Güzellik Büyüsü Kadınların Güzelliğini 7 Kat Arttıran Müthiş Uygulama

Güzellik büyüsü kadınların hayatını tamamen değiştiriyor

Eski dönemlerde “sihri ziba” olarak geçerdi bu uygulama. Güzellik büyüsü ilk defa Özbekistan’da ortaya çıkmıştır. Tarihte Özbek kadınlarının güzelliği ve çekiciliği üzerine anlatılan uzun övgülerde güzellik büyüsünün payı büyüktür.

Biz de bu yazımızda son derece olumlu etkiler yaratan ve kişilerin hayatında muhteşem değişiklikler yaşanmasını sağlayan güzellik büyüsü hakkında ayrıntılı bilgiler vereceğiz.

Büyünün yapılışı, etkileri ve bozdurması ile ilgili önemli açıklamalar yaptıktan sonra kadın okurlarımız için son derece faydalı olabilecek bir tavsiyede bulunacağız.

İşte tüm boyutlarıyla güzellik büyüsü hakkında her şey:

Güzellik büyüsü kişinin dış görünüşünü mü değiştirir yoksa insanların kişiyi güzel görmesini mi sağlar?

Güzellik büyüsü kişinin bedeni üzerinde hiçbir değişiklik yapmaz. Ancak kişiye bakan insanların bakışını değiştirir ve kişiyi insanların gözüne olduğundan daha güzel gösterir. Yani aslında güzellik büyüsü bir çeşit şirinlik uygulamasıdır.

Güzellik büyüsü ile güzellik algısında zirveye çıkan kişi herhangi bir hap almaz, yüzüne herhangi bir krem sürmez veya sağlığını riske atabilecek herhangi bir uygulama yapmaz. Bu anlamda güzellik büyüsü sağlık yönüyle tamamen risksiz bir icraat türüdür.

Güzellik büyüsü ile elde edilen güzellik algısı kalıcı mıdır?

Güzellik büyüsü herhangi bir yolla bozdurulmadığı müddetçe etkisini devam ettirir. Şirinlik büyüleri ile aşık etme büyülerinin büyük bir kısmını sadece belli bir süreliğine tesir gösteren uygulamalardır. Ancak güzellik büyüsü bir defa uygulandıktan sonra etkileri ömür boyu süren bir büyüdür. Büyünün yüzyıllardır dünyanın pek çok ülkesinde büyük rağbet görmesinin sebeplerinden birisi de bu kalıcılık özelliğidir.

Güzellik büyüsü sadece kadınların uygulayabileceği bir büyüdür

Bazı kaynaklarda güzellik büyüsünün erkeklere yönelik de yapılabileceği ve erkekleri insanların gözüne daha yakışıklı göstereceği yönünde çeşitli açıklamalar yapılmaktadır.

Bu görüş kesinlikle doğru değildir. Güzellik büyüsü yalnızca kadınlara yönelik yapılan bir uygulamadır.

Güzellik büyüsünün tesir etmediği kadınlar kimlerdir?

Güzellik büyüsü 2 tür kadın üzerinde herhangi bir etki yapmaz. Bu kadınlar “doğuştan kör olan kadınlar” ile “ikiz çocuk doğurmuş kadınlar”dır.

Güzellik büyüsü bu iki grup kadın dışında tüm kadınlar tarafından uygulanabilir.

Mutlaka Oku: Bu Şirinlik Duası Çok Etkili Okumayan Pişman Olur

Güzellik büyüsü nasıl yapılır?

Güzellik büyüsü dört aşamada icra edilen bir büyüdür. Bu aşamalarına geçmeden önce büyü yapılırken dikkat edilmesi gereken şu hususlara değinmekte fayda vardır:

  • Güzellik büyüsünün yapıldığı günlerde kadının adetli olmaması gerekmektedir. Eğer kadın adet döneminde ise büyü tutmaz.
  • Güzellik büyüsü kan bağı ile birbirine bağlı aile fertlerinden yalnızca birisine yapılabilir. Eğer önceden aile fertlerinden birisi bu büyüyü yapmışsa ikinci kişinin yapacağı uygulama boşa çıkacaktır.
  • Güzellik büyüsünün tüm aşamaları gece yapılır, gündüz vakitlerinde herhangi bir büyü ritüeli uygulanamaz.

Güzellik büyüsünün birinci aşaması: “telkin”

Büyünün bu aşamasında ilk çağ medeniyetlerine ait bazı dinsel ifadeler okunmaktadır. Bu dinsel ifadeler okunurken güzellik büyüsünü yaptıran kadının adı da cümleler içinde geçmektedir.

Okumalar sırasında kadın defalarca kendi adını duymaktadır. Bu uygulamanın amacı güzellik büyüsü yaptıran kadının özgüven kazanmasını sağlamaktır. Yani büyünün birinci aşamasında kadının kendisine bakışı olumlu yönde değiştirilmektedir.

Büyünün ikinci aşaması: vefk hazırlama

Vefk kelimesi Arapça bir sözcük olup “denge, düzen ve uyum” anlamlarına gelmektedir.

Büyü uygulamalarında ise vefk ifadesi büyü yapmak amacıyla hazırlanmış yazılı belge anlamındadır.

Güzellik büyüsünde büyü ile insanlara güzel gösterilecek kişinin adı vefk kağıdının ortasına yazılır. İsmin etrafına “erkekler, akrabalar, zenginler, yoksullar, yakışıklılar, yabancılar, askerler, doktorlar…” gibi her gruptan insanın adı yazılır.

Güzellik büyüsü tüm insanlara yönelik yapılmışsa genel birkaç ifadenin yazılması yeterli olacaktır. Zaten güzellik büyüsünün orijinalinde de büyü belli bir şahsa yönelik yapılmaz ve tüm insanları etkileyecek biçimde kapsamlı bir uygulama olarak icra edilir.

Ancak bazı kadınlar güzellik büyüsünü sadece bir erkeğe veya belli özellikteki erkeklere yönelik yapmaktadır. Vefk üzerinde bu tespit yapılırsa büyü sadece ilgili erkekleri etkileyecektir.

Güzellik büyüsünün 3. aşaması: vuslat

Büyünün bu aşamasında vefk kağıdı gece vakti bir mezarlık alanına götürülerek yakılmaktadır.

Yanan vefk kağıdının külleri mezarlık alanına düşer. Bu uygulamaya vuslat yani kavuşma adı verilir.

Bu aşamanın amacı güzellik büyüsünün tesirlerinin ölünceye kadar devam etmesini sağlamaktır.

Güzellik büyüsünün son aşaması: seyrüsefer

Seyrüsefer gezinti yapmak anlamındadır. Güzellik büyüsü yaptıran kadın büyünün bu aşamasında dolaşmaktadır.

Akşam güneş battıktan sonra büyü yaptıran kadının dışarı çıkacak ve şartlar el verdiği müddetçe mümkün olduğu kadar çok dolaşarak kendisini başka şahıslara gösterecektir. Büyünün bu son gecesinde kadını ne kadar çok insan görürse büyü o kadar tesirli olacaktır.

Güzellik büyüsü yaptıran pek çok kişi büyünün bu son aşamasının düğün, parti, konser gibi kalabalık bir güne denk gelmesi için titiz bir ayarlama yapmaktadır. Eğer böyle bir şeye fırsat bulunamazsa en azından misafirliğe gidilerek başka insanların bakışlarına maruz kalmak gerekmektedir.

Seyrüsefer aşaması sırasında başka insanlar kadına baktıkça kadın kendi içinden medyumun kendisine öğrettiği ifadeleri tekrar etmektedir.

Güzellik büyüsü ne zaman tutmaya başlar?

Güzellik büyüsü 4 gece süren uygulamalar sonucu yapılır. 4. gece uygulaması bittikten sonra büyü güçlü biçimde tutmaya başlar.

Güzellik büyüsü 4. geceden sonraki sabah tesirlerini gösterir. Kadim büyü kitaplarında güzellik büyüsünün kadının güzelliğini en az 7 kat artırdığı yönünde ifadeler bulunmaktadır. Bu büyünün sonuçlarına şahit olan insanlar da büyünün mucizevi etkileri hakkında önemli açıklamalarda bulunmuşlardır.

Güzellik büyüsü nasıl bozdurulur?

Güzellik büyüsü kişinin hayatını olumlu yönde değiştirdiği için genellikle bozdurulması pek de düşünülmeyen uygulamalardan biridir.

Ancak bazen nadir de olsa büyü yaptıran kişi büyünün bozdurulmasını isteyebilmektedir.

Güzellik büyüsünün iki farklı bozdurulma yolu vardır:

Bu yollardan birincisi güzellik büyüsünün tüm aşamalarını tersinden uygulayarak yeni bir büyü yaptırmaktır. Ancak bu tarz bir çabanın istenmeyen bazı sonuçları olabilmektedir. Çünkü büyüye başka bir büyü ile müdahale etmek şer güçlerin kontrolden çıkmasına neden olabilir.

İkinci büyü bozma yolu ise Kuran-ı Kerim’den çeşitli sureler okuyarak büyüyü tamamen hükümsüz bırakmaktır. Kuran ayetlerinin okunması ile en güçlü kara büyüler bile bozulmaktadır.

Kadın okurlarımız için harika bir tavsiye

Aşık etme duası, bağlama duası, çevirgel duası, surhubat duası, muhabbet duası gibi onlarca etkili aşk duasına yer veren En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları kitabı ile inşallah siz de gönlünüzden geçen murada kavuşacaksınız:

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı ile ilgili okuyucu yorumları herkesi şaşırtıyor, bizi de gerçekten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.
Buraya tıklayıp bu değerli eseri (En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı) indirin.

Bu harika eser okurlardan çok olumlu yorumlar almaktadır ve inşallah sizin yaşamınızda da hayırlı kapıların açılmasına vesile olacaktır.

Şu yazı da ilginizi çekebilir: 11 Adım Duası Arayanlar, Bu Uygulama Kaçmaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir