Erkekler Nasıl Tahrik Olur, Bu Etkili Taktiklerle Baş Döndürün!

Fransız parfümleri erkekleri tahrik eder

Erkeklerin koku alma duyuları doğrudan doğruya erkeklerin beynine seks kodlarını göndermek üzere programlanmıştır. Etkili bir koku erkeğin hem cinsel isteklerini harekete geçirir hem de cinsel performansını artırır. Bu arada erkeklerin meyve aromalı parfümlerden nefret ettiklerini ve Fransız parfümleri de denilen hoş kokulu parfümlerden tahrik oldukları tespit edilmiştir.

Ellerinden belli olur bir kadın

Şair “Ellerinden belli olur bir kadın” derken ellerin çekiciliğinin tahmin edilenden çok daha fazla olduğunu elbette bilmektedir. Bakımlı ellerin özellikle de kırmızı ojeli parmakların erkekler için cinsel bir simge olduğu bilinmelidir. Erkeklerin yüzüklerden etkilenmediklerini belirtmekte fayda vardır. Erkekler ellerin yüzüksüz fakat ojeli halinden hoşlanır. Kadınların ellerini zarif biçimde kullanmalarının da erkekleri tahrik etmekte önemli olduğu bilinmektedir.

Erkekler sözcüklerden müthiş derecede etkilenir

Erkeklerin dil yetenekleri kadınlara göre çok daha farklıdır. Kadınlar kendi duygu ve düşüncelerini anlatma konusunda yetenekli iken erkekler en yazık ki bu yetenekten yoksundur. Ancak buna karşın kadınlar söylenen sözleri kısa sürede unutur ve konuşmalara yeterince önem vermez. Erkekler ise söylenen sözleri adeta ezberler. Çünkü erkeklerin dünyasında söylenen her şey önemlidir. 

Erkeklerin sözcüklere verdikleri bu aşırı önem onları tahrik etme aracı olarak da kullanılabilir. Erkeği yüreğini titretecek ve onda cinsel çağrışım uyandıracak sözcükler kullanmanız erkekte tahmin edilenden daha tesirli sonuçlar doğuracaktır. Çünkü erkek kadının söylediği sözcükleri defalarca zihninde evirip çevirecek ve bu konuşmaları fantezi dünyasını renklendirmek için kullanacaktır.

Utangaç kadın rolü oynayın erkeği tahrik edin

Birçok filme konu olan utangaç ama tutkulu kadın figürü erkeği tahrik etme konusunda son derece etkilidir. Utangaç görünen kadın bu tutumu ile aslında erkeğe ne derecede güçlü içgüdülere sahip olduğu mesajını vermektedir. Çünkü utanmak demek içinde bulunanı örtmek ve onun dışarıya taşmasını engellemek demektir.

Utangaç kadın kadar erkeği etkileyen benzer bir davranış kalıbı da cilveli bir eda ile utandığını söylemektir. Utanmak ve cilve gibi iki zıt kutup erkeğin zihninde yan yana gelince erkek kendi fantezi dünyasını birkaç misli büyütmektedir.

İlginizi Çekebilir: Erkeği Kendine Aşık Etmenin 10 Pratik Yolu

Kırmızı mı, beyaz mı, siyah mı yoksa çıplak mı?

Erkekleri en fazla tahrik eden rengin hangisi olduğu konusunda tartışmalar sürekli yapılmaktadır. Çok uzun süre erkekleri en fazla tahrik eden rengin kırmızı olduğu görüşü dile getirildi. Sonradan bunun reklamcıların bir pazarlama taktiğinden öte bir şey olmadığı ortaya çıktı. Daha sonra siyahın en çekici renk olduğu furyası başlatıldı. 2000’li yıllardan sonra ise beyaz rengin tahrik gücü dillendirildi. Muhtemelen önümüzdeki süreçte başka başka renkler de öne çıkarılacak. Biz size bütün dönemlerde ve kültürlerde en etkili tahrik rengini söyleyip geçelim: ten rengi yani çıplaklık.

Bakışlarınızla erkeği tahrik etmek mümkün

Göz teması insanların duygularını ele veren önemli belirtilerden biridir. Eğer kadın erkeğe derin bir şekilde bakarsa ve bu bakışını normalden uzun sürdürürse bu durum erkeğin zihinde farklı çıkarımların oluşmasını sağlayacaktır. Erkek kendisine bu şekilde bakan kadının “kendisine ilgi duyduğunu” ve “ateşin çoktan bacayı sardığını” düşünecektir. 

Eğer bakışlar sayesinde erkekte güçlü cinsel çağrışımlar uyandırılmak isteniyorsa sadece erkeğin gözlerine bakmakla yetinmemek gerekir. Kadın bakışlarını bazen gözlerden ayırarak erkeğin bedeni üzerinde gezdirecek ve onu ne kadar şiddetli biçimde arzuladığını gösterecektir.

Uygun ortamlar yaratın

Erkekler kadınlar için mumlu sofralar ve gül yaprağı döşeli odalar ayarlayabilirler. Bu romantik sürprizler gerçekten de kadınları etkilemektedir. Erkeklerde ise durum çok daha farklıdır.

Erkekler uygun ortam ifadesini duyduklarında akıllarına asla estetik unsurlar gelmez. Onların uygun ortamdan anladıkları rahatsız edilmeyecekleri ve kadınla yalnız kalabilecekleri bir mekândır. Yani yalnızca dört duvar dahi olsa bu onlar için uygun bir ortamdır. Yeter ki istedikleri şeyi yapabilecekleri ihtimal güçlü olsun. Erkekler gerisine pek fazla aldırış etmezler. 

Erkek özgürleştikçe tahrik olur

Erkeklere “nasıl istersen” “ sana kalmış” “keyfine göre davran” gibi ifadelerle yaklaşıldığında erkek önünde sınırsız bir alan olduğunu fark eder. Bu büyük rahatlama ve özgürlük erkeğin tutkularının güçlenmesini sağlar. “Kölelerin tutkuları da hadım edilmiştir.” cümlesi son derece doğru bir ifadedir. Zihni ve gönlü özgür olamayan birinin arzuları da zincirli olacaktır. Kadın erkeği tahrik etmek istiyorsa bütün zincirleri kırmalıdır.

Erkekleri etkilemek ve kendine bağlamak üzerine yazılmış başarılı bir kitap önerisi ile yazımıza son veriyoruz.

Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi Seti ile ilgili okuyucu yorumları herkesi şaşırtıyor, bizi de gerçekten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.

Buraya tıklayıp bu değerli eseri (Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi Seti'ni) indirin.

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce muhteşem ve hayret verici yorum var.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir