Kadınları Kendine Aşık Ettirmek İçin 5 Yöntem

kadınları kendine aşık ettirmek

Kadınları Kendine Aşık Etmek için Hediye Metodu

Bir erkeğin bir kadını kendisine açık bir şekilde bağlayabilmesi ve aşık edebilmesi, hediye metoduyla mümkün olabilecek bir yöntemdir.

  • Hediye metodunda ona basit ve ufak bir hediye alarak aslında bu hediyenin basit ve küçük olmasına rağmen gizli anlamlar taşıdığını ve çok önemli bir mesaj verdiğini söylemelisiniz.

Alacağınız bu hediye, oldukça basit ve küçük olmalı; fakat ona bu hediyenin gerçekten gizli mesajlar taşıdığını da ifade etmelisiniz.

Bunu yaptığınızda hediyeyi almış olduğunuz kadın sürekli bir şekilde bu mesajı anlamaya gayret gösterecek ve olayı anlayabilmek için zihninde sürekli sizinle meşgul olmaya başlayacaktır, zaten aşk zihinsel bir süreçtir.

Kadınları Kendine Aşık Etmek ve Sır Dolu Şeyler

  • Yapılan birçok araştırma, kadınların sır dolu şeylerden hoşlandıklarını ve herhangi bir erkekte gizem dolu hususlara çok dikkat ettiklerini ortaya koymaktadır. Bu nedenle bir kadını kendine aşık etmek aslında esrarengiz bir hava yaratmaya ve bu esrarengiz havayı sürekli bir şekilde sürdürmeye çalışmaya da bağlıdır.

Bu gerçekten hareketle kendinizi gizemli bir hava içerisinde tutmaya çalışmalı ve bütün gerçeklerinizi açık bir şekilde anlatmak yerine sır dolu bir atmosfer içerisinde bulunmayı kendinize şiar edinmelisiniz.

kadınları kendine aşık ettirmek

Kadınları Kendine Aşık Etmek, Önemsememe Taktiği

Bu coğrafyada bulunan kadınlar, erkeklerin sürekli bir şekilde kendilerine iltifat etmelerini, kendileri ile ilgilenmelerini ve kendileri ile meşgul olmalarını talep ederler; bu durum, aslında erkeklerin kadınların etrafında fır dönmesi ve pervane olması dolayısı ile de bir eğilim haline gelmiştir.

  • Fakat herhangi bir kadını önemsemeyerek ve onun aslında basit ve sıradan bir şahsiyet olduğunu ön plana çıkararak onu aşık etmek de oldukça kolaydır.

Bu nedenle kendinize bağlamak istediğiniz kişiye gizemli bir hava içerisinde aslında onun da basit ve sıradan bir kişi olduğunu ara ara ifade etmeli ve ondan uzak durmaya çalışarak size bağlanmasını sağlamalısınız; bu yöntem, araştırmalar sonucunda çok etkili olduğu kanıtlanmış bir yöntemdir.

kadınları kendine aşık ettirmek

Kadınları Kendine Aşık Etmek Diksiyon ve Üslup

  • Hem yapılan araştırmaları incelediğimizde hem de kendimiz bizzat birçok araştırma ve inceleme yaptığımızda, kadınları kendine aşık etmenin diksiyon ve üslup ile çok yakından ilgili olduğunu da gözlemledik.

Bu anlamda diksiyon ve konuşma tarzı düzgün olan erkeklerin hep bir adım önde olduğunu defalarca gördük, bu nedenle siz de diksiyon ve konuşma tarzı bağlamında kendinizi yetiştirmeye ve geliştirmeye çalışarak bir adım önde olabilir ve aşık etmek istediğiniz kişiyi kısa süre içerisinde kendinize bağlamanın hazzına varabilirsiniz.

kadınları kendine aşık ettirmek

Kadınları Kendine Aşık Etmek, Genel Kültür Önemli mi?

Birçok araştırma verisi, bir erkeğin herhangi bir kadını kendisine bağlayabilmek için genel kültür ve bilgi birikimi ile de ön plana çıkması gerektiğini ortaya koymuştur ve kadınların zeki, esprili ve kültürlü erkeklere çok daha fazla meyyal olduğunu ön plana çıkarmıştır.

  • Olaya bu perspektiften bakıldığında bir kadını etkilemek ve aşık etmek, genel kültür konusunda da bilgi birikimine sahip olmakla mümkün olabilmektedir.

Öyleyse bugünden tezi yok kendini kültür ve bilgi birikimi içerisine bırakıp çevrendeki insanlara göz kamaştırıcı şeyler anlatmaya başlamalısın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir