Erkeklerin 15 İlginç Aşık Olma Belirtisi

Erkeklerin bakışları en kolay tespit edilen aşık olma belirtileridir

Aşık erkeklerin bakışları duygularına hemen yansır. Eğer bir erkeğin bakışları ile ilgili şu üç tespite varmışsanız biliniz ki size aşıktır:

Çok kalabalık ortamlarda aşık erkeğin bakışları devamlı sevdiği kadının üstündedir. Bu tür yerlerde sık sık erkekle bakışlarınızın kesiştiğini fark edersiniz size aşık olduğunu düşünebilirsiniz.

Aşık erkek normalden uzun süren bakışlarla bakar (ortalama 4-5 saniye kadar)

Seven erkeğin bakışları bazen gözlerden kayarak kadının yüzünde farklı noktalar üzerinde gezinir.

Kılık kıyafet değişir, daha şık ve daha yakışıklı olunur

Aşık erkek hoşlandığı kadının gözüne şık görünmesi gerektiğinin hemen farkına varır. Ancak gardırobu bir kadının gardırobuna göre çok daha sınırlı olduğu için aşık erkek alışveriş yapmak zorunda kalır.

Cilt bakımı, burun estetiği, diş temizletme gibi uğraşları önceleri gereksiz birer çaba olarak gören erkek bu tarz uygulamaları bizzat dener.

Erkeklerin can sıkan müdahaleci tavırları aşık olma belirtisidir

Aşık erkek sevdiği kadını koruma içgüdüsüne sahip olur. Bu duygu son derece güçlüdür ve erkeğin tercihlerinin dışında gelişir.

Erkek sevdiği kadını korumak için farkında olmadan kadının hayatına müdahale eder. Erkeğin bu tavrı kadının duruşuna göre biçim değiştirir.

Eğer kadın özgür bir birey olduğunu net biçimde gösterirse erkek sınırlarının farkına varır ve müdahaleci tavrından vazgeçer.

Sizinle daha fazla zaman geçirmek için her fırsatı değerlendirir

Aşık erkek sevdiği kadının günlük yaşam düzenini hemen çözer ve kadının nerede, nasıl zaman geçirdiğini öğrenir.

Aşık erkek hoşlandığı kadınla birlikte zaman geçirebileceği tüm fırsatları değerlendirir.

Çoğu zaman kadınla tesadüf eseri karşılaşıyormuş gibi davranan erkek bazen işi bir adım öteye taşıyarak kadının yaşam alanlarına girmeye çalışır.

Dokunma isteği cinsel yönü güçlü aşk belirtisidir

Erkeğin aşkı ona müthiş bir dokunma arzusu aşılar. Bazı erkeklerde bu arzu şiddetli cinsel istek biçiminde dışavururken bazıları arzularını küçük masum dokunuşların ardına gizler.

Sırta ve kollara hafifçe dokunma erkeklerin bilinçaltında çoğu zaman çok daha ileri boyutlardaki yakınlaşmanın işareti sayılmalıdır.

Kadının sözleri ezberlenir ve uygun ortamda tekrar edilir

Aşık erkek hoşlandığı kadının her sözüne büyük bir anlam yükler ve bu ifadeler üzerine sonraki zamanlarda uzun uzun düşünür.

Bir erkek sevdiği kadının sözlerini hafızasına kazır ve uzun süre unutmaz.

Eğer erkek söylediğiniz bir cümleyi aradan uzun bir süre geçtiği halde hatırlıyorsa bu sizin erkek için özel biri olduğunuz anlamına gelir.

Sunum yapan erkek çoktan aşık olmuştur

Seven erkekler de tıpkı seven kadınlar gibi kendilerini sevdikleri kişiye çekici göstermek için büyük bir çabanın içine girerler.

Kadınlar kendilerini erkeğe alımlı göstermek için daha çok güzelliklerini öne çıkarırlar. Erkekler ise yetenekleri ve başarıları üzerinden yol almaya çalışırlar.

Ses tonu değişmişse duyguları da değişmiştir

Aşık erkekler hoşlandıkları kadınla konuşurken ses tonları daha yumuşak bir hal alır. Erkek ses tonunu yumuşatmaya çalışırken aynı zamanda telaffuzuna da dikkat eder.

Ancak erkekler hoşlandıkları kadınla sohbet ederken sık sık dil sürçmeleri yaşarlar. Ses tonları bazen ayarlamak istedikleri dozun altında kalır ve bu durum anlaşılmalarına engel olur.

Bazı erkeklerde ise ses tonu genel eğilimin aksine daha gür ve daha canlı çıkar.

Yani erkeğin ses tonundaki her türlü değişiklik aşık olma belirtisi sayılabilir.

Sizin hakkınızda bilgi edinmek istemesi aşık olma belirtisidir

Aşık erkek deyim yerindeyse bir dedektif gibi davranmaya başlar. Kadın hakkında her türlü bilgiyi toplamaya çalışır. Hoşlanan erkek her zaman kadın hakkına kadının tahmin ettiğinden daha fazla bilgiye sahiptir.

Eğer erkek doğrudan sizden ya da başka kanallar vasıtasıyla hakkınızda bilgi edinmeye çalışıyorsa bu çabası size ilgi duyduğunun kanıtıdır. Üstelik bu ilginin sebebi geçici bir aşk yasamak değil kalıcı bir birliktelik kurmaktır.

İlginizi Çekebilir: Erkeği Mutlu Etmenin Yolları

Seven erkeğin kıskançlığı…

Aşık erkeklerin kıskançlık duygularına kapılmalarının en büyük sebebi sevdikleri kişiyi kaybetme korkularıdır. Kaybetme korkusunun öfke ve tedirginlik biçiminde dışa yansıması “kıskançlık” biçiminde tarif edilir.

Kadının üzerinde olumsuz bir etki yapmadığı müddetçe erkeğin belli bir dozda kıskanması hoşa giden bir davranış olabilir. Ancak “aşktan kaynaklı kıskançlığın” “intikam kıskançlığına” dönmesi her zaman ciddiye alınması gereken bir risktir.

Sizi başka ortamlarda över

Erkeğin duygularından tam olarak emin olmak istiyorsanız sizin hakkınızda söylediği ifadeleri bir de başkasından dinlemelisiniz.

Erkekler hoşlandıkları kadınlara duygularını doğrudan ifade edemedikleri zaman iltifat etme ihtiyaçlarını dolaylı yollardan gidermeye çalışırlar. Kadının bulunmadığı bir ortamda onu öven çok güzel sözler sarf ederler.

Eğer bir erkek arkadaş ya da aile ortamında sizin yücelten ifadeler kullanılmışsa bu sözlerin aslında “size söylenmek istenen ancak söylenemeyen iltifatlar” olduğunu bilmelisiniz.

Erkek kadını tüm sosyal çevresi ile benimser

Erkekler aşık olduklarında sadece hoşlandıkları kadına olumlu bir gözde bakmazlar. Kadının bütün arkadaşlarına ve aile bireylerine de sempati duyarlar.

Birçok erkek hoşlandığı kadının arkadaşları ve kardeşleriyle kadını şaşırtacak düzeyde hızlı iletişim kurar. Çünkü erkekler kadının gönlünü kazanmak için önce çevresini ikna etmek gerektiğini çok iyi bilmektedir.

Eller erkeğin aşkının tanıklarıdır

Erkeğin elleri onların öfkesini, nefretini, korkularını ve elbette ki aşkını en bariz biçimde yansıtan organlarıdır.

Aşık erkek sevdiği kadınla bir araya geldiğinde ellerini nereye saklayacağını bilemez. 

Aşık erkek ellerindeki heyecan belirtilerini gizlemek için anahtarlık, telefon gibi oyalayıcı bir eşyadan yardım alır. Ancak erkeğin sımsıkı kapatılmış terli avuç içleri onları ele verir.

Anılarını kadınla paylaşan erkek aslında onunla yaşamını paylaşmak istemektedir

Bir erkeğin kadına kendi geçmişinden söz etmesi onu kendi dünyasına almak istediğini ifade eder. Çünkü erkeklerin anıları sadece çok sevdikleri kişilere açıktır.

Erkeğin anılarını paylaşması basit bir sohbet mevzusu olarak anlaşılmalı, yoğun duygusal yönelimin belirtisi kabul edilmelidir.

Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi Seti ile ilgili okuyucu yorumları herkesi şaşırtıyor, bizi de gerçekten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.
Buraya tıklayıp bu değerli eseri (Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi Seti'ni) indirin.

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce muhteşem ve hayret verici yorum var.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir