Kocayı Kendine Bağlamak için 4 Dua, Hepsinden Sonuç Alınmış

Kocayı Kendine Bağlamak için Dua ile Eşinizin Muhabbeti Size Akıp Gelecek

Eşinizi kendinize bağlamak, gözünün sizden başkasını görmemesini sağlamak ve yüreğine aşk ateşi düşürüp onu dağlamak istiyorsanız, bu yazıda sizinle paylaşacağımız 4 adet duayı (ister dualardan sadece birini yapın, isterseniz de dört duayı da uygulayın; fakat bizim tavsiyemiz 4 duayı da yapmanız şeklinde olacaktır) dikkatli bir şekilde okumalı ve ardından da uygulamalısınız.

  • Aslında bu yazıda size kocayı kendine bağlamak için dua adı altında birkaç önemli duadan bahsedip bu uygulamaların ayrıntılarını, nasıl yapabileceğinizi anlatacağız.

Eğer başta da söylediğimiz gibi yazıyı dikkatli bir biçimde okuyabilirseniz ve uygulamayı da doğru bir şekilde yapabilirseniz, eşinizin kalbinde başka hiçbir insanın bulunmamasına vesile olabilir, onu evinize tam manası ile bağlayabilir ve gönlünde başka herhangi bir sevdanın kıvılcımın bulunmamasını da sağlayabilirsiniz.

Kocayı Kendine Bağlamak için 1. Dua Şöyle

“İnnema emruhu iza erade şey’en en yekule lehu kün fe’yekün.Fe-subhanellezi bi yedihi melekütü külli şey’in ve ileyhi turceun.”

Kocayı kendine bağlamak için dua olarak bilinen yukarıdaki mübarek kelimeleri 7 adet şeker tanesinin (yani kesme şekerin) üzerine okuyup bu okuma sonrasında da şu ifadeleri telaffuz etmelisiniz:

  • “Yaratmış olduğun nimetlerin hatırı için kocamı kendime bağlamak adına sana müracaat ediyorum Rabbim, beni bir hiçken yoktan var edip nimetlerin içerisinde bulunduran yüceliğinin ve hikmetinin hatırı için kocamın kalbinde muhabbetin yanıp tutuşmasını, kalbinin benim için atıp durmasını ve onun varlığının bana adanmasını talep ediyorum, amin.”

Bu ifadeleri 7 adet kesme şekerin üzerine okuduktan sonra ise bu 7 adet şekeri herhangi bir yemeğin ya da tatlının veya içeceğin içerisine katarak eşinizin bu yiyeceği yemesini ya da bu içeceği içmesini sağlamalısınız.

  • Bunu yaptığınız takdirde Allah’ın izniyle onun kalbinde size bağlılık enerjisi oluşmaya başlayacak, kocanız adeta sizin için yaşamını sürdürmeye karar almışçasına sadece sizin direktifleriniz doğrultusunda hareket etmeye başlayacaktır.

Kocayı kendine bağlamak için ve eve sımsıkı yapışmasını sağlamak için uygulanabilecek bir başka özel dua da şöyledir:

İlgili Yazı: Erkekler Nasıl Kadınlardan Hoşlanır

Kocayı Kendine Bağlamak için Dua, Tebbet Uygulaması

Bir bardak su alınır, bu bir bardak suyun üzerine 41 defa Tebbet Suresi okunur.

Tebbet Suresi şöyledir:

“Bismillahirrahmânirrahîm. Tebbet yedâ ebî lehebin ve tebb. Mâ eğnâ anhü mâlühû ve mâ keseb. Seyeslâ nâren zâte leheb. Vemraetühû hammâletelhatab. Fî cî dihâ hablün min mesed.”

Ardından da 41 defa Tebbet Suresi okunmuş olan suyun üzerine 3 defa şu ifadeler tekrar edilir:

  • “İlahi, eşimin bana bağlanmasını ve ilk günkü gibi aşık olmasını talep etmek ve bunu senin şanından ve yüceliğinden istemek, elbette ki senin varlığın için basit ama benim aciz varlığım için son derece önemli bir olgudur. Şimdiye kadar seni yüreğimde duyduğum anların hatırı için, eşimin bağlılığını ve kocamın sadakatini bana nasip eyle, amin.”

Bu ifadeleri de suyun üzerine okuduktan sonra besmele çekip suyu sağ elinize alarak bir yudum almalı, ardından yeniden besmele çekip yeniden bir yudum içmeli ve son olarak yine besmele çekerek bir yudum alıp toplamda 3 yudumda ve 3 besmelede suyu bitirmelisiniz.

  • Bunu yaptığınızda kocayı kendine bağlamak için dua uygulaması da amacına ulaşacak ve eşiniz sizin varlığınızın aşkı ile yaşamını sürdürecektir inşallah.

Yukarıda size eşinizi kendinize bağlayabilmeniz için tarif etmiş olduğumuz uygulamaları anlatırken, hiçbir şekilde gözden kaçmaması ve ihmal edilmemesi gereken şu noktayı da mutlaka dikkate almanız gerekir ki, bu duaları yaparken, Cenabı Hakk’ın varlığını bütün varlığınızla idrak etmeye çalışmalı; onun size sonsuz nimet verme gücünün farkına varmalı ve bilinç düzeyinde onun varlığını yüreğinizde hissetmeye çalışmalısınız.

  • Bunu yapabilirseniz kısa süre içerisinde kocanızın bağlılık ile ve sadakat ile sizi, tabiri caizse taparcasına sevmeye başladığını da göreceksiniz.

Kocayı Kendine Bağlamak için Dua, Kayısı Çekirdeğine Okunan Sözler

Bir kadının kocasını kendisine bağlayabilmek için okuması gereken başka bir dua da bir kayısı çekirdeğine yönelik okuyacağı şu sözlerden oluşur. Bu sözler kayısı çekirdeğine okunur, ardından kayısı çekirdeği, gizlice korunur, kem gözlerden saklanır, güzelce muhafaza edilir:

“Kâfi esmasını düşünüyorum, her şeyi yoktan yaratıp kullarının hizmetine sunan, onların istifadesi için hazırlayan Allah, tabi ki kuluna kâfi olacaktır; Vekil esmasını tefekkür ediyorum, kullarının gören gözü, işiten kulağı ve hisseden kalbi olan Allah, her türlü onları muhafaza edecek, niyetleri ölçüsünde onlara hoşnutluk verecektir. Daldan kopup kuruyan bir yaprak bile, Allah’ın Basîr esmasının gözetlemesi altında olduğuna göre, kalpten düşen bir insan da, kalbi yaratan Zatın gözetlemesi altında olur. Gözetlemesi altında bulunan her varlığı muntazaman muhafaza eyleyen Rabb’im, kocamı tamamen benimle haşret, onu can u gönülden bana bağla.”

Kadın, bu sözleri kayısı çekirdeğine cuma akşamları okumalıdır, yani cuma akşamı akşam ezanı okunduktan sonra işlem yapılmak durumundadır.

Kocayı Kendine Bağlama Duası, 7 Gün Suya Oku ve İçir

Kocayı kendine bağlama duasının tesirli olduğu söylenen, denenmiş olduğu bilinen bir başka şekli de aşağıdaki harika sözlerden terkip edilir, kadın bu sözleri suyun üzerine okuyup eşine içirir, bu uygulama her akşam bir kez yapılır, toplamda 7 gün üst üste devam edilir. Yani kocayı kendine bağlama duasının bu sözlerini suyun üzerine telaffuz edip kocanıza her akşam içirin, bunu da 7 gün art arda yapın. Sözler şöyle:

“Sadık kullar öndedir, her engeli aşanlar da onlardır, hastalıklar türlü türlü olsa da devalar da envai çeşit sunulur. Çıkmaz sokaklarda kalsak da hikmeti her nesneyi saran Rabb’imiz, bize çıkar bir yol ve hal çaresi gösterir; yeter ki itaatkar olalım, yeter ki bilelim onu, yeter ki yolundan ayrılmayıp kopmaz ipine sımsıkı sarılalım.”

Aktarılan tüm duaları ayrı ayrı denemekte türlü türlü faziletler ve faydalar bulunur, yeter ki vazgeçmeyin ve halis niyet ile devam edin, eninde sonunda, Yüce Rabb’imiz dileğimize ulaştıracak bizi. 

Cenabı Hakk’ın, kulunun kendisine müracaat ederken farklı dualarla müracaat etme talebini de göz önünde bulundurup aşağıdaki tavsiyemize de göz atmalısınız:

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı ile ilgili okuyucu yorumları herkesi şaşırtıyor, bizi de gerçekten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.
Buraya tıklayıp bu değerli eseri (En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı) indirin.

 

Kocayı Kendine Bağlamak için 4 Dua, Hepsinden Sonuç Alınmış” üzerine 6 yorum

    1. Eserin resmi satış sayfası ekitapnoktasi.com sitesidir. Eseri oradan temin edebilirsiniz

  1. Hocam hayırlı günler eşim benden bir kaç yıldır uzak gözünhrp dışarda bu durum beni çok üzüyor ayrılmak istediğim halde beni de bırakmıyor.Allahtan hayr bekliyorum sonrada bana söyleyeceğiniz duaları Rabbim herkesin yar ve yardımcısı olsun inşallah

  2. 1 bardak suya 41 defa tebbet olunup sonra altındaki sözler soylenip 3 yudumda suyu icin denmiş kadın suyu kendisi mi içecek okuduğu suyu kocasına mi içirecek orayı anlamadim yardim ci olurmusunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir