Eski Sevgilimi Geri Kazanmak İstiyorum, Ne Yapmalıyım?

Bir Öykü ile Eski Sevgilimi Geri Kazanmak İstiyorum

Bir ara, Nasrettin Hoca, akşamüzeri evine giderken, tam avlunun önünde anahtarını kaybeder. Aksilik bu ya, hanımı evde olmadığı için, dışarıda kalakalır.

İstemeye istemeye, karanlıkta anahtarını aramaya koyulur. Bakar ki, anahtarın düşürdüğü yer oldukça karanlık, avlunun daha aydınlık bir yerine geçer, anahtarını orada aramayı sürdürür.

Birkaç dakika aradıktan sonra, yan taraftaki komşu, Hoca’yı görür. Merak edip yanına gelir, Hoca’ya ne aradığını sorar. Hoca, olan biteni komşusuna anlatır, ardından anahtarı birlikte aramaya devam ederler.

Yarım saat boyunca her yeri didik didik ararlar; ancak anahtarı bir türlü bulamazlar. En sonunda komşusu, Hoca’ya sorar:

“Hoca, anahtarı burada kaybettiğinden emin misin?”

Hoca, hayır der, burada kaybetmedim, avlunun girişinde düşürdüm.

Komşu, sinirlenir: “Allah müstehakını versin Hoca, madem anahtarı orada düşürdün; o halde niçin burada arıyoruz ki?”

Hocanın cevabı enteresandır: “Evladım burası daha aydınlık olduğu için tabi ki. Neden karanlıkta arayalım ki?”

Eski sevgilimi geri kazanmak istiyorum, deyip de yanlış yerlerde çözüm arayanların durumunu daha iyi betimlemek için anlattım bu fıkrayı.

Eski sevgilimi geri kazanmak istiyorum, diyen bir aşık, Nasrettin Hoca’nın komik ve ibret verici durumuna düşmek istemiyorsa, şu hususlara dikkat etmelidir:

Eski Sevgilimi Geri Kazanmak İstiyorum, Diyenlerin Sakıncalı Maddeler Listesi

1- Büyü ve dua gibi hurafelerden medet ummak, denize düşenin yılana sarılmasından farksızdır. Dolayısıyla, eski sevgiliyi geri getirme büyüsü gibi büyülerin ve büyücülerin tuzağına düşmekten kaçınmanı öneririm.

Eğer bu büyüler ve ne idüğü belirsiz dualar, gerçekten işe yarasaydı, yeryüzünde mutsuz insan kalır mıydı? Veya, kendini halka medyum diye takdim edip pazarlayan bunca dolandırıcı (işini hakkıyla yapan azınlığı tenzih ederim) ortalıkta cirit atar mıydı?

Düşünsene, eğer bu büyüler işe yarıyor olsaydı, büyücülerin hepsinin zengin ve mutlu olması gerekmez miydi? Öyle mi sence?

Aç biilaç dolaşan yüzlerce büyücü, bunun böyle olmadığını kanıtlamaz mı?

Kelin ilacı olsa kendi başına sürmez mi? Eski sevgilimi geri kazanmak istiyorum, diye kendilerinden medet umduğun büyücü takımı, senden kötü durumda değil mi?

Özetle şunu söylemek istiyorum: “Ben umarım bacımdan, bacım ölür acından.”

2- Eski sevgilimi geri kazanmak istiyorum, diyenlerin şiddetle kaçınması gerekenler listesinin 2. maddesi, acele etmektir. Sen de şuna benzer cümleleri içinden geçirdin mi:

“Eski sevgilimi geri kazanmak istiyorum, hemen harekete geçmem gerek. Bir yolunu bulup onun ellerini yeniden tutmam gerek. Bu acıya daha fazla dayanamam. Eğer başka birisiyle birlikte olursa, öldüğümün resmidir. Ben tek başıma nasıl yaşarım, onsuzluğa nasıl katlanırım?”

Bu ve buna benzer düşünceler zihninin kıvrımlarında dolaşıyorsa, sakin olmanı öneririm. Çünkü, ancak sükunete kavuşarak ona yeniden kavuşabilirsin.

İstatistiksel bir bilgi ile seni biraz olsun rahatlatayım:

İnsanlar, sevgililerinden ayrıldıktan sonra yeni bir ilişki kurmaya çalıştıklarında, bu yeni ilişkinin devam etme olasılığı, yüzde beş civarında.

Yani, eski sevgilinin bir başkasına gönül vereceğini düşünüyorsan yüzde doksan beş, yanılıyorsun.

Şimdi de eski sevgilimi geri kazanmak istiyorum diyenler için 3 muhteşem yöntem anlatayım:

Tamamlama Yöntemi Eski Sevgilinize Yeniden Kavuşmanızı Sağlayabilir

Anlama yöntemi adını verdiğimiz yöntem, insan zihnini ve beynini manipüle etme esasına dayanan çok etkili bir yöntem olarak bilinir ve bu yöntem şu şekilde kullanılabilir:

Evvela eski sevgilinize herhangi bir öykü gönderin ve bu hikayeyi en can alıcı yerinde bitirmeye çalışın. Yani eski sevgilinize herhangi bir konuda kısa bir hikaye yazın ve yazmış olduğunuz bu hikayeyi önemli bir noktada yarıda bırakarak ona şunu söyleyin:

“Lütfen göndermiş olduğum bu hikayeyi kendi zihninden tamamla ve nasıl bitirmek istiyorsan hikayeyi o şekilde bitir.”

Bunu eski sevgiline söylediğinde ona iki şekilde sahip olmuş ve onun beynini iki şekilde kanalize etmiş olacaksın.

Birincisi onun seninle ilgili düşüncelere dalmasını sağlamış ve sana ait duygularını ve düşüncelerini yeniden canlandırmasına vesile olmuş olacaksın. Bu sayede sana dair derin düşüncelere dalacak ve seni yeniden arzulamaya başlayacak.

İkincisi ise hikayeyi bitirme ve tamamlama derdi ile uğraşırken (yani bu konuya yoğunlaşmaya ve odaklanmaya çalışırken) aynı zamanda seni daha iyi anlamaya ve ne yapmaya çalıştığını daha derinden kavramaya çalışacağı için seninle empati kurmuş olacak ve bu empati sonucunda sana dönme eğilimi çok daha fazla artacak.

İlginizi Çekebilir: Ayrılan Sevgiliyi Geri Kazanma Yolları

Rüyada Görme Taktiği

Bir önceki maddede ifade etmeye çalıştığım yöntem, aslında eski sevgilinin beynini manipüle etme esasına dayanan ve onun zihnini ve düşüncelerini sana yönlendirmesine vesile olan muhteşem bir yöntem. Aynı yöntemi rüyada görme taktiği şeklinde de kullanabilirsin, şöyle ki:

Eski sevgiline bir mesaj atıp şunu söyleyebilirsin:

“Ben dün gece rüyamda seninle ilgili çok acayip ve hayret verici şeyler gördüm, acaba görmüş olduğum bu şeyler gerçek mi?”

Ona, buna benzer bir mesaj attığında eski sevgilinin zihninde muazzam bir şaşkınlık ve heyecan duygusu yaratmış olacaksın ve özellikle senin ne görmüş olabileceğine dair ciddi bir merak duygusu ile onu baş başa bırakmış olacaksın. Bu merak duygusu, en az bir hafta boyunca onu meşgul edecek ve bu meşguliyet seninle ilgili düşüncelerini ve duygularını uyandırmasına vesile olacaktır.

Bazen eski sevgiliyi geri kazanma yolları hepten kapalıdır; çünkü eski sevgili, kendi sabit fikriyle ve mantıksız düşünceleriyle bu yolu kapatmış olabilir.

Bize düşün, eski sevgilimizin zihnini bu mantıksız düşüncelerin bombardımanından kurtarmaya çalışmak ve aklındaki sabit fikirlerden arındırmaktır. Söylediklerim havada kaldı ise bir örnekle somutlaştırmaya çalışayım:

Eski Sevgilinin Mantıksız Düşüncesi Hikayesi

Kadının biri her sabah sundurmaya çıkıp şöyle seslenir imiş:

  • “Buraya hiç kaplan gelmesin! Çünkü ben kaplanlardan nefret eder ve onlardan korkarım.”

Aylarca her sabah düzenli olarak söylenen bu söz, çevredeki insanları rahatsız etmeye başlayınca, bir kişi bu gidişe bir son vermek için bir şeyler yapmalıyım, der. Yapacağı şey, oldukça basittir; sadece buralarda zaten kaplan olmadığını, dolayısıyla dua etmeye de hiç gerek olmadığını kadına anlatıp ikna edecektir.

Nitekim, ertesi sabah, kadın sundurmaya çıkıp aynı cümleyi kurduktan hemen sonra, komşusu konuşmaya başlar:

“Günaydın komşum, uzun süredir seni takip ediyorum. Her sabah kalkıp, buralara kaplan gelmesin, diye dua ediyorsun. Dua etmen çok güzel; ama buralarda zaten hiç kaplan yok ki.”

Kadın, bir iki saniye düşünüp şu cevabı verir:

  • “Demek ki ettiğim dualar işe yarıyormuş.”

Eski Sevgilin de Böyle Düşünüyor Olmasın?

Bu bir benzetmeydi tabi; fakat her benzetme, benzetilenden bir şeyle taşır. Dolayısıyla bir kişi bile böyle bir düşünce açmazına girmiş ise bu, bütün insanların (tabi eski sevgililerin de) bu açmaza düşebilecekleri anlamına gelir.

Daha doğrusu, eski sevgilinin bu düşünce açmazına (mantıksız düşünceye) düşme olasılığı çok yüksek; çünkü aşk acısı insanı mantıksız fikirlerle donatır.

Örneğin, eski sevgilin, senin hiç suçun olmadığı halde seni bir başkasına yakıştırıp “kıskançlık krizi”ne girdiği için seni terk etmiş olabilir.

Veya çoğu ilişkide olduğu gibi eski sevgilin bir vehim sonucu, kendisini aldattığın veya kendisine değer vermediğin düşüncesinden hareketle senden ayrılmış olabilir. Aslında öyküdeki kadının düşünce problemi, bütün insanların sorunu, buna eski sevgilin de dahil.

Peki, eski sevgilinin böylesine bir düşünce problemine düştüğünü nasıl bilebilirsin ve onu bu açmazdan nasıl kurtarabilirsin?

İşte bu sorunun cevabı oldukça zor; zira burada devreye psikolojik süreçler giriyor. Dolayısıyla insan psikolojisi üzerine okuman ve düşünmen gerekiyor; eğer onu gerçekten geri kazanma düşüncen varsa bunu yapmalısın.

Bunu nasıl yapacağına ilişkin birçok tatmin edici bilgi paylaştım bu sitede. Siteyi biraz dolaşırsan bunun birçok etkili tekniğini bulacağından eminim.

Eski Sevgilimi Geri Kazanmak İstiyorum Diyenler Ters Psikolojiden Faydalanabilir

Eski sevgiliyi yeniden elde etmek ve yeniden kazanmak hususunda defalarca denenmiş ve tecrübe edilmiş en güzel ve en etkili yöntemlerden birinin de ters psikoloji olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz ve bu yöntemi kullanabilmek için aşağıdaki adımları takip etmen gerektiğini belirtebiliriz:

Ters psikoloji esasında eski sevgiliye “Artık bana dönmesen de olur, ben sensiz de rahat bir şekilde yaşayabiliyorum ve sen olmadan da hayatıma dimdik bir şekilde devam edebiliyorum, kısaca ben artık güçlüyüm ve sensiz de olabilirim.” mesajını vermek şeklinde gerçekleşir.

Bu mesajı eski sevgiline verebilirsen ve bu duruşu olması gerektiği gibi sergileyebilirsen, eski sevgilinin zihnine şöyle bir tohum ekmiş olacaksın:

Bu mesajı alan eski sevgilin yeniden seninle birlikte olmak isteyecek ve göndermiş olduğun “artık gelmesen de olur” mesajını “mutlaka gel, sana ihtiyacım var” şeklinde algılayacak.

Bu mesaj her zaman bu şekilde algılanır, çünkü ters psikoloji insan tabiatının en güçlü duygularından biri ve psikolojinin en esaslı gizemlerinden biri olarak gözümüzün önünde durmaktadır. Kısaca ters psikoloji, hakikaten “eski sevgilimi geri kazanmak istiyorum” diyenler için tam anlamıyla biçilmiş kaftandır ve son derece önemli bir yöntemdir.

Şimdi sana bir önceki bilgiden daha rahatlatıcı bir bilgi daha aktarayım. Eğer aşağıda linkini vereceğim siteyi iyice inceler ve tavsiye edilen kitabı özümsersen, artık, eski sevgilimi geri kazanmak istiyorum, demekten vazgeçer, onun sevdalı gözlerine yeniden bakmanın hazzını ve keyfini yudumlarsın.

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Kesin ve Garantili Yolları Seti ile ilgili okuyucu yorumları herkesi şaşırtıyor, bizi de gerçekten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.

Buraya tıklayıp bu değerli eseri (Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Kesin ve Garantili Yolları Seti'ni) indirin.

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce muhteşem ve hayret verici yorum var.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir