Herkesi Birbirine Soğutan Müthiş Ayırma Büyüsü

Ayırma büyüsü nasıl yapılı, nelere dikkat etmek gerekir, bozdurulması ve taşıdığı riskler

 • Bu büyü çok kısa sürede etkisini gösterir; ancak ayırma büyüsünün pek çok korkunç riski de bulunmaktadır. Bu risklerin bazıları telafisi mümkün olmayan zararlar verebilir. Bu nedenle büyü yaptıracak kişilerin dikkatli ve tedbirli olmaları gerekmektedir.

Bu yazımızda ayırma büyüsünün nasıl yapıldığı ve nasıl bozdurulduğu hakkında önemli bilgiler vereceğiz. Yazımızın sonunda ise aşk mevzularında büyü yapmak yerine çok daha etkili bir yol tavsiye edeceğiz.

İşte ayırma büyüsü hakkında tüm detaylar

Ayırma büyüsü sadece evlilere yönelik mi yapılır?

Ayırma büyüsü genellikle tarih boyunca daha çok evli çiftleri birbirinden soğutup ayırmak için uygulanmıştır.

Ancak bu büyü birbirini seven bekar kişileri ayırmak için de uygulanmaktadır.

 • Evli kişilere yönelik yapıldığı zaman ailelerin dağılmasına sebep olduğu için “yuva yıkan büyü” olarak kabul edilen bu uygulama halk tarafından pek de hoş karşılanmamıştır.

Büyü sadece doğuştan görme özürlü olan şahısları etkilemez. Ayırma büyüsü bu kişilerin haricindeki tüm kadın ve erkeklere yönelik yapılabilir.

Ayırma büyüsünde uygulanan “araya nifak sokma ritüeli” ne demektir?

Büyüye başlanmadan önce ayrılmaları sağlanacak erkek ya da kadına ait bir özel eşya temin edilir. Bu eşya kişinin sıklıkla kullandığı bir eşya ise büyü daha güçlü biçimde tutar.

Alınan eşyalar üzerinde kadın ile erkeğin isimleri 14’er defa okunur.

 • Okumalar bittikten sonra kadın ve erkeğe ait özel eşyaların her biri yaşanan şehrin farklı yönlerinde toprağa gömülmektedir. Büyünün bu aşamasına “araya nifak sokma uygulaması” adı verilir.

Nifak sokma aşamasında amaç eşyaların gömüldüğü yerler arasında mümkün olduğu kadar ev bulunmasına dikkat etmektir. Zira bu evlerde yaşanacak tüm tartışmalar ve olumsuz durumlar kadın ve erkeğin hayatında da etkili olacaktır.

Ayırma büyüsünün tutması için yapılan mühür

Büyünün tutması için “razlı mühür” yapılmaktadır.Mühürden kasıt mayasız hamurla yapılan çörektir. Bu çörek pişirilirken çöreğin üzerine çeşitli işaretler yapılır.

Mayasız hamurla yapılan çörek pek çok dinde kutsaldır. Çünkü bu çörek insanları sembolize eder.

 • Mühür adı verilen bu mayasız çörek avuç içi büyüklüğündedir. Çöreğin içine maya, tuz, şeker veya başka bir madde katılmaz.

Pişirilmiş çörek önce ortadan ikiye bölünür. Ardından her parça ufalanarak eşyaların gömüldüğü yerlerin üzerine dökülmektedir.

Bu aşamadan sonra büyü artık tesirini gösterecek ve 14. günün sonunda birbirini seven kadın ile erkek artık birbirinden nefret eden iki şahıs haline gelecektir.

Okuyun: Yumurta Büyüsü

Bir çifte ayırma büyüsü yapıldığı nasıl anlaşılır?

Ayırma büyüsünün diğer büyülerden farkı büyü belirtilerinin açık şekilde görülmemesi ve büyünün sinsi bir şekilde etki göstermesidir.

Ancak tüm büyülerde olduğu gibi soğutma ve ayırma büyülerinde de büyü yapıldığına dair kimi işaretler görmek mümkündür. Bu işaretlerin en yaygın görülenleri şunlardır:

 • Sıkça dil sürçmeleri yaşama
 • Dua okunan ortamlardan uzaklaşma isteği
 • İletişime kapalı olma ve yapılan eleştirilere sert karşılık verme
 • Sabah uykudan uyanamama ve gece defalarca uykudan uyanma
 • Kişisel eşyaların kaybedilip tekrar bulunması

Bu belirtilerin dışında “yalnız kalma isteği, dalgınlık, kapalı yerde kalamama ve dikkatini toplayamama..” gibi davranış kalıpları da ayırma büyüsü yapıldığına işaret sayılabilir.

Ayırma büyüsü yaptıranları bekleyen korkunç riskler

Bazı büyüler yapıldıktan sonra yön değiştirir ve büyü yaptıran kişilere zarar vermeye başlar. Ayırma büyüsü de bu tarzdaki büyülerden biridir ve pek çok tehlikeli risk barındırmaktadır.

Ayırma büyüsünün yön değiştirmesi halinde ortaya çıkabilecek riskler şunlardır:

 • Büyü yaptıran kişinin kendisi deliliğe sürüklenebilir veya intihar edebilir.
 • Büyü yaptıran şahsın ailesinde huzursuzluk baş gösterir ve ciddi ailevi tartışmalar yaşanır.
 • Büyü yaptıran kişi başka insanların gözüne çok sevimsiz görünebilir.
 • Ayırma büyüsü amacından saptığında bazen büyü ile hiç alakası olmayan kişileri de etkileyebilmektedir. Mesela bu büyüyü nefret ettiği bir çiftin ayrılması için uygulayan bir şahıs kendi kardeşinin veya anne babasının boşanmasına neden olabilir.

Büyünün burada sıralananlar dışında kestirilemeyen daha pek çok olumsuz riski de görülebilmektedir.

Ayırma büyüsü ile sadece 2 hafta içinde 2 düşmana dönüşmek

Mayasız çörek ile yapılan bu büyünün çok güçlü etkileri vardır.

 • Büyü iki hafta içinde insanların hayatını kâbusa çevirir. İnsanların birbirine sevgi ve saygısı kalmadığı gibi sevgililer birbirlerine düşman da kesilirler.

Kadın ve erkeğin söylediği her söz karşıdakine dokunur. Hakaretler ve aşağılamalar hayatın bir parçası haline gelir.

Büyünün yapılışının üzerinden çok kısa bir zaman geçmesine rağmen insanlar ayrılığı “kurtuluş çaresi” olarak görmeye başlar.

Ayırma büyüsü nasıl bozulur?

Bu büyünün geleneksel büyü bozma metotları ile bozdurulması son derece güçtür. Çünkü büyü malzemeleri yaşanan yerin iki farklı noktasında toprağa gömülmüştür. Büyünün bozulması için bu malzemelerin gömüldükleri yerden çıkarılmaları gerekmektedir.

 • Ancak geleneksel büyü bozma yolları dışında dua ederek de büyüyü hükümsüz bırakmak mümkündür.

Kuran-ı Kerim’den Muavvizeteyn denilen Felak ve Nas surelerini okumak en güçlü kara büyülerin dahi bozulmasını sağlamaktadır.

Aşk yaşamında büyüden çok daha hayırlı bir yol tavsiyesi

Ayırma büyüsüne başvuran insanların pek çoğu bu büyüye aşk yaşamındaki sorunlarını çözmek amacıyla yönelmektedir.

Halbuki büyü yaptırmak dinen caiz değildir ve büyük günahtır. Bu günaha bulaşmamak ve sevdiğine helal yollardan kavuşmayı dilemek en isabetli tercih olacaktır.

 • İşte bu noktada sevgili okurlarımıza En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları adlı eseri okumalarını tavsiye ediyoruz.

Birbirinden etkili onlarca aşk duasına yer veren bu başarılı eserle birlikte okurlara duaların ne zaman ve nasıl okunması gerektiğini belirten Uygulama Rehberi de gönderilmektedir.

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları adlı eser inşallah sizin de muradınıza kavuşmanıza vesile olacaktır:

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı ile ilgili okuyucu yorumları herkesi şaşırtıyor, bizi de gerçekten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.
Buraya tıklayıp bu değerli eseri (En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı) indirin.

Şu yazılar da ilginizi çekebilir: Şans Duası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir