Eski Sevgilini Kendine Bağlamanın Yolları, Müthiş Bir Karar

Eski Sevgilini Kendine Bağlamanın Yolları, En Doğru Karar ve Adım Hangisi Olabilir?

Eski sevgili, insanın en derin ve en katlanılmaz dertleri, acıları yaşamasına neden olan bir kavram. Adı bile çok garip. Hem sevgili hem de eski. Her şeye rağmen hala sevgili, hala sevimli.

  • Evet, zamanında en tatlı anıları birlikte yaşadığın sevgilinin, şimdilerde en acı ıstırapları yaşatan kişi olması ne garip. Sevgili de olsa eski olması insanı derinden sarsıp etkiliyor mutlaka. Zaten etkilemese idi eski sevgiliyi kendine bağlamanın yolları adlı bu yazıyı okuyor olmazdın değil mi?

Bak dostum, eski sevgilini kendine bağlamanın yolları adlı bu yazımda sana çok önemli bir yoldan söz edeceğim; ama yolumuzun çatallaştığı bu noktada önemli bir karar vermen gerekiyor.

  • Eski sevgilinin ellerini yeniden tutmak ve sevdalı gözlerine tekrar aşkla bakmak, seni daha iyi hissettirecek mi? Yani eski sevgiline yeniden kavuşmak, hayatında olumlu bir etki, pozitif anlamda bir fark yaratacak mı?

Bu soruları, hiç kimsenin etkisinde kalmadan, yüreğinin sesini dinleyerek cevaplamanı istiyorum. Eğer kararın olumlu ve cevabın kesin ise, başkalarının söylemlerine itibar etme. Vicdan, en iyi yargıçtır çünkü.

  • Gönlünün sesini dinleyip pişman olan insanla hiç karşılaşmadım; ama eski sevgilisine kavuşma olanağı varken bu fırsatı tepen ve ömrü boyunca, bu kararına hayıflanan birçok aşıkla karşılaştım.

Sen bakma, eskiye rağbet olsaydı bitpazarına nur yağardı, söylemlerine. Ben şu atasözünün, vefa duygumuza daha uygun olduğunu düşünüyorum: “Her şeyin yenisi, dostun ise eskisi makbuldür.”

En eski dostunun, yani eski sevgilinin, bitpazarı ile mukayese edilecek tarafı olmadığına göre, onu tekrar sarma arzusunun da yadırganacak bir tarafı olmadığı aşikâr.

İlgili Makale: Erkek Sevdiğini Nasıl Belli Eder

Eski Sevgilini Kendine Bağlamanın Yolları ve Dönüm Noktası

Burada, karar vermek çok önemli idi. Hala, içinde tereddütler yaşıyorsan sana önerim acele etme, iyi düşünüp doğru karar ver. Ancak, o zaman sağlıklı ve isabetli bir karara varabilirsin.

Yine de kesin kararını verdiğini varsayarak devam edelim.

  • Şimdi, eski sevgilini kendine bağlamanın yolları içerisinde en iyi ve yapıcı olanını anlatabilirim.

Bir şekilde, kaybettiği eski sevgilisini yeniden elde eden insanlar olduğunu bilirsin. Çevrende de bu tipleri görmüş ya da en azından duymuş olmalısın. Peki, bu kişilerin bunu nasıl becerdiklerini hiç düşündün mü?

  • Bazı yöntemler kullanarak bunu başardıkları kesin. Örneği çoğaltalım. Yüz insanın, her birinin eski sevgilisini farklı bir taktik kullanarak yeniden kendine bağladığını düşünelim. Bu insanların kullandığı bütün bu geri getiren etkili taktikleri bilmek insana fayda sağlar mı? Cevap açık. Elbette ki sağlar. Zira bu yöntemler, üzerinde çalışılmış, etkili olduğu kanıtlanmış, tecrübe edilmiş yöntemler.

Peki, bu taktikler içerisinde hiç hata payı olmayan en etkilileri, elinin altında olsaydı artık eski sevgilini kendine bağlamanın yollarını arar mıydın?

  • Ne demek istediğimi anladın umarım. Evet, geri getirme konusunda mükemmel olan ve artık eski sevgilini kendine bağlamanın yollarını aramana gerek bırakmayacak olan bu yöntemlerin hepsi, bir kitabın iki kapağı arasında duruyor ve eski sevgilisini geri getirmek isteyen insanlar tarafından okunmayı, anlaşılmayı, pratiğe dökülüp işe yaramayı bekliyor.

Nitekim bu nadide eser insanlara öylesine katkı sağladı ki şimdiye dek yüzbinlerce kişi bu yöntemleri yerli yerinde kullanarak eski sevgilisini geri getirdi, bunu başardı. Belki de sıra sendedir.

Bu harika tekniklere aşağıdan ulaşabilirsin. Sağlıcakla…

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Kesin ve Garantili Yolları Seti ile ilgili okuyucu yorumları herkesi şaşırtıyor, bizi de gerçekten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.
Buraya tıklayıp bu değerli eseri (Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Kesin ve Garantili Yolları Seti'ni) indirin.

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce muhteşem ve hayret verici yorum var.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir