Göğüs Büyütme Çabası Bu Taktiklerle Başarıya Ulaşıyor

Göğüs büyütme egzersizleri yapın

Ayaktayken iki kolunuzu mümkün olduğu kadar sırtınıza yakın yerden yavaş yavaş yukarı kaldırın ve başınızın üzerinde kollarınızı birleştirin. Bu hareketi de en az 15 defa tekrar edin. Egzersizin amacı göğüs kaslarına elastikiyet kazandırarak yuvarlak ve büyük olmalarını sağlamaktır.

Özellikle kol ve omuz bölgesi için yapılan egzersizlerin ciddi faydaları gözlenmiştir. Bu egzersizler göğüs yan kaslarının güçlenip gevşemesini sağlarken aynı zamanda göğüslerin güzelleşmesine de yardımcı olur.

Uygun bir diyet yapın

Birçok kadın eğer biraz kilo verirlerse zayıflıklarına oranla göğüslerinin büyük kalacaklarına inanırlar. Bu kesinlikle yanlıştır. Kilo verilip alındığında göğüsler de küçülüp büyümektedir. Bu nedenle kilo aldırmayan ancak göğüsleri büyüten yiyeceklerin neler olduğu bilinmelidir. Karbonhidratlı yiyecekler, şeker ve c vitamininin göğüsleri büyütmekte faydalı olduğu bilinmektedir. Ancak bu konuda sihirli iki gıdayı istiyorsanız hemen söyleyelim ki uzmanlar büyülü iki şeyden bahsederler: bal ve yer elması.

Yer elması, maydanoz, karalahana, soya gibi sebzeler doğal göğüs büyütücülerdir. Ayçiçek çekirdeği, badem ve fındık göğsün gelişimini hızlandıran kuruyemişlerdir. Maydanozun taze yenilmesi gerekmektedir. Hatta mümkünse günlük maydanoz tüketilmeldir. Ayçiçek çekirdeği ise belli alerjilere yol açtığı için dikkatli tüketilmelidir.

Uygun bir duruş

Göğüslerin biçimli olmasında duruş oldukça önemli bir yer tutar. Dik yürümek, omuzları öne doğru kavis yapmamak ve yatarken göğüslere aşırı baskı yapmamak göğüslerin sağlıklı gelişimi için oldukça önemlidir.

En uygun bedendeki sutyenleri tercih etmek

Sutyenlerin renkleri ve biçimleri önemli olmakla birlikte en önemli özelliklerinin sağlığınıza uygun olmaları gerekmektedir. Son zamanlarda göğüs sağlığı dikkate alınarak yapılan sutyenleri tercih etmenizde fayda vardır. Ayrınca tam bedeninize uygun olan sutyenleri tercih ederseniz göğüslerinizi büyütme çalışmasında size faydalı sonuçlar sağlayacaktır. Ayrıca destekleyici askısı olan arkadan güçlü bir yapısı olan sutyenler de göğüs büyütme açısından olumlu sonuçlar doğurur. Yeri gelmişken söylemeden geçmeyelim ki göğüslerinizi büyük göstermek için sutyen içine yerleştirilen ürünleri asla ama asla kullanmayınız.

Doğum kontrol hapları

Doğum kontrol haplarının büyük bir kısmı göğüslerin büyümesinde de etkilidir. Çünkü durdurulan hormonlar çıkış bulma adına göğüste büyümelere yol açar. Ancak bu hapların kullanımında mutlaka doktora danışmak gerekir. Bu hapların birçok yan etkisi de vardır. Doktor muayenesinden geçmedikçe bu ilaçların alınması tavsiye edilmemektedir.

Göğüs büyütmede “doğu tarzını” deneyin

Bazı doğu âlimleri göğüs büyütmeyi sadece bazı gıdaların yenilmesi ile başardıklarını iddia etmişlerdir. Bu gıdaların başında yüksek demir içeriği ile hurma gelmektedir. Gerçekten de hurmanın göğüs büyütmede olumlu etkilerinin olduğu artık anlaşılmıştır. Rezene çayı bekârlarda göğüs büyütücü, doğum yapmış kadınlarda süt artırıcı bir etkiye sahiptir. Kirazın da göğüsleri biçimli hale getirdiğine dair Çin’de yaygın bir inanış vardır. Daha önce andığımız yer elması ile balı da ekleyerek listemizi tamamlayalım.

Doğal masajlarla göğüsleri büyütme

Hafif masajın göğüs büyütmekte çok faydalı olduğu bilinmektedir. Bu konuda iki de yardımcı unsurdan faydalanmakta yarar vardır. İlki baldır ki “ballı masaj” göğüsleri dikleştirir. İlerleyen yaşlardaki göğüs sarkmaları için de ballı masaj uygun bir yöntemdir.  İkincisi ise “zeytinyağlı masaj”dır ve zeytin yağı göğüslerin büyümesine yardımcı olur.

Göğsü fazla sıkmadan ve oval şekilde yapılan masaj göğüslerin büyümesini sağlar. Eğer masaj zeytinyağı ile yapılırsa daha faydalı sonuçlar alınır.

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı ile ilgili okuyucu yorumları herkesi şaşırtıyor, bizi de gerçekten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.
Buraya tıklayıp bu değerli eseri (En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı) indirin.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir