Karabiber Büyüsü İnsanların Hayallerine Kavuşmasını Sağlar

Sen de Karabiber Büyüsü Hakkındaki Bu Bilgileri Öğrenmelisin

İnsanların hayallerini gerçekleştirebilmeleri için büyü ve tılsım gibi yollara başvurmaları, onların güçsüz ve çaresiz oldukları anlamına gelir mi? Peki, karabiber büyüsü insanların böylesine çaresiz ve güçsüz oldukları durumlarda onların imdadına yetişip gerçekten etkili bir halde kullanılabilir mi?

  • Evet, her ne kadar karabiber büyüsü bazı tehlikeler ve riskler barındırsa da insanları hayallerine kavuşturup onları amaçlarına ve hedeflerine ulaştırma konusunda son derece güçlü bir uygulama olarak da tarif edilmektedir ve kadim büyü kitapları tarafından bize nakledilmektedir.

Nitekim bazı insanların bizzat karabiber büyüsü yapıp başka insanlardan yardım almadan bunu gerçekleştirdikten sonra başlarından geçen olaylar da karabiber büyüsünün gücünü ve etkinliğini açık bir şekilde ortaya koymaktadır.

  • Bu yazımızda karabiber büyüsü nasıl yapılır sorusunun cevabına odaklanacağız ve siz değerli okurlarımıza başka hiç kimseden yardım almadan, herhangi bir kişiye başvurmadan kendi başınıza ve bizzat karabiber büyüsü uygulamasını yapabileceğiniz bilgi birikimini ve donanımı aktaracağız.

Aynı zamanda karabiber büyüsü hangi amaçlar için yapılır sualini de cevaplandırmış olacağız, işte başlıyoruz:

Karabiber Büyüsü Hangi Niyetler için Etkilidir?

Karabiber büyüsü herhangi bir insanın kalbinde yer edinmek ve onun kalbine aşk mührünü basabilmek için uygulanabilecek bir büyü olduğu gibi, aynı zamanda giden bir kişiyi geri döndürmek ve onun rahatsızlık duymasını sağlamak amacına da hizmet eder.

Dolayısı ile ister giden sevgilinizi, eşinizi ya da partnerinizi geri döndürmek isteyin, isterseniz de sizi bir şekilde kabul etmeyen ve sizinle birlikte olmak istemeyen herhangi bir şahsın hayatına aşkınızı ve sevdanızı sunmak isteyin, hiç fark etmez. Bütün bu istekleriniz ve dilekleriniz için karabiber büyüsü uygulamasını yapabilirsiniz.

Bu anlamda karabiber büyüsü bir aşk tılsımıdır ve muhabbet uygulamasıdır, şimdi nasıl yapabileceğiniz konusuna değinelim:

Karabiber Büyüsü Nasıl Yapılmalıdır?

Evvela yanınıza 1 adet kırmızı mendil alıp bu kırmızı mendilin üzerine toplamda 1 çay kaşığı dolusu karabiber dökün ve bu iki malzemeyi güzel ve düzgün bir şekilde götürüp sessiz bir yerde önünüze koyun. Bu iki malzemeyi (yani kırmızı mendili ve üzerine 1 çay kaşığı dolusu dökmüş olduğunuz karabiberi) alarak sessiz bir yere geçip özellikle çarşambayı perşembeye bağlayan gece vaktinde ortalıktan el ayak çekildikten (yani herkes uyuyup gece çöktükten) sonra şunları gerçekleştirin:

Karabiber Büyüsünün Malzemeleri ile Şunlar Yapılmalıdır

Önünüze koymuş olduğunuz kırmızı mendilin ve içindeki karabiberin üzerine gözlerinizi kapatarak 7 defa şu ifadeyi telaffuz etmeniz gerekir:

  • “Ey Hüddam Apraziyal Efendi, bahtımın açılması ve sevdamın yeşermesi amacına hizmet edilsin diye, işte kapını çaldım, görev sendedir.”

7 defa bu tabiri okurken kalbinizi ve aklınızı Hüddam Apraziyal Efendiye açmaya çalışmalısınız, çünkü bu büyünün görevli varlığı olan Hüddam Apraziyal Efendi, bu sayede sizin düşüncelerinizi okumaya başlayacak ve kalbinizden geçen duygulara da vakıf olarak size elinden gelen en güzel hali ve şekli ile hizmet etmeye başlayacaktır.

Bunu yaptıktan ve başardıktan sonra gözlerinizi açıp karabiberin ve kırmızı mendilin üstüne şunları okuyun:

  • “Ey Hüddam Apraziyal Efendi lambalar yanar, karanlıkları aydınlatır, ışıklar açılır ve her taraf nur haline döner; dünya yıkılır, ahiret gelir, ezelden ebede kadar bütün insanlar varlığını kaybeder, fakat ruhları ezeli olduğu için hayatlarına devam ederler. Senin ruhundan medet umarak karabiber büyüsünü hakkımda hayırlara çevirmen amacıyla sana gönderiyorum, kalbimdeki aşk ateşinin alevi ayyuka çıktı, sevdamın kıvılcımları beni ve çevremdeki birçok insanı yakıp kavurdu. Bana nur kesil ve amacımı hakikate dönüştür, artık sana müracaat edip senden yardım dilemenin gücünü ve kuvvetini ruhumda hissediyorum, hikmetini gerçekleştir.”

Bu tabirler sonrasında önünüzdeki karabiberi mendil ile iyice kapatıp, sarıp sarmalayın, sonra da bu iki malzemeyi ve değerli materyali götürüp sessiz bir yerde saklayın. İnsanlara bu büyüyü yaptığınızı hiçbir şekilde söylemeyin ve bunu gizli tutup yolunuza devam etmeye çalışın.

  • Bu malzemeler orada kaldığı sürece karabiber büyüsü etkinliğini gösterecek ve sizi amacınıza ulaştırmaya devam edecektir. Ne var ki bütün bunları düzgün bir şekilde uygularsanız ve hiçbir işlem basamağında hata yapmasanız bile, Hüddam Apraziyal Efendi size zarar verebilir ve sizi tehlikeye atabilir; çünkü büyüler ve tılsımlar bir bedel karşılığında yapılır ve bu bedel, genellikle insanın hayatını ya da çevresindeki tanıdıklarının ve sevdiklerinin hayatını riske atma pahasına gerçekleştirilir.

Bu nedenle karabiber büyüsü gibi tehlikeli uygulamalar yerine şu tavsiyemizi incelemelisiniz:

Her Kapıyı Açan Murat Duaları Kitabı ile ilgili okuyucu yorumları herkesi şaşırtıyor, bizi de gerçekten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.
Buraya tıklayıp bu değerli eseri (Her Kapıyı Açan Murat Duaları Kitabı'nı) indirin.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir