Makas Büyüsü Sevenleri Ayırır, Yuvaları Dağıtır!

Makas büyüsü hem evlilere hem bekarlara yönelik yapılabilir

İnsanlık tarihinin en eski büyülerinden biri olan makas büyüsü birbirini deli gibi seven şahısların dahi kısa sürede ayrılmalarına neden olan etkili bir uygulamadır.

  • Makas büyüsü tarihte daha çok evli şahıslara yönelik yapılmıştır. Böylece evliliklerin sonlanması sağlanmış ve pek çok yuva dağılmıştır. Ancak büyüdeki kimi küçük değişikliklerle bekar şahısların birbirinden soğuması da temin edilebilmektedir

Makas büyüsü 41 günde kişilerin ayrılmasına neden olur

Makas büyüsü sadece bir günde bütün aşamaları uygulanabilen bir büyüdür. Büyü yapıldığı günden hemen sonraki günün sabahında etkilerini göstermeye başlar. Büyünün tesiri ile güzel bir birliktelik yaşayan kadın ile erkeğin hayatı adeta kâbusa döner. 

Makas büyüsünün insanların ayrılmasını kesin biçimde sağlayacağı süre ise 41 gündür. Bu süre diğer ayırma büyüleri ile karşılaştırıldığında çok kısadır. Zira domuz yağı büyüsü, Lamia büyüsü ve tırnak büyüsü gibi diğer ayırma büyülerinin tamamen etkili olabilmesi için yapılışının üzerinden en az 6 ay geçmesi gerekir.

Makas büyüsü ile etkilenmiş kişiler söz konusu zaman dolduktan sonra kesinlikle bir arada bulunamazlar. İnsanların hissettikleri tüm olumlu duygular nefret ve tiksinme gibi olumsuz duygularla yer değiştirir.

Makas büyüsü nasıl yapılır?

Makas büyüsü ayrılmaları istenen kadın ile erkeğin isimlerinin makasın ağızlarının üzerine yazılması ile başlar. Makas açık vaziyette iken sol taraftaki ağzın üzerine kadının ismi, sağ taraftaki ağzın üzerine ise erkeğin ismi yazılmaktadır.

İsimler yazıldıktan sonra makasın ağızları arasına herhangi bir eşya konarak sabitlenir. Bu işlem için genellikle uygun büyüklükte bir odun parçası kullanılır.

Makasın ağzı sabit hale getirildikten sonra siyah bir ip yardımı ile iyice bağlanır. Amaç makasın ağızları arasındaki eşyanın düşmemesi ve makasın hiçbir şekilde kapanmamasıdır. Çünkü makas büyüsünde büyünün temel malzemesi olan makas bulunup kapatılırsa büyü kendiliğinden bozulacaktır.

Makas büyüsünde niçin ekmek kullanılır?

Makas büyüsünde bir parça ekmek alınarak üzerine isimler okunmaktadır. Sonrasında ekmek parçası ikiye bölünerek her bir parçası makasın ağızlarından birine bağlanır. Bu uygulamanın amacı kadın ile erkeğin birbirine duydukları saygıyı ortadan kaldırmak ve ayrılık sürecini kavgalı gürültülü bir şekilde gerçekleştirmektir.

Eğer büyü yapan üstat ayrılığın daha sakin bir şekilde gerçekleşmesini isterse büyü sırasında ekmek kullanmaktan vazgeçebilir. Ekmek kullanılmaması halinde kadın ile erkek yine birbirinden nefret eder ve bir süre sonra ayrılır. Ancak ayrılık sürece daha kolay atlatılır.

İlginizi Çekebilir: Erkekler Ne İster, 15 Harika Cevap

Makas büyüsünün son aşaması: makasın göz önünde saklanması

Makas büyüsünün belki de en zor aşaması büyü maksadı ile hazırlanan makasın gizlenmesidir. Çünkü hazırlanan makasın pek çok insanın gözü önünde bir yerde gizlenmesi gerekir. Yani makas öyle bir yere saklanacaktır ki her gün oradan onlarca insan geçip gitmeli ancak kimse makası görmemelidir.

Makas büyüsü yapan medyumlar bu soruna çare bulmak için mezarlık alanlarını kullanılmaktadır. Zira mezarlıklar insanların gözleri önündedir ancak insanlar hiçbir şekilde mezarlıklara dikkatli biçimde bakmazlar ve kendi akrabalarının mezarı değilse başka bir mezarı uzun uzun incelemezler. İşte bu gerçeğin farkında olan büyü üstatları makası bir mezarın içine saklamakta ve büyünün tamamlanmasını sağlamaktadır.

Büyü kitaplarındaki makas büyüsü çizimleri neden farklıdır?

Eski alfabelerle yazılan büyü kitaplarını okuyan kişiler makas büyüsü ile ilgili yazıları okuduklarında çok farklı çizimlerle karşılaşmaktadır. Bu çizimlerde gösterilen aletler insanları şaşırsa da aslında hepsi birer markastır.

  • Tarihte eşyaları kesmek için kullanılan makasların ebatları ve şekilleri oldukça farklıdır. Bu ilginç makas modellerini gören insanlar büyünün yapılışının çok karmaşık ve zor olduğunu zannetmektedir. Halbuki tüm çizimlerde gösterilen şeyler makaslardır. 

Eski dönemlerde kullanılan makaslar farklı olsa da günümüzdeki makaslardan işlev bakımından farklı değildir. Yani günümüzde medyumların sıradan makaslarla bu büyüyü uygulamalarında herhangi bir sakınca yoktur. Asıl sakıncalı olan husus büyü yapmanın dinen caiz olmaması ve büyüyle uğraşmanın ciddi riskler barındırmasıdır.

Makas büyüsü nasıl bozdurulabilir?

Makas büyüsü yukarıda da ifade ettiğimiz gibi büyü malzemesi olan makasın bulunup kapatılması halinde kendiliğinden bozulur. Eğer bu yapılamazsa büyü bozma duaları okuyarak makas büyüsünü hükümsüz bırakmak en isabetli yoldur.

Büyülerin bozulması için okunan dualar Felak ve Nas sureleridir. Bu iki kısa surenin üçer defa okunması ile inşallah en güçlü kara büyüler dahi tesirsiz hale getirilebilmektedir.

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı ile ilgili okuyucu yorumları herkesi şaşırtıyor, bizi de gerçekten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.
Buraya tıklayıp bu değerli eseri (En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı) indirin.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir