Erkekleri Elde Etmek İsteyenler Bu 5 Kuralı Asla Unutmamalı!

Erkekleri elde etmek istiyorsak öncelikle kendi kimliğimizle erkeklerin karşısına çıkmalıyız

Erkeğin hoşuna gidebilecek bir modeli kafamızda tasarlayıp ona göre davranmamalıyız. Çünkü rol yaparak ne kadar yola devam edebileceğimiz belli değildir. Kendimiz, kendimiz gibi olalım. Zaten biz kadınlar kendi ışığımız ve güzelliğimizle erkekleri etkileyebilecek güçteyiz.

Erkekleri elde etmenin yollarından biri de iletişim becerinizdir

İletişim beceriniz ile erkeklerin gönlünü hemen kazanabilirsiniz. Erkek kendisi ile arasında mesafe olan bir kadına nasıl ulaşacaktır ki. Önemli olan her şeyden önce erkeğin gözünde ulaşılabilir biri olmamızdır. İletişim ile alakalı bir diğer husus şudur: İletişimin başlatıcısı olarak erkeği belirlemeyin. Birçok konuda ilk diyaloğu başlatan siz olabilirsiniz, bundan asla çekinmeyin.

Yeteneklerinizi saklamayın. Yeri geldikçe gösterin

Bir müzik aletini çalabiliyorsanız çalın. Dans yeteneğiniz varsa erkeklerle dans etmekten çekinmeyin. Erkeğin yanında gizli bir hazine olarak kalmayın. Hazineler bilinmek istenir. Siz de kendinizi görünür kılın. Ancak kendi yeteneklerinizi bir çırpıda ve reklam yapıyormuşçasına göstermeyin. Erkeği büyülemek için sabırlı olun ve sahip olduklarınızı zamanında ve yerinde gösterin.

Erkeği elde etmek istiyorsanız ona özgürlüğünü verin

Bir erkeği ancak özgürlüğü içinde kendinize bağlayabilirsiniz. Erkek özgür olduktan sonra daha rahat bağlanır. Uzaktan bir denetim içine de girmeyin. Çünkü erkek kafese sokulduğunu hissederse bırakın size bağlanmayı sizden uzaklaşmak isteyecektir. Unutmayın ki hiçbir bağ kalp bağı kadar etkili değildir.

İyi bir dinleyici olun. Erkekler kendilerini dinleyecek birine şiddetle ihtiyaç duyarlar

İş yerinde sabahtan akşama kadar insanlarla tartışırlar. Biz onların güvenli limanlarıyız. Bizimle dinlenir, bizimle huzur bulurlar. Kendilerini dinleyen birisine ruhen bağlanırlar. Siz de onları dinlerken ilgili olduğunuzu hissettirecek kısa sorular sorun. Bazen teşvik edici ifadeler kullanın. Yani onun sözlerinin sizde önemli olduğunu oba yansıtın. Göreceksiniz ki erkek sözlerine bir anlam yüklemek için yanınıza gelecektir. Size bağlanan erkek için en önemli anlam ölçütü ise sizin biricik varlığınızdır.

Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi Seti ile ilgili okuyucu yorumları herkesi şaşırtıyor, bizi de gerçekten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.
Buraya tıklayıp bu değerli eseri (Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi Seti'ni) indirin.

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce muhteşem ve hayret verici yorum var.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir