Kara Büyü 7 Hayati Bilgiyle Hayatınız Değişebilir

Kara Büyü Hakkında Merak Edilen ve Mutlaka Bilmeniz Gereken 7 Hayati Bilgi

Değerli okurlarımız, size kara büyü ile ilgili en detaylı ve ehemmiyetli malumatı sunmayı planladığımız bu yazımızda, kara büyü ile ilgili neredeyse her şeyi öğrenmiş olacaksınız. Yapmanız gereken tek şey, aktaracağımız bilgileri ve detaylı açıklamaları iyice analiz etmek ve takip etmek olacaktır.

 • Kara büyü ile ilgili yazımızı baştan sona kadar okuduğunuzda, kara büyü hakkında bilmeniz gereken her şeyi öğrenmiş ve kavramış olacaksınız.

Evet, bu yazımızı baştan sona kadar okuduğunuzda kara büyü hakkında maddeler halinde bulmanız ve bilmeniz gereken bütün bilgileri öğreneceksiniz. İşte maddeler halinde kara büyü hakkındaki bütün gerçekler:

Bilgi 1: Kara Büyü Hangi Amaçla Yapılır?

Kara büyü hakkında oldukça merak edilen ve ısrarla sorulan en temel sorulardan biri, kara büyünün hangi amaçlar için yapılabileceği sorusudur. İşte biz de bu maddemizde kara büyünün hangi amaçlar için yapılabileceğini mercek altına alacağız:

 • Bu büyüyü hemen hemen bütün amaçlar için gerçekleştirebilir ve bütün arzularınızı yerine getirmek amacıyla bu büyüye başvurabilirsiniz.

Tabii, kara büyünün hangi amaçla yapılacağına bağlı olarak değişik büyüler kullanılır, örneğin birini kendinize aşık etmek ve bağlamak amacıyla uygulayacağınız büyü farklı yöntemler ve farklı metotlarla gerçekleştiği gibi, herhangi bir kişiye ruhsal ve psikolojik bunalım yaşatmak amacıyla uygulayabileceğiniz büyüler de farklı yöntemlere ve metotlara dayanır.

 • Kısaca yapacağınız kara büyünün türüne ve şekline bağlı olarak her türlü amacınız ve muradınız için bu büyüye başvurabilir ve amacınıza bir şekilde ulaşmanın yolunu bulabilirsiniz.

Bununla birlikte kara büyü, özellikle birine zarar vermek veya birini, bir başkasından ayırmak amacıyla başvurulan büyüler kategorisinde yer alır. Yine de siz her türlü amacınıza ve isteğinize ulaşabilmek amacıyla, kara büyünün değişik çeşitlerine başvurabilir ve bunların tamamını uygulayabilirsiniz.

 • Zaten ilerleyen maddelerden birinde size her türlü amacınızı gerçekleştirebileceğiniz çok geniş etkili bir büyüden bahsederek bunu kendi başınıza ve hiç kimseden yardım almadan nasıl uygulayabileceğinizi anlatacağız.

Evet, ilerleyen maddelerden birinde kendi başınıza nasıl kara büyü yapabileceğinizin detaylarını bulacaksınız, bu nedenle yazımızı dikkatli bir şekilde okumaya ve yazı içerisindeki enteresan bilgileri içselleştirmeye devam edin.

Bilgi 2: Kara Büyünün Hüddamları Kimlerdir?

Konu kara büyü olunca, aslında hangi hüddamların kullanıldığı konusunda kesin ve net açıklamalar yapmak zordur. Çünkü yapacağınız amaca bağlı olarak kullanacağınız görevli (yani hüddam da) farklılık gösterecektir.

Yani eğer birini kendinizden soğutmak amacıyla büyüye başvuracaksanız farklı bir hüddamı, şayet birine zarar vermek veya psikolojik sıkıntı yaşatmak amacıyla büyü yapacaksınız farklı bir hüddamı kullanmanız gerekir.

 • Fakat biz size özellikle her türlü amacınızı gerçekleştirebilmek amacıyla başvurabileceğiniz en güçlü ve en itibarlı hüddamlardan biri olan Hüddam Melamiyanan‘dan söz etmek istiyoruz.

Birçok kadim büyü kitabına göre Hüddam Melamiyanan, hüddamların piri ve serdarı olarak tanınır ve oldukça etkili bir hüddamdır. Dolayısıyla eğer bir kişi bir şekilde kara büyü yapmak veya yaptırmak zorunda kalırsa, öyle ya da böyle Hüddam Melamiyanan ile alışveriş içerisinde olmak zorundadır.

Tabii bu alışveriş elbette ki onu görevlendirme ve kendine ram etme şeklinde gerçekleşecektir. Nitekim yazımızın ilerleyen kısımlarında bunu nasıl gerçekleştirebileceğinizi, yani bu hüddamı kendinize nasıl kopmaz bir şekilde bağlayabileceğinizi izah edeceğiz.

Mutlaka Oku: Büyü Nasıl Anlaşılır

Bilgi 3: Kara Büyünün Etkisi Ne Kadar Sürer?

Bu soru da oldukça merak edilen ve sıkça sorulan sorulardan biridir, özellikle medyum sitelerinde bu sorunun net ve kesin bir cevabı bulunmamaktadır.

Biz kara büyünün etki süresinin ne kadar olduğu sorusuna şöyle açık ve net bir cevap verebiliriz:

 • Yapılan büyünün hüddamına ve şekline bağlı olarak bir hafta ile 60 yıl arasında etki gücüne sahip olabilir. Evet kara büyü, minumum bir hafta ile maksimum ise 60 yıl arasında eski gücüne sahip olabilir ve etkinliğini devam ettirebilir.

Biz aşağıdaki satırlarda size, yapacağınız büyüyü hangi amaçla yapıyor olursanız olun, etki süresi tamamen sizin isteğinize bağlı olacak şekilde bir büyüden bahsedeceğiz.

Yani yapacağınız büyünün etki süresi sizin niyetinize ve aklınızdaki hesaba bağlı olacaktır. Kısaca öğreneceğiniz büyü sayesinde, istediğiniz arzuya kavuşabilecek ve büyünün etki süresine bizzat siz karar verebileceksiniz.

Bilgi 4: Kara Büyü Herkes Tarafından Yapılabilir mi?

Birçok medyum ve büyü sitesinde, yanlış bilgiler aktarılır ve kara büyüyü herkesin yapamadığı ve herkesin yapamayacağı ısrarla vurgulanır. Oysaki bu iddia gerçeklikten uzaktır ve isteyen herkes şartlarına ve koşullarına riayet etmesi durumunda rahatlıkla kara büyü yapabilir.

 • Evet, yanlış okumadınız; zira isteyen herkes yapılması gerekenleri eksiksiz bir şekilde yapıp tamamladığında istediği kara büyüyü rahatlıkla tatbik edebilir ve bu şekilde amacına ulaşabilir.

Tabii ki bu, yapacağınız büyünün çok basit ve kolay olduğu anlamına gelmez; bununla birlikte tabii ki son derece dikkatli ve temkinli olmalısınız. Fakat buna rağmen yine de isteyen herkes hiç kimseden yardım almadan ve kendi başına kara büyü yapabilir ve uygulayabilir.

Bilgi 5: Kara Büyü Nasıl Yapılır?

Yukarıda da beyan ettiğimiz gibi size öğreteceğimiz bu büyüde, büyünün etki gücüne ve süresine sadece ve sadece siz karar vereceksiniz.

Aslında yukarıda da bahsettiğimiz gibi kara büyünün tatbik edilmesi ve uygulanması son derece kolaydır. Çünkü kara büyüyü tatbik edebilmek için sadece ve sadece yanınızda bir kalem ve bir kâğıt olması yeterlidir.

İşte bu büyü nasıl yapabileceğinizi anlatmaya başlıyoruz:

 • Öncelikle haftanın herhangi bir günü bir seher vaktinde uyanmalısınız, seher vaktinde uyandıktan sonra, sizi hiç kimsenin rahatsız edemeyeceği sessiz ve sakin bir ortama geçmelisiniz.

Böyle sessiz ve sakin bir ortam bulduktan sonra, mümkünse dışarıdan ışık ve aydınlık gelmesini engellemeye çalışmalı ve bulunduğunuz ortamı yarı karanlık bir hale getirmelisiniz. Çünkü kara büyünün olmazsa olmaz şartlarından biri büyüyü tatbik edeceğiniz ortamın oldukça loş ve karanlık olmasıdır.

Böyle bir ortama geçtikten sonra ortamı tamamen loş (yarı karanlık) bir hale getirdikten sonra, diz üstü çöküp gözlerinizi kapatmalı ve büyünün hüddamı olan Hüddam Melamiyanan’ın adını 77 defa içinizden tekrarlamalısınız.

 • Yani dizüstü çöküp gözlerinizi kapattıktan sonra 77 defa Ya Melamiyanan demelisiniz.

77 defa Ya Melamiyanan dedikten sonra, içinizden hangi amaçla bu kara büyüye başvuruyorsanız içinizden bu amacı geçirmeli ve büyünün ne kadar etki etmesini istiyorsanız yine içinizden o süreyi geçirmelisiniz.

Yani bu kısımda, hem içinizden büyünün etki süresini (örneğin bir yıl) hem de büyüyü hangi amaç için kullanacağınızı (örneğin birinin bir başka kişiden ayrılmasını sağlamak) düşünmeli ve niyet etmelisiniz.

Evet 77 defa gözler kapalı bir şekilde Ya Melamiyanan dedikten ve büyünün niyetini ve etki süresini aklınızdan geçirdikten sonra, artık son aşamaya gelmiş bulunuyorsunuz.

Bu aşamada elinize kalemi alıp yanınızda bulunan kağıdın üzerine şunu yazmalısınız:

 • “Ya Melamiyanan senin serdar-ı hüddam olduğuna kanaat getiren ben ve karşımda bana yardım edeceğinden emin olduğum sen. İşte ruh işte beden.”

Bu ifadeleri kağıdın neresine yazdığınızın hiçbir önemi yoktur, aklınıza göre istediğiniz bir köşeye veya kağıdın ortasına yazabilirsiniz.

Evet, bu ifadeleri kağıda yazıp bitirdikten sonra, kağıdı 4 kez katlayarak bir muska haline getirmelisiniz.

Muska haline getirdiğiniz bu kağıdı, hiç kimsenin göremeyeceği bir yerde bir hafta boyunca saklamalısınız. Bu bir haftanın sonunda eğer kağıdın içindeki yazılar silikleşmiş veya tamamen silinmişse yaptığınız büyü tutmuş demektir, aksi takdirde büyünün tutmadığına kanat getirebilirsiniz.

Bilgi 6: Kara Büyü Tehlikeli midir?

Evet karabüyü son derece tehlikeli ve bazı durumlarda yapan veya yaptıran kişinin hayatına mal olacak kadar riskli sonuçlar doğurabilir.

Örneğin bazı durumlarda büyünün hüddamı, kendi görevini ihmal eder veya büyü yaptıran kişiye musallat olarak isyan bayrağını çeker. İşte böyle kötü bir durumda olay tamamen kontrolden çıkar ve görevli olması gereken hüddam bir anda istediği her şeyi yapabilecek bir pozisyona gelir.

 • Böylesi bir durumda en kestirme ve en sağlıklı yol, büyüyü iptal etmek ve hükümsüz bırakmaktır. Fakat bazı durumlarda büyünün hüddamı buna da engel olur ve haliyle büyüyü yapan kişi son derece çetin bir durumla karşı karşıya kalır.

Hatta bazı durumlarda görevli hüddam, o kadar ileri gider ki büyü yapan kişinin canına kıymasına veya çevresindeki insanlardan bazılarının intihar etmesine bile sebebiyet verebilir.

 • Bu nedenle her ne kadar yukarıda her amaç için yapabileceğiniz çok etkili bir kara büyüden bahsetmiş olsak da, yine de size kesinlikle büyüye başvurmamanız gerektiğini hatırlatmak isteriz. Tabii ki buna karar verecek olan tamamen sizsiniz ve özgür iradenizle mantıklı bir seçim yatacaksınız; fakat bize sorarsanız kara büyü işine hiçbir şekilde tevessül etmeyin ve kendinizi (tabii aynı zamanda yakınlarınızı da) böylesine müthiş ve sıkıntılı bir tehlikeden uzak tutun.

Peki eğer kara büyü ile amacınıza ulaşamayacaksanız hangi yöntemi ve metodu kullanarak amacınızı gerçekleştirebilirsiniz?

İşte yazının tam da bu aşamasında size her türlü amacınızı gerçekleştirebileceğiniz oldukça etkili ve sağlam, farklı bir yol tavsiyesinde bulunmak istiyoruz:

Bilgi 7: Kara Büyü Yerine Ne Yapılmalıdır?

Aktaracağımız yöntem tamamen tehlikesiz ve risksiz olmasının yanı sıra, son derece başarılı sonuçların alınmasına vesile olmuş, denenmiş ve etkisi defalarca kanıtlanmış muazzam bir yöntemdir.

Bu yöntemin adı Her Kapıyı Açan Murad Duaları kitabıdır.

 • Evet Her Kapıyı Açan Murad Duaları kitabında yer alan birbirinden müthiş ve etkili dualar sayesinde, hem kara büyü gibi çirkin ve tehlikeli bir yola tevessül etmekten uzak durmuş olacaksınız hem de tamamen güvenilir ve tehlikesiz bir şekilde Allah’ın izniyle amacımıza ulaşmış olacaksınız.

Bu değerli kitabı indirmek ve içindeki muazzam duaları hemen tatbik etmeye başlamak için:

Her Kapıyı Açan Murat Duaları Kitabı ile ilgili okuyucu yorumları herkesi şaşırtıyor, bizi de gerçekten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.
Buraya tıklayıp bu değerli eseri (Her Kapıyı Açan Murat Duaları Kitabı'nı) indirin.

Lütfen gideceğiniz sayfada yer alan okuyucu yorumlarını dikkatli bir şekilde inceleyerek bu kitabın ne kadar etkili olduğunu gözlemlemeye çalışın.

İsterseniz şu yazımızı da okuyabilirsiniz: Evlenmek için Dua

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir