İntikam Büyüsü Hakkında Korkunç Bilgiler Mutlaka Oku

İntikam büyüsü nasıl yapılır, riskleri nelerdir ve nasıl bozulur?

İntikam büyüsü tarihin en eski büyülerinden biri olup karşıdaki kişiye ciddi zararlar veren bir uygulamadır. Bu büyü ağır sonuçlara yol açan riskli bir icraat türüdür.

 • İntikam büyüsü uygulandığı kişinin hayatını altüst edecek düzeyde ciddi etkilere sahiptir. Ancak intikam büyüsü yaptıran kişinin de ciddi risklerle karşı karşıya kalmasına neden olmaktadır.

İntikam büyüsü çift ağızlı büyülerden biridir ve karşı tarafı etkilerken yön değiştirip büyü yaptıran şahıslara da zarar verebilmektedir. Bu nedenle intikam büyüsü yaptıracak kişilerin çok iyi düşündükten sonra bu uygulamaya başvurmaları yerinde olacaktır.

İntikam büyüsü ile kişilere ne türde zararlar verilir?

İntikam büyüsünde hazırlanan vefke yazılan bilgiler doğrultusunda insanlara her türlü zarar verilebilir.

Ancak intikam büyüsü ile yaygın biçimde şu türde amaçların gerçekleştirildiğini söylemek mümkündür:

 • Kişinin sağlığı bozdurulabilir, farklı türlerde hastalığa neden olur.
 • İnsanların basireti bağlanır. Büyüden etkilenen kişi yanlış kararlar verir.
 • Birbirini seven insanlar düşman haline gelir, insanlar arasına soğukluk girer.
 • Kişi kendi eli ile kendisine zarar verir. Kişinin ahlakı bozulur, muhakeme yeteneğini kaybeder.
 • Kaza belaya yol açar, kısa sürede peş peşe gelen kazalarla büyük maddi manevi zarara yol açılır.
 • Büyülenen şahısın psikolojisi bozulabilir hatta delirebilir.
 • Aile huzurunu bozarak insanların mutsuz olmasına neden olur.
 • İnsanlara anı çıkışlar yaptırarak onlara korkunç eylemler yaptırır. Cinayet ve intihar kişinin en sık sürüklendiği olumsuz icraatlardır.

İntikam büyüsü burada sıralanan etkiler dışında bazen akla hayale sığmayacak farklı türde zararlar da verebilmektedir.

İntikam büyüsü: sarayların ışıltılı koridorlarından şehir sokaklarına…

İntikam büyüsü tarihinin ilk dönemlerinde daha çok saraylarda başvurulan bir uygulamadır.

 • Önceki çağlarda krallara, kraliçelere veya saray halkından kişilere uygulanan bu büyü günümüzde tüm toplum kesimleri tarafından uygulanmaya başlanmıştır.

Ancak intikam büyüsü eski dini metinlerin vefk haline getirilmesiyle yapıldığı için büyü yapacak üstat bulmak oldukça zordur.

İntikam büyüsü yaptırmak için cifr, havas ve hüddam gibi konular hakkında bilgi sahibi olmak gerekmektedir. Ayrıca eski alfabeleri okuyup yazabilecek dil bilgisine de ihtiyaç duyulmaktadır. Tüm bu bilgilerden haberdar üstatlar (medyumlar) bulmak ise günümüz şartlarında oldukça zordur.

İntikam büyüsü nasıl yapılır?

İntikam büyüsü 4 aşamada icra edilen bir büyüdür:

Büyü malzemesinin temin edilmesi

İntikam büyüsü intikam alınacak kişiyi simgeleyen bir eşya üzerinden yapılmaktadır.

Bu eşya bir dal parçası, çakıl tanesi, bir parça kumaş veya bezden bir bebek olabilir. Aslında seçilen eşyanın bir önemi yoktur. Asıl önemli olan o eşya üzerinde okunan tılsımlı sözcüklerle büyünün tutması için yazılan vefk kağıdıdır.

 • Sinema filmlerinde voodoo büyüsü (bez bebeklere iğne batırılarak yapılan intikam büyüsü) o kadar öne çıkarılmıştır ki pek çok kişinin zihninde intikam büyüsü ile oyuncak bebeklere iğne batırma arasında zihinde doğrudan ilişki kurulmuştur. Halbuki bez bebekler dışında onlarca farklı eşya ile de intikam büyüsü yapılabilmektedir.

Biz de yazımızın ilerleyen bölümlerinde okurlarımızın kafası karışmasın diye büyü malzemesi için “bez bebek” tabirini kullanacağız. Ancak okurlarımız bu ifadenin “her türlü büyü malzemesi” olarak düşünülmesi gerektiğini hatırdan çıkarmamalıdır.

Mutlaka Oku: Büyü Bozmak

Bez bebeğin üzerinde tılsımlı sözcüklerin okunması

Büyünün bu aşamasında bez bebek sırt üstü yatırılır ve karnının üzerine bıçak, kama, kılıç gibi kesici bir alet bırakılır. Ardından bebeğin üzerinde eski dini kitaplardan bölümler okunur.

Büyülerde daha çok Akadca ve Sanskritçe gibi günümüzde çok az insanın bildiği eski dillerde metinler okunur.

Metinlerin okunması sırasında kendisinden intikam alınacak kişinin adı da belli sayıda tekrar edilir.

İntikam büyüsünde vefk hazırlama aşaması

Büyünün bu aşamasında intikam alınacak kişilerin çeşitli bilgileri alınarak bir vefk yazılır.

Vefk büyü yazısı anlamına gelir. Genellikle vefkler avuç içi büyüklüğündedir ve üzerinde geometrik şekiller içinde çeşitli yazılar bulunur. Aşık etme büyüleri için hazırlanan vefkler mavi mürekkeple, ayırma büyüleri siyah mürekkeple, intikam büyüleri ise kırmızı mürekkeple yazılırlar.

İntikam büyüsü için hazırlanmış vefkte kişiye hangi tür zararlar verileceği açıkça yazmaktadır. Ayrıca kendisine büyü yapılan kişinin kimliğini açıkça ortaya koyacak detaylara da yer verilmektedir.

İntikam büyüsünün son aşaması: büyüyü düğümleme aşaması

Büyülerin tutması için yapılan son aşamaya “düğümleme aşaması” adı verilir. Bu aşama ile büyü şer güçler tarafından tasdik edilir ve büyünün tesirleri hemen fark edilmeye başlar.

İntikam büyüsünün bu aşamasında vefk kağıdı yakılarak külleri ırmak, deniz, göl gibi bir su kaynağına dökülmektedir. Vefk bebeği ise yerleşim yerlerinden uzak bir yere götürülerek toprağa gömülmektedir.

Bu uygulamalar bittikten sonra büyü etkilerini göstermeye başlayacaktır.

İntikam büyüsü kaç günde tutar?

İntikam büyüsü düğümleme aşaması da bittikten sonra tutmaya başlar ve her geçen gün etkilerini biraz daha artırır.

Büyünün son aşaması da bittikten sonra büyü en geç bir ay döngüsünde (28-29 günde) tüm tesirlerini göstererek büyülenen kişinin hayatını altüst eder.

İntikam büyüsünü yaptıran kişileri bekleyen büyük riskler nelerdir?

Medyumlar intikam büyüsü yaptırmak isteyen kişileri uzun uzun uyarmaktadır. Çünkü büyünün korkunç sonuçlara yol açan riskleri bulunmaktadır.

Her şeyden önce kendisinden intikam alınmak istenen kişi büyü yaptıran şahsa zarar verebilecek eylemler yapabilir. Yani büyü yaptıran kişi kendi düşmanını kendisi üzerine saldırtabilir.

 • Büyünün daha korkunç ikinci riskli tarafı ise “büyünün yön değiştirmesi” olayıdır. Tüm kara büyülerde olduğu gibi intikam büyüsünde de büyü kendi amacından saparak büyü yaptıran şahısların hayatını etkileyebilir.

Büyünün yön değiştirmesi hadisesi çok düşük bir ihtimal olsa bile mutlaka ciddiye alınması gereken bir durumdur. Zira büyü yaptıran kişinin kendi eliyle kendi hayatını cehenneme çevirmesi ihtimal dahilindedir.

İşte tüm bu sebeplerden ötürü intikam büyüsü yaptırmayı düşünen kişilerin çok iyi düşünmeden karar vermemeleri faydalarına olacaktır.

İntikam büyüsü nasıl bozulur?

İntikam büyüsü çeşitli büyü bozma yöntemleri ile geçersiz kılınabilir.

Bu büyü bozma yöntemleri içinde en güvenilir ve en etkili olanı hiç kuşkusuz ki Kuran’dan sureler okuyarak büyüyü bozmaktır.

Muavvizeteyn adı verilen Felak ve Nas surelerinin okunması ile inşallah intikam büyüsü hemen hükümsüz bırakılabilmektedir.

Çok önemli bir tavsiye

İntikam büyüsü gibi şer yollara başvurarak amaçlarına ulaşmak isteyen okurlarımıza çok önemli bir tavsiyede bulunmak istiyoruz.

Büyü yapmak korkunç riskleri beraberinde getirir. Ayrıca her tür büyü uygulaması büyük günah sayılmaktadır.

Bu itibarla kesinlikle büyü uygulamalarına tevessül etmemek gerekir. Büyü yapmak yerine dualarla amacına ulaşmayı dilemek ise en akıllıca yoldur.

Yüzlerce sahih duaya yer veren Her Kapıyı Açan Murad Duaları kitabı bu konuda başucu kaynağınız olabilecek niteliktedir.

Pek çok okurun hayatında olumlu gelişmelere vesile olan bu muazzam eser inşallah sizin hayatınızda da hayırlı kapıların açılmasına vesile olacaktır.

Her Kapıyı Açan Murat Duaları Kitabı ile ilgili okuyucu yorumları herkesi şaşırtıyor, bizi de gerçekten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.

Buraya tıklayıp bu değerli eseri (Her Kapıyı Açan Murat Duaları Kitabı'nı) indirin.

Şu yazı da ilginizi çekebilir: Kara Büyü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir