Muska Bozma Yöntemleri Hakkında Detaylı Bilgiler

muska bozma yöntemleri

Evet uygulama doğru yapıldığında ve bütün işlem basamakları sırasıyla (yani yerli yerinde) tatbik edildiğinde bu uygulamanın hakikaten çok etkili olduğu defalarca tecrübe edilen denenmiş bir gerçek olarak ortada durmaktadır.

Dolayısı ile aktaracağımız uygulamanın etkili olduğundan hiç şüpheniz olmasın, yeter ki son derece dikkatli bir şekilde hiçbir ayrıntıyı kaçırmamaya çalışın.

Muska Bozma Uygulamasının Malzemeleri Nelerdir?

Muska nasıl bozulur diyen insanların en başta bilmesi ve anlaması gereken hakikatlerden biri şudur ki bu uygulamaların malzemelerini internet ortamında araştıran ve bulmaya çalışan insanlar, genellikle yanlış bilgilerle karşılaşır.

Zira muska bozma konusunda bize en doğru ve net bilgi aktaran kadim büyü kitaplarıdır ve bu kadim büyü kitaplarından biri olan Zargon, muska bozma malzemeleri konusunda bize şu iki malzemeyi tavsiye etmiştir:

  • 1 adet siyah kurşun kalem
  • 1 adet A4 kağıdı.

Burada A4 kağıdından kasıt, büyükçe bir kağıttır, zaten Zargon isimli büyü kitabı da bize büyükçe bir kağıt olması gerektiğini söyler, fakat günümüz şartlarında bu büyük kağıt A4 kağıdı büyüklüğünde beyaz bir kağıt olarak algılanmalıdır.

Bu 2 büyü malzemesini temin ettikten sonra aşağıdaki detayları okumaya devam ederek muska nasıl bozulur sorusunun cevabını öğrenebilirsiniz:

Muska Bozma Uygulamasının Hüddamı Kimdir?

Şu hususu dikkatli bir şekilde okumalı ve anlamalısınız ki her muska uygulaması mutlaka ama mutlaka bir görevli varlık ile yapılır ve buradaki görevli varlık da Hüddam Neriman Hanım olarak bilinen görevli varlıktır.

Bu görevli, muska bozma uygulamasının görevli varlığı olarak bilinir ve özellikle büyü ve muska bozma konusunda kendisine en çok müracaat edilen hüddam olarak Zargon ve Kudema isimli büyü kitaplarında tanıtılır.

Bize Hüddam Neriman Hanım’ın ne kadar yetenekli ve güçlü bir hüddam olduğunu ifade etmişlerdir bu kitaplar.

Bu önemli ayrıntının da altını çizdiğimize göre artık muska nasıl bozulur sorusunun uygulaması üzerinde durmaya başlayalım:

Muska Nasıl Bozulur?

Muska bozma konusunda yapacağınız bu uygulamayı gerçekleştirirken günün herhangi bir saatini esas alabilir ve bu saatte uygulamayı gerçekleştirebilirsiniz, bunun için kendinizi uygulamayı gerçekleştirmeye hazır hissetmeniz yeterli olacaktır.

Kendinizi hazır hissettiğiniz öyle bir vakitte sessiz bir yere geçin ve daha önce temin ettiğiniz siyah kurşun kalemi ve A4 kağıdını yanınıza alarak bu sessiz ortamda uygulamaya başlayın.

Evvela bu malzemeleri yanınıza alıp bu sessiz ortama geçin ve kıble istikametine dönerek dizüstü çökün, sonra gözlerinizi kapatın ve ortalama 1 dakika boyunca büyü bozma niyetini düşünmeye başlayın.

Unutmayın ki büyü bozma uygulamasının en önemli aşamalarından biri de bu niyet aşamasıdır ve bu niyet kısmında özellikle ortalama 1 dakika boyunca gözler kapalı bir vaziyette niyetinize yoğunlaşmalısınız.

Bu niyet aşamasını gerçekleştirdikten sonra şimdi de gözler kapalı bir şekilde tam 199 defa Ya Hüddam Neriman Hanım ifadesini söylemelisiniz. Bu ifadeyi kullanırken de niyetinize yoğunlaşarak ve büyü bozma uygulamasını düşünerek hareket etmelisiniz.

Bu aşamadan sonra ise elinize siyah kurşun kalemi alıp A4 kağıdının en üstüne

“Ya Hüddam Neriman Hanım, işe başla.”

ifadesini yazmalısınız ve bu ifadeyi kağıdın en üstüne yazdıktan sonra kağıdın orta kısmına şu uzun ifadeleri yazmalısınız:

“Ey Hüddam Neriman Hanım, birçok insan sana müracaat ettiği gibi işte ben de sana müracaat etmiş bulunmaktayım ve kendisine büyü yapılan kişinin bu musibet ve bu illetten kurtulması maksadıyla sana yönelmekteyim. Biliyorum ki sana yönelen ve senden medet uman insanların akıbeti genellikle hayırlı olur ve senin gücün onların bu illetten kurtulmasına en güzel şekilde vesile olur. İşte bu bilginin ve bu emniyet duygusunun şevki ile ben de sana yöneldim ve senin kapına geldim. Bana da büyü bozma uygulaması hususunda yardımcı ol ve beni de saadete kavuşan ve muhafaza edilen insanların dergahına kat.”

Bu ifadeleri de kağıdın orta kısmına yazdıktan sonra, şimdi de A4 kağıdının en altına siyah kurşun kalemle şu cümleyi yazmalısınız:

“Artık hüküm ve karar Hüddam Neriman Hanım’ın kudretli ellerindedir, kim ona karşı çıkabilir ki?”

Bu ifadeleri kağıdın en sonuna yazdıktan sonra yapmanız gereken işlemler sırasıyla söyle olacaktır:

Evvela kalemi kağıdın içerisine yerleştirin ve kağıdı rulo haline getirerek kalemin kağıdın içerisinde yok olmasını temin edin.

Yani kalemi kağıt ile sarıp sarmalayın ve bu muska bozma malzemelerini tam bir ay süresince hiç kimsenin göremeyeceği bir yerde saklayın ve bu süre bittikten sonra da bu iki malzemeyi hiçbir işlem yapmadan toprağa gömün.

Yani ilk etapta rulo haline getirdiğiniz bu malzemeleri bir ay boyunca saklayın, ardından da 1 ay sonrasında bu iki malzemeyi saklamış olduğunuz yerden çıkarıp toprağa gömün.

Bu sayede büyü ve muska nasıl bozulur sorusunun cevabını öğrenmiş oldunuz, fakat yazının devamını dikkatli bir şekilde okumaya devam etmelisiniz. Zira aşağıda önemli bir eser tavsiyesinde bulunulmuştur:

Yaşamınızda hayırlara vesile olacak etkili bir eser tavsiyesi

Her Kapıyı Açan Murad Duaları kitabı

Duaların muazzam gücü ile her türlü dilek ve hacetinizin gerçekleşmesini istiyorsanız Her Kapıyı Açan Murad Duaları kitabını mutlaka okumalısınız.

Onlarca farklı konuda çok etkili dualara yer veren bu eser okurlardan çok olumlu yorumlar almaktadır ve inşallah sizin yaşamınızda da hayırlı kapıların açılmasına vesile olacaktır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir