Erkekleri Baştan Çıkarmak Ne Kadar Kolaymış!

Erkekleri Baştan Çıkarmak için Bilinmeyen Gizli Yöntemler

Aslında bu blogda genellikle “gizli ilimler” konulu yazılar kaleme alıyorum; ancak okuyucularımdan gelen talepler üzerine, arada bir, erkekleri baştan çıkarmanın yollarına ilişkin yazılar da yazıyorum. Böylelikle hem monoton bir gidişattan kurtulmuş hem de hemcinslerimin bilmeleri gereken noktaları aydınlatmış oluyorum.

  • Nitekim bu yazımda da erkekleri baştan çıkarmanın yollarına ilişkin çok önemli detaylar üzerinde duracağım.

Değerli hemcinsim, dikkat ettiysen, yazımın başlığını, erkekleri baştan çıkarmak çok kolaymış, şeklinde attım. Bunun birkaç sebebi var. Birincisi, erkekleri baştan çıkarmanın, onların tabiatlarında bulunan doğal eğilime bağlı kolay bir süreç olmasıdır, ikincisi ise bu konunun günümüzde tamamen netleşen ve sır olmaktan çıkan konular arasında yer almasıdır.

Şimdi, erkekleri baştan çıkarmakla alakalı birkaç maddeyi birlikte inceleyelim:

Erkekleri Baştan Çıkarmak için Özgünlük ve İçtenlik?

Dostum, erkekleri baştan çıkarmak için içten ve özgün olmak zorundasın; zira içten ve özgün olman, fark yaratmanı sağlayacak en sağlam yöntemler olduğu gibi erkekleri cezbetmek için de en sıra dışı yöntemlerdir.

  • Her insanın parmak izinin ve çehresinin farklı olduğunu biliriz; fakat her insanın ruh haritasının farklı olduğunu hep gözden kaçırırız. Halbuki, insanlar, farklı olanı sever ve her insan doğuştan farklıdır.

Dolayısıyla erkekleri baştan çıkarmak amacıyla kendini kasıp zorlayarak özgün olmaya çalışmana hiç gerek yok aslında; çünkü içten davranıp içinden geldiği gibi hareket edersen zaten farklı olursun.

Esasında her insan farklı bir kişilik özelliği ile donatılmıştır ve erkekleri baştan çıkarmak için de özgün olmak, mühim bir avantajdır. Yapman gereken, parmak izlerini bile taklit etmemektir; çünkü taklit, özgünlüğe gölge düşürür ve erkekler, üzerine gölge düşen kadınları sevmezler.

İlgili Yazı: Erkekler Ne İster 15 Harika Cevap

Kişisel Bütünlük Sorunu…

Erkekleri baştan çıkarmak maksadıyla, kişisel bütünlüğüne de önem vermelisin. Hiçbir insan, eylemleri ile söylemleri arasında bariz bir çelişki olan yalancı kişileri sevmez. Burada, kişisel bütünlük dediğim kavram, çok geniş ve ayrıntılı bir kavram olmasına rağmen, özetle, kişinin kalbi ile aklının aynı pencereden bakması şeklinde ifade edilebilir.

  • Değerli hemcinsim, emin ol, kalp ile aklı aynı pencereden bakan bir kadın, erkeklerin nazarında kişisel bütünlüğünü yakalayan ve baş tacı edilmesi gereken vazgeçilmez bir kişiliktir.

Bu yüzden, erkekleri baştan çıkarmak istiyorsan, eylemlerinle söylemlerinin tezat teşkil etmemesine özen göstermeni salık veririm.

Erkekleri Baştan Çıkarmak için Onu Algılamak Ama Nasıl?

Algılamaya çalış. Erkekler, algılanmadan yargılanmaktan nefret ettikleri gibi kendilerini anlayan bir kadın için de maddeten ve manen tüm varlıklarını feda ederler.

  • Evet, erkek milleti, kadınlar tarafından anlaşılıp algılanma ihtiyacı ile yanıp tutuşurlar. Onların bu anlaşılma gereksinimine cevap veren bir kadın, erkekleri baştan çıkarma yolunda hiçbir engel ile karşılaşmadan, dev adımlarla ilerleyebilir.

Bunun için de dur ve dinle.

Bir Fıkranın Söyledikleri…

Bu maddeyi, bir fıkra ile anlatayım:

Nasrettin Hoca, gecenin bir vakti karısı ile tartışır. Tartışma bayağı ilerler ve Hoca’nın komşusu da bu tartışmaya kulak misafiri olur. Hatta bir ara, merdivenlerden bir gürültü geldiğini duyan komşu, acaba birine bir şey mi oldu diye tedirgin bile olur.

  • Bu gürültüden sonra sesin tamamen kesildiğini fark eden komşu, gidip uyur. Ancak, aklı, Hoca’nın evinde kalmıştır.

Nitekim, sabah ilk fırsatta Nasrettin Hoca’yı bulup sorar:

  • “Hocam, akşam merdivenlerden bir gürültü geldi, ben de endişelendim biraz. İnşallah ciddi bir sorun yoktur.”

Hoca, yok canım, bir sıkıntı yok; zaten o gürültü, benim cübbenin sesiydi, der.

Komşu, aman hocam, boş bir cübbe o kadar ses çıkarır mı hiç, deyince Hoca şu karşılığı verir:

  • “Uzatma komşu, anla işte, o cübbenin içinde ben de vardım.”

Benden bu kadar, şimdi sıra sende. Erkekleri baştan çıkarmak ile bu fıkra arasındaki ilişkiyi bulup çıkarabilecek misin acaba?

Son olarak, erkekleri baştan çıkarmak isteyenlerin mutlaka bilmeleri ve tanımaları gereken şu kitaba da bir göz at, derim:

Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi Seti ile ilgili okuyucu yorumları herkesi şaşırtıyor, bizi de gerçekten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.
Buraya tıklayıp bu değerli eseri (Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi Seti'ni) indirin.

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce muhteşem ve hayret verici yorum var.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir