Gerçek Şahmeran Duası Beni Hayalime Kavuşturdu

2 Esma ile Yapılan Şahmeran Duası Çok Etkili

Gerçek şahmeran duasını öğrenerek hayalime kavuştuğumu açıkça söylemeliyim, hatta şahmeran duasını yapmadan önce hayallerime kavuşabilmek için türlü türlü farklı ve yanlış yollara başvurduğumu, fakat nihayetinde bu yolların yanlış olduğunu gördüğümü, sonrasında da bu mucizevi duaya yöneldiğimi de itiraf etmeliyim.

  • Evet bazı durumlarda şeytan insanı yanlış yollara sürükleyiveriyor, fakat insan basireti ve feraseti ile hareket edip yanlış yollara girdiğinde bile hakikati görebilmeli ve Allah’ın lütfu ile doğru yola yeniden yönelebilmelidir.

Şimdi size beni çok etkileyen ve çevremdeki insanları da müthiş derecede güzelliklere ulaştıran şahmeran duasını nasıl yapmanız gerektiğini anlatacağım, fakat öncesinde başımdan geçenleri kısaca sunmak istiyorum:

Şahmeran Duası Bana Neler Yaşattı?

Sevdiğim ve aşkı için ölümü bile göze aldığım insan beni terk edip gidince, şaşkınlık ve hüzün içerisinde kaldım, her türlü kötü şey aklıma gelmeye başladı, onun için yapamayacağım hiçbir şey olmadığı için ölümü bile defalarca düşündüm ve bu kargaşa içerisinde medyumların ve sahte hocaların kirli ağına düşmek durumunda da kaldım.

  • Bu noktada onların beni oyalamaları ve para tuzağına düşürmeleri neticesinde birkaç ay boyunca amacıma hiçbir şekilde ulaşamadım. Ne var ki şahmeran duası ile karşılaştım, daha doğrusu bana şahmeran duası yapmam gerektiğini rüyamda yaşlı bir zat bildirdi.

Bu bildirim sonrasında şahmeran duasının gücü ile karşı karşıya geldim, tam bir hafta içerisinde sevdiğim insanı yeniden kendime bağladım ve onun aşkını sadece kendime celb etmeyi başardım.

Şimdi inanılmaz derecede mutluyum, onu da mutlu ediyorum ve hep beraber daima güzellik içerisinde harika bir aşk hayatı yaşıyoruz, beni değiştiren ve hayatıma renk katan şahmeran duası şöyle yapılır:

Şahmeran Duasının En Güzel Tarifi

Sessiz bir yere geçerek yanınızı 1 adet kırmızı mum alıp bu kırmızı mumu yakarak bunun üzerine 7 defa Fatiha Suresi okuyup sonrasında 21 defa Ya Hay esmasını okumanız gerekir.

İlgili Yazı: Muska Nasıl Yapılır

Ya Hay esmasını okurken Cenabı Hakk’ın ölü kalpleri bile diriltebilecek kudretin sahibi olduğu hakikatini düşünmeniz gerekir ve 21 defa Ya Hay esmasını okuduktan sonra ise şunları söylemeniz lazım gelir:

  • “Ya Hay, ölü kalpleri bile diriltip onlara hayat bahşeden hikmetin ve ilmin sayesinde hayatta bulunuyoruz ve senin varlığın ile daima kendimizi teselli ediyoruz. Varlığının sonsuzluğuna iltica edip senden başka gidilebilecek ve müracaat edilebilecek hiçbir kapı olmadığını gören kulların, senin varlığın ile avunup kalpleri dirilten nefesine ihtiyaç hissetmektedir. Ben de sevdiğim insanın kalbini dirilterek yeniden ve tekrar bana cezb olmasını ve bağlanmasını arzuluyorum, bu fazileti bana şahmeran duası ile bağışla, amin.”

Bu ifadeler sonrasında kırmızı yanan mumun üzerine 77 defa Ya Kayyûm esmasını okumalı, bu esmayı okurken de Allah’ın kainatı kendi kudreti ile elinde tuttuğu gerçeğini ve onu daima idare ve idame ettiği hakikatini düşünmelisiniz.

Ardından da yanan kırmızı mumun üzerine şunları okumalısınız:

  • “İlahi varlığın ile bize varlık ihsan eden, evreni yoktan var ederek onu daima ayakta ve hayatta tutan hikmetin, bana da yar ve yardımcı olsun; kullarının avare avare dolaşan kimsesizlerine sadece sahip çıkan sensin Allah’ım. Hidayete muhtaç olan gönüllere nurunu ve hidayet ışığını gönderip onları karanlıklardan alıkoyan ve çıkmaz sokaklardan kurtaran sensin Allah’ım. Hidayetine muhtaç olan kalbime ve karanlığa gömülen ruhuma hidayet ışığını bahşeyleyerek şahmeran duasının gücünü bana da yoldaş eyle, amin.”

Şahmeran Duasında Son Özel Kısım

Ya Hay ve Ya Kayyûm esmalarını kullanarak yanan mumun üzerine okumuş olduğunuz bu tılsımlı ve tesirli sözlerin ardından şimdi yanan mumu bir üflemede söndürüp, götürüp sessiz bir yerde saklamalı, orada kalmasını temin etmeye çalışmalısınız ve ertesi gün yeniden bu uygulamayı yapıp aynı şekilde aynı ifadeleri kullanarak uygulamayı tekrar etmelisiniz.

  • Bunu tam bir hafta boyunca (yani toplamda 7 gün boyunca) gerçekleştirmeniz halinde şahmeran duası da en güçlü halini alacak ve en tesirli şekilde size mutluluk ve bahtiyarlık getirecek.

Yedinci gün, yine aynı uygulamayı yaptıktan sonra ise yanan mumun üzerine şu ifadeleri okuyup şahmeran duasını bitirmelisiniz.

Yani 7 günün uygulaması bittikten sonra, ekstra olarak şu ifadeleri okuyarak şahmeran duasını bitirmeniz gerekir:

Allah’u la ilahe illa Hüve’l Hayyu’l Kayyum

Allah’u la ilahe illa Hüve’l Aliyyu’l hakim

Allah’u la ilahe illa Hüve’s Semiu’l Alim

Allah’u la ilahe illa Hüve’r Rahmanü’r Rahim

Allah’u la ilahe illa Hüve’l Vahidü’l Ehad

Allah’u la ilahe illa Hüve’l Ferdü’l Varid

Allah’u la ilahe illa Hüve Raufu’r Rahim

Allah’u la ilahe illa Hüve’l Aziz’ur Rahim

Allah’u la ilahe illa Hüve’z Zahiru’l Batın

Allah’u la ilahe illa Hüve’l Ahadu’s Samed

Allah’u la ilahe illa Hüve’l Fettahu’l Alim

Allah’u la ilahe illa Hüve’l Azizu’l Alim

Allah’u la ilahe illa Hüve’l Hannanu’l Mennanu Deyyan

Allah’u la ilahe illa Hüve’l Kadiru’l Kadir

Allah’u la ilahe illa Hüve’ Rafiu’l Alim

Allah’u la ilahe illa Hüve’r Rabbü’l Arş’il Azim

Allah’u la ilahe illa Hüve’l Meliku’l Kudüs

Allah’u la ilahe illa Hüve’l Hakku’l Mübin

Allah’u la ilahe illa Hüve’l Baisü’l Varis

Allah’u la ilahe illa Hüve’l Esmau’l Hüsna

Hüve’l Hayy’u la ilahe illa Hu Fed’uhü Muhlisine Lehü’d-diyn

Sübhane Birahmetike ya Erhame’r -rahimin.

Ve’l Hamdu -lillahi Rabbi’l Alemin

İslam alimlerinin bize çok etkili ve çok güçlü dualar sunduğunu biliyoruz, bu çok etkili ve güçlü dualar içerisinde aşk hayatınızı yeniden inşa ve ihya edebilecek uygulamalar olduğunu da hatırlatmak isteriz.

Bu anlamda şu tavsiyemizi de mutlaka incelemelisiniz:

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı ile ilgili okuyucu yorumları herkesi şaşırtıyor, bizi de gerçekten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.
Buraya tıklayıp bu değerli eseri (En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı) indirin.

Gerçek Şahmeran Duası Beni Hayalime Kavuşturdu” üzerine bir yorum

  1. Merhaba efendim banada yardim ederim sor durumdayim benimde sevdigim biri var ama ne yaziki ayrildik tam 4 hafta oldu büyük kavgayla ayrildik buzamana kadar hep ben dönmüstüm ama busfer onun bana gelemsini istiyorum bana yardim edin ne yapmam lazim zor durumdayim??

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir