Ermeni Büyüsünü Tek Başıma Yaptım Harika

Ermeni Büyüsü Nasıl Yapılır, Nasıl Bozulur, Faydalı mıdır, Riskli midir, Bütün Detayları Bu Yazıda Bulacaksınız

Ermeni Büyüsü Yapacaksanız Şu 8 Detayı Mutlaka Öğrenmelisiniz!

Sevgili okurlarımız, ermeni büyüsü hakkında en doğru bilgileri, en kesin gerçekleri ve en önemli ayrıntıları öğreneceğiniz bu yazıda çok değerli 8 bilgi ile yolunuza devam edeceksiniz.

 • Bu 8 bilgi içerisinde hem ermeni büyüsü nasıl yapılır hem de ermeni büyüsü nasıl bozulur gibi çok değerli bilgilerin yer aldığını görecek ve evde tek başınıza ve hiç kimseden yardım almadan bu muazzam büyüyü uygulayabileceksiniz.

Öyleyse yazı içerisindeki bütün detayları öğrenmeye çalışmalı ve ermeni büyüsü ile ilgili izah edeceğimiz bütün bilgileri sindirmeye ve içselleştirmeye çalışmalısınız. Bu sayede evde tek başınıza ve hiçbir hocadan ya da medyumdan yardım almadan ermeni büyüsünü yapabilecek ve rahat bir şekilde uygulayabileceksiniz.

1- Ermeni Büyüsü Hangi Amaçla Yapılır?

Öncelikle internet ortamında dolaşan ve yanlış bir şekilde aktarılan bilgilerden birini düzelterek işe başlayalım, şöyle ki:

 • Genelde ermeni büyüsünün ayırma ya da soğutma büyüsü olduğu yönünde bilgiler aktarılır ve bu bilgi kesinlikle yanlıştır, çünkü bu muazzam etkili büyü sadece ayırmak veya soğutmak amacıyla kullanılmaz.

Her ne kadar birçok insan bu büyüyü ayırma ya da soğutma büyüsü olarak kullanıyor olsa da esasında ermeni büyüsü her dileğin gerçekleşmesi ve her isteğin husule gelmesi için tatbik edilen oldukça geniş etkili bir büyüdür.

Zaten kadim büyü kitapları ermeni büyüsünden söz ederken bu büyünün en geniş amaçlı büyülerden biri olduğunu ve her amaca yönelik uygulanabilecek bir tılsım olduğunu ifade ederler.

Okumaya devam edin ve ermeni büyüsü ile ilgili detayları öğrenmeyi sürdürün lütfen:

2- Ermeni Büyüsü Gerçekten Etkili midir?

Evet, ermeni büyüsünün hüddamı dolayısıyla bu büyünün çok etkili ve çok tesirli olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Kadim büyü kitapları bu konuda ermeni büyüsünün en güçlü büyülerden biri olduğunu ve bunun böyle bilinmesi gerektiğini ifade ederler.

 • Gerekçe olarak da ermeni büyüsünün hüddamı olan Hüddam Garâminâr‘ın muazzam gücüne vurgu yaparlar.

Zaten aşağıda ermeni büyüsünün görevlisi olan ve Hüddam Garâminâr olarak bilinen görevliden yeterince söz edeceğiz.

3- Ermeni Büyüsünün Malzemeleri Nelerdir?

İşin en güzel tarafı şudur ki, bu çok etkili tılsımın tatbik edilebilmesi için gerekli olan materyaller oldukça kolay temin edilebilir ve her insan bunları kolaylıkla bulabilir. Şöyle ki:

 • Herhangi bir kırtasiyeden kolaylıkla alabileceğiniz kırmızı kurşun kalem ile sarı saman kağıdı, ermeni büyüsünü uygulayabilmek için yeterli ve kâfidir.

Alacağınız kırmızı kurşun kalemin içinin de dışının da kırmızı olması gerekir, saman kağıdının da sarı olmasına dikkat etmelisiniz.

Bu malzemeleri temin ettikten sonra, ermeni büyüsünün detaylarını öğrenmeye başlayabilirsiniz ve yapacağınız büyüde çok büyük rol oynayan görevli hüddam hakkında daha detaylı bilgiler öğrenmelisiniz, okumaya devam edin lütfen:

4- Ermeni Büyüsünün Hüddamı Kimdir?

Değerli okurlar, ermeni büyüsünün görevli varlığı olarak bilinen Hüddam Garâminâr, kadim büyü kitaplarının söylemlerine göre serdar-ı hüddam olarak bilinen ve görevli varlıklar içerisinde en güçlü ve geniş yetkiye sahip olan görevlilerden biridir.

 • Öyle ki bu görevliyi kendisine ram ettirebilen (yani boyun eğdirebilen) kişinin en güçlü medyumlardan biri olacağı söylenir, bununla birlikte gerekli şartları ve koşulları yerine getirebilen her insanın bu görevliyi kendisine ram ettirebileceği dile getirilir.

Zaten yazının ilerleyen kısmında bunu öğrenecek ve bu sayede ermeni büyüsünü en güzel şekilde tatbik edebileceksiniz.

Mutlaka Oku: Bereket Duası

5- Ermeni Büyüsü Nasıl Yapılır?

Şimdi meselenin en can alıcı ve en hassas noktasına geldik ve sizden ricamız yazının bundan sonraki kısmını daha dikkatli bir şekilde takip etmeniz olacaktır.

Çünkü artık elinizdeki malzemelerle ermeni büyüsü nasıl yapılır sorusunun cevabını öğrenecek ve her amacınız için bu büyüyü tatbik edebilecek hale geleceksiniz.

 • Evvela bir pazar sabahı, sabah erkenden uyanmalı ve mümkünse güneş doğmadan önce büyüye başlamış olmalısınız. Evet ermeni büyüsü sadece pazar günleri ve güneş doğmadan önce yapılmalıdır, çünkü asıl gücünü ve etkinliğini bu sayede alır.

Bir pazar sabahı, sabah erkenden uyanıp güneş doğmadan önce sessiz ve sakin bir yere geçmeli ve daha önce temin ettiğiniz kırmızı kurşun kalem ile sarı saman kâğıdını da yanınıza almalısınız.

 • Bu malzemeleri yanınıza alarak sizi hiç kimsenin rahatsız edemeyeceği sessiz ve sakin bir ortama geçtikten sonra, güneşin doğduğu istikamete, yani doğuya dönerek gözlerinizi kapatmalı ve dizüstü çökerek 21 defa Hüddam Garâminâr demelisiniz.

Evet, doğu istikametine dönüp gözlerinizi kapatıp diz üstü çökerek 21 defa Hüddam Garâminâr derken, aynı zamanda ermeni büyüsünü hangi niyetle yapıyorsanız o niyete odaklanmalı ve amacınızı sürekli bir şekilde aklınızda tutmalısınız.

Niyetinize odaklanarak 21 defa Hüddam Garâminâr dedikten sonra, aşağıdaki cümleyi 21 defa gözleriniz açık bir şekilde okumalısınız:

“Ey serdar-ı hüddam ve ey görevlilerin padişahı, artık niyetimi çok iyi biliyorsun ve artık bana yardım etmenin vaktidir.”

Bu cümleyi gözler açık bir şekilde 21 defa okuduktan sonra kırmızı kurşun kalemi elinize alıp kağıdın tam orta kısmına şu ifadeleri yazmalısınız:

 • “Saman kağıdı ve kırmızı kurşun kalem ermeni büyüsünün aslını ve esasını teşkil edermiş, kadim büyü kitapları böyle söyler ve bu konunun ayrıntısını böyle anlatır. Ben de kadim bilgeliğin evrensel beyanlarına tabi olarak bu derin bilgiye riayet ediyor ve bu çok etkili tılsımı bu şekilde uygulamaya koyuyorum. Biliyorum ki görevli varlıkların hükümdarı sayılan Hüddam Garâminâr, bana yönelecek ve dileğimin gerçekleşmesi için gece gündür çalışacak.”

Bu ifadeleri kağıdın orta kısmına yazdıktan sonra, kırmızı kurşun kalemi saman kağıdının ortasına koymalı ve kağıdı rulo yapmalısınız. Kağıdı, kalemi de saracak şekilde rulo yaptıktan sonra, bu kağıdı ve içindeki kalemi hiç kimsenin göremeyeceği bir yerde bir hafta boyunca saklamalısınız.

Tam bir hafta sonra, yani ertesi pazar günü, yine güneş doğmadan önce sabah erkenden uyanmalı ve kağıdın içerisindeki kalemi çıkarıp çöpe atmalısınız. Kırmızı kurşun kalemi çöpe attıktan sonra, saman kağıdını yeniden rulo yapıp yine eski yerine saklamalı ve yeniden 1 hafta orada kalmasını temin etmelisiniz.

 • Bu şekilde bir hafta daha bekledikten sonra, ertesi pazar sabahı yine güneş doğmadan önce uyanmalı ve bu sefer de o kağıdı çöpe atmalısınız.

Kısaca ermeni büyüsünün tam anlamıyla etkili olabilmesi ve bu sayede muradınıza kavuşabilmeniz için, 3 pazar sabahı işlem yapmalısınız.

Bir pazar sabahı yapacağınız işlem, ermeni büyüsünün birinci aşaması sayılır ve çok önemli bir aşamadır.

İkinci pazar sabahı, kırmızı kurşun kalemi kağıdın içerisinden çıkarıp çöpe atacağınız işlem büyünün ikinci aşaması sayılır.

 • Ve üçüncü pazar sabahı kağıdı çöpe atacağınız işlem ise büyünün üçüncü ve son aşamasını teşkil eder.

Fakat burada dikkat etmeniz gereken hususlardan biri şudur ki kağıdı ya da kalemi çöpe attığınız zaman bu materyalleri hiç kimsenin göremeyeceği bir yere atmalısınız ve kalem ve kağıda hiçbir şekilde zarar vermeden bu işlemi yapmalısınız.

Bu şekilde ermeni büyüsü tamamlanmış olacak, fakat yazıyı okumaya devam etmelisiniz; çünkü yazının devamında yapmanız gereken hususlarla ilgili hayati bilgiler sizi bekliyor olacak:

6- Ermeni Büyüsü Nasıl Bozulur?

Değerli okurlarımız, her ne kadar ermeni büyüsünün görevli varlığı olan Hüddam Garâminâr, çok güçlü ve çok tesirli bir hüddam olsa da çoğu zaman insanlara ciddi zararlar ve musibetler getirebilen tehlikeli bir görevli olabilmektedir.

 • Bu nedenle sadece ermeni büyüsü nasıl yapılır sorusuna odaklanmak yerine bu büyü nasıl bozulur sorusunun cevabını da öğrenmek zorundasınız. Çünkü birçok insan gibi siz de bu büyünün görevli varlığı tarafından tehdit edilebilir veya yakınlarınız bu şekilde ciddi hastalıklara ve musibetlere maruz kalabilir.

Kısaca ermeni büyüsünü nasıl bozmanız gerektiğini kesinlikle bilmelisiniz ve bu nedenle aşağıdaki bilgiye dikkat kesilmelisiniz:

Eğer siz veya çevrenizdeki insanlardan herhangi biri Hüddam Garâminâr tarafından tehdit edilir ya da herhangi bir musibete maruz kalırsanız, haftanın herhangi bir günü güneş doğmadan önce uyanmalı ve kıble istikametine dönerek 21 defa Felak Suresini, 21 defa da Nas Suresini okumalısınız.

 • Kıbleye dönerken gözleriniz kapalı olmalı ve ayakta olmalısınız, elleriniz semaya dönük olmalı ve bu şekilde 21 defa Felak Suresini, 21 defa da Nas Suresini okumalısınız. Tabi bu okumayı gerçekleştirirken aynı zamanda ermeni büyüsünü bozmak amacıyla bu uygulamayı yaptığınızı aklınızda tutmalı, yani niyetinize odaklanmalısınız.

Bu şekilde ermeni büyüsünü bozabilirsiniz inşallah. Bu bilgiden sonra yazıyı okumaya devam etmelisiniz:

7- Ermeni Büyüsü Tehlikeli midir?

Evet, yukarıda da dile getirdiğimiz gibi ermeni büyüsünün görevli varlığı olan Hüddam Garâminâr, oldukça güçlü ve tesirli olmasına rağmen aynı zamanda son derece agresif ve son derece tutarsız bir görevlidir.

 • Bu nedenle size veya çevrenizdeki insanlara inanılmaz tehlikeler ve musibetler getirebilir; hatta çok değer verip sevdiğiniz insanları ölüme dahi sürükleyebilir, kaldı ki bunun yüzlerce örneği de mevcuttur.

Bu nedenle bizler ermeni büyüsünü size tavsiye etmiyoruz ve yapacağınız büyüde kullanacağınız görevli varlığın şerrinden emin olunamayacağını bilmenizi istiyoruz.

Bu yüzden size aşağıdaki tavsiyeyi vermek istiyoruz:

8- Ermeni Büyüsü Yerine Ne Yapmalısınız?

Evet, artık ermeni büyüsünün detaylarını biliyor ve hiç kimseden yardım almadan bu tılsımı uygulayabilecek yeterliliğe sahipsiniz, fakat yukarıda da izah ettiğimiz gibi büyü oldukça riskli ve tehlikeli bir uygulama.

 • Bu nedenle size Her Kapıyı Açan Murad Duaları Kitabı adıyla da bilinen Kenzül Dua kitabını tavsiye etmek istiyoruz.

Çünkü kitapta yer alan uygulamalar hiçbir risk ve tehlike faktörü taşımayan, bununla birlikte son derece masum ve son derece güvenilir dualardan oluşan muazzam etkili uygulamalar içeriyor.

 • Kitapta büyü veya sihirle ilgili hiçbir uygulama olmamakla birlikte, içindeki duaların son derece etkili olduğu bilinmekte. Zaten gideceğiniz sayfada bulunan okuyucu yorumlarını okuduğunuzda ve incelediğinizde, aslında hiçbir şekilde büyü veya tılsıma ihtiyacınız olmadığını göreceksiniz.

Her Kapıyı Açan Murad Duaları ya da Kenzül Dua adıyla bilinen bu değerli dua kitabını indirmek isteyenler:

Her Kapıyı Açan Murat Duaları Kitabı ile ilgili okuyucu yorumları herkesi şaşırtıyor, bizi de gerçekten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.
Buraya tıklayıp bu değerli eseri (Her Kapıyı Açan Murat Duaları Kitabı'nı) indirin.

Şu yazımız da dikkatinizi çekecektir: Düğüm Büyüsü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir