Kocayı Kendine Bağlamak için 2 Sonuç Alınmış Dua

Kocayı Kendine Bağlamak için Dua ile Eşinizin Muhabbeti Size Akıp Gelecek

Eşinizi kendinize bağlamak, gözünün sizden başkasını görmemesini sağlamak ve yüreğine aşk ateşi düşürüp onu dağlamak istiyorsanız, bu yazıda aktaracabağımız duayı dikkatli bir şekilde okumalı ve ardından da uygulamalısınız.

  • Aslında bu yazıda size kocayı kendine bağlamak için dua adı altında birkaç önemli duadan bahsedip bu uygulamaların ayrıntılarını, nasıl yapabileceğinizi anlatacağız.

Eğer başta da söylediğimiz gibi yazıyı dikkatli bir biçimde okuyabilirseniz ve uygulamayı da doğru bir şekilde yapabilirseniz, eşinizin kalbinde başka hiçbir insanın bulunmamasına vesile olabilir, onu evinize tam manası ile bağlayabilir ve gönlünde başka herhangi bir sevdanın kıvılcımın bulunmamasını da sağlayabilirsiniz.

Kocayı Kendine Bağlamak için 1. Dua Şöyle

“İnnema emruhu iza erade şey’en en yekule lehu kün fe’yekün.Fe-subhanellezi bi yedihi melekütü külli şey’in ve ileyhi turceun.”

Kocayı kendine bağlamak için dua olarak bilinen yukarıdaki mübarek kelimeleri 7 adet şeker tanesinin (yani kesme şekerin) üzerine okuyup bu okuma sonrasında da şu ifadeleri telaffuz etmelisiniz:

  • “Yaratmış olduğun nimetlerin hatırı için kocamı kendime bağlamak adına sana müracaat ediyorum Rabbim, beni bir hiçken yoktan var edip nimetlerin içerisinde bulunduran yüceliğinin ve hikmetinin hatırı için kocamın kalbinde muhabbetin yanıp tutuşmasını, kalbinin benim için atıp durmasını ve onun varlığının bana adanmasını talep ediyorum, amin.”

Bu ifadeleri 7 adet kesme şekerin üzerine okuduktan sonra ise bu 7 adet şekeri herhangi bir yemeğin ya da tatlının veya içeceğin içerisine katarak eşinizin bu yiyeceği yemesini ya da bu içeceği içmesini sağlamalısınız.

  • Bunu yaptığınız takdirde Allah’ın izniyle onun kalbinde size bağlılık enerjisi oluşmaya başlayacak, kocanız adeta sizin için yaşamını sürdürmeye karar almışçasına sadece sizin direktifleriniz doğrultusunda hareket etmeye başlayacaktır.

Kocayı kendine bağlamak için ve eve sımsıkı yapışmasını sağlamak için uygulanabilecek bir başka özel dua da şöyledir:

İlgili Yazı: Erkekler Nasıl Kadınlardan Hoşlanır

Kocayı Kendine Bağlamak için Dua, Tebbet Uygulaması

Bir bardak su alınır, bu bir bardak suyun üzerine 41 defa Tebbet Suresi okunur.

Tebbet Suresi şöyledir:

“Bismillahirrahmânirrahîm. Tebbet yedâ ebî lehebin ve tebb. Mâ eğnâ anhü mâlühû ve mâ keseb. Seyeslâ nâren zâte leheb. Vemraetühû hammâletelhatab. Fî cî dihâ hablün min mesed.”

Ardından da 41 defa Tebbet Suresi okunmuş olan suyun üzerine 3 defa şu ifadeler tekrar edilir:

  • “İlahi, eşimin bana bağlanmasını ve ilk günkü gibi aşık olmasını talep etmek ve bunu senin şanından ve yüceliğinden istemek, elbette ki senin varlığın için basit ama benim aciz varlığım için son derece önemli bir olgudur. Şimdiye kadar seni yüreğimde duyduğum anların hatırı için, eşimin bağlılığını ve kocamın sadakatini bana nasip eyle, amin.”

Bu ifadeleri de suyun üzerine okuduktan sonra besmele çekip suyu sağ elinize alarak bir yudum almalı, ardından yeniden besmele çekip yeniden bir yudum içmeli ve son olarak yine besmele çekerek bir yudum alıp toplamda 3 yudumda ve 3 besmelede suyu bitirmelisiniz.

  • Bunu yaptığınızda kocayı kendine bağlamak için dua uygulaması da amacına ulaşacak ve eşiniz sizin varlığınızın aşkı ile yaşamını sürdürecektir inşallah.

Yukarıda size eşinizi kendinize bağlayabilmeniz için tarif etmiş olduğumuz uygulamaları anlatırken, hiçbir şekilde gözden kaçmaması ve ihmal edilmemesi gereken şu noktayı da mutlaka dikkate almanız gerekir ki, bu duaları yaparken, Cenabı Hakk’ın varlığını bütün varlığınızla idrak etmeye çalışmalı; onun size sonsuz nimet verme gücünün farkına varmalı ve bilinç düzeyinde onun varlığını yüreğinizde hissetmeye çalışmalısınız.

  • Bunu yapabilirseniz kısa süre içerisinde kocanızın bağlılık ile ve sadakat ile sizi, tabiri caizse taparcasına sevmeye başladığını da göreceksiniz

Cenabı Hakk’ın, kulunun kendisine müracaat ederken farklı dualarla müracaat etme talebini de göz önünde bulundurup aşağıdaki tavsiyemize de göz atmalısınız:

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı ile ilgili okuyucu yorumları herkesi şaşırtıyor, bizi de gerçekten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.

Buraya tıklayıp bu değerli eseri (En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı) indirin.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*