Köpek Büyüsü ile İstediğin Erkeği Kendine Bağlayacaksın

Köpek büyüsü çok hızlı tesir gösteren bir aşık etme büyüsüdür

Köpek büyüsü çoğu zaman ve genellikle erkeklere yönelik yapılan ve sadece birkaç günde en inatçı erkeği bile adeta kendinden geçiren ve deli divane aşık eden bir büyüdür.

  • Köpek büyüsünün en önemli özelliği kısa sürede tutması ve çok zor bozulmasıdır. Bu büyü kesin sonuçlar verir ve kalıcı aşkların yaşanmasını sağlar.

Tarihte daha çok hükümdar ailesindeki erkekleri veya zengin asilzade erkekleri aşık ettirmek için başvurulan bu büyü günümüzde her kesimden erkeği aşık ettirmek için yapılabilmektedir.

Köpek büyüsü köpek kılı ile yapılmaktadır

Köpek büyüsü gerçekten de köpek kılı ile yapılmaktadır. Bazı kaynaklarda büyü için sadece siyah köpeklerin kılının kullanılacağı yönünde ifadeler vardır. Bu nedenle köpek büyüsüne “kara köpek büyüsü” adı da verilmektedir.

Ancak köpek büyüsü her tür ve renkte köpek kılı ile yapılabilir. Önemli olan asıl husus kendisinden kıl alınan köpeğin dişi olmasıdır. Ayrıca büyü için kullanılacak kıl köpeğin sol tarafından alınmalıdır.

Köpek kılının tuzlu suda bir gece bekletilmesi

Köpek büyüsü için alınan kıl, tuzlu su doldurulmuş bir kabın içine atılarak bir gece bekletilmektedir.

Kıl suyun içine atıldıktan sonra kapın ağzı mutlaka kapatılmalı ve kapağın üzerine de bir bez parçası atılmalıdır. Kıl bulunan kap bir defa kapatıldıktan sonra sabah gün doğana kadar kesinlikle açılmamalıdır.

Köpek büyüsünün en önemli aşaması: kıraat uygulaması

Kıraat kelimesi Arapça bir sözcük olup “okuma” anlamına gelmektedir. Büyü sırasında okunan tılsımlı sözcükler için de kıraat kelimesi kullanılmaktadır.

Büyünün icrasının 2. gününde kabın ağzı açılır ve köpek kılı çıkarılarak üzerine çeşitli tılsımlı sözcükler okunur. Bu tılsımlı sözcükler daha çok bazı eski dinlere ait kutsal metinlerdir. Ancak bu dini metinler büyü için tersten okunmaktadır.

  • Kıraat aşamasında aşık ettirecek erkeğin adı da defalarca zikredilmektedir. Bu uygulama söz konusu erkeğin kadına karşı tüm benliğiyle aşık olmasını sağlamaktadır.

Tabii burada bahsettiğimiz husus kadının tek bir erkeği kendisine aşık ettirmek üzere yaptığı büyüdür. Eğer kıraat aşamasında birden fazla erkeğin ismi geçerse söz konusu tüm erkekler kadına aşık olacaktır.

Ancak büyü yapan medyumlar birden çok erkeğin aynı kadına güçlü duygularla bağlanmasının tehlikeli sonuçlara yol açabileceğini bildikleri için büyüyü sadece tek bir erkeğe yönelik yapmaktadır.

Mutlaka Oku: Kısmet Duası Arayanlar Gerçekten Şok Olacak

Köpek kılının özel bir muhafaza içine yerleştirilip taşınması

Bir gece tuzlu suda bekletilip ardından üzerine çeşitli tılsımlı sözcükler okunan köpek kılının tesirini göstermesi için kadının üzerinde taşınması gerekmektedir.

  • Kadın işlemden geçirilmiş köpek kılını üzerinde taşıdığı müddetçe erkeği çok güçlü biçimde etkileyecektir. Ancak bu etkinin sürekli ve güçlü olması için kadının köpek kılını bir an olsun kendisinden uzaklaştırmaması gerekmektedir.

Köpek kılının devamlı kadının üzerinde bulunmasını sağlamak amacıyla içinde muhafaza bulunan kolyeler ve yüzükler kullanılmaktadır. Köpek kılı bu takılardaki özel muhafazalara konmakta ve devamlı taşınmaktadır.

Köpek büyüsü kaç günde tutar?

Köpek büyüsü en erken 7 günde en geç ise 12 günde tutmaktadır. 12 günlük süre esas alınsa dahi bu kadar kısa sürede tutan başka bir aşık etme büyüsü daha yoktur.

  • Köpek büyüsü etkileri yavaş yavaş ortaya çıkan bir büyü değildir. Büyülenen erkek aşık olduğunu bir anda kabul eder ve tüm çevresine bu aşkını ilan eder.

Köpek büyüsü ile aşık ettirilmiş erkekler o kadar güçlü duygular hissederler ki ailelerinin ve arkadaşlarının hiçbir uyarısını ciddiye almazlar ve arzuladıkları kadınla birlikte olmak için her şeyi göze alırlar.

Köpek büyüsü hem bekar hem evli erkeklere yönelik yapılabilir

Köpek büyüsü daha çok bekar erkekleri aşık ettirmek için yapılsa da bazen evli erkeklere yönelik de yapılmaktadır. Bu durumda çok kötü sonuçlara yol açabilmektedir.

Evli erkeklere yönelik yapılan köpek büyüsü sadece erkeklerin geçici bir aşk yaşamalarına yol açmaz. Büyünün etkisine giren erkek eşini ve çocuklarını gözden çıkarır. Yuvasını yıkma pahasına da olsa yeni aşkına yönelir.

Köpek büyüsünde büyü yaptıran kişiyi bekleyen büyük risk nedir?

Köpek büyüsü yaptıran kadınlar arzuladıkları erkeğe kısa sürede kavuşurlar. Ancak bunun bedeli çok ciddi bir riski göze almaktır.

Yukarıda değindiğimiz gibi köpek büyüsünün tutması için üzerine tılsımlı sözcükler okunan köpek kılının kadın tarafından devamı taşınması gerekmektedir. Ancak bu köpek kılının pek çok olumsuz varlığın kadına yönelmesine neden olduğunu da bilmek gerekir.

  • Hüddam, İfrit, Azem isimleri ile bilinen pek çok şer güç köpek büyüsü yaptıran kadına musallat olabilir. Bu varlıkların musallat olduğu kişilerin hayatı tamamen alt üst olur.

Tabii köpek büyüsü yaptıran herkesin bu varlıkların saldırısına uğradığını söylemek doğru değildir. Ancak üzerinde tılsımlı eşya taşıyan insanların diğer insanlara göre daha fazla risk altında olduklarını bilmekte de fayda vardır.

Köpek büyüsü nasıl bozdurulur?

Köpek büyüsü sadece iki yolla bozdurulabilir:

Bu yollardan birincisi kadının üzerinde taşıdığı köpek kılını bulunduğu yerden çıkarmak ve herhangi bir mezarlık alanından alınan kuru otlarla birlikte yakmaktır.

İkinci bozdurma yolu ise Kuran-ı Kerim’den Felak ve Nas surelerini okumaktır. Bu surelerin okunması ile inşallah büyü hükümsüz kalacaktır.

Aşık etme yolunda büyüden çok daha hayırlı ve etkili bir yol tavsiyesi

En Etkili Aşk Duaları Kitabı

Köpek büyüsü gibi aşık etme ve kendine bağlama büyülerine başvurmayı düşünen okurlarımızı uyararak önemli bir tavsiyede bulunmak istiyoruz.

Büyü yapmak son derece riskli bir iştir. Üstelik dini yönden de kesinlikle caiz değildir ve büyük günahtır. İşte bu itibarla sevgili okurlarımıza aşk konusundaki sorunlarının halli için büyü yapmak yerine dua etmelerini tavsiye ediyoruz.

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları adlı eser inşallah bu hususta başucu kaynağınız olacak ve mutluluğun kapılarını açmanıza vesile olacaktır.

Onlarca etkili aşk duasına yer veren ve okurlardan çok olumlu yorumlar alan bu muazzam eseri hemen indirip okumak için:

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı ile ilgili okuyucu yorumları herkesi şaşırtıyor, bizi de gerçekten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.
Buraya tıklayıp bu değerli eseri (En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı) indirin.

Şu yazı da ilginizi çekebilir: Dilek Duası ile Hayatın Değişsin İster misin?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir