Erkekler Sevişirken Nelerden Hoşlanır, Şaşıracağınız Detaylar!

Bazen ışıklar altında bazen kapkara…

Erkekler için sevişme deyince akla hemen aydınlık bir ortam gelir. Çünkü erkek, kadının tüm güzelliğini görmek ister. Kadının vücudunu izlemek ve kadının zevk alırken yaşadığı haza tanık olmak ister. Bu yüzden seks erkekler için her şeyden önce “apaydınlık” bir maceradır.

Ancak bazen tüm ışıkları kapatmak ve zifiri karanlıkta kendini zevk sularına bırakmak da erkek için muhteşem bir deneyim olur. Karanlıkta yolunu bulmaya çalışan erkek, tüm benliği ile kadını hissede hissede seksin doruklarına çıkar.

Orgazm olurken yüz ifadeniz nasıl olmalı?

Kadınlar arasında genellikle orgazm sırasında yüzde hafif bir gülümseme olması gerektiği yönünde yanlış bir algı vardır.

Kadın, orgazm sırasında doğal davranmaya çalışmalıdır. Bu konuda sosyal iletişim uzmanları şu tavsiyede bulunuyorlar: “Bir kadın mastürbasyon yaparak orgazm olduğunda yüzü nasıl bir hal alıyorsa veya bedeni nasıl kasılıyorsa erkekle sevişip orgazm olduğunda da aynı biçimde davranmalıdır.”

Unutmayın ki söz konusu olan zevkin doruklarına çıkmak olunca en cezbedici haliniz “doğal haliniz”dir.

Seks için “uygun yerler” ve “uygun zamanlar” takıntısından kurtulun

Sadece yatak odası ile sınırlandırılmış ve sadece gece yarıları “uygun” kabul edilmiş bir seks yaşamı insanın tüm düş dünyasını karşılamak için yeterli midir? Cevap elbette ki “hayır” olacaktır.

O halde sevişme mekanlarını sıkça değiştirin ve yeryüzünün tüm parçalarını cinsellik alanı gibi değerlendirin. Mesela banyolar, oturma odaları, koridorlar, asansörler hatta ormanlık alanlar…

Sevişmek için gece yarılarını da beklemeyin. Günün tüm vakitlerinde sevişebilirsiniz. Öğle aralarında, sabahın şafak vakitlerinde ve gün batımlarında seks hormonları sizin tahmin ettiğinizden çok daha yoğun çalışır ve hem sizi hem de erkeği zevk diyarlarında dolaştırır.

Seviştikten hemen sonra yatağı terk etmeyin, bir müddet erkekle birlikte zaman geçirin

Erkekler sevişirken arada duygusal bir yakınlaşma da olsun istemektedir. Eğer sevişme bittikten sonra bir oldu bittiye getirir ve hemen yatağı terk ederseniz erkeği büyük bir yalnızlığa itersiniz.

Seksten sonra giyinmek için acele etmeyin. Bir müddet erkeğin kollarında çıplak yatın. Beraberce kalp ritminizin yavaşlamasını ve bedenin “huzura varmasını” bekleyin.

Erkekler orgazmdan sonra kendileri ile bir müddet daha kalan kadınları her zaman kendilerine çok daha yakın hissederler.

“Canım sevişmek istiyor.” diyebiliyor musunuz?

Erkekleri hızlı tahrik eden unsurların başında cesur seks davetleri gelmektedir.

Yanına yaklaşın ve ona “Seni istiyorum.”, “Seks yapalım mı?”, “Beni çıplak görmek ister misin?” gibi kısa bir ifadeyle seks isteğini açığa vurun.

Seks konusunda korkak davranan ve ilk atımı atmakta  bir türlü  gerekli cesareti toplayamayan erkeğe bu tarzda yaklaşıldığında erkek bir süre afallayacak ve daha sonra bütün gücüyle size yönelecektir.

Biraz da siz üstte olun…

Erkekler kadının devamlı pasif halde kalmasından ötürü bir süre sonra seks hayatlarında enerjilerini yitirirler. Çünkü erkek devamlı her şeyi yapmak zorunda olan kişi gibi algılanır. Bu durum ise erkekler için cinselliğin “görev” gibi algılanmasına neden olur. Bilindiği gibi görev olarak kabul edilen şeyler zevk vermez aksine insanı sıkar.

Erkeği bu sıkıcı rolden kurtarmak için seks sırasında aktif rol alın. Bazen üste çıkın. Derinliği ve hızı siz belirleyin. Böylece erkeğe seksin “birlikte zevk alınacak bir deneyim” olduğunu hissettirin ve onu yapacaklarımızla şaşırtın.

Ön sevişmede “hafif öpücüler”, orgazmdan sonra “ağız dolusu öpücükler” kondurun

Erkekler seksten önce hafif dokunuşlardan hoşlanmaktadır. Bu tarzda davranmak erkeğe “Acele etmene gerek yok. Ben zaten seninleyim. İliklerimize kadar sevişmemiz önünde bir engel yok.” mesajı vermektedir.

Orgazm olduktan sonra ise erkeğe kocaman bir öpücük vermek gerekir. Erkek cinsel zevke varmış olduğu halde bu öpücükten müthiş zevk almaktadır. Çünkü bu öpücük “Her şey çok güzeldi.” mesajını vermektedir ve cinsel performans konusunda erkeğin kendisine olan güvenini pekiştirmektedir.

Kokunuzu içine çeksin ve onun için hazırlandığınızın farkına varsın

Her seks öncesi mutlaka güzel kokular sürünün hatta mümkünse kokulu jellerle duş alın. Erkek teninize yaklaştığı anda kokunuzu içine çeksin ve en tutkulu haliyle size yönelsin.

İlginizi Çekebilir: Cilve Nasıl Yapılır, 7 Sonuç Veren Taktik

Çığlık çığlığa mı “sessiz sinema” mı?

Erkekler kesinlikle kadının seks sırasında çığlık atıp inlemesinden büyük zevk almaktadır. Çünkü erkekler, kadın ne kadar yüksek sesle çığlık atarsa kadının o derece zevk aldığını düşünmektedir.

Ancak bu hususta iki noktaya dikkat etmek gerekir: Birincisi çok yüksek bir ses tonuyla çığlık atmak erkeği “duyulabilir” endişesi ile rahatsız edebilir.

İkinci önemli nokta ise kesinlikle yapmacık çığlıklarla bağırılmaması gerektiğidir. Çünkü erkek seks sırasında gösterilen tüm yapmacık hareketlerin hemen farkına varmaktadır. Böyle bir tavra şahit olmak ise erkek için en hafif tabirle “hayal kırıklığı”dır.

Bazen üstünüzü tamamen çıkarmadan da sevişebilirsiniz

Kadın çıplaklığının her zaman erkeğin başını döndürdüğü bir gerçek olmakla birlikte bazen yarı giyinik vaziyette sevişmek de erkeği çıldırtabilir.

Ona her zaman beklediğinden fazlasını verin

Bir geceye kaç orgazm mucizesi sığdırılabilir? Ya da soluk soluğa kaç dakika sevişebilirsiniz? Bunların cevabı elbette ki sizin cinsel performansınıza ve seviştiğiniz erkeği ne kadar tutkuyla istediğinize bağlı olarak değişir.

Ancak erkeği şaşırtıp onu cinsel yönden tam bir doyuma ulaştırmak istiyorsanız ona her zaman “beklediğinden daha fazlası”nı vermelisiniz.

Hem öpün, hem okşayın hem de…

Erkeklerin sevişirken en çok hoşlandıkları şeylerden birisi de bedensel olarak birçok ayrı noktadan uyarılmaktır.

O yüzden erkeği hazla buluşturmak için dudaklarınızla teninin tadına bakarken ellerinizle vücudunu okşayın ve alt bölgeyi de ateş gibi alevlendirin.

Erkeklerin hassas noktalarını bilirseniz onu daha fazla mutlu edebilirsiniz

Kadınlarda olduğu gibi erkeklerde de dokunulmaya karşı son derece hassas olan noktalar vardır. Ancak bu noktaların sayısı kadınlarda olduğu kadar çok değildir. Bu yüzden erkeklerin zevk noktalarını kesinlikle bilmek gerekir.

Dokunulduğunda erkeği tahrik edip hemen zevke getiren noktalar ise şöyle sıralanabilir:

  • Dudaklar
  • Bacak arası
  • Penisin uç ve alt tarafları
  • Karında göbek deliği bölgesi
  • Diz kapaklarının ön ve arka kısımları
  • Boyun

Ve her erkeğe göre değişen sevişme sırasında gözlemleyip keşfedeceğiniz diğer noktalar.

Neymiş bu “vantilatör metodu”?

Erkeği en heyecanlandıran sevişme metotlarından biridir. Özellikle yaz aylarının sıcak günlerinde hem serin serin sevişmek hem de görsel bir şölen sunmak için başvurulan bir yöntem…

Yatağın karşısına bir vantilatör bırakıp erkeğin üzerine çıkıyorsunuz. At binme pozisyonunda sevişirken saçlarınız dalgalanıyor. Siz özgürlüğünüzü yaşarken erkek üzerindeki kovboyun yani sizin sunduklarınızla deliye dönüyor.

Ona biraz daha “sert” davranabilirsiniz

Sert davranmaktan kastımız kırbaç-kelepçe ikilisi değil elbette. Sekste hafif şiddet bazen çekici görünse de kısa bir süre sonra çok ciddi zararlar verebilen bir eylem haline gelebiliyor.

Bizim kastettiğimiz sert davranışlar tutkuyu dile getiren sembolik hareketler. Mesela yakasından tutup kendinize çekin ve dudaklarına yapışın veya yatağa itip üzerine yönelin. Göreceksiniz ki sizin tutkunuz onun da tutkuyla sevişmesini sağlayacaktır.

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı ile ilgili okuyucu yorumları herkesi şaşırtıyor, bizi de gerçekten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.
Buraya tıklayıp bu değerli eseri (En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı) indirin.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir