Hüddam Nedir Bu Bilgiler Herkesi Hayrette Bırakıyor

Hüddam Nedir: Her Amaç için Hüddam Çağırma

Şimdi, size bir örnek üzerinden hüddam çağırmanın nasıl olduğunu izah edeceğiz ve her türlü amacınız için bu uygulamayı nasıl yapmanız gerektiğini detaylarını aktaracağız:

 • Bunun için tam 2 gün boyunca hiçbir şey yemeden oruç tutmalı ve aç kalmalısınız. Tabi 2 günlük bu açlık süresince istediğiniz her şeyi içebilirsiniz ve sıvı tüketimi konusunda serbest olduğunuzu bilmelisiniz.

Bu iki gün süresince hem aç kalmalısınız hem de mümkün mertebe diğer insanlarla görüşmemeye çalışmalısınız.

Yani hüddam çağırma uygulamasında yalnız kalmak şartının da olduğunu bilmelisiniz.

 • Bu şekilde iki gün aç ve yalnız kaldıktan sonra, sizi hiç kimsenin rahatsız edemeyeceği bir ortama geçin.

Bu ortamda bütün ışıkları ve ışık kaynaklarını kapatmaya çalışın, yani ortamın mümkün mertebe karanlık olmasını temin edin.

 • Bu ortamı temin ettikten sonra, güneşin battığı istikamete, yani batı istikametine dönün, sonra da dizüstü çökün ve gözlerinizi kapatın.

Gözlerinizi kapattıktan sonra, tamamen niyetinizi düşünün ve hangi amaçla hüddam çağırıyorsanız o amaca odaklanmaya çalışın.

 • Bu odaklanma ve niyet aşaması esnasında, en az 10 dakika boyunca ne için hüddam çağırdığınız konusuna odaklanmaya çalışmalısınız. Bunu yapabilirseniz, kalbinizde bir karıncalanma ve titreme olduğunu hissetmeye başlayacaksınız.

Bu noktadan sonra şu cümleyi bir defa tekrar etmeniz yeterli olacaktır:

 • “Amacım sana malumdur ey hüddam, artık sendedir adam.”

Bu cümleyi bir defa söyledikten sonra, yanınıza bir hüddam geldiğini fark edeceksiniz, artık bu varlık sizin emrinize amade olmuştur ve onu istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

Okumaya devam edin, çünkü çok değerli bilgiler ile birçok önemli hususu anlatmaya devam edeceğiz:

Hüddam Nedir: Görevlileri Tehdit Etmek

Birçok insanın, hüddamları kullanabilmek ve onları görevlendirmek için, bu görevli varlıkları tehdit ettiği bilinmektedir.

 • Mesela, birçok insanın hüddamları boğmak ile tehdit ettiğini ve bu nedenle yanlarında sürekli olarak bir su şişesi taşıdıklarını bilmekteyiz. Yine bazı insanların hüddamları yakarak öldürmek ile tehdit ettikleri, bilinen bir gerçektir ve bu tip insanların bir kibrit veya çakmak ile dolaştıkları bilinir.

Fakat herhangi bir görevli varlığı (yani hüddamı) tehdit etmek, son derece tehlikeli sonuçlara ve riskli durumlara yol açabilir, bu bağlamda tehdit edilen görevlinin oldukça sıkıntılı girişimlerde bulunabileceği de görülmüştür.

 • Mesela bazı görevlilerin, yani hüddamların, kendisini boğmak ya da yakmak ile tehdit eden kişiye musallat olduğu ve onu bir şekilde devre dışı bıraktığı ve bazı zamanlarda da öldürdüğü bilinmektedir.

Bu işin tehlikeli boyutunu izah ettikten sonra, şimdi de en güçlü hüddamlardan dördünün özellikleri üzerinde duralım.

Okuyun: Nohut Büyüsü

Hüddam Nedir: Görevlilerin Sayısı, 4 Önemli Hüddam ve Görevleri

Konuyla ilgilenen alimler ve konunun uzmanları, görevli varlıklardan en güçlü olan 4 tanesini görevleri ile birlikte şöyle aktarmaktadır:

 • Melamiyanan isimli görevlinin özellikle tehlikeli işlerde kullanıldığı bildirilmektedir ve bu görevlinin bilhassa ölümcül düşüncelerin uygulanması amacıyla istihdam edildiği söylenmektedir.

Zaten Melamiyanan isimli hüddamı görevlendiren insanlar, genellikle ölüm büyüsü ya da soğutma tılsımı gibi işlemler için bu hüddamı istihdam ederler.

 • Garâminâr isimli hüddam ise özellikle aşk ve sevda gibi konularda istihdam edilen güçlü bir hüddam olarak karşımıza çıkmaktadır, bu konuda uzmanların görüş ve düşüncelerini incelediğimizde bu görevlinin aşk ve sevda konularında bir numara olduğu kanaatine varırız.

Bir de yine aşk ve sevda gibi konularda uzman olan insanların istihdam ettiği Apraziyal isimli bir hüddamdan bahsedilir ve bu görevlinin aynı zamanda dilek ve istek büyüleri için kullanıldığı da dile getirilir.

Ayrıca Çar isimli bir başka görevli varlıktan da bahseden uzmanlar, bu görevlinin de önemli görevleri ifa ettiği üzerinde anlaşırlar.

Size hüddam nedir sorusu ile ilgili akla gelebilecek en önemli ayrıntıları aktarmaya çalıştığımız bu yazımızda, belki de hüddam konusunda mutlaka bilinmesi gereken en önemli detayın da altını çizerek konuyu noktalamak istiyoruz:

Hüddam Nedir: Son Derece Tehlikeli, Öyleyse Ne Yapmalı?

Evet, şimdiye kadar hüddam ilmi ile uğraşan ve bu konuda kendisini yeterli gören insanların ne kadar ciddi tehlikelere maruz kaldıklarını ve ne kadar önemli tehditler altında bulunduklarını defalarca gözlemledik.

 • Bu konuda hüddam istihdam etmenin gerçekten tehlikeli bir konu olduğunu ve hayati risklere sebebiyet verebilecek bir husus olduğunu dile getirmek zorundayız.

Bu öyle büyük bir tehlike ki, herhangi bir hüddamı istihdam eden insanların türlü musibetlere ve ölüme maruz kaldıklarını bilmek, insanın tüylerini diken diken eden ve içini ürperten bir gerçek olarak ortada durmaktadır.

 • Bu nedenle biz, hüddam nedir diyen insanların bu gizli ilimle uğraşmasını gerçekten tehlikeli ve ölüme davetiye çıkaran bir mahiyete sahip olduğunu dile getirerek, bunun yerine çok daha masum ve tehlikesiz bir yöntemden bahsediyoruz.

Bu yöntem, Her Kapıyı Açan Murad Duaları Kitabı olarak biliniyor. Bu kitapta yer alan mucizevi dualar sayesinde birçok insanın türlü türlü isteklerine kavuştuğunu bilmekteyiz.

Eğer gerçekten etkili bir yöntem öğrenmek ve bu mükemmel dua kitabının içindeki mucizevi duaları tatbik ederek her türlü amacınıza ulaşmak istiyorsanız:

Her Kapıyı Açan Murat Duaları Kitabı ile ilgili okuyucu yorumları herkesi şaşırtıyor, bizi de gerçekten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.
Buraya tıklayıp bu değerli eseri (Her Kapıyı Açan Murat Duaları Kitabı'nı) indirin.

Bu kitaptaki duaların hüddam nedir sorusuna cevap bırakmayacak yeterliliğe ve potansiyele sahip olduğunu gördüğünüzde siz de şaşıracaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir