Erkekler Neden Terk Eder Herkesi Şoke Eden Detaylar!

Erkekler Neden Terk Eder İşte Bilinmeyen Gerçekler

Bu makalemizde aslında çok önemli bir konu olmasına rağmen gözden kaçan birkaç detay üzerinde durup erkekler neden terk eder sorusuna eğilmeye çalışacağız ve yazının sonunda da çok özel bir tavsiye ile yolunuza ışık sunmaya gayret göstereceğiz.

Erkekler Neden Terk Eder, İşinizden Başka Bir Şey Düşünmüyorsanız?

Bazı kadınlar işlerinde ilerlemek ve kariyer yapabilmek için eşlerini ya da sevgililerini ihmal edebilmektedirler. Gözleri işlerinden başka bir şey görmeyen kadınları eşleri ilk başta destekleyebilir. İşinde ilerlemeni ben senden daha çok istiyorum hayatım, gibi cümleler kurabilir.

  • Siz de bu tarz cümlelerin verdiği rahatlıkla eşinizi ihmal etmeye başlayabilirsiniz. Bu ihmaller artık öyle bir düzeye gelir ki halini hatırını bile sormaz olursunuz. Sonrasında bir bakmışsınız ki erkeğiniz sizi öylece bırakıp gitmiş.

Sonra düşünüp durursunuz erkekler neden terk eder diye ancak iş işten geçmiş olur. Bu nedenle hayatın ikilem dolu olduğunu görüp iki işi bir arada yürütmeyi öğrenmelisiniz. Hem işinizde sağlam adımlarla ilerleyip, hem de eşinizi mutlu edebilmelisiniz.

Erkekler Neden Terk Eder, Onlardan Habersiz İşler Çeviriyorsanız?

Erkeklerin asla hoşuna gitmeyecek davranışlardan bir tanesi de onların arkasından habersiz iş çevirmenizdir. Örneğin onlardan habersiz birileri ile görüşüyorsanız ve onun öğrenmemesi için çabalıyorsanız, bu durumu, eşiniz ya da sevgiliniz olan erkek öğrendiği takdirde ilişkinizde ayrılık çanları çalmaya başlayabilir.

  • Bu bağlamda şunu kafanıza yerleştirin ki eski sevgilinizle yapacağınız kısa bir görüşme bile erkeğinizin sizi terk etmesi için yeterli olabilir. Bu yüzden erkekler neden terk eder sorusuna verilebilecek basit cevaplar ve hazır reçeteler bulunmamaktadır.

Hareketlerinize son derece dikkat etmelisiniz ki ilişkiniz bir ömür boyu mutlulukla devam edebilsin. Erkeklerin kırmızı çizgileri vardır, o kırmızı çizgiyi geçmemeye hassasiyetle özen gösteriniz.

İlgili Yazı: Erkekleri Baştan Çıkarmak Ne Kadar Kolaymış!

Erkeklerden Neden Terk Eder, Kıskandırmaya Kalkarsanız?

Erkeklere karşı (intikam almak gayesi ile dahi olsa) yapmamanız gereken davranışlarının başında, onu başka bir erkekle kıskandırmaya kalkmak gelmektedir. Bu hayatınızın hatası olabilir. Erkekler böyle bir davranışı asla kaldıramaz. Kadının başka bir erkekle en ufak yakınlaşmasına dahi tahammül gösteremez.

  • Özellikle bizim ülkemizin erkekleri kıskançlıkları ile meşhurdur. Sakın böyle bir şeye kalkışmayın. Sonuçları her iki taraf için de ağır olacaktır. Onlardan gizli iş çevirmeniz nedeniyle ağır bir travma yaşamasına sebep olabilirsiniz.

Bu yüzden erkekler neden terk eder sorusunun cevabı çok açık bir şekilde karşımıza çıkar. Bir erkeği asla bir başka erkekle kıyaslamaya kalkmayın. Bu durum onu adeta çıldırtır, bu çılgınlık da ilişkiye mal olur.

Erkekler Neden Terk Eder, Onları Strese Sokuyorsanız?

Erkekler stres altında olmaktan nefret ederler. Onlar stres altındayken son derece huysuz ve gergin olurlar. Eğer onların strese girmesi sizden kaynaklanıyorsa ve bu durum uzun zamandan beri böyle devam ediyorsa sizi terk etmeleri an meselesidir.

  • Siz farkında olmadan da onları strese sokabilirsiniz. Sizin için önemsiz gibi görünen bazı sözler ya da davranışlara erkekler farklı anlamlar yükleyebilirler. Bu sebep sizi terk etmelerine bile yol açabilir.

Siz anlamadığınız için erkekler neden terk eder diye düşünüyor olabilirsiniz, ancak işte onları strese sokacak sözlerden kaçınmalısınız. Ayrıca sinir ve stres, erkeklerin saçlarının dökülmesine, gece uykuda diş gıcırdatmalarına ve vücutlarının iltihap toplamasına yol açabilir.

Erkekler Neden Terk Eder, Basit Sorunlarda Büyük Tartışmalar Yaşanıyorsa?

Erkeklerin hayatları kavramaları gayet basit ve nettir. Huzurlu, mutu ve neşeli bir yaşam sürmek isterler. Sinirden, stresten uzak durmak isterler. Ve bu durumları yaratan nedenleri bulduklarında hemen ortadan kaldırmak isterler.

  • Bu anlamda şayet küçük sorunları büyütüyor ve erkeğinizle büyük tartışmalar yaşıyorsanız erkekler neden terk eder sorusunun cevabını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Örneğin erkeğiniz size yemek yaptıysa ve siz onu beğenmeyip yemeyerek üzerine bir de bu konuda yeteneksiz olduğunu söylediyseniz işler sarpa sarmaya başladı demektir.

Veyahut herhangi bir konuda ona güvenende hata olduğunu söyleyerek de konuyu büyütüyorsanız, erkekler bu durumdan da açıkça nefret eder.

Başka basit bir örnek üzerinden gidecek olursak, ya da diş macunu tüpünü ortadan sıkıyor diye hayata küsüyorsanız erkeğinizin sizden uzaklaşması son derece doğaldır.

Çok daha detaylı bilgiler için inceleyin:

Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi Seti ile ilgili okuyucu yorumları herkesi şaşırtıyor, bizi de gerçekten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.
Buraya tıklayıp bu değerli eseri (Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi Seti'ni) indirin.

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce muhteşem ve hayret verici yorum var.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir