Kadınlar Nasıl Erkeklerden Hoşlanır, 10 Garantili Yöntem

Kadınlar Nasıl Erkeklerden Hoşlanır 1: Sükûnet ve Sinir Dengesi

 • Denge önemli mi?

Bazı erkeklerin sinir küpü ve agresif, bazı erkeklerin ise ana kuzusu ve sükunet deposu olduğunu bilirsiniz. Siz hangi kategoriye girersiniz, diye sorduğumuzda ne cevap vereceğinizi bilmiyoruz; ama şundan kesinkes eminiz ki, kadınlar ne sinir küpü erkekleri ne de sükûnet deposu kişileri severler. Kadınların hoşlandıkları erkek tipi, genellikle yerine göre sinirli ve öfkeli, yerine göre ise sükunet dolu ve mülayim tiplerdir.

Olaya bu açıdan baktığımızda, adına denge politikası dediğimiz politikayı uygulayarak, ne tamamen agresif ve öfkeli ne de tamamen vurdum duymaz ve sakin olmalısınız. Bunun yerine dengeyi koruyarak, yerine ve zamanına göre hareket etmeli, bazı durumlarda kendinizi kaybedebileceğinizi, bazı durumlarda da oldukça sakin ve itidalli olabileceğinizi göstermelisiniz.

Kadınlar Nasıl Erkeklerden Hoşlanır 2: Problem Çözücü Olmak?

 • Sorunun parçası mısın?

Bilirsiniz, bazı erkekler problem çözücü olmak yerine sorun yaratıcı ve olmadık problemler çıkarıcı bir tabiata sahiptirler. Belki bu onların suçu değil, yetişmiş oldukları çevrenin etkisi ve baskısıyla oluşmuş bir özelliktir, bu konuda onlara taş atmak yerine, olayın sebebini anlamak daha makul ve daha tutarlı bir anlayış olacaktır.

 • Fakat konu, kadınların nasıl erkeklerden hoşlandığı sorusu olunca, sorunun çözümüne odaklanmak yerine, başlı başına sorun çıkarmak veya sorunun bir parçası olmak eğiliminde olan erkekler, kesinlikle hiçbir şansa sahip değillerdir.

Çünkü kadınlar sorunun parçası olan erkeklerden değil, yeri geldiğinde hiç kimsenin çözemediği sorunların bile üstesinden gelen yaratıcı ve problem çözücü erkeklerden hoşlanırlar.

Kadınlar Nasıl Erkeklerden Hoşlanır 3: Yol Bul ya da…

 • Bir düşünür, söyle der: …

Dünyaya gözlerini açan ve belli bir yaşı dolduran her insan bilir ki, hayat bazen insanların karşısına, aşılması imkansız gibi görünen barikatlar kurar. İşte bu barikatları aşabilmek ve bu handikapların üstesinden gelebilmek, dar bir bakış açısı yerine, olaylara geniş perspektiften bakmayı ve yaratıcı olmayı gerekli kılar.

Olaya bu gerçeğin penceresinden baktığımızda, kadınların yaratıcı ve geniş açılı erkeklerden hoşlandıklarını rahatlıkla söyleyebiliriz. Evet, kadınlar yaşamları boyunca rahat edebilmek ve üstesinden gelemedikleri engellerin üstesinden gelebilecek potansiyele ve yeterliliğe sahip olan erkeklerle birlikte olmayı tercih ederler.

Bu bağlamda, yaratıcı yollar ve yöntemler geliştirebilen, yani yeri geldiğinde bir başkasının göremediği yollar ve yöntemler keşfedebilen veya üretebilen geniş açılı erkekler, kadınların birinci tercihidir.

Bir düşünürün de dediği gibi: “Ya bir yol bul, ya bir yol aç, ya da yoldan çekil.”

Kadınlar Nasıl Erkeklerden Hoşlanır 4: Pozitif Enerji

 • Pozitif olmanın gücü…

Pozitif olmanın, hayatın yakıtı ve başarının anahtarı olduğunu söylersek, yanlış bir hükümde bulunmuş olur muyuz? Aslında herkes, hayata olumlu ve pozitif bir şekilde bakabilen insanların daha mutlu, daha neşeli ve daha cana yakın olduklarını bilir. Ve gariptir ki hemen hemen herkes (kadın veya erkek olması fark etmez) pozitif insanlarla birlikte olmayı tercih eder.

Bunun temel nedeni, pozitif insanların çevrelerine saçtıkları güzel duygular ve olumlu enerjidir. Bilim dünyası bu pozitif enerjinin ve olumlu duyguların, insanları neden cezbe ettiğini keşfedememiş olsa da, hemen hemen her insanın pozitif enerji ile yüklü olan bu insanların etrafında kümelendikilerini rahatlıkla gözlemleyebiliriz. Size düşen de, kadınların hoşlandığı bir erkek olabilmek adına, hayata olumlu bakmayı alışkanlık haline getirmek ve kadınların ilgi odağı haline gelmektir.

İlgili Yazı: Erkekleri Anlamak

Kadınlar Nasıl Erkeklerden Hoşlanır 5:  Dinlemek Önemli midir?

 • Dinle ve etkile.

Dünyada herkesin bir hikayesi olduğu gerçeğini hesaba kattığımızda, ortada bir yanlış olduğunu hemencecik kavrayabiliriz. Peki, nedir bu yanlış? Çevrenize dikkatli gözlerle bakarsanız, bu yanlışın ne olduğunu rahatlıkla kavrayabilirsiniz.

Çevrenizdeki insanları dikkatli bir şekilde gözlemlediğinizde, neredeyse hiç kimsenin hiçbir insanı dikkatli bir şekilde dinlemediğini fark edeceksinizdir. Evet dünyada herkesin anlatacak bir hikaye Olmasına rağmen neredeyse hiç kimse birbirini gerçek anlamda ve aktif bir şekilde dinlemez.

İşte mesele tam da burada düğümlenir, zira kadınlar kendisini can u gönülden dinleyen erkeklerden hoşlanır. Bir kadını adamakıllı dinlediğinizde ve onun anlattıklarını can kulağıyla anladığınızı hissettirdiğinizde, onun kalbine de rahatlıkla hükmeedebilirsiniz. Deneyin ve görün.

Kadınlar Nasıl Erkeklerden Hoşlanır 6: Bilginin Gücü

 • Güç, her şeydir.

Değerli okurlarımız, şimdiye kadar size kadınların güçlü erkeklerden hoşlandıklarını söylemeyen oldu mu? Hemen hemen her erkek, kadınların güçlü erkeklerden hoşlandığı gerçeğini bilir. Fakat bu gücün ne olduğu konusunda neredeyse hiç kimsenin derli toplu ve sabit bir fikri yoktur.

Hele ki konu bilgi olunca, birçok erkek bilginin güç ve kuvvet anlamına geldiğini bilmez. Oysaki kadınlar güçlü erkeklerden hoşlanır ve günümüz dünyasını esas aldığımızda bilgi tam anlamıyla güçtür. Bu bağlamda size kadınların hoşlandığı bir erkek kimliğine bürünebilmeniz için, bilgiyi ve kültürü, entelektüel birikimi ve kitapları daima yanınızda ve zihninizde bulundurmanızı tavsiye ederiz.

Kadınlar Nasıl Erkeklerden Hoşlanır 7: Sporun Etkisi

 • Baklava dilimi etkili midir?

Bir önceki maddemizde kadınların güçlü erkeklerden hoşlandıkları gerçeğinin altını çizmiştik, peki gücün, bedensel gücü de kapsadığını kim inkar edebilir ki?

Öyle ya kadınlar hayat boyu korunmak ve güvende olmak isterler, öyleyse onlara bu istediklerini tam anlamıyla karşılayabileceğiniz bir erkek olduğunuzu kanıtlamak durumundasınız.

Siz bakmayın bazı kadınların baklava dilimli erkeklerden hoşlanmadıklarını söylemelerine! Bir kere bu tez, kadının tabiatına aykırıdır; onların bilinçaltını gün ışığına çıkardığınızda, baklava diliminin temsil ettiği güce ve kuvvete hayran olduklarını rahatlıkla görebilirsiniz.

Kadınlar Nasıl Erkeklerden Hoşlanır 8: Ye Kürküm Ye

 • Kürkün önemi, güzellik ondur.

Bir atasözü: “Güzellik ondur dokuzu dondur.” der. Konu kadınların nasıl erkeklerden hoşlandığı konusu olunca, aklımıza Nasreddin Hoca’nın “Ye Kürküm Ye” fıkrasının gelmemesi imkânsızdır. Neden mi? Çünkü kadınlar güçlü erkekleri tercih eder ve erkeğin giyim kuşamı (yani kürkü) gücü temsil eden en önemli unsurlardan biridir.

Öyleyse giyim kuşamınıza da dikkat etmeli, etkilemek istediğiniz kadınla birlikte olduğunuzda kılık kıyafetinizin düzgün, sade ve şık olmasına özen göstermelisiniz. Ezelden beridir ye kürküm ye, sözünün daima geçerli olduğunun da bilincinde olmalısınız.

Kadınlar Nasıl Erkeklerden Hoşlanır 9: Konuşma Eğitimi

 • Ses tonu ve tane tane…

Ses tonunuza ve konuşma tarzınıza hiç dikkat ettiniz mi? Artık kadınların güçlü erkeklerden hoşlandıklarını tam anlamıyla biliyor olmalıyız, peki güçlü erkek ile ses tonu ve konuşma tarzının ne ilgisi var?

Yapılan birçok bilimsel araştırma, kadınların tane tane konuşan ve kendinden emin bir ses tonuna sahip olan erkeklerden daha fazla etkilendiklerini ortaya koymuştur. Evet, ilginç bir şekilde, birçok kadın sakallı erkekleri daha çekici buldukları gibi, tane tane konuşan ve erkeksi bir ses tonuna sahip olan erkekleri de daha fazla tercih etme eğilimindedirler.

Bu bilimsel veriyi zihnimizin cebine koyup en kısa sürede bir konuşma eğitimi ve diksiyon egzersizi üzerinde düşünmek ve çalışmak zorundasınız.

Kadınlar Nasıl Erkeklerden Hoşlanır 10: Espri ve Zekâ

 • Espri, zekayı yansıtır…

Espri, zekanın penceresidir, diyebiliriz. Çünkü bir insanın ne kadar zeki olduğunu, yaptığı özgün espirilerden ve yakası açılmadık nüktelerden anlamak mümkündür. İşte kadınlar da espri yeteneği ile ön plana çıkan zeki erkeklerden hoşlanırlar ve sürekli onlarla birlikte olmayı tercih ederler.

 • Tabii bahsini ettiğimiz konu, her sözünde espri yapmaya çalışan ve sükunetini ve ciddiyetini ayaklar altına alan cıvık erkek tiplemesi değil, aksine yerinde ve zamanında zeka dolu espriler yaparak insanları düşünmeye sevk eden oturaklı erkek tipidir.

Eğer gerçek anlamda zeki ve esprili olduğunuzu düşünmüyorsanız, size ilk tavsiyemiz kitap okumak yönünde olacaktır. Zamanla zekanızın parladığını ve espri kabiliyetinizin geliştiğini fark edeceksiniz.

Her Kapıyı Açan Murat Duaları Kitabı ile ilgili okuyucu yorumları herkesi şaşırtıyor, bizi de gerçekten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.
Buraya tıklayıp bu değerli eseri (Her Kapıyı Açan Murat Duaları Kitabı'nı) indirin.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir