Mum Büyüsü ile 12 Günde Sevdiğini Aşık Ettirmek Mümkün

Mum büyüsü en etkili aşık etme ve kendine bağlama uygulamalarından biridir

Mum, en eski aydınlatma araçlarından biri olmanın yanı sıra büyü uygulamalarında da kullanılan en eski malzemelerden biridir. Hatta kadim büyü kitapları incelendiğinde yapılan büyülerin yarısına yakınında mum ile kilit kullanıldığı görülmektedir.

Arkaik büyülerde kilit daha çok ayırma ve soğutma büyüsü için kullanılırken mumlar aşık etme ve kendine bağlama maksadı ile tercih edilmiştir.

Mumlar ile yapılan çok farklı aşık etme büyüleri vardır. Bu yazımızda 4 adet mum ile yapılan ve cihet büyüsü adı da verilen uygulama hakkında bilgiler vereceğiz. Ayrıca yazımızın sonunda okurlarımızın aşk yaşamanın güzelleşmesine katkı sağlayacak çok önemli bir tavsiyede bulunacağız.

İşte mum büyüsü hakkında merak edilen ilginç ayrıntılar

Mum büyüsü 4 adet mum ile yapılmaktadır

Mum büyüsü 4 adet beyaz mum ile icra edilmektedir. Tabi kullanılan malzemeye göre mumların rengi gri veya daha açık bir ton da olabilir. Yani beyaz ve beyaza yakın renkler büyü malzemesi olarak tercih edilebilir.

Mum büyüsünde kullanılacak mumlar kesinlikle kırmızı veya yeşil gibi renklerde olmamalıdır. Farklı renklerde mum kullanmak büyünün yön değiştirmesine neden olur.

Büyünün yön değiştirmesi ise hedeflenen amaç dışında başka bir amaca hizmet etmesidir. Yani aşık etmek maksadıyla uygulanan bir büyü eğer yanlışlıkla renkli mumlarla yapılırsa idrar bağlama büyüsü veya delirtme büyüsü gibi olumsuz nitelikler kazanabilir.

Büyü uygulaması yapılırken ketum davranmak şarttır

Mum büyüsü yaptıran medyumlar bu büyüyü yaptıran kişilere ketum davranmalarını tavsiye etmektedir. Yani kişiye büyünün yapıldığına dair kimseyle konuşmaması öğütlenmektedir.

Mum büyüsünün yapıldığının gizli kalması büyünün tesirinin güçlü olması açısından önem taşır. Mum büyüsünün yapıldığını ne kadar az kişi bilirse büyü o kadar güçlü biçimde tesir eder. Büyüden haberdar olan insanların sayısı arttıkça büyünün etkisi azalır.

İlginizi Çekebilir: Makas Büyüsü Sevenleri Ayırır, Yuvaları Dağıtır

Mum büyüsü 4 aşamada uygulanmaktadır

Mum büyüsü genel olarak 4 aşamada uygulanır ve her aşamada icra edilen çalışmalar şöyle ifade edilebilir:

Vefk yazılması (Birinci aşama)

Büyü ile birbirine aşık ettirilecek kadın ile erkeğin isimleri büyükçe bir kağıdın üzerine yazılır.

Kadının ismi 41 defa yazılırken erkeğin ismi sadece 23 defa yazılır. Kadının isminin daha fazla yazılmasının sebebi kadınların duygusal yönden daha güçlü olmaları ve büyünün tesirine daha geç kapılmalarıdır. Zira pek çok medyumun da ifade ettiği gibi erkekler büyünün tesirinden daha kolay etkilenmektedir.

Kadın ve erkeğin ismi ifade edilen sayıda yazıldıktan sonra vefk kağıdı rulo halinde sarılır. Böylece büyünün ilk aşaması tamamlanmış olur.

Mumların yakılarak dört cihete bırakılması (İkinci aşama)

Cihet, yön demektir. Mum büyüsünün ikinci aşamasında her cihete yani her yöne bir mum bırakılır. Kuzey, güney, doğu ve batı yönlerinin mümkün mertebe doğru biçimde belirlenmesine dikkat edilmelidir.

Mumların her birisi farklı bir yöne bırakırken mumlar arasında en az 1 karış mesafe bırakılmalıdır.

Vefk kağıdının mumların ortasında yakılması (Üçüncü aşama)

Büyünün bu aşamasında 4 tarafa bırakılan mumlar yakılır ve birbirine aşık ettirilecek kadın ile erkeğin isimleri okunur. Bu okumalar sırasında da kadının ismi 41 defa erkeğin ismi ise 23 defa zikredilir.

Okumalar bittikten sonra daha önceki aşamada isimlerin yazıldığı vefk kağıdı mumların ortasında yakılır.

Büyü malzemelerinin gömülmesi ve büyünün tutması (Dördüncü aşama)

Vefk kağıdı yakıldıktan sonra mumlar söndürülür. Söndürülen 4 adet mum ile birlikte yakılan vefk kağıdının külleri itina ile bir torbanın veya başka bir muhafazanın içine konur.

Toplanan bu malzemeler gece vakti yerleşim yerlerinden uzak bir yere götürülerek toprağa gömülür. Gömülme işlemi sırasında kadın ve erkeği temsil eden hüddamların ismi okunmaktadır. Çünkü artık kadın ve erkeğin duygularını değiştirecek hüddamlar görev başındadır.

Kadının ismini temsilen Levcezal ismi 41 defa okunur. Erkeği temsilen Huseretinen adı 23 defa tekrar edilir.

Gömülme işlemi tamamlandıktan sonra büyü mühürlenmiş olur yani tutmaya başlar.

Mum büyüsünün 12 gün sonra kişinin tüm duygularını etkilemesi

Mum büyüsü yapıldığı ilk günden itibaren etkilerini gösterir. Büyünün tesirine kapılan kadın ile erkek aşık ettirileceği kişiye karşı olumlu hisler duymaya başlar.

Ancak büyü her geçen gün etkilerini biraz daha arttırır ve 12 gün tamamlandığında kişinin bütün kalbine sirayet eder. Kişi bu süre dolduğunda duygularını kendisine itiraf eder ve tüm benliği ile sevdiğine yönelir.

Mum büyüsü yaptırmak yerine duaların muazzam gücünden istifade edin

Mum büyüsü ilk bakışta insanların sevdiğine kavuşmasını sağlayan güzel bir uygulama olarak görülebilir. Halbuki hangi amaçla yapılırsa yapılsın büyü yapmak dinen caiz değildir ve büyük günah sayılır.

Büyüler çoğu zaman kestirilemeyen riskli sonuçların da ortaya çıkmasına neden olabilir. Çünkü büyü ile ortaya çıkan tılsımlı güçler faydalı sonuçlar vermek yerine insanların hayatını alt üst edecek sonuçlar da doğurabilir.

İşte bu sebeplerden ötürü bilinçli müminlerin büyü uygulamalarından uzak durması büyük önem taşımaktadır. Ayrıca sevdiğine kavuşmak için büyü yapmak yerine duaların muazzam gücünden faydalanmak çok daha isabetli bir tercihtir.

Tam da bu noktada özel hayatında mutluluğu yakalamak isteyen sevgili okurlarımıza çok olumlu yorumlar alan etkili bir dua kitabı tavsiye etmek istiyoruz. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları adını taşıyan bu eser sayesinde inşallah sevdiğinize helal yollardan kavuşacak ve mutlu bir hayat ile nasipleneceksiniz.

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı ile ilgili okuyucu yorumları herkesi şaşırtıyor, bizi de gerçekten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.
Buraya tıklayıp bu değerli eseri (En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı) indirin.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir