Erkekleri Etkileme Sanatının 4 Altın Kuralı

Erkekleri Etkileme Sanatında Uzmanlaşmak İstiyorsan Bu 4 Önemli Öneriye Dikkat Etmelisin!

Sevgili okurum, erkekleri etkilemek gerçekten de bir sanattır ve bu sanatta ustalaşmak, bazen yıllar alır. Zaten bu sanatı da öyle 4 öneri ile halletmek mümkün değildir. Fakat bu 4 öneri, sana erkekleri etkileme sanatının birçok inceliğini ve sırrını sunacaktır.

  • İlk sanatı bir öyküyle anlatmak istiyorum; zira bu öyküde hem erkekleri etkileme sanatının hem de erkekleri baştan çıkarma yollarının izleri ve işaretleri var, şöyle ki:

Bir üniversitede bir profesör, öğretim görevlilerine yaptığı buluşu anlatırken, gökyüzünden aşağıya bir ışık demeti iner, her şey bir anda donar ve profesör bir ses duyar:

  • “Şu 3 tercihten birini yapmalısın, istediğin verilecektir: Para mı, kadın mı bilgelik mi?”

Profesör, tabi ki bilgelik, cevabını verince ışık demeti birkaç saniye içinde yeniden gökyüzüne çekilir ve her şey yine eski haline döner. Fakat profesör düşünceli ve tedirgindir. Birkaç saniye tahtaya ölü gözlerle bakan profesör, içinden kopan bir hayıflanma ile şöyle der:

“Kadını seçmeliydim!”

Bu fıkra-öykü karışımı anlatının erkekleri baştan çıkarmanın yolları ve “erkekleri etkileme sanatı” ile ilgisi ve bu bağlamda benim sunacağım öneri şudur:

En bilge erkek bile, içten gelen doğal bir eğilimle kadınlara karşı inanılmaz bir zaaf içindedir ve mühim olan, bu zaafı kullanıp erkeğin gönül ülkesine taht kurmaya çalışmaktır.

Kaldı ki erkeğin bu doğal zaafını kullanmak oldukça kolaydır.

Erkekleri Etkileme Sanatı, 2. Öneri

Erkeklerin, her ne kadar korunmaya muhtaç kadınları daha çok benimseyip sevdikleri dile getiriliyor olsa da, aslında durum hiç de böyle değildir ve bu söylem, adeta bir şehir efsanesidir.

Çünkü erkekler, yine doğaları gereği oylarını güçlü kadından yana kullanırlar. Neden mi?

  • Her insanın ve bu arada erkeklerin de hayat karşısında güçsüz düşüp aciz kaldığı ve güçlü bir kadının şefkatli göğsüne sığınma ihtiyacı hissettiği zamanlar vardır da ondan.

İşte bu sebeple, erkekleri etkileme sanatının olmazsa olmaz prensiplerinden biri de “güçlü olmak”tır.

İlgili Yazı: Erkeği Mutlu Etmenin 15 Etkili Yolu

Erkekleri Etkileme Sanatında Kadının Gizemi

Gizem konusu çok önemli ve değerli bir yere sahip olmasına rağmen, birçok kadın, erkeği elde edebilmek için varını yoğunu ortaya serer ve hiçbir gizemi kalmadığı için erkeğin gözünden düşer.

  • Oysaki kadının erkek psikolojisine oynayabilmesi için gizemini ve esrarengiz yapısını sürdürmesi gerektiği çok açıktır ve bilinen bir gerçektir.

Bu bağlamda sen de erkekleri etkileme sanatında esrarengiz bir boyuta geçip her şeyini güneşte çıplak ve âşikâre bir şekilde ortaya koymak yerine, gizemli yapını korumaya ve erkeğini bu şekilde vurmaya çalışmalısın.

Çünkü herhangi bir erkek sendeki gizemi ve esrarengiz yapıyı fark ettiğinde sende keşfetmesi ve çözmesi gereken bazı hususlar olduğunu bilinçaltı düzeyde anlayarak sana daha fazla eğilim ve ilgi göstermeye başlayacaktır. Bu eğilim ve ilgi erkekleri etkileme sanatının özüdür zaten.

Erkekleri Etkileme Sanatının Bilinmeyen Psikolojik Yönü

Konu erkekleri etkileme, onları baştan çıkarma ve erkekler üzerinde hakimiyet kurma gibi hususlar olunca, klasik psikoloji devreye girer ve ‘kaçan kovalanır’ konusu yeniden gündeme gelir.

  • Birçok kadın teoride ‘kaçan kovalanır’ ifadesini bilmesine ve anlamasına rağmen, pratikte bunu gerçekleştiremediği için ve kendisini erkeğe çantada keklik gibi gösterdiği için kaybeder. Kalbini kazanmak istediği erkeğin gözünden düşüp kendini değersizleştirir.

Bir kadının kendi kendisini bu şekilde erkeğin gözünden düşürüp değersizleştirilmesi, gerçekten çok acıdır; oysaki insanlık tarihine ve hayvanlar alemine baktığımızda daima şunu görürüz: Kaçan kovalanır ve dişi daima erkeğini seçer.

  • Öyle ise bu konuda da herhangi bir erkeği etkilemek istediğinde, kendini çantada keklik gibi sunmak ve ona teslim olmuşçasına bir tavır takınmak yerine, ağırdan almalı ve yeri geldiğinde tavrını ortaya koymalısın. Kısaca çantada keklik olmadığını ve ona hazır lokma olarak görülmemen gerektiğini bir şekilde ifade etmen gerekir.

Bunu yaptığında erkekleri etkileme sanatının en güzel yolunu keşfetmiş ve erkek psikolojisinin belki de en önemli hususunu fark etmiş olacaksın.

Konu, erkekleri elde etme ve kendine aşık etme gibi girift bir konu olunca, herkesin bu konuda söyleyeceği onlarca farklı öneri olacaktır muhakkak. Bu bağlamda sen de kendi fikirlerini yorum olarak aktarır mısın?

Şu tavsiyeye de dikkat kesilmelisin:

Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi Seti ile ilgili okuyucu yorumları herkesi şaşırtıyor, bizi de gerçekten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.
Buraya tıklayıp bu değerli eseri (Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi Seti'ni) indirin.

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce muhteşem ve hayret verici yorum var.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir