Kuduriye Duası Kısa Zamanda Güçlü Tesir Gösterir

Kuduriye Duası ile Hayatına Renk Katmak İsteyenler Okusun

İnsanlar çaresiz kaldıklarında ve kendilerine bir çıkar yol aradıklarında, türlü türlü yollara başvurup farklı deneyimler yaşama ihtiyacı hissederler. Bu noktada büyüler ve tılsımlar insanın karşısına çıkan ilk şeylerden olur. Oysaki kuduriye duası ne bir büyüdür ne de tehlikeli bir tılsımdır, Cenab-ı Hakk’ın insanlara yol göstermek maksadıyla ihsan ettiği mucizevi bir uygulama ve duadır.

  • Kuduriye duası insanların hayatını değiştirme potansiyeline sahip olduğu için, şimdiye kadar birçok kişi bu duadan feyizlenmiş ve istifade etmiştir, bu nedenle siz de kuduriye duası sayesinde hayatınızın akışını değiştirebilir, yanlış giden istikametine yön verip aşkınıza ve sevdanıza bu sayede ulaşabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken, kuduriye duası ile alakalı aşağıdaki aktarımları dikkatli bir şekilde okumanız olacaktır.

Kuduriye Duası ile Neler Yapabilirsiniz?

Kuduriye duası size sevdiğiniz ve değer verdiğiniz herhangi bir kişiyi geri döndürmek ve onun sevdasının yoğun bir şekilde size akışını sağlamak amacına hizmet eder, yanı sıra kuduriye duası ile giden sevgilinizi, eşinizi ya da partnerinizi geri döndürebileceksiniz inşâallah.

  • Aynı zamanda bir kişinin aşkını talep etmek niyetiyle de bu uygulamayı kullanabilirsiniz, yani kuduriye duası bir insanın kalbinde sevdanın ve muhabbetin yeşermesi ve yeşillenmesi amacıyla kullanılabilen güçlü bir niyazdır.

Bütün bu güçlü etkilerine rağmen kuduriye duası doğru tatbik edilmediğinde ve yanlış adımlar ile hareket edildiğinde, maalesef sonuçsuz kalan bir uygulama olduğu için, aktaracağımız ve sunacağımız bütün ayrıntıları en ince noktasına kadar iyice anlamalı ve bu makaleyi baştan sona kadar en az 2 ya da 3 defa okuyup kuduriye duası uygulamasını öyle tatbik etmelisiniz.

Kuduriye Duası için Ilık Süt

Şimdi yanınıza bir bardak ılık süt alıp sessiz bir yere geçerek bu bir bardak ılık sütü önünüze koymanız gerekmekte. Bu bir bardak ılık sütü sessiz bir yerde (günün herhangi bir vaktinde ve haftanın herhangi bir gününde olması fark etmez, yani günün herhangi bir vaktini kullanabileceğiniz gibi haftanın herhangi bir gününü de kullanabilirsiniz) önünüze koyduktan sonra şunları yapmalısınız:

Bir bardak ılık sütü önünüze koyup gözlerinizi kapatmalı, bu bir bardak ılık sütün üstüne 3 defa İnşirah Suresini okumalı ve bu surenin okumasını gerçekleştirirken de kalbinizden aşkınızın ve sevdanızın tılsımlı niyetini geçirmeli ve samimiyet içerisinde Alemlerin Rabb’i olan Allah’ın yaratıcılığına, şefkatinin sonsuzluğuna ve merhametine iltica edip sonsuz bir güven hissiyatı içerisinde hareket etmelisiniz.

İlgili Yazı: Sabır Duasının Sözleri ve Okunma Usulü

Gözler kapalı bir şekilde 3 defa İnşirah Suresi’ni okurken niyetinizi tam mânâsıyla düşündükten ve netleştirdikten sonra, şimdi gözlerinizi açıp bir bardak ılık sütü sağ elinize alarak besmele çekmeli ve bir yudum içmelisiniz. Ardından yeniden besmele çekip yeniden bir yudum içmeli ve son olarak bir kez daha besmele çekip bir yudum daha içtikten sonra tamamen bitirmeli ve bardağı önünüze koyup şunları bardağa hitaben söylemelisiniz:

  • “Kuduriye duasını sadece ve sadece senin rızana kavuşabilmek ve yalnızca senin yaratıcılığını içimde hissedebilmek için yapıyorum, sen Alemlerin Rabb’i olan Yüce Rabb’imizsin ve bize darda kaldığımızda daima yardım elini uzatırsın. Dertlilere devam ihsan eder, borçlulara eda nasip eder, sevdalılara güzel bir aşk ödülü armağan edersin. Varlığının derinliğini ve sonsuzluğunu yüreğimde hissediyorum; çakan şimşeklerde yağan yağmurlarda ve yürüyen sularda senin varlığının hikmeti ve sonsuzluğu bulunmaktadır Allahım. İlahi, varlığının hatırı için, gönderdiğin kutsal elçilerin yüzü suyu hürmeti için, kutsal kitaplarının hakkı ve hürmeti için, kuduriye duası ile beni amacıma taşı ve muradımı gerçekleştirip bana ihsanlarını ve faziletlerini yaşat, amin.”

Bu ifadeleri okuduktan sonra kuduriye duasının ilk aşamasını bitirmiş olacak, ikinci aşamada ise şunları yapacaksınız:

Kuduriye Duası Son İşlemler ve Yapılacaklar

İkinci aşamada bir bardak sütün içinde bulunduğu bardağı götürüp iyice çalkalamalı, yıkamalı ve yerine koyduktan sonra sessiz bir yere geçerek 3 defa Fatiha Suresini okumalı ve ardından da kuduriye duasını bitirmelisiniz; fakat duayı yaparken hiçbir art niyet taşımadan, kötülük duyguları beslemeden ve hiç kimseye karşı kötü hissiyat içerisinde bulunmadan bu niyazı yapmanız gerektiğini bilmelisiniz.

Yanı sıra Cenabı Hak kendisine müracaat eden kullarının farklı dualarla içli bir şekilde kendisine yönelmesini istediği için aşağıdaki tavsiyemizi de dinleyip bu farklı duaların hikmetini de anlamaya çalışmalısınız:

Her Kapıyı Açan Murat Duaları Kitabı ile ilgili okuyucu yorumları herkesi şaşırtıyor, bizi de gerçekten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.

Buraya tıklayıp bu değerli eseri (Her Kapıyı Açan Murat Duaları Kitabı'nı) indirin.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir