İlginç Bir Ayrıma Uygulaması: Soğan Büyüsü

Soğan büyüsü günümüzde de insanları ayırmaya devam ediyor

Soğan büyüsü tarihteki en eski ayırma büyülerinden bir olup günümüzde de yaygın olarak uygulanmaktadır. Özellikle Güneydoğu Asya’daki din adamları tarafından büyük rağbet görmektedir.

Hızlı biçimde tesir gösteren ve kesin sonuç veren soğan büyüsüne karşı korunmak büyük önem arz etmektedir. Çünkü büyü telafisi mümkün olmayan sıkıntılara yol açmaktadır.

Peki soğan büyüsü nasıl yapılır, etkileri nelerdir ve nasıl bozdurulur?

İşte soğan büyüsü hakkında bilinmesi gereken her şey

Soğan büyüsünün ilk aşaması soğan kabuklarına şekil verilmesidir

Soğan büyüsü soğan kabuklarının belli geometrik şekiller biçiminde kesilmesi ile yapılmaktadır. Hangi şeklin seçileceği ise kişilerin yaşına ve özelliklerine göre değişir.

Soğan büyüsü için ezberlenmesi gereken sözler

Soğan büyüsü yaptıracak kişi amacına uygun olarak soğan kabuklarına biçim verdikten sonra kabukların üzerine tılsımlı sözcükler okuyacaktır.

Buradaki tılsımlı sözcükler daha çok eski dinlere ait metinlerdir. Ancak bu metinler tersten okunmaktadır.

Bilinmeyen bir dile ait sözcüklerin tersten okunması çoğu zaman oldukça zor olmaktadır. Çünkü ifadeler kişiye anlamsız gelir ve bazı sözcüklerin telaffuz edilmesi güçtür.

Zaten soğan büyüsünün en zor aşamalarından birisi de bu tılsımlı sözcüklerin kişiye ezberletilmesidir.

Belirtilen bu tılsımlı sözcükler soğan kabuklarının üzerinde aşık etme maksadıyla 12 defa, ayırmak maksadıyla 41 defa okunmaktadır.

Soğan kabuklarının kişilerin evlerinde saklanması

Belli bir biçim verilmiş ve üzerine tılsımlı sözcükler okunmuş soğan kabukları aşık ettirilecek veya ayrılacak kişilerin evlerinde saklanmaktadır.

Soğan kabukları oldukça hafif ve dayanıksız oldukları için temiz bir beze iyice sarılır ve ardından saklama işlemi gerçekleştirilir.

Soğan büyüsünün tutmaya başlaması

Kadim büyü kitaplarında soğan büyüsünün 2 sabah vakti geçtikten sonra tutmaya başladığı ifade edilir. Bu da 48 saate tekabül eder ki bu kadar hızlı tutmaya başlayan başka bir büyü daha yoktur.

Soğan büyüsü tutmaya başladığı anda duygu ve düşünceleri yönlendirmeye başlar. Büyülenmiş şahıs artık asla eskisi gibi davranamaz.

Bu etkili büyü ile aşık ettirilmiş kişinin gözü sevgilisinden başkasını görmez. Aynı şekilde soğan büyüsü ile ayrılan kişiler de birbirlerini görmeye tahammül edemezler.

Soğan büyüsü aynı evde yaşayan diğer şahısları da etkiler

Soğan büyüsü sadece aşık ettirilen ya da soğutulan kişiye tesir etmez. Soğan kabuklarının saklandığı evdeki herkes büyünün tesirine kapılır.

Eğer soğan büyüsü bir kişinin aşık ettirilmesi için yapılmışsa etkilenen şahsın ailesi de bu ilişkiye çok olumlu yaklaşacaktır. Aynı biçimde ayırma amacıyla uygulanan soğan büyüsü kişilerin ailelerinin de ilişkiye karşı çıkmasına neden olacaktır.

Soğan büyüsünü yaptıranları bekleyen büyük risk!

Soğan büyüsünde büyünün tesirini ortaya çıkaran asıl husus “hüddam”lardır.

Hüddam büyü uygulamaları için özel olarak görevlendirilmiş soyut varlıklardır. Bu hüddamlar soğan kabuklarının döküldüğü eve gelerek insanların bilinçlerini yönlendirirler.

Hüddamlar kimi zaman büyüleyecekleri insanlara da aşık olurlar. Cin taifesinden olan bu hüddamların aşık olduğu insanlara dair çok sayıda aktarım bulunmaktadır.

Ancak hüddamlar bir insana aşık oldukları zaman doğrudan ona zarar vermezler. Çünkü farklı mahiyette de olsa aşk duygusu hissederler. Ancak aşık oldukları kişiyi kıskandıkları için onun başka insanlarla aşk yaşamasına her zaman engel olmaya çalışırlar.

Soğan büyüsünün bu riski bilinmesine rağmen kısa sürede etkili sonuçlar verdiği için insanlar bu büyüyü uygulamaktan çekinmemişlerdir.

İlginizi Çekebilir: Saç Büyüsü

Bir insana soğan büyüsünün yapılıp yapılmadığı nasıl anlaşılır?

Kendisine soğan büyüsü yapılan insanların çoğu birbirine benzer tepkiler göstermeye başlamaktadır.

Bu nedenle de bir insana soğan büyüsünün yapılıp yapılmadığını şu belirtiler üzerinden tespit etmek mümkündür:

  • Bu büyünün etkisine kapılan insanlar genellikle birkaç gün süren mide rahatsızlıkları yaşarlar.
  • Büyünün tesir ettiği kişiler annelerine karşı çok duygusal bir yaklaşım sergilerler.
  • Soğan büyüsü kişilerde dalgınlık ve unutkanlığa neden olur.
  • Büyünün tesir gösterdiği ilk 2 gün içinde defalarca uykudan uyanıp evin içinde dolaşırlar.

Bu belirtilerin dışında kişilerin konuşmasında sık sık dil sürçmelerinin görüldüğünü de ifade etmek gerekir.

Soğan büyüsüne neden “yuva yıkan büyü” denmiştir?

Soğan büyüsü ayırma büyüsü olarak maalesef bazen evli çiftlere yönelik de yapılmaktadır.

Bu durumda sadece birkaç günde karı-kocaların ayrılmasına neden olan büyü, halk arasında “yuva yıkan büyü” olarak isimlendirilmiştir.

Soğan büyüsünün bu olumsuz tesirlerinden ötürü büyünün nasıl bozdurulacağı hususu büyük önem kazanmıştır.

Soğan büyüsü nasıl bozulur?

Soğan büyüsünün iki farklı bozdurulma yolu vardır.

Bu yollardan birincisi büyü maksadıyla hazırlanmış soğan kabuklarının saklandıkları yerden çıkarılarak yakılmalarıdır. Ancak çoğu zaman soğan kabukları o kadar itina ile saklanmıştır ki bu yolla sonuç almak mümkün olmamaktadır.

Büyünün ikinci bozdurulma yolu ise “büyü bozma duası” okumaktır. Felak ve Nas surelerinin peş peşe okunması inşallah büyünün tüm olumsuz etkilerini ortadan kaldıracaktır.

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı ile ilgili okuyucu yorumları herkesi şaşırtıyor, bizi de gerçekten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.
Buraya tıklayıp bu değerli eseri (En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı) indirin.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir