil eden nohutlar büyükçe bir torbanın içine konularak bir araya getirilir. Daha sonra bir araya getirilen bu nohutlar derince bir çukur kazılarak toprağa gömülür.

 • Bu uygulama kadın ile erkeğin ölünceye kadar birbirlerini sevecekleri ve birbirlerinin kaderi haline geleceklerini simgelemektedir.

Nohut büyüsünün ayırma maksadıyla yapılan türünde ise kadın ve erkeği temsil eden nohutlar iki ayrı torbaya konur ve birbirinden mümkün olduğu kadar uzak yerlere götürülerek toprağa gömülür.

 • Bu işlem söz konusu kadın ile erkeğin ölünceye kadar bir daha asla bir araya gelmeyeceklerini sembolik olarak ifade etmektedir.

Nohut büyüsünün etkilerini tamamen göstermesi için mühür aşamasının üzerinden 10 gün geçmesi gerekmektedir. 11. güne girildiğinde büyü tüm tesirini gösterecek ve insanların hayatında büyük değişikliklere yol açacaktır.

Nohut büyüsü nasıl bozdurulur?

Nohut büyüsünün muhtelif bozdurulma yolları vardır. Bu yollar içinde en fazla tercih edileni büyü bozma duası okuyarak büyüden kurtulmaktır.

Kuran-ı Kerim’in son sureleri (Felak ve Nas) en etkili büyü bozma duası hükmündedir. Bu surelerin okunması ile inşallah en güçlü kara büyüler dahi hükümsüz bırakılabilmektedir. Bu sureleri büyüden etkilenen kişinin bir yakını da vekaleten okuyabilir.

Aşk konusunda büyüden çok daha etkili ve hayırlı bir yol

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları kitabı

Nohut büyüsü gibi aşık etme ve soğutma büyülerine başvurulmasının asıl nedeni aşk konusundaki sorunlara çözüm bulma arayışıdır.

Ancak bilinmelidir ki büyü yapmak dinen caiz değildir ve İslam’da kesin bir dille yasaklanmıştır. Üstelik büyü yaptırmak kişinin korkunç risklerle karşı karşıya kalmasına da neden olmaktadır.

 • İşte bu itibarla sevdiklerine kavuşmayı dileyen okurlarımıza büyü yapmak yerine dua etmelerini tavsiye ediyoruz.

Onlarca etkili aşk duasına yer veren ve okurlardan çok olumlu yorumlar alan “En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları” kitabı inşallah başucu kaynağınız olacak ve muradınıza kavuşmanıza vesile olacaktır.

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı ile ilgili okuyucu yorumları herkesi şaşırtıyor, bizi de gerçekten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.
Buraya tıklayıp bu değerli eseri (En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı) indirin.

Şu yazı da ilginizi çekebilir: Barışma Duası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir